خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

فهرست

واردات دستگاه های تزریق پلاستیک نو و دست دوم از چین

واردات دستگاه تزریق از چین

 

دستگاه تزریق، یکی از دستگاه‌هایی است که امروزه استفاده از آن در صنایع مختلف بسیار ضروری محسوب می‌شود. از این رو واردات دستگاه تزریق از چین نیز وارداتی کاربردی است که سود فراوانی در آن نهفته است.

واردات دستگاه تزریق از چین سوالاتی را برای واردکننده ایجاد می‌کند که باید پاسخ داده شوند. مثلا اینکه سرمایه لازم برای این واردات چقدر است؟ چطور باید انجام شود و سود آن در نهایت چه مقدار خواهد بود؟ در ادامه با ما باشید تا تمام این سوالات را پاسخ دهیم. 

فهرست مطالب:

انواع ماشین آلات تزریق پلاستیک کدام است؟

چرا واردات دستگاه تزریق ؟

خرید دستگاه تزریق و مراحل واردات آن

خرید عمده دستگاه تزریق از چین 

خرید دستگاه تزریق از چین

ترخیص دستگاه تزریق از گمرک چین

وارد کننده دستگاه تزریق از چین

حمل و نقل دستگاه تزریق از چین

سود واردات دستگاه تزریق چقدر است

واردات دستگاه تزریق از چین با شرکت بازرگانی علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

انواع ماشین آلات تزریق پلاستیک کدام است؟

در صنعت تزریق پلاستیک، دستگاه‌های تزریق برای تولید قطعات پلاستیکی به کار می‌روند. این دستگاه‌ها از مواد پلاستیکی در قالب مایع یا دانه‌ای استفاده می‌کنند و آن‌ها را با استفاده از فشار بالا و دمای مناسب به قالب‌ها تزریق می‌کنند. 

دستگاه‌های تزریق پلاستیک متناسب با نیازها و سطوح تولید مختلف، در انواع مختلفی عرضه می‌شوند. برخی از انواع دستگاه‌های تزریق پلاستیک عبارتند از:

 دستگاه تزریق پلاستیکی برشی (Benchtop Injection Molding Machine): این دستگاه‌ها از اندازه کوچکتری برخوردارند و برای تولید قطعات کوچک و در حجم محدود استفاده می‌شوند. غالباً در آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌های کوچک و تولید محصولات نمونه استفاده می‌شوند.

دستگاه تزریق پلاستیکی عمومی (General Purpose Injection Molding Machine): این دستگاه‌ها در اندازه و قابلیت‌های متوسط برای تولید قطعات متوسط تا بزرگ استفاده می‌شوند. آنها قادر به تزریق مواد پلاستیکی با حجم بزرگتر و در مقیاس تولید بالاتر هستند.

دستگاه تزریق پلاستیکی سه بعدی (3D Injection Molding Machine): این دستگاه‌ها برای تولید قطعات پلاستیکی با شکل‌های پیچیده و ساختارهای داخلی سازماندهی شده به کمک فناوری چاپ سه بعدی استفاده می‌شوند. آنها قادر به تزریق پلاستیک در لایه‌های مختلف برای ایجاد قطعات پیچیده هستند.

دستگاه تزریق پلاستیکی دو رنگ (Two-Color Injection Molding Machine): این دستگاه‌ها قادر به تزریق دو رنگ پلاستیک در یک عملیات هستند. با استفاده از آنها، می‌توان قطعات دو رنگ و قطعات با اثرات تزریق دوگانه را تولید کرد.

دستگاه تزریق پلاستیکی الکتریکی (Electric Injection Molding Machine): این دستگاه‌ها بااستفاده از سیستم‌های الکتریکی به جای سیستم‌های هیدرولیکی کار می‌کنند. آنها از نظر سرعت، دقت و بهره‌وری انرژی بهتری نسبت به دستگاه‌های هیدرولیکی دارند.

چرا واردات دستگاه تزریق؟

شاید یکی از مهم‌ترین سوالاتی که هر بازرگانی نیاز دارد به آن پاسخ دهد، این باشد که اصلا چرا واردات دستگاه تزریق از چین باید انجام شود؟ زیرا واردات آنها سودآور است. اما چرا این واردات سودآور است؟ زیرا این دستگاه‌ها ویژگی‌های زیر را دارند:

 فناوری پیشرفته: دستگاه‌های تزریق پلاستیک به عنوان تجهیزات پیشرفته صنعت پلاستیک در نظر گرفته می‌شوند. با واردات دستگاه‌های تزریق پلاستیک با فناوری پیشرفته، صنعت پلاستیک ایران می‌تواند از بهره‌وری بالاتر، دقت بیشتر و کیفیت بهتری برخوردار شود.

 افزایش ظرفیت تولید: با واردات دستگاه‌های تزریق پلاستیک با ظرفیت بالا، امکان تولید بیشتری از قطعات پلاستیکی در واحدهای تولیدی ایران فراهم می‌شود. این موضوع می‌تواند منجر به افزایش توان تولید و رشد صنعت پلاستیک در کشور شود.

 تنوع و انعطاف‌پذیری: دستگاه‌های تزریق پلاستیک متنوعی در بازار وجود دارند که قابلیت تولید قطعات پلاستیکی با اشکال و اندازه‌های مختلف را دارند. با واردات دستگاه‌های تزریق پلاستیک متناسب با نیازها، صنعت پلاستیک ایران می‌تواند به تولید محصولات متنوع و بازارهای جدید دست یابد.

بهبود کیفیت محصول: با استفاده از دستگاه‌های تزریق پلاستیک پیشرفته و با کنترل دقیق پارامترها، کیفیت قطعات پلاستیکی بهبود می‌یابد. این موضوع می‌تواند به افزایش رضایت مشتریان، افزایش تقاضا و ارتقای موقعیت رقابتی صنعت پلاستیک در بازار منجر شود.

انتقال فناوری: تجارت روی دستگاه‌های تزریق پلاستیک پیشرفته می‌تواند به انتقال فناوری و دانش فنی مرتبط با این صنعت به ایران کمک کند. این موضوع می‌تواند به توسعه و رشد داخلی صنعت پلاستیک و بهبود توانایی‌های محلی در طراحی و تولید قطعات پلاستیکی کمک کند.

به طور کلی، واردات دستگاه‌ تزریق از چین می‌تواند به رشد و توسعه صنعت پلاستیک ایران کمک کند و از طریق بهره‌وری بالاتر، افزایش تولید و بهبود کیفیت محصولات، سودآوری را به همراه داشته باشد.

خرید دستگاه تزریق و مراحل واردات آن

پیش از توضیح مراحل واردات دستگاه تزریق از چین لازم است توضیح دهیم که سرمایه لازم برای انجام این واردات براساس اولا توان مالی شما و دوما نیاز بازار به واردات این دستگاه‌ها تعیین می‌شود. شما با استفاده از متخصصانی که کارشان اندازه‌گیری حجم بازار است می‌توانید به عددی نزدیک به مقدار واقعی بودجه لازم برای این واردات دست یابید. 

خرید عمده دستگاه تزریق از چین

در مرحله بعد مقدار سرمایه لازم، نیاز بازار و البته قیمت هرعدد از دستگاه‌های تزریقی که قصد واردات آنها را دارید، تعیین کننده تعداد دستگاه‌های تزریق خواهد بود. عموما چون در واردات دستگاه تزریق از چین تعداد این دستگاه‌ها بسیار زیاد است، درنتیجه لازم است که به خرید عمده روی آورید. 

خرید دستگاه تزریق از چین

بعداز مشخص شدن این فاکتورهای مهم مثل بودجه، قیمت هر عدد دستگاه و البته تعداد مورد نیاز، نوبت به تکمیل و ارسال پروفرمای خرید برای شرکت فروشنده می‌رسد. این پروفرما باید شامل قیمت خرید، تعداد دستگاه مورد نیاز و البته روش پرداخت هزینه خرید محصولات باشد. پروفرما یکی از مهم‌ترین مدارکی است که در تمام مراحل بعدی واردات دستگاه تزریق از چین به آن نیاز دارید.

ترخیص دستگاه تزریق از گمرک چین

بعد از اینکه توانستید پروفرما را تکمیل کرده و برای شرکت فروشنده ارسال کنید، دستگاه‌های تزریق درخواستی شما آماده شده و به گمرک چین تحویل داده می‌شود. دراین مرحله از واردات دستگاه تزریق از چین شما باید کار را به ترخیص‌کاران بسپارید تا برگه ترخیص دستگاه‌ها را اخذ کنند.

وارد کننده دستگاه تزریق از چین

ملزومات واردات دستگاه تزریق از چین یکی داشتن کارت بازرگانی است و دیگری داشتن مجوزهای لازم برای وارد کردن این دستگاه‌ها. کارت بازرگانی در واقع نشان‌دهنده این است که شما یک بازرگان هستید و مجوزهای لازم برای واردات نیز قانونی بودن واردات شما را تصمین می‌کند.

حمل و نقل دستگاه تزریق از چین

با اخذ برگه ترخیص دستگاه‌های تزریق، دیگر نوبت به ارسال آنها به ایران می‌رسد. برای ارسال این دستگاه‌ها سه راه حمل دریایی، حمل هوایی و حمل زمینی پیش روی شما قرار دارد. هر کدام از این راه‌ها مزایای خاص خود را دارند، اما به‌طور عمده راه دریایی از همه اقتصادی‌تر است. 

سود واردات دستگاه تزریق چقدر است

واردات دستگاه تزریق از چین  سودآور است. عواملی که در سوددهی واردات بسیار موثر هستند عبارتند از: قیمت و توان رقابتی، تقاضا و بازار هدف و کیفیت و تکنولوژی. 

به طور کلی، برای تشخیص سوددهی واردات دستگاه تزریق، نیاز به تحلیل بازار، قیمت‌گذاری مناسب، کیفیت محصول و رعایت قوانین و مقررات است که در این مقاله توضیح دادیم چگونه می‌توان هر عامل را به‌درستی کنترل کرد و سود این واردات را افزایش داد. 

واردات دستگاه تزریق از چین با شرکت بازرگانی علی والا

همانطور که در طول مقاله مشاهده کردید، انجام هر کدام از مراحل واردات دستگاه تزریق از چین نیازمند استفاده از کمک متخصصین گوناگون مثل فورواردر و ترخیص‌کار است. اما این متخصصان را باید از کجا پیدا کرد؟ بهترین راه برای یافتن این متخصصان از نوع درجه یک، سپردن کارها به بازرگانی علی والا است. 

حرف آخر

اگر تا اینجای مقاله رسیده‌اید احتمالا پاسخ‌ سوالات خود را تا حد خوبی دریافت کرده‌اید. در این مقاله مشخص کردیم که اولا چرا واردات دستگاه تزریق باید انجام شود، چرا سودآور است، چگونه باید انجام شود و بهترین شرکت بازرگانی برای اینکه بتواند کار این واردات را برای شما انجام دهد کدام است. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید باشد و بتوانید وارداتی سودآور به ایران داشته باشید. 

واردات دستگاه تزریق از چین

واردات دستگاه تزریق از چین

واردات انواع دستگاه های تزریق پلاستیک از چین

واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین

همانطور که شما می دانید امروزه دستگاه تزریق پلاستیک جز پرفروش‌ترین محصولات صنعتی در دنیا به حساب می‌آید و استفاده از این دستگاه می‌تواند کارکرد بسیاری از افراد را آسان سازد. اما در این مقاله قصد داریم در مورد واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین صحبت‌هایی را به شما ارائه دهیم تا بتواند با استفاده از این مطالب و صحبت‌ها به راحتی یک دستگاه درست و صحیح را انتخاب نمایید تا بتوانید سود بسیار خوبی را به دست آورید.

دستگاه تزریق پلاستیک

قبل از هرگونه مطالبی شما باید اطلاعات را در مورد واردات دستگاه تزریق پلاستیک از کشور چین بیاموزید و بدانید که دستگاه تزریق پلاستیک چیست که ما در این قسمت فصل در مورد این مطالب صحبت هایی را به شما ارائه دهیم.

این روزا تکنولوژیبه طوری در حال پیشرفت می باشد که روش های مختلفی برای تولید پلاستیک به وجود آمده است که کاربردهای بسیار مختلف و زیادی در صنعت به همراه خواهد داشت. امروزه یکی از راحت تر و همچنین پر مصرف ترین روش ها برای شکل دادن انواع پلاستیکهای مایع یا پلیمرها دستگاه تزریق پلاستیک است

پس از پیدایش و همچنین توسعه انواع دستگاه های تزریق پلاستیک برای ساخت و شکل دادن به پلاستیک ها مردم توانسته اند که تا سود بسیار خوبی از این راه کسب نمایند قبل از این دوره بسیاری از افراد یا بسیاری از کارگاه های تولید کننده با استفاده از دست این پلیمرها را شکل می دادند که روش های بسیار سختی را پشت سر می گذاشتند

به صورت معمول این زحمات به همراه گیره های دستی کارگران سیلندرها را با پیستون ها بر روی هم نصب می کردم و اطراف سیلندرها را با شعله های داغ بسیار زیاد نگه می‌داشتند تا بتوان این مواد را ذوب نمایند و پس از آن مواد لازم را با فلکهای پیستون تزریق خواهند کرد و حال دهی می کنند در آخر پس از سرد شدن مواد قالب ها را باز می‌کند و مواد قالب گرفته را از دستگاه جدا می‌کنند حالت کامل تمامی این فرایند و ملاله مراحل با استفاده از دست صورت می‌گرفت که می‌تواند زمانبر به حساب آید. در این صورت باید از دستگاه تزریق پلاستیک از چین توانسته تعداد بسیاری از این افراد و تولیدکنندگان برسد.

اما در حالت کلی وظیفه اصلی و مهم استفاده از این دستگاه به گونه ای می باشد تا بتواند در مدت زمان بسیار کمی نسبت به روش های دستی این محصولات را تولید بنماید و دانه های ریز را تبدیل به مواد پلاستیکی به حالت های گوناگون کند. اما دستگاه تزریق پلاستیک در واقع می‌تواند به صورت ها و طرح های مختلفی باشند که هر کدام از آنها کارایی های مختلفی دارا هستند . بسیاری از افراد سعی در این دارند که بتوانند با استفاده از این دستگاه ها محصولات را در مدت زمان کم با سود دهی بسیار زیاد در بازارها به فروش برسانند.در این حالت واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین میتواند نیاز های بسیاری از تولید کنندگان داخلی را رفع نماید.

واحد های تزریق پلاستیک

در عمل ذوب صفحه‌ای بسیار زیادی وجود دارد به این صورت که ابتدا مواد پلاستیکی را داخل قیف های مخصوص خواهند ریخت ومواد را به صوت کم کم داخل قالب میزنند تا بتوانند با گردش مارپیچ به جلو سیلندرها گرم شوند و در این صورت سرعت آنها را بسیار زیاد خواهند کرد و به طوری که سیلندرها جلو می‌رود و به صورت مارپیچ به چرخش خود عمل مواد گیری را دریافت می کند که یک حرکت افقی نیز به جلو دارند که همین صورت می‌تواند مواد هایی که در پشت سوپاپ جمع شده‌اند را به داخل فضای مارپیچ فشار دهند و به تدریج حالت قالب گیری انجام خواهد شد پس از این موارد این کارها توسط کاربران و افراد مخصوص صورت خواهد گرفت که می تواند شرایط بسیار حساسی را نیز به همراه داشته باشد.که در این حالت واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین کاری به صرفه برای افراد به حساب خواهد امد.

وارد کردن دستگاه تزریق پلاستیک به کشور ایران

سالیان بسیار زیادی است که کشور چین شریک تجاری کشور ایران به حساب می آید و توانسته ارتباطات تجاری خود را به حالتی بسیار خوب نگه دارد به گونه‌ای که آمارهای سال ۱۳۹۹ بیانگر این است که حدود ۱۰ میلیارد دلار از حجم واردات و صادرات بین کشور ایران و چین رونق داشته است اما پس از این حالت کشور امارات متحده عربی جایگزین کشور چین شده و توانسته محصولاتشان را وارد ایران نمود اما جایگاه های بعدی را نیز کشور ژاپن المان کره جنوبی و دیگر موارد پر می‌کند که در این صورت این گزینه‌ها می‌تواند بسیار کمک‌های به مصرف کنندگان داخلی داشته باشد در حالت کلی واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین می تواند نیازهای بسیاری از تولیدکنندگان را در داخل کشور رفع نمایند و با استفاده از این حالات نیاز مردم در داخل کشور بدون وارد کردن محصولات جزئی رفع خواهد شد.

اما شما به همان گونه که می دانید که کشور چین به حالتی در حال پیشرفت است که توجه بسیاری از تاجران و کل جهان را به خود جذب نموده است تاجران ایرانی دوست دارند که با وارد کردن محصولات از کشور چین به ایران سود پسر کلان و بزرگ را به دست آورند که این کار بسیار قابل انجام است در زمانی که شما اقدام به وارد کردن انواع محصولات چون واردات دستگاه تزریق پلاستیک از کشور چین به نمایید می توانید با استفاده از این عملکردها و کارکردها یک سود بسیار بزرگ را به دست آورید و همچنین نیاز بسیاری از افراد جامعه را رفع کنید

در این حالت ما میتوانیم یک شرکت تجارت بسیار بزرگ را به شما معرفی کنیم تا بتواند با استفاده از همکاری این شرکت به راحتی محصولات آن را وارد ایران نماید در واقع این شرکت شرکت تجارت و یا واردات و صادرات علی والاست که می تواند کمک های بسیار بزرگی به تاجران در این زمینه کند.

سرمایه اولیه تاجران

این سوال جزو پرتکرارترین سوالات در مورد تجارت است که سرمایه اولیه تاجران در چه حد باید باشد در پاسخ به این سوال باید بگویم که تا به امروز هیچ گونه سرمایه مشخص در خصوص واردات دستگاه‌های مختلف به ایران ارائه نشده در این صورت شما باید سرمایه بسیار بزرگ و کلانی داشته باشید تا بتوانید به راحتی هزینه‌های مربوط به واردات را انجام دهید. به طور مثال در مورد وارد دستگاه تزریق پلاستیک از کشور چین به ایران ممکن است هزینه‌های بسیار بزرگی چون حمل و نقل هزینه های مربوط به گمرک هزینه‌های مربوط به شرکت‌های بازرگانی و دیگر موارد به شما تحمیل شود تا با استفاده از این هزینه‌ها شما بتوانید محصولات را وارد ایران نماید اما یک نکته بسیار مهم این است که قبل از نگاه کردن به سرمایه خود اعتبار خود را در بازار های چینی یا ایرانی حفظ نمایید تا بتوانید پس از وارد کردن محصولات در بازارهای ایرانی با استفاده از اعتبار ولات را به فروش برساند یا در بازارهای چینی با استفاده از اعتبار خود مشکلات نقدینگی را حل نمایید اگر شما اعتبار لازم را در بازارها نداشته باشید به هیچ عنوان نمی‌تواند محصولات را با سود دهی بسیار بالا وارد ایران نماید که این می‌تواند به ضرر شما به پایان برسد.

هزینه های واردات شامل چه نوع هزینه ها و گزینه هایی هستند

هزینه هایی که شما برای واردات از چین تأمین خواهد کرد بستگی به موارد و گزینه های بسیار زیاد دارد که شما در صورت نداشتن تجربه نمی‌تواند به این راحتی از کنار این گزینه‌ها بگذارید اما در زمانی که شما تجربه های لازم را برای به‌دست‌آوردن محصولات داشته باشید می تواند هزینه ها را متناسب با کالای خریداری شده پرداخت نمایید وکلیه هزینه های اصلی در مورد واردات کالاهای و دستگاه های مختلفی چون واردات دستگاه تزریق پلاستیک از کشور چین هزینه هایی چون قیمت های پرداختی در کشور مبدا همان کشور چین است

هزینه‌های مربوط به گمرک از نوع مربوط به ارز و هزینه‌های مربوط به حمل و نقل هزینه های مربوط به انبارداری از نوع مربوط به ترخیص محصول و دیگر موارد در حالت کلی در بعضی از زمان ها ممکن است که در هنگام حمل و نقل کردن محصولات آن مشکلات یا خسارات جبران ناپذیر به آنها وارد شود که در این صورت شما می توانید با پرداخت کردن هزینه بیمه بار از خسارات احتمالی جلوگیری نماید و اگر خساراتی به محصولات شما وارد شد هزینه بیمه بار به تواند بسیاری از این خسارات را به شما پرداخت نماید.

نکاتی که شما در زمان سفارش دادن محصولات از سایت های خارجی باید به آنها توجه نمایید

شاید در دنیای امروز کمتر کسی وجود داشته باشد که تا بحال خرید اینترنتی انجام نداده باشد یا در موقع خرید اینترنتی محصولات را از دست نداده باشد. در حالت کلی شما باید بدانید که امروزه خرید هر نوع محصولاتی به صورت اینترنتی نیازمند به روش‌های اختصاص ندارد و شما می توانید در هر زمانی که بخواهید محصولات آن را در سایت های اینترنتی به سفارش برسانید

یک نکته مورد توجه هم ان است که در زمان خریدهای اینترنتی بهتر است قوانین و مقررات سایت ها را مطالعه نمایید و در مورد آنها اطلاعاتی را کسب کند برای مثال در زمانی که می‌خواهید اقدام به واردات دستگاه تزریق پلاستیک چینی کنید و دوست دارید که این محصولات را به صورت اینترنتی سفارش دهید بهتر است که این محصولات را قبل از سفارش چک کنید یا اطلاعاتی در مورد سایت اصلی تولید کننده کسب نمایید تا دیگر پس از خرید محصول مشکلاتی برایتان به وجود نیاید.

در حالت کلی نکاتی که شما باید در زمان خرید کالا از سایت های چینی با آنها توجه نمایید شما می باشد که بهتر است قبل از خرید محصولات سایت ها را با دقت بررسی نمایید را به کلی نوسانات قیمت ارز ای همیشه وجود داشتند که بهتر است در زمانی که شما سایت‌ها را چک می‌کنید پس از آن به سرعت محصول خود را خریداری نمایید تا دیگر قیمت آنها افزایش پیدا نکند بهتر است

قبل از سفارش دادن محصولات در مورد فروشنده های اصلی سایت ها اطلاعاتی را کسب نمایید تا بتوانید بدون هیچگونه مشکلی محصولاتتان را خریداری نمایید یکی دیگر از گزینه ها این است که بهتر است کد پستی منزل شرکت خود را به طور واضح اعلام نکنید یکی از کارت های شخصی خود که داره مواد غذایی بسیار زیادی هستند استفاده نمایید زیرا ممکن است سایتهایی که شما از آنها استفاده می‌کنید به کلاهبرداری باشند و مشکلاتی را برای شما به وجود آورند.

مراقب اجناس تقلبی باشید

زمانی که شما اقدام به خرید وسایل مختلف یا حتی وارد کردن محصولات به ایران می گردید باید به دنبال قیمت ها های پایین حواستان به اجناس تقلبی باشد. برای مثال در زمانی که شما اقدام به واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین می کنید ممکن است که این وسایل الکترونیکی کیفیت پایینی را داشته باشند یا تقلبی باشند که در این صورت می‌تواند ضررهای بسیار زیادی را به شما وارد کند به طور مثال گاهی ممکن است در بازارهای چینی تخفیفاتی را ببینید که این سقف ها غیر معمول باشند که یکی از گزینه هایی است که ممکن است محصولات تقلبی را به شما به فروش برساند.

افراد بومی را به عنوان نماینده های خود انتخاب کنید

در تجارت بهتر است که شما یک نماینده چینی را انتخاب نمایید تا بتوانید در فرآیند و عملکردهای بستن قرارداد از این فرد کمک بگیرید و به کمک این فرد بسیاری از کارهای دیگر را انجام دهید در حالت کلی این فرد به دلیل آشنایی بسیار زیاد با آداب و رسوم خود و کشورشان می تواند کمک های فوق العاده را به شما ارائه دهد

افراد بومی در این اثر می‌توانند با دریافت آن محصولات اورجینال و به فروش رساندن آنها به شما کمک های بسیار زیادی را به شما ارائه دهند و غیر از این موارد شما می‌تواند از شرکتهای واردات و صادرات کمک بگیرد تا بتوان افراد بومی خبری را پیدا نمایید که ما در این قسمت قصد داریم شرکت علی والا را به شما معرفی نماییم

در واقع این شرکت با داشتن تجربه های بسیار زیاد در خصوص واردات دستگاه های مختلفی چون واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین به ایران می تواند کمک های بسیار زیادی را به شما ارائه دهد.

خرید چه نوع کالاهایی میتواند از کشور چین سودآور باشد

زمانی که یک فرد قصد تجارت را پیدا می کند که دست به حوزه بزند ممکن است محصولات مختلفی پیش روی آن فرد قرار گیرد تا بتواند با وارد کردن آنها سود کلانی را به دست آورد اما در حالت کلی همیشه نمی توان تنظیم کرد که شما با وارد کردن این نوع محصول می‌تواند سود بسیار زیادی را به دست آورید

در حالت کنونی شما نیازمند تحقیقات بسیار زیاد است و با استفاده از تجربه هایی که می تواند از دیگران کسب نمایید سود بسیار زیادی را به دست آوردید از شرکت‌های مختلف در مورد این حوزه اطلاعاتی را کسب نمایید در حالت کلی یکی از محصولات پرسود می‌تواند در این زمینه برای شما کفش به حساب باید به غیر از محصولات کفشی و پوشاک کشور می توانید با وارد کردن و دستگاه های صنعتی سود بالایی را بدست آورید و ما به شما پیشنهاد می‌کنیم اقدام به واردات دستگاه تزریق پلاستیک از کشور چین نمایید در واقع این دستگاه با داشتن طرفداران بسیار زیاد در حوزه تولید پلاستیک می تواند سود بسیار خوبی را برای تاجران به همراه داشته باشد.

خرید از کشور چین می تواند چه گزینه هایی را به همراه داشته باشد

کشور چین امروز به عنوان یک مرکز خرید در کل جهان شناخته شده است که کارگران و کارکنان چینی فعالیت خود را به طور ارزان در کشور ارائه می دهد

در زمانی که شما می‌خواهید اقدام به واردات دستگاه تزریق پلاستیک از کشور چک کنید می‌توانید یکی از گزینه های پرسود برای شما به حساب آید و اگر با یک شرکت تجاری بسیار خیلی خوب همکاری نمایید می توانید سود بسیار بزرگی را به دست آورید .تاجران ایرانی امروزه با استفاده از نمایندگی های مختلف می توانند کمک های بسیار زیادی بگیرند و پس از آن محصولات را وارد ایران نمایند یکی از این شرکت‌ها که دارای کارشناسان و مشاوران بسیار خبره در این حوزه است شرکت بازرگانی علی والا میباشد که میتواند کمک های بسیار زیادی را در این حوزه به تاجران ارائه دهند.

خرید محصولات بدون واسطه از چین

در زمانی که شما می خواهید اقدام به خرید کالاهای بدون واسطه از کشور چین نمایید برای اطلاعات در مورد آن باید از بسیاری از افراد کمک بگیرید در واقع کشور چین یکی از کشورهایی است که رشد اقتصادی بالایی را در سال‌های اخیر به همراه داشته که برای درک بهتر این موضوع شما باید اطلاعاتی را در مورد این کشور کسب نماید به حالت مثال شما باید بدانید که اگر وارد دستگاه تزریق پلاستیک می تواند یک محصول پر سود برای شما به حساب آید چگونه می توانید این محصول را وارد ایران نمایید یا چگونه می توانید آن را در کشورهای مختلف وارد کنید.

مزایای خرید کالا از چین

در زمانی که شما می خواهید یک کالای ارزان و پرسود را خریداری نمایید باید در مورد آن را مزایای آنها توضیحاتی را بدانید.

قیمت بسیار پایین کالاهای چینی یکی از بهترین گزینه ها یا مزایای واردات دستگاه ها به حساب می آید در زمانی که شما یک محصول را با قیمت بسیار پایین از کشور چین خریداری می کنید می توانید با استفاده از قیمت پایین آن را در کشور خود با قیمت مناسب تر به فروش برسانید یا از اجناس منحصر به فرد کشور چین استفاده نمایید. زیرا کشور چین سالیان بسیار زیادی است که از نوآوری و خلاقیت بسیار زیادی استفاده کرد تا بتوانند توجه بسیاری از افراد در دنیا به خود جذب نماید یا می توانید با استفاده از وارد کردن محصولات چینی چون وارد تا دستگاه تزریق پلاستیک از چین سود کلانی را به دست آورید وسرمایه های خود را ۲ چندان کنید.

شرکت بازرگانی علی والا

همانطور که می دانید شرکت های بازرگانی بسیار مختلفی در دنیا وجود دارند که می‌توانند کمک‌های بزرگی را به تاجران ارائه دهند اما شرکت بازرگانی علی والا با داشتن تجربه های بسیار زیاد در حوزه واردات و صادرات و همچنین با داشتن مشاوره‌های بسیار مختلف و با تجربه می تواند کمک های بسیار زیاد را به بسیاری از افراد ارائه دهد

در واقع در زمانی که این افراد اقدام به انجام مشاوره هایی با انگیزه های بسیار زیاد مردم می کنند می تواند یکی از گزینه های بسیار خوب برای شما به حساب آید تا توجه بسیاری از افراد را جلب نمایند اما شرکت بازرگانی علی والابا داشتن تجربه های بسیار متنوع در مورد واردات و یا خرید محصولات از چین می‌تواند بسیاری از هزینه ها را تا حدی کم نماید و همچنین کمک های زیاد دیگری را به تاجران تازه وارد و تاجرانی که کهنه کار هستند ارائه دهد و میتواند پس از به دست اوردن سود حق خود را از تاجران دریافت کند. 

اما در اخر شما باید بدانید که استفاده از واردات دستگاه های مختلفی چون واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین میتواند سود بسیار زیادی را برای تاجریان به همراه داشته باشد و همچنین استفاده ز شرکت بازرگانی علی والا میتوند یک تجربه بسیار خوب را برای تاجران به ارمغان بیاورد که این گذینه میتواند یک حالت مثبت را نیز به همراه داشته باشد

واردات دستگاه تزریق از چین

واردات دستگاه تزریق از چین

خرید دستگاه تزریق پلاستیک نو و دست دوم از چین

واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین

آیا می دانید واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین یک تجارت پر سود است؟

آیا می دانید واردات این دستگاه ها علی رغم رشد تجارت شما جهت رشد اقتصادی کشور نیز موثر میباشد

واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین

کشور چین سالیان بسیار زیادی است که به عنوان شریک تجاری ایران محسوب می‌شود و محصولات مختلفی را به سراسر نقاط جهان الخصوص کشور ایران وارد می نماید به همین علت ما قصد داریم در مورد واردات دستگاه تزریق پلاستیک مطالبی را به شما ارائه دهیم

دستگاه تزریق پلاستیک چیست؟

کشور چین سالیانه بسیار درازی است که به عنوان غول تجاری در جهان مشهور است و این کشور توانسته محصولات بسیار متفاوتی را وارد ایران نماید یکی از این واردات ها دستگاه تزریق پلاستیک از کشور چین بوده است که این دستگاه در واقع محصولی است که با استفاده از آن می توان پلیمر و انواع پلاستیک های نرم را شکل داد و محصولات متنوعی را تولید کرد. بسیاری از تولید کنندگان سعی دارند که واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین را رونق دهند و محصولاتی را از این قبیل وارد ایران نماید . و امروزه دستگاه تزریق پلاستیک طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب نموده و توانسته جایگاه بسیار بالایی در بازار کسب کند

واردات دستگاه های پرطرفدار از کشور چین به ایران

همانگونه که می‌دانید تاجران بسیاری از محصولات را در سال وارد ایران می کنند که این محصولات ممکن است از پرطرفدارترین گزینه‌ها در حوزه واردات به حساب اید. واردات دستگاه پلاستیک، کشاورزی و پوشاک و کفش و.... می‌تواند از این قبیل گزینه‌های باشد که طرفداران بسیار زیادی را در ایران به همراه دارد

ماشین آلات تزریق پلاستیک نیز جزو یکی از اصلی ترین نیازهای هر کشوری می باشد که در ایران تولید نمی شود نبود مواد اولیه باکیفیت یا نبود دانش کافی در این زمینه را می توان دو فاکتور مهم عدم تولید برشمرد

بنابراین، ناچارا برخی از این دستگاه های مورد نیاز در صنایع مختلف را از دیگر کشورهایی نظیر چین وارد می کنند. کشور چین یکی از چندین کشوری است که در زمینه تجارت بسیار قوی و حرفه ای عمل می کند و با ایران نیز رابطه بسیار خوبی دارد. این کشور در زمینه تولید دستگاه های خط تولید از دانش کافی، قدرت زیاد و ماشین آلات پیشرفته تری در این زمینه بهره مند است. اگرچه کشورهای بسیار زیادی می توانند مبدا واردات اینچنین محصولاتی باشند اما تجارت با کشور چین سود و منفعت بیشتری دارد. شاید بپرسید چرا واردات؟ یا دلیل واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین چیست؟ نبود امکانات کافی یکی از مهمترین دلایل است اما شاید هم تولید برخی محصولات در داخل گران تر تمام شود پس واردات بهترین راهکار خواهد بود

اما در بسیاری موارد برخی این ماشین آلات در کشور نیز به تولید می رسند اما نبود کیفیت کافی باعث واردات آن می شود‌ از سوی دیگر هم شاید این تولید داخل کیفیت مطلوبی داشته باشد اما مشتری به دنبال تنوع جنس خارجی است در ثانی تمام کشورهای جهان محصولات مورد نیاز خود را وارد می‌ کنند که این موضوع گاهی برای اقتصاد کشور بهتر خواهد بود. واردات از چین نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد که بایستی ابتدا با تمامی قوانین و ضوابط آشنا باشید. برای درک بهتر این موضوع نیز بهتر است ابتدا با دستگاه های تزریق پلاستیک و انواع آن آشنا شوید

دستگاه تزریق پلاستیک چیست؟

امروزه شاهد تولید تجهیزات و ماشین آلات بسیار پیشرفته و کارآمد جهت استفاده در تمامی صنایع هستیم دستگاه تزریق پلاستیک نیز یکی از همین ماشین آلات بسیار مدرن و کارآمدی است که طبق علم روز به تولید رسیده است. این دستگاه یکی از پر مصرف ترین و مهم ترین دستگاه هایست که جهت شکل دادن به پلیمرها از آن استفاده می شود. شکل دهی مواد اولیه پلاستیکی کار بسیار سختی بود که با چنین ماشین آلاتی امروزه صنایع توسعه پیدا کرده اند. البته هدف اصلی تولید کنندگان ماشین آلات کارگاهی نیز سهولت کار و افزایش روند تولید در نتیجه میزان بازدهی بالای تولید است. در گذشته نه تنها کار تزریق پلاستیک و قالب گیری آن به سختی با روش های سنتی انجام می شد بلکه تمامی امور به این صورت پیش می رفت. اما امروزه چنین ماشین آلات پیشرفته و قدرتمندی باعث رونق تولید و در نتیجه اقتصاد شرکت و کشور می شوند

انواع دستگاه تزریق پلاستیک

همانگونه که اشاره شد، دستگاه تزریق پلاستیک یکی از ماشین آلات بسیار پیشرفته ای است که جهت شکل دهی مواد اولیه پلاستیکی از آن استفاده می کنند. این دستگاه مواد اولیه را داخل قالب های مخصوص خود شکل می دهد. اما این محصول نیز همانند سایر دستگاه های کارآمد در انواع مدل های مختلفی طراحی می شود. انواع دستگاه های تزریق پلاستیک عبارتند از

دستگاه تزریق پلاستیک هیدرولیکی

ماشین آلات هیدرولیکی جزو مدل های قدیمی هستند که امروزه کارآیی چندان زیادی ندارند. با روی کار آمدن دستگاه های برقی این مدل ها دیگر کمتر مورد استفاده قرار می گرفتند. در این مدل از جک های هیدرولیکی استفاده می شد که دو نیمه قالب را به هم فشار می دادند. در نتیجه مواد پلاستیکی ذوب شده به داخل حفره های قالب وارد شده و شکل دهی مواد صورت می گرفتد

دستگاه تزریق پلاستیک برقی

دستگاه های برقی تزریق پلاستیک امروزه جایگاه ویژه ای در صنایع کاربردی دارند. این دستگاه مجهز به یک موتور پر سرعت و قوی است که فرآیند تولید قطعات پلاستیکی را به صورت دیجیتالی کنترل خواهد کرد. دقت، سرعت و تکرارپذیری این مدل نسبت به مدل های هیدرولیکی بسیار بالاتر است. اما مزیت اصلی و برتری که این مدل نسبت به مدل های هیدرولیکی دارد این است که انرژی مصرف شده در دستگاه های تزریق پلاستیک برقی کمتر می باشد

دستگاه تزریق پلاستیک هیبریدی

مدل دیگری از ماشین آلات تزریق پلاستیک، دستگاه های هیبریدی است که ترکیبی از دو دستگاه برقی و هیدرولیکی هستند این مدل دستگاه تزریق پلاستیک با استقبال زیادی مواجه است؛ چرا که هم تکرار پذیری بسیار بالا و هم مصرف انرژی بسیار کمتری دارد. این نسل جدید نسبت به دو مدل قبلی سرو صدای کمتری داشته و بازدهی این دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر بیشتر است

مزایای واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین

خرید ماشین آلات صنعتی از جمله واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین به عنوان یک محصول صنعتی بیشترین سهم واردات کالا را در کشور دارند. یکی از مهمترین عوامل افزایش واردات دستگاه تزریق پلاستیک یا تمامی ماشین آلات صنعتی و خط تولید، تحریم های علیه کشور هستند‌. با وجود تحریم ها نیز صنایع تولیدی مجبور خواهند بود جهت تامین نیاز بازار تولید خود را گسترش دهند و همچنین بسیاری از افراد نیز در این‌ زمینه اشتغالزایی می کنند

با این حساب برای راه اندازی هرگونه صنعت و کارگاهی نیاز به ماشین آلات پیشرفته ای نظیر این دستگاه کارآمد است که می تواند از هر کشوری وارد شود. اما دستگاه هایی چون تزریق پلاستیک و انواع ماشین آلات قالب گیری جزو تجهیزات مهم و اولیه تولیدات پلیمری هستند که باعث سهولت و افزایش سرعت تولید می شوند. این دستگاه ها در کشور تولید نمی شوند حال دولت یا بسیاری از تجارت در این زمینه سرمایه گذاری می کنند که این تجارت یک تجارت بسیار پرسود و منفعت است. این واردات و ترخیص نیز همانند تجارت سایر کالاها مطابق باید بر اساس قوانین و ضوابط صورت بگیرد

واردات ماشین آلاتی نظیر دستگاه تزریق پلاستیک را دست کم نگیرید، چرا که دولت به دلیل رشد اقتصادی خود از لحاظ اشتغالزایی از این تجارت حمایت می کند. پلاستیک یکی از جمله تجارت هایی است که بازار فروش بسیار خوبی دارد پس اکثر افراد باهوش با این اوضاع بد اقتصادی در زمینه راه اندازی خط تولید چنین محصولاتی سرمایه گذاری می کنند. پس خرید دستگاه های تزریق پلاستیک در راستای کار بسیاری از این سرمایه گذاران قرار می گیرد. پس با این حساب که دستگاه های قالب گیری و تزریق پلاستیک در صنایع تولیدی کاربرد فراوانی دارند واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین بهترین تجارت دنیا است

قوانین واردات و ترخیص دستگاه تزریق پلاستیک

قبل از واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین یا دیگر کشورها بهتر است ابتدا شما با تمامی قوانین و ضوابط آشنایی پیدا کنید. این شناخت شما را در جهت عملکرد بهتر کمک می کند و تجارت شما را رونق می بخشد. اگرچه قوانین خاصی برای واردات و ترخیص چنین محصولات صنعتی وجود ندارد؛ اما با اینحال نکاتی وجود دارد که بایستی به آن ها توجه کرد. قبل از هر اقدامی یک برنامه ریزی دقیق شما را یک قدم به هدفتان نزدیک تر می کند. اما باید بدانید که گاهی آیین نامه های جدیدی با ضوابط جدیدتر مطرح می شوند که بایستی از همه آن ها مطلع باشید تا مشکلی برای تجارت شما پیش نیاید. اما مهمترین اصل موفقیت این است که شما شخصا خود با تمامی نکات آشنایی پیدا کرده و تمامی مراحل را پیگیری کنید

تعرفه واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین

ماشین آلات بخش تولید، مهمترین دستگاه ها و تجهیزاتی هستند که جهت چرخیدن چرخ کارخانجات متعددی به کار می روند. برای راه اندازی هر صنعت و کارگاهی قطعا این تجهیزات بایستی در اولویت قرار بگیرند. بنابر دلایلی برای تامین نیاز بازار بایستی اقدام به واردات این ماشین آلات کرد که واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین یا هر کشور دیگر دارای تعرفه های مشخصی است. با توجه به اینکه این تجارت مورد حمایت دولت و وزارت صنعت معدن قرار دارو یک تجارت بزرگ و سودآور است که افراد زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. اما اطلاع از میزان‌ تعرفه ها و قوانین واردات مهمترین اولویت تجار خواهد بود

حال این ماشین آلات به صورت نو وارد گردند یا بخواهیم آن ها را به عنوان تجهیزات دست دوم وارد کشور کنیم. اگرچه واردات برخی از دستگاه های دست دوم ممنوع اعلام شده اما ماشین آلاتی نظیر دستگاه های تزریق پلاستیک که قرار است باعث رونق اقتصادی کشور شود، هیچ منعی ندارد. اما شناسه گمرکی یا کد تعرفه گمرکی ماشین آلات از 8401 تا 8487 است که مربوط به بخش هزینه ترخیص کالا از گمرک می باشد. از آنجایی که ماشین آلات تزریق قالب نیز تنوع زیادی دارند، تعرفه هر مدل جداگانه محاسبه می شود

در بخشنامه کد تعرفه واردات، تعرفه دستگاه تزریق پلاستیک 847710 و حقوق ورودی شامل ده درصد است. این هزینه ها جهت ترخیص کالا هستند و طبق آمار رسمی گمرک جمهوری اسلامی ایران تمامی تجار بایستی جهت واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین و دیگر کشورها باید آن را پرداخت کنند

کد تعرفه گمرکی ترخیص قالب ساخت محصولات لاستیکی و پلاستیکی 84807100 و 84807900 

کد تعرفه گمرکی ترخیص قالب تزریق لاستیک و پلاستیک 84807100 

کد تعرفه گمرکی ترخیص قالب اکسترود لاستیک و پلاستیک84807900 

کد تعرفه گمرکی ترخیص قالب بادی لاستیک و پلاستیک 84807900 

کد تعرفه گمرکی ترخیص قالب دورانی لاستیک و پلاستیک 84807900 

کد تعرفه گمرکی ترخیص قالب ساخت محصولات فلزی 84801000 و 84802000 

کد تعرفه گمرکی ترخیص قالب اکسترود فلزات 84807100

راهنمای خرید دستگاه تزریق  پلاستیک

همانگونه که اشاره شد، واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین یک تجارت بسیار اقتصادی است که باعث رشد اقتصاد کشور نیز می شود. اما شما تجار گرامی برای خرید دستگاه تزریق پلاستیک باید نکات زیادی را مورد توجه قرار دهید. اگرچه این کار چندان پیچیده و دشواری نیست اما برای رفع نیاز بازار و رشد تجارت خود باید راهنمای خرید را مد نظر قرار دهید

اندازه‌ شات

این شات‌ ها همان حجم قالب‌ های پلاستیکی هستند که باید حتما مورد توجه قرار بگیرد. چرا که شات مستقیما با حجم تولیدات مورد نظر در ارتباط است

تناژ

معمولا تناژ در چنین دستگاه هایی به نیروی وارد بر پلاتین‌ ها بستگی دارد. با افزایش نیرو قطعا قالب‌ ها بهتر در کنار یکدیگر قرار می گیرند و تزریق با کیفیت بالایی صورت می گیرد

اندازه‌ پلاتین

این پلاتین‌ ها مهمترین بخش دستگاه تزریق پلاستیک هستند که با چندین تن انرژی قالب‌ های تزریق را در کنار یکدیگر قرار می دهد. صفحات پلاتین فشاری را به وجود می آورند که باعث گرمایش محیط تزریق شده و در زمان خنک شدن مذاب پلاستیک در شکل‌ مورد نظر به تولید می رسد 

فاصله‌ی بین میله‌ های رابط

این میله ها درون دستگاه به صورت افقی قرار دارند و فاصله‌ بین این میله‌ ها روی فاصله‌ پلاتین‌ ها تاثیرگذار خواهد بود

شدت حرکت اجکتور

مهمترین بخش دستگاه شدت حرکت اجکتور است که وظیفه مهمی را بر عهده دارد. درواقع این قسمت با کمک پین‌ هایی به محفظه‌ تزریق کمک می‌ کنند تا از قالب جدا شوند و در نتیجه مراحل نهایی ساخت قطعه‌ پلاستیکی آغاز می شود

قیمت دستگاه

قیمت از دیگر فاکتورهایی است که برای بسیاری از کاربران اهمیت بسیاری دارد. این فاکتور در اقتصاد تجارت شما نیز تاثیر بسیاری خواهد گذاشت 

کیفیت محصول

یکی از اصلی ترین اولویت های هر تجاری قطعا توجه به کیفیت محصول مورد نظر است حال چه بسا اینکه آن کالا دستگاه تزریق پلاستیک باشد 

برند شرکت تولید کننده

برند هر شرکتی به عنوان شناسنامه محصول است و معمولا برندهای معتبر کیفیت بالایی دارند

چگونگی ترخیص دستگاه های تزریق پلاستیک

یکی از مهمترین‌ مراحل در امر واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین ترخیص کالا از گمرک است در این مرحله پس از اتمام تمامی کارها شما با داشتن اطلاعات کافی و اخذ تمامی مجوز ها می توانید کالای خود را به راحتی از گمرک آزاد کنید. در این‌ مرحله اقداماتی را به منظور آزاد سازی دستگاه های تزریق پلاستیک یا هر محصول دیگر انجام می دهند. در این مرحله به جهت ثبت سفارش شما بایستی حتی اسناد و مدارکی را جهت ترخیص کالا از گمرک به صورت الکترونیکی تهیه و به همراه داشته باشید. این مراحل و ضوابط شامل پرداخت هزینه های حقوق ورودی، سود بازرگانی و … است. اما بهتر است در صورت نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه از اشخاص کار بلد کمک بگیرید. گرچه ترخیص کاران گمرک باید آشنایی کامل با تمامی قوانین و ضوابط گمرکی داشته باشند تا حین ترخیص مشکلی برای آن ها پیش نیاید

پس ابتدا مجوزهای لازم کالای مربوطه را اخذ نمایید که و مدارک مورد نیاز اعم از موارد زیر را نیز آماده کنید‌

یوزر و پسورد

ای پی ال

بارنامه

واگذاری ترخیصیه

ترخیصیه

قبض انبار

گواهی مبدأ

فاکتور یا سیاهه خرید

شماره حواله یا برات +کد ساتا

پروفورما ( پیش فاکتور )

مجوز ثبت سفارش

لیست عدل بندی

بیمه نامه

گواهی بازرسی

وکالتنامه رسمی

انجام کارهای گمرکی شامل موارد زیر است

شاید پیش خود چنین برداشتی دارید که واردات یک کار ساده ای است که تنها با خرید و جابجایی صورت می گیرد. اما پروسه واردات یک فرآیند بسیار پیچیده ای است که از زمان اخذ مجوز جهت وارد کردن تا وارد کردن و حتی فروش کالا در بازار را شامل می شود. برای شما باید یک مسیر طولانی را طی کنید که نیاز به درک بالا و تخصص عالی دارد. اما پس از وارد کردن شما بایستی محصول مورد نظر را از گمرک ترخیص کنید

چگونگی ترخیص کالا از گمرک

احراز هویت و تعیین مسیر

در این مرحله دایره فنی گمرک، تمامی اسناد محصول شما را مورد بررسی قرار می دهد و اگر نقصی در آن نباشد برای شما یک شماره ثبت یا کوتاژ اختصاص داده خواهد شد. این کوتاژ به این معنی است که محموله وارداتی با یک شماره اختصاصی ثبت می شود‌

پس از اخذ کوتاژ نوبت به مرحله کنترل کالا است که در این مرحله یکی از سه مسیر سبز، زرد و قرمز را برای ارزیابی طی خواهد شد. درواقع مسیر زرد و قرمز بدین معنی است که محصول مورد نظر نیاز باید مجددا کنترل شود که این کار توسط بازرسان صورت می گیرد. اما مسیرهای سبز یعنی مانعی ندارند

اکنون نوبت به اخذ مجوزهای لازم است که نیاز به ارائه مدارک لازم جهت آزاد سازی محصول و گواهی نامه های تعیین شده می باشد. این گواهی ها بایستی توسط کارشناسان تکمیل شوند‌

 در مرحله بلدی به بررسی تعرفه و تطبیق کالا می پردازند که این کار توسط کارشناس سرویس تعرفه گمرکی کالا انجام می شود 

پس از تایید محموله، صاحب محصول یا تجار باید کار پرداخت هزینه ها را انجام دهند و پس از آن نوبت به آزاد سازی آن است

پس از ترخیص نیز زمانی که بار شما آزاد است، مجوز بارگیری از گمرک صادر می شود و در این مرحله نیز باید هزینه انبار داری پرداخت شود

اکنون نوبت به خروج کالا از گمرک می باشد که پس از کنترل پروانه سبز گمرکی صاحب کالا باید بارگیری کالا را به وسیله نقلیه مورد نظر انجام می دهد

مدارک لازم جهت صدور کارت بازرگانی

شما تجار یا سرمایه گذاران عزیز قبل از اقدام به واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین بایستی کارت بازرگانی دریافت کنید. اما برای اخذ کارت بازرگانی بایستی مدارکی را به همراه داشته باشید که عبارتند از

دو برگ اصل اظهارنامه ثبت در دفتر تجارتی به گواهی اداره ثبت شرکت

دو برگ فتوکپی اظهارنامه ثبت شرکت

فتوکپی شرکت نامه و دو برگ فتوکپی روزنامه رسمی در مورد آگهی روزنامه تاسیس شرکت و آگهی هر نوع تغییرات و دو برگ فتوکپی اساسنامه شرکت

اصل و فتوکپی گواهی عدم سوء پیشینه مدیر عامل و دو عدد فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه مدیر عامل 

اصل گواهی بانک و دو برگ از اصل و فتوکپی فیش بانکی به مبلغ 400.000 ریال

چهار قطعه عکس شش در چهار مدیر عامل تمام و رخ سفید

دو برگ فتوکپی کارت پایان خدمت و یا معافیت از سربازی برای آقایان

فتوکپی سند مالکیت و یا اجاره نامه محل کار

فرم تکمیل شده مشخصات بازرگانی 

تکمیل فرم تعهد نامه دریافت کارت بازرگانی و تصدیق امضای مدیر عامل توسط دفاتر رسمی یا تصدیق آن توسط کارگاه

ترخیص کالا با شرکت بازرگانی صادرات و واردات علی والا

بی شک می دانید که قبل از واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین شما بایستی ابتدا شرکتی را ترخیص نمایید تاسیس شرکت بازرگانی نیز جهت واردات و یا صادرات یک امر کاملا ضروری است هر کشوری برای تامین نیازهای مهم‌ خود قطعا اقدام به واردات می کند و قطعا همان کشور نیز برای شکل دادن سیستم اقتصادی خود بایستی شرکت بازرگانی صادرات و واردات ایجاد کند. با کمک این شرکت ها دیگر جای هیچگونه نگرانی جهت واردات یا صادرات و حتی ترخیص کالا ندارید

شرکت بازرگانی علی والا یکی از معتبرترین شرکت هایی است که با سال ها تلاش و تجربه در زمینه این زمینه سابقه درخشانی دارد در این مجموعه تمامی خدمات بازرگانی با ارائه کد اقتصادی، گواهی ارزش افزوده و فاکتور فروش رسمی به شما تجار گرامی عرضه می شود. این شرکت برای دریافت مسئولیت‌ های محدود مورد نظر قابل اعتماد است شما کاربر عزیز جهت دریافت مشاوره می توانید با مشاورین این شرکت تماس حاصل فرمایید

واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین

واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین

واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین

واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین، می‌تواند نقش مهمی در صنعت تولید و ساخت محصولات صنعتی و خانگی با کیفیت داشته باشد. در واقع، چین به عنوان بزرگترین تولیدکننده دستگاه‌های تزریق پلاستیک در جهان، می‌تواند بهترین راه حل در زمینه واردات این دستگاه‌ها برای تولیدکنندگان و سازندگان محصولات صنعتی باشد.

با این حال برای واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین نیاز است تا از قوانین دو ایران برای ورود این دستگاه و از قوانین صادراتی چین نیز آگاهی داشته باشید. برای آنکه از سودمندی سرمایه‌گذاری روی دستگاه تزریق پلاستیک مطمئن شوید، کافی است که در ابتدا از نیاز بازار داخلی به این محصول آگاه شوید. سپس به بررسی و تحقیق چگونگی دریافت دستگاه از تامین‌کننده‌های مطمئن و مورد اعتماد که محصول با کیفیتی تولید می‌کنند، بپردازید.

فهرست مطالب:

خرید دستگاه تزریق پلاستیک از چین

خرید عمده تزریق پلاستیک از چین

چگونگی حمل و نقل دستگاه تزریق پلاستیک از چین

ترخیص دستگاه تزریق پلاسیک از گمرک

سود واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین

واردکننده دستگاه تزریق پلاستیک از چین

سخن پایانی

سوالات متداول

خرید دستگاه تزریق پلاستیک از چین

اولین مرحله واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین، خرید است. برای خرید دستگاه تزریق پلاستیک از چین کافی است به تحقیق و بررسی تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان چینی از طریق وب‌سایت، نمایشگاه‌ها یا حضور در مراکز صنعتی آن‌ها بپردازید. با جستجوی دقیق و بررسی بازارهای تامین‌کنندگان این کالا که در آنجا فعالیت دارند، می‌توان تا حد زیادی از کیفیت و درجه‌بندی محصول آن‌ها مطمئن شد.

بعد از انتخاب شرکتی که محصول مورد نظر را تولید می‌کند، باید توافق‌های قراردادی و قیمت‌های مرتبط در داخل چین به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد. پس از انجام مذاکرات و تعیین قیمت، شما باید به صادرکننده دستگاه در چین پروفرما یا همان پیش‌فاکتور را ارسال کنید. در این سند رسمی تعداد دقیق، نحوه پرداخت و ارسال حواله ارزی به همراه روش ارسال مشخص می‌شود.

خرید عمده دستگاه تزریق پلاستیک از چین

 خرید عمده، یکی از گزینه‌های انتخابی کسب‌وکار‌هایی است که در صنعت تولید و ساخت محصولات صنعتی و خانگی به دنبال افزایش تولید و کاهش هزینه هستند. برای خرید عمده در طی واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین شما باید با شرکت تولیدکننده در چین مذاکره مبنی بر اینکه قصد دارید تیراژ بالایی وارد کنید، بپردازید.

دریافت دستگاه‌های با کیفیت و کاهش هزینه تولید از مزایای خرید عمده است. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید، آگاهی یافتن از مقررات و قوانین گمرک مورد نیاز برای واردات با شرایط و تجهیزات لازم برای جابه‌جایی و نگهداری مناسب از دستگاه‌های خریداری شده تا رسیدن به دست مصرف‌کننده است.

چگونگی حمل و نقل دستگاه تزریق پلاستیک از چین

حمل و نقل دستگاه تزریق پلاستیک از چین، ممکن است به عنوان یک فرایند پیچیده و گاهاً هزینه‌بر در نظر گرفته شود. برای جابه‌جایی این دستگاه‌ها می‌بایست با مراحل و روش‌های مناسب آشنا باشید و در نظر داشته باشید که از نظر اقتصادی و امنیتی، بهترین گزینه را برای حمل و نقل دستگاه انتخاب کنید.بهترین روش برای جابه‌جایی در پروسه واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین، کمک از کارگوهای جاده‌ای و دریایی بین‌المللی است. در ابتدا، باید به شرکت حمل و نقل داخلی چین که در این زمینه تخصص کافی دارد و معتبر است، مراجعه کنید. در حالی که شرکت حمل و نقل این خدمات گسترده را ارائه می‌دهد، باید از آن‌ها بپرسید تا از نحوه نظارت قبل از حمل، بسته‌بندی حرفه‌ای، بارگیری در مبدا و شیوه تخلیه بار در مقصد آگاه شوید.همچنین، شما باید مدارک مورد نیاز مربوط به حمل و نقل دستگاه را بررسی کنید، به ویژه در مورد حمل و نقل دریایی. به طور کلی، بهتر است برای جابه‌جایی دستگاه تزریق پلاستیک از خدمات شرکت‌های حمل و نقل مجرب و مطمئن بهره‌مند شوید تا سفارش شما در بهترین وضعیت ممکن به مقصد برسد و احتمال وارد شدن خسارت به دستگاه کمتر و کمتر شود.

ترخیص دستگاه تزریق پلاسیک از گمرک

به مجموعه کارهایی که شخص واردکننده برای ورود دستگاه تزریق پلاستیک از گمرک چین به ایران انجام می‌دهد، مرحله ترخیص گفته می‌شود. اولین گام برای دریافت برگه ترخیص از گمرک ایران، اخذ مجوز ورود به کشور و موافقتی است که از گمرک کشور صادر می‌شود. پس از اخذ مجوز، باید به شرکت حمل و نقل اعلام کنید که دستگاه مورد نظر را از چین به کشورتان حمل کند.

هنگام ورود به کشور، دستگاه تحت بازرسی تیم‌های گمرک و بازرسی قرار می‌گیرد تا از صحت و سلامت آن در مقصد مطمئن شوند و سپس مقدار مالیات و عوارض مربوط به واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین، محاسبه و پرداخت می‌شود. پس از پرداخت مالیات و عوارض، دستگاه آماده ترخیص و تحویل از گمرک است. همه این فرآیند را فرد ترخیص‌کار نیز می‌تواند انجام دهد.

بنابراین، برای گذر از مرحله ترخیص از چین، باید با مراحل و شرایط وارداتی در کشور مقصد آشنا شده و تمامی مدارک و اطلاعات مورد نیاز را برای وارد کردن دستگاه به ایرن نیز مورد بررسی قرار گیرد.

سود واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین

سود واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین، به شرایط و عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل قیمت دستگاه، شرایط حمل و نقل، هزینه‌های گمرکی و مابقی هزینه‌های اضافی مربوط به واردات می‌شود. اگر با محصولات با کیفیت و پر بازده را با قیمت نسبتا رقابتی وارد کنید، سود واردات چندین برابر می‌شود. با این حال، همیشه باید هزینه‌های اضافی مربوط به تحویل کالا یا احیانا ماندگاری در گمرک را بررسی کرد. اگر منحصرا شما جز افراد معدودی باشید که اقدام به واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین کرده‌اید، می‌توانید سود بسیار بالایی را به دست آورید. هرچند، برای دستیابی به این هدف، باید در ابتدا با توجه به شرایط و مقررات داخلی و بین‌المللی در زمینه واردات و ریسک‌های احتمالی که ممکن است پس از عرضه به بازار داخلی رخ دهد را نیز در نظر بگیرید.

بهترین واردکننده دستگاه تزریق پلاستیک از چین

واردات دستگاه تزریق پلاستیک با شرکت علی والا که یکی از ارائه‌دهندگان خدمات وارداتی و بازرگانی در ایران است، می‎تواند به سودآوری شما کمک زیادی کند. این شرکت، با هدف ارائه خدمات بهتر در زمینه واردات انواع کالا، تجهیزات و دستگاه‌ها و مشاوره در زمینه اخذ کارت بازرگانی و چگونگی گذراندن مراحل واردات فعالیت خود را آغاز کرده است.برای وارد کردن دستگاه تزریق پلاستیک، شما می‌توانید با شرکت علی والا به عنوان واردکننده معتبر تماس گرفته و اطلاعات کامل را درباره نحوه وارد کردن دستگاه مشاوره بگیرید. با توجه به اینکه شرکت علی والا بیش از یک دهه سابقه کاری دارد و با شرکت‌های مختلفی در ارتباط است به شما کمک می‌کند تا تجارتی سودمند داشته باشید. همچنین لازم به ذکر است که می‌توانید از تمامی خدماتی استفاده کنید که شرکت علی والا در این زمینه ارائه می‌دهد تا به یک واردکننده موفق و بازده تبدیل شوید.

سخن پایانی

در نهایت، واردات و خرید دستگاه تزریق پلاستیک از چین می‌تواند یکی از بهترین راهکارها برای تامین نیاز کسب‌وکارهای متکی به تولید و صنعت باشد. با انجام تحقیق و بررسی‌های موثر در مورد شرکت‌های تولیدکننده دستگاه تزریق پلاستیک در چین و تحلیل شرایط اقتصادی، تجاری و قانونی کشور خود می‌توانید بهترین تصمیم را در خصوص خرید دستگاه تزریق پلاستیک مناسب نو و دست دوم در بهترین قیمت برای کسب‌وکار خود بگیرید.

هر چند که نیاز بازار کشور ما به خاطر تحریم‌های اعمال شده، به دستگاه‌هایی همانند تزریق پلاستیک بیش از پیش دیده می‌شود، اما بهتر است قبل از انجام هر کاری ابتدا با متخصصان حرفه‌ای در این زمینه همانند علی والا کمک بگیرید.

واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین

واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین

سوالات متداول

تعرفه واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین چقدر است؟

تعرفه عوارض ورودی دستگاه تزریق پلاستیک آن هم از چین تاکنون 10 درصد مبلغ کل کالا تعیین شده است.

کد تعرفه واردات دستگاه تزریق پلاستیک چند است؟

در بخشنامه گمرک ایران، کد تعرفه دستگاه تزریق پلاستیک شماره 6 رقمی، 847710 درج شده است.


آیا ترخیص دستگاه تزریق از گمرک چین نیازمند آموزش دیدن است؟

بله. متخصصان این عملیات که ترخیص‌کار نامیده می‌شوند برای اینکه بتوانند دستگاه‌های تزریق را از گمرک ترخیص کنند تحت آموزش قرار می‌گیرند. شرکت‌های بازرگانی زیادی هستند که چنین دوره‌هایی را با کیفیت بالا برگزار می‌کنند

مراحل گمرکی کالا کدام است؟ 

برای ترخیص کالا مثل دستگاه تزریق، لازم است که چند مرحله مثل تکمیل فرم ترخیص، ارائه مدارکی مثل بارنامه، پروفرما و کارت بازرگانی به اداره گمرک و البته پرداخت حق گمرکی پشت‌سر گذاشته شود. 

اقتصادی‌ترین راه برای انتقال دستگاه‌های تزریق از چین به ایران کدام است؟

از میان روش‌های ارسال دستگاه تزریق از چین به ایران، روش کارگو دریایی اقتصادی‌ترین آنها است. در این روش از کشتی باری برای انتقال دستگاه‌ها استفاده می‌شود که هم امنیت بالایی دارد و هم هزینه انتقال با آنها بسیار اندک است.  

هایتین ۸۰۰ تن

هایتین ۸۰۰ تن

هایتین ۱۴۰۰ تن

هایتین ۱۴۰۰ تن

هایتین ۲۱۰۰ تن

هایتین ۲۱۰۰ تن

X