خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

فهرست

واردات کالا از چین

شرکت بازرگانی واردات از چین

به نظر شما کسانی که اجناس موردنیاز کسب‌وکارهای خود را وارد کشور می‌کنند، همه به چین سفر کرده و کارهای خرید و واردات را خودشان انجام می‌دهند؟ قطعا انجام اینکار از عهده همه واردکنندگان بر نمی‌آید.

پس برای واردات کالا باید چکار کرد؟ به همین دلیل در این مقاله قصد داریم راجع به شرکت بازرگانی واردات از چین توضیح دهیم.

شرکت بازرگانی واردات از چین از موضوعات بسیار مهمی است که هرکس قصد دارد کالا وارد کشور کند باید به آن احاطه داشته باشد. به همین دلیل باید هرآنچه لازم است در این مورد بدانید را توضیح دهیم. 

اینکه اصلا یک شرکت وادراتی چه کارهای می‌کند، چه ساختاری دارد و چگونه می‌تواند به ما در واردات اجناس کمک کند از جمله مسائلی است که قرار است در ادامه آنها را توضیح دهیم. با ما همراه باشید تا این موضوع را به‌خوبی توضیح دهیم.

فهرست مطالب

· مراحل واردات کالا

· چرا به شرکت واردات بازرگانی از چین نیاز داریم

· وظایف شرکت بازرگانی واردات از چین

· شرکت صادرات و واردات از چین؛ علی والا

· حرف آخر

· سوالات متداول

مراحل واردات کالا

قبل از اینکه بخواهیم شرکت واردات بازرگانی از چین را توضیح دهیم لازم است که مراحل واردات کالا از چین را نام ببریم. اینطور بهتر می‌توانیم با وظایف اصلی یک شرکت وارداتی آشنا شویم.

برای وارد کردن کالا از چین لازم است که سه مرحله اصلی پشت‌سر گذاشه شود. اولین مرحله عبارتست از خرید کالاها. در این مرحله شما باید یک پیش‌فاکتور که با نام پرفورما هم شناخته می‌شود به شرکت فروشنده چینی ارسال کنید. در این پرفورما قیمت اجناس، تعداد آنها و البته چگونگی پرداخت هزینه درج شده است.

بعد از اینکه شرکت چینی این پرفورما را دریافت کرد نوبت به تایید آن و ارسال کالاها به گمرک کشور چین می‌رسد. در این مرحله نیز باید برای ترخیص کالاها از گمرک چین و ارسال آنها به ایران اقدام کنید.

بعد از دریافت کالاها از گمرک، باید آنها را از طریقی به ایران انتقال دهید. برای انتقال این اجناس به ایران می‌توانید یکی از روش‌های ارسال هوایی، ارسال زمینی یا ارسال از طریق خطور ریلی را انتخاب کنید.

هرکدام از این روش‌ها دارای مزایا و معایب خود هستند که البته بسته به نوع کالایی که می‌خواهید انتقال دهید این مزایا و معایب معنی‌دار می‌شوند. بعد از اینکه اجناس را به ایران انتقال دادید، نوبت به ترخیص آنها از گمرکی ایران می‌رسد.

در این مرحله نیز باید با در دست داشتن مدارکی مثل پرفورما، بارنامه و کارت بازرگانی برای ترخیص کالاها اقدام کرد. اما یک شرکت واردات بازرگانی از چین در انجام کدام یک از این مراحل به ما کمک می‌کند؟

چرا به شرکت واردات بازرگانی از چین نیاز داریم

در اولین قدم برای واردات کالا گفتیم که باید برای خرید اجناس چینی و گرفتن برگه ترخیص آنها از گمرک چین اقدام کنید. اما آیا انجام این مراحل بدون سفر به چین ممکن است؟ خیر. پس چاره چیست؟

چاره این است که با یک شرکت بارزگانی وارداتی از چین قرارداد ببندید که این مراحل را برای شما انجام دهد. این شرکت‌ها دارای روابطی در کشور چین هستند که انجام مراحل خرید، ترخیص کالا از گمرک چین و انتقال آنها به ایران را برعهده می‌گیرند.

انجام هرکدام از این مراحل بدون وجود یک رابط در چین عملا غیرممکن بوده و یا اگر هم ممکن باشد بسیار سخت است. به همین دلیل است که باید کارها را به یک شرکت بازرگانی واسطه سپرد. اما این شرکت بازرگانی واسطه کارها را چگونه انجام می‌دهد و بطورکلی وظیفه‌اش چیست؟

وظایف شرکت بازرگانی واردات از چین

اولین وظیفه یک شرکت بازرگانی واردات از چین این است که شرکت فروشنده اجناس موردنیاز شما در چین یافته و بررسی کند آیا کیفیت لازم را دارد یا نه. بعد از اینکه این شرکت یافته شد نوبت به خرید از آن می‌رسد. شرکت واسطه با داشتن رابطی در چین به نام فورواردر، پرفورمای مناسب با شرایط شما را برای شرکت چینی ارسال کرده و بعد از دریافت تاییده آنها را به گمرک کشور چین می‌فرستد.

بعد از اینکه اجناس به گمریک تحویل داده شد رابط موردنظر برای ترخیص آنها وارد عمل شده و با دریافت برگه ترخیص اجناس را از گمرکی آزاد می‌کند. بعد از اینکه اجناس آزاد شد نوبت به ارسال آنها به داخل ایران می‌رسد. 

در این مرحله شرکت بازرگانی واردات از چین به خاطر داشتن قراردادهای بلندمدتی که با شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی دارد می‌تواند اجناس شما را به راحتی هرچه تمام‌تر به کشور وارد کند. عموم شرکت‌های حمل‌ونقل طرف قرارداد شرکت‌های واسطه شرکت‌های کارگو هستند.

کارگو به معنای ارسال اجناس از کشوری به کشور دیگر با وسایل حمل‌ونقل باری است. برای مثال کارگوی هوایی به معنای ارسال اجناس با هواپیمای باری است. از آنجا که یک شرک واسطه دارای قرارداد بلندمدت با شرکت‌های کارگو است درنتیجه هزینه ارسال کالا برای آنها بسیار پایین تمام می‌شود. در نهایت نیز بعد از واردکردن کالا توسط شرکت واسطه، بازهم رابط‌های این شرکت وارد عمل شده و کارهای ترخیص کالا در گمرک ایران را انجام می‌دهند. این مرحله هم به خاطر آشنایی رابط‌ها با قوانین گمرکی بسیار سریع و ساده انجام می‌شود.

شرکت صادرات و واردات از چین؛ علی والا

تمام وظایف و مزایایی که یک شرکت بازرگانی واردات از چین دارد را توضیح دادیم. اما یک نکته ناگفته ماند. همه شرکت‌های بازرگانی قادر به انجام تمام این مراحل با درستی کامل نیستند. به همین دلیل تجربه این شرکت در امر واردات بسیار مهم است.

به همین خاطر پیشنهاد ما به شما این است که کارهای خود را به شرکت وارداتی علی والا بسپارید. این شرکت در امر واردات کالا تجربه بسبار بالایی دارد و می‌تواند کارهای واردات اجناس شما را با دقت و سرعت کامل و البته هزینه پایین انجام دهد.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم نکات کلی راجع به اینکه شرکت بازرگانی واردات از چین چیست و بطورکلی دارای چه وظایف و مزایایی است را توضیح دهیم. به همین دلیل مراحل کلی واردات از چین را توضیح دادیم و سپس بررسی کردیم که یک شرکت وارداتی واسطه کدام مراحل را انجام داده و چرا اگر انجام مراحل به عهده این شرکت‌ها گذاشته شود کارها سریعتر و بهتر انجام می‌شود. در انتها نیز یک شرکت باتجربه در این مورد معرفی کردیم تا بتوانید کارهای خود را به آن سپرده و خیالتان از درست انجام شدن کارها راحت باشد.

واردات از چین با بازرگانی علی والا

واردات از چین با بازرگانی علی والا

شرکت های وارد کننده کالا از چین

تعداد زیادی شرکت وارد کننده کالا در ایران وجود دارد که مشغول واردات  کالاهای مختلف از کشورهای دیگر هستند. اما در این میان یک سری شرکت های وارد کننده کالا از چین وجود دارند که می‌توان صفر تا ۱۰۰ تجارت را به آن‌ها سپرد. در این مقاله می‌خواهیم راجع‌ به این شرکت‌ها و وظایفی که برعهده دارند توضیح دهیم.

قبل از هرچیز لازم است که به این سوال جواب دهیم که چرا شرکت های وارد کننده کالا از چین به وجود آمده‌اند؟ یعنی در مرحله اول لازم است که لزوم متولد شدن این شرکت‌ها را بررسی کنیم. سپس به سراغ بررسی مراحل واردات می‌رویم و در نهایت نیز وظایف این شرکت‌ها و چگونگی استفاده از آنها را توضیح می‌دهیم. اگر شما هم به این موضوع علاقه‌مندید حتما تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا این موضوع را کامل بررسی کنیم.

فهرست مطالب

· چرا شرکت های وارد کننده کالا از چین وجود دارند؟

· خدمات شرکت های وارد کننده کالا از چین

· خرید از چین

· انتقال اجناس به ایران

· ترخیص کالا از چین

· علی والا یکی شرکت های وارد کننده کالا از چین

· سوالات متداول

چرا شرکت های وارد کننده کالا از چین وجود دارند؟

علت اینکه چنین شرکت‌هایی پدیدار شده‌اند، تعداد زیاد متقاضیان تجارت با چین است. طوری‌که اکثر بازرگانان و تجار ایرانی محصولات موردنیاز خود را از این کشور وارد می‌کنند. اما چرا؟ 

شرکت‌های چینی در نیمه دوم قرن بیستم توانستند با اخذ یک سری سیاست با فراهم آوردن مواد خام اولیه ارزان و نیروی کار فراوان، قیمت فروش کالاهای خود را بسیار پایین آورند. همین موضوع باعث شده که از اقصی نقاط جهان به سمت شرکت‌های تولید کننده چینی روانه شده و کالاهای موردنیاز خود را از آنجا تامین کنند. 

همچنین تنوع بالای کالاهای تولید شده در این کشور باعث شده که شرکت های وارد کننده کالا از چین ایرانی بدون نیاز به واردات از کشوری دیگر تمام محصولات موردنیاز کسب‌وکارهای مختلف را وارد کنند. این دلیل باعث شده که شرکت‌های بازرگانی زیادی در ایران مشغول واردکردن کالای مورد نیاز مصرف کنندگان هستند. اما این شرکت‌ها دقیقا چه وظیفه‌ای دارند و خدماتی که ارائه می‌دهند چیست؟

خدمات شرکت های وارد کننده کالا از چین

شرکت های وارد کننده کالا از چین با ارائه خدماتی مشخص توانسته‌اند به واردات کالای مورد نیاز بسیاری از بازرگانان ایرانی کمک فراوان کنند. در قسمت قبل دریافتیم که شرکت‌های وارد کننده به خاطر تقاضای زیاد کالای چینی در ایران بوجود آمده و مشغول فعالیت هستند. اما خدماتی که ارائه می‌دهند چیست؟

یعنی چگونه به کمک وارد کننده آمده و اجناس مورد نیاز آنها را از چین به ایران می‌آورند؟ در ادامه هر خدمت را مرحله به مرحله بررسی می‌کنیم.

مشاوره ورادات از چین

اولین خدمتی که شرکت های وارد کننده از چین به مشتریان و واردکنندگان ارائه می‌دهند عبارتست از خدمات مشاوره واردات کالا از چین. هر وارد کننده‌ای باید قبل از اینکه کالا وارد کند تعیین کند که آیا شرکت فروشنده کالای موردنظرش در چین آن کالا را با کیفیت مناسب در اختیارش قرار می‌دهد یا خیر؟

کار تحقیق در این مورد برعهده شرکت های وارد کننده کالا از چین است. این شرکت‌ها با داشتن یک سری مشاور در چین می‌توانند در مورد اعتبار شرکت مورد نظر تحقیق کنند یا حتی بسته به نیاز شما شرکت‌های چینی که کالای باکیفیت ارائه می‌دهند را به شما معرفی کنند. 

خرید از چین

از دیگر خدماتی که شرکت های وارد کننده کالا از چین ارائه می‌دهند می‎‌توان به انجام کارهای خرید کالا از چین اشاره کرد. این شرکت‌ها با داشتن رابط‌هایی در کشور چین می‌توانند کارهای خرید کالا را برای شما به‌راحتی انجام دهند. این کارها عبارتست از تهیه یک پیش‌فاکتور که در آن قیمت خرید اجناس، تعداد آنها و نحوه پرداخت هزینه درج شده است. 

نام دیگر این پیش‌فاکتور پرفورما است و نحوه پرکردن آن یک امر کانلا تخصصی است که بدون داشتن تجربه کافی ممکن نیست. اگر شرکت‌های بازرگانی وارداتی وجود نداشته باشند یک واردکننده مجبور است که خودش برای واردکردن کالای موردنیازش دست به کار شود که هم هزینه‌بر است و هم بدون داشتن تجربه قبلی ممکن نیست.

انتقال اجناس به ایران

خدمت بعدی که شرکت های بازرگانی واردات از چین به واردکنندگان ارائه می‌دهند حمل‌ونقل کالا از چین به ایران است. برای انجام اینکار باید حتما با یک سری شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی قرارداد انتقال بار بسته شود تا بتوان کالاها را به ایران انتقال داد. 

شرکت های وارد کننده کالا از چین به خاطر قراردادهایی که با مجموعه‌های بین‌المللی حمل‌ونقل کالا دارند می‌توانند کار انتقال کالاها را برای شما به راحتی و با کم‌ترین هزینه انجام دهند. عموما این شرکت‌ها را کارگو می‌نامند که روش کار آنها عبارتست از ارسال کالا از یک کشور به کشور دیگر با استفاده از وسیله حمل‌ونقل باری. 

ترخیص کالا از چین

از دیگر خدماتی که شرکت های وارد کننده کالا از چین به وارد کننده ارائه می‌دهند می‌توان به ترخیص کالا اشاره کرد. ترخیص کالا یعنی دریافت کالاها از گمرکی ایران با ارائه یک سری مستندات قانونی.

بعد از ارسال کالاها به ایران آنها را به گمرک ایران تحویل می‌دهند. به همین دلیل لازم است که شما با ارائه یک سری مدارک مثل کارت بازرگانی، بارنامه و پرفورما کالاهای خود را از این اداره ترخیص کنید. اما ترخیص کالاها بستگی دارد به اینکه چقدر تجربه در این زمینه دارید. شرکت‌های بازرگانی به خاطر تجربه‌ای که در این زمینه دارند می‌توانند به راحتی کارهای ترخیص کالای شما را انجام دهند. این مورد آخرین مرحله واردات کالا است که می‌توانید با استفاده از خدماتی که شرکت‌های بازرگانی ارائه می‌دهند می‎‌توانید آن را به راحتی انجام دهید. 

علی والا یکی شرکت های وارد کننده کالا از چین

خدمات و کارهایی که شرکت های وارد کننده کالا از چین ارائه می‌دهند و در خدمت شما قرار می‌دهند را بطور کامل بررسی کردیم. اما برای انجام کارهای واردات خود کدام شرکت را باید انتخاب کرد؟ برای انتخاب یک شرکت بازرگانی لازم است که در ابتدا به تجربه شرکت مورد‌نظر توجه کنید. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که از شرکت بازرگانی علی والا استفاده کنید.

این شرکت با تجربه‌ای که در زمینه واردات کالا از کشور چین دارد می‌تواند به‌سادگی کارهای واردات شما را انجام داده و خدماتی مناسب به شما ارائه دهد. این شرکت به خاطر داشتن رابط‌های باتجربه و آگاهی که در زمینه واردات کالا دارد جزو بهترین گزینه‌ها محسوب می‌شود.

شرکت واردات از چین

شرکت واردات از چین

شرکت واردات کالا از چین


کشور چین در ده های گذشته به خاطر دارا بودن نیروی کار ارزان و زیاد توانسته است با تولید انبوه کالا های مختلف به قطب اصلی تولید کالا در جهان مبدل گردد به همین خاطر معمولا بسیاری از شرکت های واردات کالا درسراردنیا به واردات کالا از چین روی آوردند شرکت علی والا یکی از مهم ترین و بزرگترین شرکت های واردات کالا از چین می باشد حال اگر شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتری در مورد واردات کالا از چین و شناخت بیشتری از این کشور و اقتصاد آن هستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید

شرکت های وارد کننده کالا از چین کدامند؟

با توجه به افزایش تورم و گرانی کالاهای داخلی بسیاری از افراد به فکر واردات از کشورهای دیگر به خصوص چین افتادند. ارزان بودن بودن کالاهای چینی و تنوع آن ها با توجه به کیفیت و طرح باعث استقبال تجار و بازرگانان ایرانی از آن ها را دیده است. در این مسیر موسسه ها و شرکت هایی به وجود آمده اند که اقدام به واردات از کشورهای مختلف  می کند

شرکت های وارد کننده کالا از چین بسیار هستند ولی یکی از مهمترین و پرطرفدارترین آن ها شرکت بازرگانی علی والا می باشد این شرکت هزینه بسیار کمی را در قبال خدمات واردات از چین و انجام تمامی مراحل از مشتریان خود دریافت می دارد و در تمامی مراحل رضایت مشتریان خود را بر کسب سود ترجیح می دهد سلامت کالاهای شما با بازرگانی علی والا تضمین می گردد با وجود این شرکت دیگر نیازی به صرف هزینه های حمل و نقل و اقامت در چین وجود ندارد بلکه به راحتی می توانید هر کالایی را که می خواهید از چین وارد کنید

همانطور که میدانید کشور چین در دهه های اخیر جزو کشورهای غولپیکر در حوزه صادرات محصولات در جهان شناخته شده در واقع این کشور با تولید محصولات در کیفیت های مختلف توانسته توجه بسیاری از تاجران را نیز به خود جذب کند اما در این قسمت قصد داریم در مورد شرکت های وارد کننده کالا از چین مطالبی را به شما ارائه دهیم

در حالت کلی امروز به دلیل افزایش بسیار زیاد تورم و گرانی در داخل کشور بسیاری از افراد به فکر وارد کردن محصولات متفاوت و مختلفی از کشورهای همسایه و کشورهای تجاری بسیار بزرگ افتاده‌اند درحال معمولا ارزان بودن کالاهای چینی و تنوع آنها با توجه به کیفیت و طرح‌های مختلف باعث استقبال بسیاری از تاجران شد حضور تاجران مختلف قصد دارند که محصولاتی را با استفاده از شرکت های بازرگانی وارد ایران نماید از این موارد شرکت‌های بازرگانی بسیار مختلفی امروز در حال تاسیس می باشد که با تولید این شرکت ها بسیاری از تاجران می‌توانند اقدام به واردات کالاهای چینی به ایران نمایند شرکت های وارد کننده کالا از چین هستند که با دریافتن مشاوره هایی از شرکت‌های دیگر توانستند تجربه های بسیار زیاد و عالی در این حوزه کسب نمایند و مشاورین مختلفی را استخدام کند که بسیاری از تاجران می‌توانند با کمک گیری از این مشاورین در این حوزه نیز فعالیت نمایند.

هزینه های شرکت های وارداتی

کلی شرکتهای بازرگانی و وارداتی هزینه های متفاوتی را نسبت به محصولی که شما می خواهید وارد ایران نمایید تعیین می کند برخی از مواقع ممکن است هزینه وارد کردن کالاهای شما به قدری زیاد داشته است که مجبور هستید بخش زیادی از سود به دست آورده در بازارهای ایرانی را صرف این محصولات کنید اما در حالت کلی شما باید بدانید که شرکت‌های بازرگانی بسیار معتبری وجود دارند که هزینه‌های متناسبی دریافت خواهند کرد موارد هزینه های حمل و نقل هزینه های محصول تولید شده هزینه های گمرک نیز بسیار در این راه مهم هستند که شما در هنگام پیدا کردن شرکتهای وارد کننده کالا از چین باید به این هزینه ها نیز توجه نمایید تا با استفاده از سرمایه اصلی خود بتوانید آنها را تقسیم بندی کنید

شما باید مراقب شرکت های سوجو نیز باشید زیرا بسیاری از شرکت‌ها وجود دارند که می‌خواهند از شما بدون ارائه کمک هایی پول‌های اضافه‌ای دریافت نمایند در این صورت این شرکت ها شرکت های معتبر به حساب می آیند و نمی تواند کمک های بسیار زیادی را به شما ارائه دهد اما شما بهتر است قبل از همکاری با انواع شرکت ها اطلاعاتی را در در مورد این شرکت‌ها کسب کنید و همچنین اطلاعاتی در مورد سابقه قبلی شرکت های مختلف به دست آوری تا بتواند یکی از بهترین ها را انتخاب کنید

وظایف اصلی شرکت های وارد کننده

فهرست کلی وظیفه اصلی شرکت های وارد کننده این می باشد که به شما کمک هایی را ارائه دهد تا بتوانید با مشکلات پیش رو به راحتی مقابل نماینده در این وضعیت و مکان شرکت ها بسیار از نکات ریز را به مشتریان خود ارائه می‌دهند و اگر مشکلاتی در این قبیل برایشان به وجود آمد بتوانند به راحتی آنها را حل نمایند

نمایندگان شرکت های وارد کننده کالا از چین با چگونگی واردات از این کشور و قوانین مالیاتی و عوارض آشنایی کامل دارند و شما را با چگونگی واردات کالا از چین آشنا می کنند هزینه اندکی که صرف خدمات پی پایان این شرکت ‌ها می کنید، سود اقتصادی بسیار زیادی برای شما به دنبال خواهد داشت برای اینکه در این مورد بیشتر اطلاعات کسب کنید می توانید به مطالعه بقیه متن بپردازید

وظایف شرکت های وارد کننده کالا از چین

شرکت های وارد کننده کالا از چین تقریباً وظایف مشابهی دارند اما یکی از آن ها انجام تمامی مراحل را بر عهده می گیرد و آن شرکت بازرگانی علی بالا هست بازرگانی علی والا در ابتدا به صورت اینترنتی کالاهای مد نظر شما را در کیفیت و قیمت مشخص خریداری می ‌کند

سپس نمایندگان خود را با خبر می سازد تا کالاهای شما را بسته بندی و به مرحله گمرک برسانند پس از پرداخت عوارض و مالیات و بررسی کالاهای شما در گمرک کالاها به سمت شما روانه می‌ شوند به این صورت شما هیچ نقشی در وارد کردن کالا نخواهید داشت بلکه به وسیله قراردادی تمامی کارها را به نمایندگان بازرگانی علی والا خواهید سپرد همانطور که دیدید وظایف شرکت های خرید کالا از چین می تواند شامل انجام تمامی مراحل باشد

هزینه خدمات شرکت های خرید از چین

خدماتی که شرکت های وارد کننده کالا از چین به افراد ارائه می ‌دهند در قبال هزینه اندکی صورت  می گیرد اگر به دنبال ارزان ترین این شرکت ‌ها هستید پیشنهاد ما شرکت بازرگانی علی والا خواهد بود راه های ارتباطی شما با این شرکت تماس اینترنتی و یا شماره تلفن های آن ها می باشد می توانید با آن ها تماس گرفته و سوال‌ های خود را به صورت رایگان از ایشان بپرسید

قطعاً این افراد تا جای ممکن سعی می ‌کنند شما را راهنمایی کنند تا بتوانید بهترین واردات از چین را تجربه کنید و در عین حال کمترین هزینه ها را بپردازید تجربه نشان داده است که واردات با کمک این شرکت باعث کسب سود فراوان تجار و روند بازار اقتصادی داخلی می شود

 

مهمترین خدمات شرکت های واردات کالا از چین به مشتریان

اعتبار سنجی کالاهای چینی و انجام مذاکرات لازم

اگر به دنبال واردات کالا از چین می باشید حتما باید به یکی از شرکت های واردات کالا مراجعه کنید زیرا این شرکت ها می توانند به کمک تیم ها و نمایندگان خود در این کشور کالاهای مورد نظر شما را اعتبار سنجی کرده و یک نمونه برای شما ارسال کنند اگر مورد قبول شما قرار بگیرد می توانند بعد از انجام مذاکرات لازم کالاهای مورد نظر شما را تهیه کرده و برای شما وارد کنند

تایید پیش فاکتور انتقال وجه شما به چین

هنگامی که شما قصد خرید یک محصول را داشته باشید می توانید به کمک شرکت های واردات کالا از چین یک فاکتور از فروشنده در یافت کنید و در صورت تایید شما مبلغی از میزان قرارداد را به شرکت تحویل دهید تا به ار ز مناسب این کشور رسانده و محصول مورد نظر شما را خریداری کرده

حمل و نقل کالای وارداتی شما

هنگامی که شما بر سر کالای وارداتی مورد نظر به توافق برسد و آن را خریداری کنید تمامی امور گمرکات و مسائل مربوط به حمل و نقل کالا از چین و مسائل گمرکات چین توسط شرکت های واردات کالا از چین انجام گردیده و شما می توانید با مراجعه به گمرک ایران و انجام دادن کار های مربوط به گمرک ایران محصول مورد نظر خود را تحویل بگیرید

حجم کالاهایی شرکت های واردات کالا از چین

شاید بسیاری از ما هنگام خرید کالا های مختلفی با نمونه چینی آن ها آشنا شده باشید در سال های اخیر به خاطر تحریم کشور های اروپایی و آمریکا بسیاری از شرکت های وارداتی کالا به واردات کالا از چین روی آوردند از اینرو کشور چین با یک شناخت کلی که از بازار فروش ایران  دارد توانسته است که بسیاری از کالاهایی که مطابق نیاز ما ایرانیان است را تولید کند برای مثال بیشترین پارچه چادر سیاه توسط شرکت های واردات کالا از چین تامین می شود و این امر نشان دهنده یک شناخت عمیق تولیدکنندگان چینی از مشتریان ایرانی می باشد حجم کالاهای وارداتی از چین به ایران بسیار بالا بوده به گونه ای که عمده ترین میزان واردات کشور ما متعلق به کشور چین است

پرفروش ترین کالاهایی وارداتی از چین به ایران 

همان گونه که در بالا ذکر شد میزان واردات کالا از چین بسیار زیاد می باشد اما یک سری از اقلام چینی که دارای بیشترین میزان فروش و واردات را در ایران دارند شامل موارد زیر می باشند

قطعات ماشین آلات

 لوازم اتومبیل

 کاغذ

 قطعات گوشی همراه

 مواد اولیه شیمیایی و معدنی

 لوازم خانگی 

 قطعات ساختمانی

 لوازم پلاستیکی

 انواع لوازم روشنایی

 شیرآلات و وسایل لوله کشی ساختمانی

 لباس های زنانه

لوازم آرایشی

 پیچ و مهره

  انواع پارچه ها

مهم ترین مزیت های واردات کالا از چین که باعث تاسیس شرکت های واردات کالا از چین شده است

واردات کالا از چین دارای مزیت های فراوانی است به همین خاطر در طی چند سال اخیر بسیاری از افراد به خرید کالا از چین روی آوردند و همین امر باعث تاسیس و شکل گیری شرکت های واردات کالا از چین شده است از جمله این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد

ارزان بودن کالاهای چینی

کشور چین به خاطر داشتن جمعیت انسانی دارای نیروی کار ارزان فراوانی می باشد که همین امر باعث شده است که این کشور محصولات فراوانی را با قیمت های پایین تولید کند و بسیاری از شرکت های واردات کالا از چین به همین خاطر به دنبال واردات کالا از این کشور می باشند زیرا در بازار ایران اینگونه محصولات که دارای یک قیمت مناسب می باشند فروش ویژه ای دارند

کشور چین منبع تولید کالا های نادر و کمیاب 

شرکت های تولید کننده چینی معمولا داری ایده های خلاقانه بسیاری هستند به همین خاطر معمولا بسیاری از کالا های کار آمد و نادر که مورد نیاز افراد جامعه می باشند در چین یافت می شوند زیرا به خاطر تولید انبوه در این کشور شرکت های تولید کالا زیاد می باشند و به خاطر فضای رقابتی بین آن ها معمولا کمیاب ترین و جالب ترین کالا ها اولین بار در این کشور تولید می شوند

بهترین کیفیت همیشه در دسترس 

بسیاری از افراد هنگام خرید کردن اگر یک محصول را با قیمت پایین و برند چینی ببینند تصور می کنند که این محصول دارای کیفیت پایینی است اما قابل توجه است که بدانید این یک باور غلط  است زیرا بسیاری از شرکت های تولید کالا در چین تمامی محصولات خود را از نظر کیفیت گارانتی می کنند و همچنین تمامی شرکت های واردات کالا از چین می توانند ابتدا نونه کالا ها را دریافت کرده و در صورت تایید آن ها را خریداری کنند

سود بالا واردات از چین

واردات کالا از چین دارای بیشترین سود از میان تمامی واردات ها از سراسر دنیا بوده زیرا قیمت اقلام وارداتی چینی بسیار ارزان است و همین امر موجب می شود که شرکت های واردات کالا از چین سود زیادی را از این راه به دست بیاورند

بهترین روش های واردات از چینهزینه خدمات شرکت های واردات کالا از چین

همه شرکت های واردات کالا از چین مجبور به پرداخت هزینه های بسیاری از جمله هزینه خرید کالا  هزینه حمل و نقل ، هزینه انبارداری ، هزینه باربری و ... میباشند و اما بیشترین میزان هزینه در این زمینه را می توان با جمع کردن هزینه موارد زیر به دست آورد

هزینه برداشت کالا ها از مبدا تا بندر یا فرودگاه

هزینه ترخیص کالاها از گمرک ایران

هزینه ترخیص کالاها از گمرک چین

 هزینه انتقال کالاها از گمرک و فرودگاه ایران تا انبار مورد نظر

با جمع کردن هزینه این موارد می توان به میزان سرمایه مورد نیاز برای واردات کالا از چین برسیم اما توجه داشته باشید که این شرکت ها باید هزینه چنج کردن پول خود و تبدیل آن به یوان را نیز پرداخت کنند

مهم ترین نکاتی که باید شرکت های واردات کالا از چین رعایت کنند

حتما باید از کارخانه تولید کننده کالا بازدید کنند

سعی کنید حتما در تحویل کالا های خود تاکید داشته باشید زیرا تاخیر در تحویل باعث بالا رفتن هزینه ها می شود

 قبل از تاسیس شرکت ختما آیین نامه های بین المللی را مطالعه کرده و تمامی قوانین را رعایت کنید

 کیفیت محصول مورد نظر خود را بسنجید و سعی کنید محصولاتی با کیفیت های بالا وارد کنید

 تمامی اسناد مربوط به هر معامله را نگهداری کنید

 بعد از دریافت محموله یک بررسی کلی روی آن انجام دهید تا از هرگونه ضرر و زیان جلوگیری کنید

 برای واردات کالا از چین هر شرکت باید یک تیم پشتیبانی قوی را داشته باشد تا در تمامی امور به شما کمک کنند

کلام آخر

یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های واردات کالا از چین شرکت علی والا می باشد که تمامی محصولات خود را از باکیفیت ترین محصولات تهیه کرده و آن ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند این شرکت یک شرکت معتبر بوده که دارای ساقه فراوانی در واردات می باشد 

واردات کالا از چین

واردات کالا از چین

سوالات متداول

آیا لازم است برای انجام کارهای واردات حتما به چین سفر کرد؟

خیر. لزومی ندارد که شما شخصا برای انجام واردات به چین سفر کنید. بلکه می‌توانید اینکار را به یک فورواردر بسپارید.

وظایف یک شرکت بازرگانی واردات از چین کدام است؟

یک شرکت واسطه وارداتی با برعهده گرفتن خرید، ارسال و ترخیص کالا از چین می‌تواند تمام مراحل واردات کالای شما را انجام دهد.

بهترین شرکت بازرگانی واردات از چین کدام است؟

شرکت علی والا با داشتن تجربه بالا در امر واردات از چین بهترین گزینه برای واردات کالا از چین است.

آیا شرکت های وارد کننده کالا از چین تمام مراحل واردات را انجام می‌دهند؟

بله. شرکت‌های بازرگانی واردکننده کالا تمام مراحل خرید، انتقال و ترخیص کالاهای موردنیاز شما را انجام می‌دهند.

آیا شرکت‌های بازرگانی خدمات مشاوره واردات ارائه می‌دهند؟

بله. شما می‌توانید از شرکت‌های واردات کالای واسطه مشاوره واردات کالا بگیرید.

بهترین گزینه برای انجام واردات کالا از چین به ایران کدام است؟

با توجه به تجربه‌ای که شرکت بازرگانی واردات علی والا در امر واردات کالا از چین دارد می‌توان این شرکت را بهترین گزینه برای واردات کالا از چین دانست.

X