خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

فهرست

واردات مستقیم از چین با کمترین هزینه و زمان 

واردات مستقیم از چین

واردات مستقیم از چین

واردات مستقیم از چین به چه منظوری صورت می گیرد؟

واردات و صادرات به عنوان فرایند تجاری به منظور تامین درصد بالایی از نیاز جامعه صورت می گیرد. در میان تمامی کشورهای جهان نیز معمولاً واردات با چین سهم عمده از بازار را به خود اختصاص می دهد. چین به عنوان کشورهای بزرگ و توسعه یافته ای است که با ایران رابطه تجاری بسیار خوبی دارد. برای آشنایی با چگونگی و پارامترهای مهم واردات از چین در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

چند گام مهم برای موفقیت واردات مستقیم از چین

واردات مستقیم از چین یک تجارت بسیار بزرگ و پر سود است که در بازار اقتصادی دنیای امروز دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. تجار تازه وارد بایستی در گام نخست با تمامی بایدها و نبایدها و به نوعی فوت و فن‌ های تجارت بین المللی شناخت پیدا کنند. برای واردات مستقیم از چین شما موظف هستید، پارامترهای بسیار زیادی را در نظر بگیرید که برخی از آن ها عبارتند از

 اولین پارامتر مهم برای تجارت بین المللی، انتخاب محصول مورد نظری می باشد که قرار است وارد کنیم. شما باید در رابطه با کالای مورد نظر اطلاعات بسیار زیادی را کسب نمایید. این اطلاعات می‌ تواند شامل پارامترهای بسیار زیادی باشد، به عنوان مثال اولین نکته مهم در این رابطه شناخت سطح نیاز بازار است که این محصول جز کالاهای ممنوعه می باشد یا نه؟

 اکنون نوبت آن است اقدام به اخذ مجوزهای لازمه کنید و یکی از مهمترین مجوزهایی که در رابطه با تجارت بین المللی بایستی اخذ گردد، کارت بازرگانی می باشد. برای تجارت بین المللی باید در گام نخست ابتدا اقدام به اخذ کارت بازرگانی نمایند.

 انتخاب حوزه فعالیتی گام بعدی شما برای واردات مستقیم از چین است. شما موظف هستید برای واردات با هر کشوری پس از اخذ کارت بازرگانی اقدام به انتخاب حوزه فعالیتی خود کنید. باید تعیین نمایید که می خواهید در چه زمینه ای فعالیت داشته باشید و حوزه فعالیت شما با چه کشورهایی خواهد بود.

 به این نکته دقت داشته باشید که در این این کار شما باید با تمامی قوانین و شرایط تجارت بین المللی به خوبی شناخت پیدا کنید. همچنین یک برنامه ریزی کلی از تمامی باید ها و نباید های پیش رو تعیین نمایید

نکات مهم واردات کالا از کشور چین

وقت آن است تا در رابطه با شرکت سازنده و یا فروشنده کالای مربوطه در چین تحقیقاتی را به عمل آورید. چرا که شما قصد واردات بدون واسطه از چین را دارید و بایستی درباره تمامی تولید کنندگان محصول مورد نظر در چین تحقیقاتی را به عمل آورید. در نتیجه پس از پایان کار با مقایسه تمام شرایط این شرکت ها بهترین راه متناسب با شرایط خود را انتخاب نمایید.

 برای واردات مستقیم از چین و پس از مرحله انتخاب خرید مستقیم از چین، مقدمات انجام مذاکره را فراهم نمایید. باید با این شرکت خود به صورت مستقیم وارد مذاکره شوید و در رابطه با تمامی مشخصات و مراحل مربوط به دو طرفین معامله به توافق برسید.

 قبل از اینکه توافقات لازمه بین دو طرفین معامله صورت بگیرد و قراردادی اخذ گردد، بهتر است ابتدا درخواست نمونه از شرکت صادر کننده کنید. باید قبل از اینکه هیچگونه قراردادی را امضا کنید، یک نمونه از محصول مورد نظر را دریافت و با کمک بازرسین متخصص آن را بازرسی نمایید.

 اکنون نوبت آن است پس از تایید نمونه، قرارداد بین دو طرفین معامله منعقد گردد. در این هنگام باید دقت کنید که تمامی شرایط و نکات مهم را در نظر گرفته باشید.

 پرداخت هزینه های خرید گام بعدی می باشد که جزو مهمترین مراحل خرید مستقیم از چین به شمار می رود. باید بدانید که چه نوع ارزی را و از چه روشی باید پرداخت نمایید و در این زمینه نیاز به تخصص و تجربه بسیار زیادی می باشد که در غیر این صورت بایستی با تجار خبره مشورت نمایید. توصیه می شود از بازرگانی های معتبری چون شرکت علی والا کمک بگیرید.

سه گام مهم برای واردات

 انتخاب روش مناسب حمل و نقل در گام بعدی قرار خواهد گرفت. از میان روش های هوایی، دریایی و زمینی شما موظف هستید، یک روش کاملا مناسب و مقرون به صرفه را با در نظر قرار دادن تمامی شرایط انتخاب نمایید.

 حالا وقت آن است کلیه مقدمات لازم جهت حمل و نقل محموله توسط دو طرف و بیشتر شخص صادر کننده صورت بگیرد.

 نوبت به مرحله آخر یعنی مرحله ترخیص است که قبل از ترخیص محموله نیز شما وظیفه دارید تمامی گام های مورد نیاز را پشت سر گذرانده باشید. برای ترخیص کالا نیاز به اسناد و مدارکی است که بایستی از پیش تهیه شود که و پس از بررسی های لازمه و در صورت تایید می توانید محموله را از گمرک ترخیص و به انبار انتقال دهید. بهتر است بدانید که مامورین گمرک محموله شما را تا انبار راهنمایی خواهند کرد.

چند شرط مهم برای موفقیت در تجارت بین المللی

واردات مستقیم از چین یکی از تجارت های بزرگ و پر سود تجار ایرانی است که درصد بالایی از تجار ایرانی در این حوزه فعالیت دارند. در واقع کشور چین یکی از کشورهای بسیار مهم و مورد هدف تجاری اکثر تجار ایرانی می باشد که درصد بالایی از محصولات تولیدی آن ها وارد کشور می گردد. نکات مهم خرید از چین تا حدودی در اختیار شما قرار داده شد که مهمترین آن ها انتخاب کالای مناسب وارداتی است. هیچ گامی به اندازه انتخاب محصول در واردات نمی‌ تواند حائز اهمیت قرار بگیرد و تجارت شما را به موفقیت بزرگ تبدیل نمایند. برای انتخاب محصول وارداتی نیز شما باید تجربه بسیار زیادی داشته باشید، در غیر این صورت باید حتما با شرکت های معتبری مشورت کنید. برای موفقیت شما شرایط بسیار زیادی دخیل خواهند بود که برخی از این شرایط عبارتند از:

 شما برای واردات مستقیم از چین باید اسناد و مدارک بسیار زیادی را جهت اخذ مجوزها ارائه دهید. شما باید مجوز های بسیاری همانند کارت بازرگانی را باید اخذ نمایید که بهتر است تمامی این اقدامات در زمان مشخصی صورت بگیرد تا روند تجارت شما را سرعت ببخشد.

 کارت بازرگانی دیگر شرط تجارت بین المللی برای واردات است که باید حتماً این کارت را داشته باشید. چنانچه شرایط لازم برای اخذ کارت بازرگانی را ندارید, بهتر است توسط شرکت های معتبری چون بازرگانی علی والا اقدام به واردات نمایید.

کلید موفقیت در تجارت بین المللی

 اکثر واردکنندگان به هنگام ترخیص کالا با مشکلاتی چون، عدم هماهنگی با سازمان حمل و نقل مواجه می شوند. برای این که با چنین مشکلی مواجه نگردید، بهتر است قبل از رسیدن محموله به گمرک با سازمان حمل و نقل در رابطه با انتقال محموله از گمرک به انبار هماهنگی کنید. برای انجام مقدمات انتقال محموله در سازمان حمل و نقل نیاز به اسناد و مدارکی وجود دارد. همچنین شما باید وزن بار خود را جهت انتخاب وسیله نقلیه مورد نظر ارائه دهید.

 مجوزهایی نیز در داخل کشور پس از ترخیص محموله از گمرک بایستی اخذ گردد که شامل اسناد تامین ارز بازرسی و یا مجوز هایی نظیر ورود کالا می باشد.

 طلایی ترین نکته ای که شما را به قله های موفقیت نزدیک می کند، انتخاب بهترین فروشنده چینی در رابطه با واردات مستقیم از چین است. همانگونه که اشاره شد، کشور چین جزو کشورهای اقتصادی بزرگ جهان به شمار می رود که هزاران شرکت تولیدی در آن فعالیت می کنند. در رابطه با تولید هر محصولی نیز شرکت های بسیاری به رقابت با یکدیگر پرداخته اند و شما باید به سراغ شرکتی بروید که به اعتبار جهانی شهرت دارد و همچنین این تجارت را به سود شما باشد.

توضیح اجمالی برای واردات از چین

تجارت بین المللی یک فعالیت بزرگ؛ اما پر پیچ و خم است که تخصص خاص خود را می طلبد. تجارت یا واردات مستقیم از چین نیز جزو تجارت های پر منفعت برای تجار ایرانی می باشد. به دلیل تحریم‌ های ناباورانه تجارت با چین طی سال های اخیر افزایش یافته است. نوسانات ارزی نیز از عوامل مهمی هستند که در تجارت دخیل خواهند بود و قطعاً هیچ تاجری به ضرر خود اقدام به تجارت بین المللی نمی کند. با این حساب برای واردات تمامی شرایط را در نظر بگیرد و یک تاجر تازه کار در قدم اول باید سوالات بسیار زیادی را از خود بپرسد، که شامل: چه کالایی را وارد نمایند؟ این محصول مورد نظر تا چه حدی می تواند سود و منفعت داشته باشد نیاز بازار چیست؟ آیا این محصول مورد نیاز مجوز واردات دارد؟ یا اینکه جزو کالاهای ممنوعه قرار می گیرد؟ کشور مقصد یا مبدا تجارت بین المللی کدام است؟

برای واردات چه مراحلی را باید پشت سر بگذاریم؟

اسناد و مجوز های لازم برای تجارت بین المللی چیست؟ قوانین تا چه حدی در تجارت بین المللی دخیل هستند؟ شرط موفقیت در تجارت بین المللی چیست؟ اینها همگی سوالاتی هستند که شما تاجر عزیز یا تازه وارد بایستی در همان ابتدای کار از خود بپرسید، در نتیجه پس از آن اقدام به انجام تحقیقات لازم کنید. پس از اینکه بررسی‌ های لازمه و تحقیقات مورد نیاز صورت گرفت، می توانید برای تک تک سوالات خود جواب های قانع کننده ای داشته باشید. اگر پاسخ تمامی سوالات را توانستید به خوبی مطرح کنید، آنگاه شما آمادگی لازم جهت واردات مستقیم از چین را دارید. در هر صورت با وجود حجم مطالعاتی زیاد و تحقیقات بسیاری که توسط شما افراد تازه وارد صورت می گیرد، نداشتن تجربه خود یک نقطه ضعف محسوب می گردد. به همین منظور توصیه می شود در ابتدای کار از افراد با سابقه و همچنین بازرگانی های معتبر کمک بگیرید. شرکت علی والا بهترین و با سابقه ترین مرکزی است که می تواند بهترین پیشنهاد برای شما باشد

نتیجه

 واردات مستقیم از چین هم اکنون یکی از بهترین گام ها برای تجار ایرانی محسوب می شود. اولا اینکه دلایل بسیار زیادی برای ادامه و انتخاب این تجارت دخیل می ، از طرفی با وجود تحریم های موجود، چین جزو محدود کشورهایی است که ایران می‌ تواند با آن به تجارت بپردازد. حال اینکه چین طی چندین سال اخیر با بهره مندی از آخرین تکنولوژی روز دنیا توانسته است با پیشرفت قابل چشمگیری روبه رو شود، به همین منظور محصولات تولیدی آن با کیفیت بهترین نسبت به تولیدات نسل قدیمی روانه بازار می شود. قوانین نیز جزوه پارامتر هایی هستند که باعث انتخاب چین به عنوان کشور صادر کننده دخیل خواهند بود. در تجارت بین المللی بایستی تابع قوانین بین الملل و همچنین قوانین حاکم بر دو کشور طرفین معامله باشیم. تجارت بین المللی یک تجارت بسیار بزرگ و پر منفعتی است که هم اکنون افراد زیادی در این زمینه سرمایه گذاری می کنند

آشنایی با تمام نکات و شرایط موفقیت در تجارت به شما کمک می کند تا گام‌ های بزرگ و موثری در این زمینه بردارید. حال شاید برای شما هم جای سوال باشد که چرا تجارت با چین؟ کشور چین سال های بسیار زیادی است که با ایران رابطه تجاری موفقی داشته و روز به روز نیز این رابطه محکم تر و قوی تر می شود. شاید در گذشته کالاهای چینی کیفیت بالایی نداشته اند؛ اما هم اکنون تمامی محصولات ان با کیفیت فوق العاده بالایی در دسترس شما کاربران عزیز قرار می گیرد. دلیل این موفقیت نیز رقابتی است که تولید کنندگان داخلی چین برقرار کرده‌ اند و جهت پیشرفت سعی بر تولید محصولی با کیفیت و قیمت مناسب دارند. برای اینکه بتوانید قله های موفقیت را یک شبه طی نمایید، حتما سعی کنید با بازرگانی هایی چون شرکت علی والا همکاری داشته باشید. این بازرگانی سابقه بسیار درخشانی در این زمینه دارد و با کمترین هزینه تمامی گام ها یا بخشی از مراحل واردات مستقیم از چین را برای شما طی می کند.

خرید مستقیم از چین به عنوان یک روش محبوب برای خرید محصولات با قیمت مناسب و کیفیت بالا، همیشه جذابیت خاصی برای مصرف‌کنندگان داشته است. با پیشرفت فناوری ارتباطات و حمل و نقل بین‌المللی، امکان خرید مستقیم از فروشندگان چینی برای تمام مردم جهان امکان پذیر شده است.


اما قبل از آنکه شما تصمیم به خرید مستقیم از چین بگیرید، باید مسائل و موضوعات مهمی را در نظر بگیرید. این مقاله به بررسی مزایا و معایب خرید مستقیم از چین، مراحل و مراقبت‌های لازم برای خرید موفقانه، و همچنین نکاتی که باید در نظر داشته باشید برای خرید از چین به صورت مستقیم، میپردازد.


مزایای خرید مستقیم از چین

خرید مستقیم از چین دارای مزایای بسیاری است که شامل موارد زیر میشود:

1. قیمت مناسب: یکی از مهمترین مزایای خرید مستقیم از چین، قیمت مناسب محصولات است. با تولید بالای چین و هزینه تولید پایین، میتوانید محصولات با قیمت مناسب وارد کشورتان کنید.

2. تنوع محصولات: با وجود بازار بزرگ چین، میتوانید انواع محصولات مختلف را خریداری کنید. از لوازم خانگی و الکترونیکی تا لباس و اسباب بازی، همه چیز را میتوانید از چین بخارید.

3. کیفیت بالا: تمامی محصولاتی که از چین خریداری میشوند، استانداردهای کیفیت بالایی را دنبال میکنند. بسیاری از برندهای معروف جهانی هم از چین تولیدات خود را فردا میکنند.


معایب خرید مستقیم از چین

هرچند که خرید مستقیم از چین دارای مزایای بسیاری است، اما تا حدی معایب خاصی نیز دارد که باید در نظر گرفته شوند:

1. مسائل ایمانی: یکی از مسائلی که احتمالا با خرید مستقیم از چین مواجه خواهید شد، مشکلات ایمنی محصولات است. برخی از محصولات چینی ممکن است استانداردهای ایمنی مورد نیاز را نداشته باشند.

2. مشکلات حقوقی: پیگیری مشکلات حقوقی با فروشنده‌های چینی نیازمند وکیل محلی و زمان و هزینه بالایی است.


مراحل و مراقبت‌های لازم برای خرید مستقیم از چین

برای خرید مستقیم از چین، باید مراحل و مراقبت‌های لازم را رعایت کنید. مراحل خرید ممکن است شامل موارد زیر باشد:

1. انتخاب فروشنده: انتخاب فروشنده از میان تعداد زیادی وبسایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی چینی، مهمترین گام برای خرید موفق است.

2. ارزیابی کیفیت: پیش از خرید، باید کیفیت محصولات و شرایط تولید آنها را ارزیابی کنید.

3. انتقال پول: برای پرداخت به فروشنده چینی، باید از روش‌های پرداخت امن و معتبر استفاده کنید.

4. حمل‌ونقل: بعد از خرید، باید حمل‌ونقل محصولات را تا مقصد نهایی به کار بگیرید.


نکاتی برای خرید از چین به صورت مستقیم

1. تحقیقات قبلی: پیش از هر خریدی از چین، باید تحقیقات دقیقی انجام دهید و از قیمت و کیفیت محصولات مطلع شوید.

2. موضوعات مشترک: از اختلافات زبانی و فرهنگی، پیش از خرید، اطمینان حاصل کنید.

3. توافق نامه مشترک: برای پیشگیری از مشکلات بعدی، توافق‌نامه شفاف و دقیقی با فروشنده امضا کنید.


در نهایت، خرید مستقیم از چین میتواند برای شما به عنوان یک مصرف کننده، فرصت بزرگی باشد. با رعایت مراقبت‌ها و نکات لازم، میتوانید از تمامی مزایای خرید از این کشور بخشیده و تجربه خرید پرخاشجویی را تجربه کنید.

واردات مستقیم از چین

واردات مستقیم از چین

خرید مستقیم از چین

 خرید مستقیم از چین با قیمت کارخانه: چرا باید این کار را انجام دهید

 اگر شرکتی دارید که محصولات را به صورت آنلاین می فروشد یا شرکت کوچکی دارید، اگر تصمیم به خرید مستقیم از چین با قیمت کارخانه داشته باشید، می توانید کسب و کار خود را رقابتی تر کنید. از طرف دیگر، اگر قبلاً محصولات خود را تولید می کنید، ممکن است بسته بندی، قطعات یا مواد اولیه را از چین خریداری کنید که می تواند برای تجارت شما بسیار راحت باشد

 تا همین اواخر، تنها شرکت‌های بزرگ می‌توانستند یک دفتر فروش داشته باشند که بتواند به واردات و تامین محصولات در خارج از کشور بپردازد. اما امروزه، به لطف پیشرفت‌های فناوری، همه آن‌ها به صورت آنلاین در دسترس هستند و دیگر نیازی به رفتن به چین، سازمان‌دهی سفرهای کاری سخت و پرهزینه، بازدید از کارخانه‌های چینی و تماس با تامین‌کنندگان نیست

 بدیهی است که تجارت الکترونیک مزایا و معایب خود را دارد زیرا اگرچه می تواند سریع و ارزان باشد، اما گاهی اوقات ممکن است متحمل شگفتی های ناخوشایند شوید. به همین دلیل است که تصمیم گرفتیم راهنمای کوتاهی همراه با چند توصیه مفید در مورد نحوه خرید مستقیم از چین بنویسیم

 خرید مستقیم از چین: نکات مفید

 اگر تصمیم به واردات محصولات چینی داشتید، ابتدا باید توجه داشته باشید که مقدار آن نقش بسیار مهمی دارد. در صورت درخواست 50، 1000 یا 10000 قطعه و همچنین روش ارسال مورد استفاده، قیمت عرضه کنندگان تغییر می کند. در واقع امکان ارسال مقادیر کمی از محصولات از طریق هواپیما وجود دارد، این کار برای مقادیر بیشتر امکان پذیر نیست

 به طور معمول، خرید مقادیر زیاد بهترین استراتژی برای صرفه جویی در هزینه است. این سیستم بسیار آسان است و به منطق بازاری بستگی دارد که بین تامین کننده چینی و تولید کنندگان آنها وجود دارد. هم شرکت‌های سازنده و هم تامین‌کنندگان باید از حداقل مقدار سفارش (MOQ) برای تولید کالا پیروی کنند، اگر MOQ رعایت نشود، نمی‌توانند سفارش‌های شما را بپذیرند

 بنابراین، کسانی که تصمیم به واردات محصولات از چین دارند باید بدانند که هر فروش باید به MOQ خاصی احترام بگذارد که در زیر آن عمده‌ فروشان نمی‌توانند کالای درخواستی را بفروشند، در صورت تجاوز از این حد، عمده‌فروش می‌تواند بپذیرد. به این دلیل که او قادر به کسب سود خواهد بود، هرچند حداقل (فقط فکر کنید که تامین کنندگان چینی حاشیه سود بسیار کمی دارند، که از 2 تا 4٪ متغیر است!)

 نحوه برخورد با تامین کنندگان چینی

 به خاطر داشته باشید که زمان تولید و تحویل نیز مهم است. در واقع، زمانی که تصمیم به خرید از چین می‌گیرید، باید در نظر داشته باشید که سفارش خود را از قبل نهایی کنید، زیرا ممکن است ماه‌ها قبل از دریافت اقلام خود بگذرد. فقط فکر کنید که یک محموله بار حدود 45 روز بازه زمانی دارد

 بنابراین، یک روش خوب این است که به طور واضح و دقیق توضیح دهید که چه می‌خواهید، مقادیر و زمان‌بندی که می‌خواهید کالاهایتان را در آن تحویل دهید

 بسیاری از شرکت ها اغلب روابط خود را با تامین کنندگان چینی با ارائه اطلاعات نامشخص آغاز می کنند، به عنوان مثال، آنها قیمت واحد کالا را می خواهند و کل یا بازه های زمانی را ارائه نمی دهند. اگرچه ممکن است چنین رفتاری معقول به نظر برسد، این نگرش اغلب بر علیه شما کار می کند، زیرا زمان سفارش را طولانی تر می کند و تامین کننده شما را آزار می دهد

 فقط چند نکته را در نظر داشته باشید

 عرضه‌کننده، حتی یک عرضه‌کننده متعهد، نمی‌تواند به شما قیمت واحدی برای کالا بدهد، زیرا قیمت بسته به مقدار بسیار متفاوت است

 یک مظنه به معنای بار کاری است و تامین کننده بسته به زمان تولید به طور اساسی تغییر می کند، بنابراین اگر به طور مداوم درخواست های خود را تغییر دهید، می توانید به مشتری ناخوشایندی تبدیل شوید

 تامین کنندگان چینی هر روز هزاران درخواست دریافت می کنند و نمی ترسند شما را به عنوان مشتری از دست بدهند، به خصوص اگر مقدار کمی از محصولات را درخواست کنید

 بنابراین، آنچه ما توصیه می کنیم این است که تصمیم خود را در مورد آنچه می خواهید در پیش بگیرید: چه محصولاتی را می خواهید بخرید و تا چه زمانی به آنها نیاز دارید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود اطلاعات بسیار واضح و دقیقی را برای تامین کننده ارسال کنید. همیشه به یاد داشته باشید که نقل قول رایگان است و الزام آور نیست. ارتباط واضح، بازه‌های زمانی را سریع‌تر می‌کند و شما را به مشتریانی خوش‌آمد برای تامین‌کنندگان تبدیل می‌کند، علاوه بر این، سوءتفاهم‌هایی را که ممکن است هنگام تغییر مداوم درخواست‌های خود به لوازمی که دانش محدودی از زبان انگلیسی دارند، ایجاد کند، محدود می‌کند

 چگونه تامین کننده مناسب را پیدا کنیم

 موضوع دیگری که باید به آن پرداخته شود نحوه جستجوی تامین کنندگان است. اگر به دنبال آنها به صورت آنلاین، در وب سایت هایی مانند علی بابا هستید، متوجه خواهید شد که برای یک محصول هزاران تامین کننده وجود دارد: چگونه تصمیم بگیریم که کدام یک بهترین است؟

 یک درخواست قیمت با مقادیر و زمان هایی که به محصولات نیاز دارید بنویسید و آنها را برای چندین تامین کننده ارسال کنید

 بپرسید که آیا چنین محصولاتی در گذشته در اتحادیه اروپا یا ایالات متحده فروخته می شد

 برای فروش محصولات مذکور در اتحادیه اروپا گواهی نامه ها را درخواست کنید

 به طور خاص بپرسید که آیا تامین کننده می تواند حمل و نقل را ترتیب دهد و چه نوع روشی در نقل قول در نظر گرفته شده است

 بررسی های مربوط به آن تامین کننده و مدت فعالیت او را به دقت بخوانید و بررسی کنید (هرچه فعالیت او طولانی تر باشد، سرمایه گذاری شما امن تر خواهد بود)

 گمرکات و وظایف

 همچنین ایده خوبی است که از قبل بررسی کنید که عوارض سفارشی محصولاتی که می خواهید وارد کنید چیست، زیرا

 عوارض گمرکی بسته به محصولات وارداتی تغییر می کند و می تواند به شدت بر قیمت نهایی کالا تأثیر بگذارد

 در حالی که مالیات بر ارزش افزوده می تواند متفاوت باشد، عوارض سفارشی برای همه کشورهای اتحادیه اروپا یکسان است و قابل چشم پوشی نیست، بنابراین باید در هزینه های محصول لحاظ شود

 بدون هیچ مشکلی مستقیم از چین خرید کنید

 اگر به صورت آنلاین تحقیق کرده باشید، ممکن است متوجه شده باشید که حداقل مقدار سفارش در وب سایت هایی مانند علی بابا بسیار زیاد است

 با این حال، اگر کسی یک شرکت کوچک داشته باشد، MOQ های بالا می تواند مشکل ساز باشد. در واقع، واردات مقادیر زیادی از محصولات از چین برای شرکت های کوچکی که بودجه لازم یا فضای لازم برای ذخیره محصولات سفارش داده شده را ندارند، دشوار است

 چگونه می توان به طور مستقیم از چین با قیمت کارخانه در مقادیر کم خرید کرد؟

 خرید با قیمت عمده مستقیم از چین بسیار راحت است زیرا می توانید قیمت ها را کاهش دهید، اما این نیز درست است که یافتن تامین کننده مناسب، ترتیب حمل و نقل، ترخیص کالا از گمرک و مهمتر از همه مختصر و شفاف بودن کار سختی است

خرید مستقیم از چین

خرید مستقیم از چین

X