خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

فهرست

خرید عمده از چین / واردات عمده از چین / خرید عمده کالا از چین در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه

خرید و واردات عمده از چین

خرید و واردات عمده از چین

همان طور که می دانید کشور چین جزو کشورهای بسیار بزرگ در حوزه تولید و صادرات محصولات در دنیا به حساب می‌آید که توانست بسیاری از نیازهای بازار های مخالف را در دنیا رفت نماید در واقع خرید و واردات عمده از کشور چین یکی از گزینه های بسیار خوب برای تاجر ایرانی به حساب خواهد آمد که می خواهند در حوزه واردات و یا خرید محصولات اقداماتی را انجام نمایند.

راهنمای چگونگی خرید عمده از چین

چین صاحب بسیاری از سایت های تجارت الکترونیکی بزرگ است که از آنجا می توانید محصولات را در سایر نقاط جهان بخرید و بفروشید. همچنین بزرگترین بازارهای عمده فروشی در جهان به همراه هزاران کارخانه در سراسر کشور در این کشور وجود دارد. در واقع، چین به دلیل روش های مدرن تولید اقلامی که امکان بهبود کیفیت و هزینه کمتر تولید را فراهم می کند، مورد توجه قرار گرفته است و به همین دلیل است که به مرکز تجاری بزرگ برای کل جهان تبدیل شده است که به عنوان کارخانه جهان نیز شناخته می شود.

اگر یک فروشگاه آنلاین یا فیزیکی دارید و می خواهید از چین به صورت عمده خرید کنید یا می خواهید هنگام خرید عمده از چین، روش درست و اصولی را یاد بگیرید تا از بروز هر گونه اشتباه و ضرر در این زمینه جلوگیری کنید، لازم است که اطلاعات خوبی در این زمینه داشته باشید. زیرا خرید مطمئن از چین فرآیندی پیچیده است که نیاز به زمان و تخصص زیادی دارد. فرآیند منبع یابی ممکن است اشتباه پیش برود و یکی از آنها می تواند منجر به ضرر بزرگ برای کسب و کار شما شود.

خرید عمده از چین و واردات از این کشور، یک بازی پول نقد است! در این بخش، لیستی از بهترین روش واردات عمده از چین را به شما ارائه داده ایم. آن را بررسی کنید و نحوه خرید عمده از چین را به خوبی یاد بگیرید!


خرید مطمئن از چین | خرید عمده از چین

چین به پیشگام در تولید تبدیل شده است و این همه به دلیل آخرین اصلاحات است. این امر باعث شده است که میلیون ها کسب و کار در چین یک فروشگاه راه اندازی کنند. برای اینکه با برنامه خرید از چین بیشتر آشنا شوید و راه و روش های خرید عمده از چین را یاد بگیرید حتما نکاتی که در ادامه به آن اشاره کردیم را در نظر بگیرید تا در این مسیر موفق تر باشید.

قبل از خرید عمده از چین، در مورد بازار تحقیق کنید

اولین و مهمترین کاری که باید انجام دهید انجام تحقیقات بازار است. هر زمان که وارد یک کسب و کار آنلاین می شوید، باید به دنبال کمبودهای موجود در بازار باشید. وقتی متوجه شدید، جواب بدهید. به دنبال این باشید که آیا این پاسخ به مخاطب شما کمک می کند یا خیر. اگر سعی می کنید محصولی را همانند رقبای خود تهیه کنید، به دنبال کیفیتی باشید که رقبای خود ارائه می دهند.

لیست محصولات آنها را مرور کنید و قیمت را بررسی کنید. سپس، محاسبه کنید که آیا می ‌توانید همان محصول را با قیمت پایین ‌تر و در عین حال همان کیفیت را ارائه دهید.

با تولید کنندگان چینی تماس بگیرید

وقتی تصمیم گرفتید که در چه زمینه ای قرار است وارد شوید، وقت آن است که به دنبال تولید کنندگان در چین باشید. بهترین راه برای انجام این کار، بازدید از سایت هایی مانند Alibaba، 1688، یا Taobao است. نام محصول مورد نظر خود را تایپ کنید و نگاهی به تولید کنندگان ارائه دهنده آن محصول بیندازید. هنگامی که سازنده بالقوه خود را پیدا کردید، با آنها تماس بگیرید و اطلاعات دقیق تری را به دست آورید.

در رابطه با قیمت مذاکره کنید

پس از تماس با سازنده، در مورد قیمت مذاکره کنید. این مرحله بسیار مهم در هنگام خرید عمده از چین است. هنگام مذاکره، این موارد را در نظر داشته باشید. آنها به شما در دریافت بهترین قیمت کمک خواهند کرد.

به طور واضح با سازنده ارتباط برقرار کنید: به طور واضح با سازنده صحبت کنید و به آنها بگویید به دنبال چه نوع محصولی هستید تا بتوانند بهترین نقل قول را به شما بدهند.

فروش بر روی حجم: اکثر تامین کنندگان چینی به دنبال فروش محصولات خود تا جایی که می توانند هستند. می توانید به آنها کمک کنید تا به جای خرید کم، به صورت عمده خرید کنند. این می تواند منجر به کاهش قیمت محصول شود.

مذاکره خارج از قیمت: اگر تامین کننده شما قیمت را کاهش نمی دهد، همیشه می توانید بر روی سایر عواملی که می تواند بر تجارت شما تأثیر بگذارد مذاکره کنید. به عنوان مثال، می توانید در مورد سپرده یا مدت زمان پرداخت برای سفارش خریداری شده صحبت کنید.

ارائه سپرده های جذاب: دادن سپرده های کلان نیز می تواند در هنگام خرید عمده از چین به کاهش قیمت کمک کند.

مشتری ایده آل باشید: اگر مشتری ثابت سازنده هستید و به موقع پرداخت می کنید. به علاوه، اگر روش ‌های ارتباطی شما باز است و نمونه‌ های پولی بی ‌پایانی را درخواست می‌ کنید، این احتمال وجود دارد که در آینده قیمت کمتری دریافت کنید.

قبل از خرید عمده از چین، چند نمونه از محصول را سفارش دهید

هنگامی که قیمت هر واحد را مذاکره کردید، می توانید نمونه ها را سفارش دهید تا کیفیت ارائه شده توسط سازنده شما را بررسی کنید. به ‌علاوه، به شما ایده می ‌دهد که سازنده شما چقدر برای توسعه محصول صرف می‌ کند. هنگام ورود نمونه ها، ویژگی های سفارشی شده، آرم ها، نام تجاری و طرح رنگ را به طور کامل بررسی کنید.


پس از تایید نمونه، سفارش خرید عمده از چین را ثبت کنید

در صورت رضایت از نمونه، هم اکنون می توانید محصول را به صورت عمده سفارش دهید و طبق شرایط تعیین شده پرداخت را پرداخت کنید.

انجام بازرسی چند مرحله ای

بررسی تک تک موارد در هنگام خرید عمده از چین مهم است. اکنون، دو راه برای انجام این کار وجود دارد. اولین مورد این است که موارد را خودتان بررسی کنید. راه دوم استخدام یک آژانس بازرسی حرفه ای و متخصص در این زمینه است تا کار بازرسی دقیق و چند مرحله ای را به بهترین شکل ممکن انجام داده و نتایج را به شما گزارش دهد.

البته روش دوم زمانی کارآمد است که اقلام به صورت عمده باشند. هنگامی که اقلام در تعداد کمی هستند، آژانس های بازرسی می توانند بر قیمت نهایی تأثیر بگذارند.


بهترین روش حمل و نقل را به مقصد خود ترتیب دهید

پس از گذراندن مرحله بازرسی و رضایت از اقلام به سمت مرحله ارسال حرکت کنید. دو روش برای ارسال کالا به انبار شما وجود دارد.


حمل و نقل هوایی و کارگو: هنگام صحبت در مورد زمان حمل و نقل، حمل و نقل هوایی سریعترین راه است. اما مشکل این است که ممکن است هزینه بیشتری نسبت به روش دیگر برای شما داشته باشد.

حمل و نقل دریایی: حمل و نقل دریایی راه مقرون به صرفه ای است و دلیل آن هم ارزان بودن آن نسبت به حمل و نقل هوایی است. اما ایراد این یکی این است که تحویل اقلام به انبار زمان زیادی می برد.


اشتباهات رایج هنگام خرید عمده از چین

در اینجا صرفاً به اشتباهاتی است که واردکنندگان هنگام خرید عمده از چین مرتکب می شوند اشارره کردیم. این موضوع برای کسانی است که تازه وارد این تجارت شده اند. اما ممکن است شاما واردکنندگان باتجربه نیز شود.


اشتباهات در انتخاب محصولات

اشتباهات هنگام انتخاب محصولاتی که توسط محصولات جدید ساخته می شوند مربوط به کالایی است که بر اساس زمان انجام می شود. به عنوان مثال، در گذشته، فیجت اسپینرها بسیار محبوب بودند و افراد زیادی از اینها درآمد کسب کردند. اما با گذشت زمان از اهمیت فیجت اسپینر کاسته شد. بنابراین هنگام پرورش یک کسب و کار طولانی مدت، مهم است که محصولی را انتخاب کنید که بتواند در طولانی مدت برای شما درآمد کسب کند.

همچنین وقتی صحبت از خرید عمده از چین می شود، باید تقاضای بازار را در نظر گرفت. اما، محصولات پرمصرف هنوز هم می توانند تجارت را تهدید کنند. مثلا کاغذ A4 یکی از مواردی است که همیشه در حال اجراست. شاید اینطور به نظر می رسد که در دسته محصولات پرمصرف قرار دارد. اما اینطور نیست و دلیلش این است که امروزه مردم به سمت گزینه های سازگار با محیط زیست حرکت می کنند.

علاوه بر این، ممکن است اینطور تصور کنید که محصولات با اندازه بزرگ مانند قاب عکس یا کمد می توانند برای شما سودآور باشند. اما مسئله این است که شما باید مبلغ زیادی از هزینه های حمل و نقل را بپردازید و این می تواند حاشیه سود شما را کاهش دهد.


اشتباهات در انتخاب تامین کنندگان برای خرید عمده از چین

افرادی که از چین خرید می کنند فکر می کنند که کارخانه ها به آنها قیمت های بهتری نسبت به شرکت های تجاری ارائه می دهند. بله درست می گویند. اما مسئله این است که آنها خود را به کارخانه ها محدود می کنند در حالی که مدل کسب و کار را نادیده می گیرند.

وقتی واردکنندگان به صورت عمده از چین خرید می کنند، با قیمت ارزان تر، هیجان زده می شوند. اما، پایین ترین قیمت گاهی اوقات به معنای مشکلات بیشتر است. برخی از تامین کنندگان با دادن کمترین نرخ شما را جذب می کنند. اما به محض واریز به بهانه های مختلف قیمت را افزایش می دهند و قسمت بد این است که نمی توانید سپرده را پس بگیرید و اگر قیمت اضافی را پرداخت نکنید، کیفیت را مطابق با قیمت سپرده شده تنظیم می کنند و این می تواند منجر به کیفیت پایین شود.


اشتباهات در پرداخت هزینه به تامین کنندگان برای یک بار سفارش عمده از چین

یکی از مشکلات رایجی که در رابه با خرید عمده از چین وجود دارد این است که واردکنندگان تعطیلات در چین را بررسی نمی کنند. به طور کلی، انتقال پرداخت از آمریکا به چین یک روز طول می کشد. پرداخت ها از اروپا نسبتاً کندتر است و می تواند تا سه روز طول بکشد و و تولید همیشه هنگام پرداخت سپرده تنظیم می شود. اکنون، واردکنندگان جدید این برنامه را در نظر دارند، اما تعطیلات در چین را در نظر نمی گیرند، به عنوان مثال، جشنواره بهار، جشنواره Qingming، روز کارگر چین و غیره.

اشتباه دیگری که واردکنندگان مرتکب می شوند این است که اطلاعات مربوط به هزینه جابجایی را دریافت نمی کنند. به عنوان مثال، اگر شما 100 تا 200 دلار را انتقال دهید، می تواند حدود 30 دلار را به عنوان کارمزد بانکی کسر کند. برای یک کسب و کار جدید، مهم است که هزینه های مدیریت را بگذرانید

بهترین انواع خرید ها برای واردات محصولات

در زمانی که تاجران تازه وارد یا کهنه‌کار قصد دارند محصولاتی را وارد ایران نمایند در واقع این محصولات یا باید به صورت عمده وارد ایران شود یا به صورت جزئی و کلی بسیاری از تاجران اقدام به خرید و واردات عمده کالا از کشور چین می نمایند که این کار می‌تواند نیاز بسیاری از بازارهای مختلف را در ایران رفع نماید. اما بررسی موارد بازارهای ایرانی نیازمند خرید و واردات جزئی هستند تا بتوانند با وارد کردن جزئی سود خوبی را نصیب تاجران نماید و پس از آن نیازهای بازار و رفت نمایند.

محصولاتی که شما می توانید به صورت عمده وارد ایران نمایید

خرید و واردات عمده از کشور چین می تواند محصولات بسیار مختلفی را در دامنه مختلف قرار دهد در این صورت خرید مبلمان عمده است چین تلویزیون های چینی لوازم التحریر یخچال ها انواع کاشی سرامیک قالی تخت کفش در زمان خرید و واردات عمده از کشور چین برای شما لحاظ خواهد شد در این صورت شما می توانید با وارد کردن این محصولات به صورت نیاز بسیاری از مصرف کنندگان را رفتن.

چرا باید محصولات مان را از کشور چین خریداری نماییم؟

یکی از پر تکرار ترین پرسش ها در حوزه خرید و واردات عمده از چین گزینه می باشد که چرا ما باید محصولاتمان را از کشور چین خریداری نمایند در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خرید کالا از کشور چین یکی از گزینه‌های بسیار خوب برای مصرف کنندگان به حساب می‌آید زیرا کشور چین با تولید محصولات با کیفیت توانست طیفی وسیع از کالاهای مختلف را در تولیدات خود جای دهند و در این صورت تاجران تلاش های فراوان برای واردات کالا از کشور چین صرف می کند.

وضعیت واردات کالاها

همانطور که می دانید حدود ۷۰ گمرک و بنادر در سراسر کشور وجود دارند که هر کدام از آن ها پذیرای محصولات مختلفی هستند برای مثال آمارهای در سال ۱۳۹۹ منتشر شده که نشان دهنده این است که حدود ۱۰۰ میلیارد دلار حجم واردات کالا از کشور چین به ایران بود در این صورت به غیر از کشور چین کشورهایی چون امارات متحده عربی آلمان ژاپن و دیگر موارد هستند که هر کدام از آنها سالیانه کالاهای متفاوتی را در اندازه‌های مختلف در کشور ما عرضه می کنند.

اما به غیر از این موارد شما باید بدانید خرید و واردات کالا از کشور چین می تواند دارای مزایا و معایبی باشد که حتی تاجران بسیار خبره و کهنه‌کار نیز ممکن است در بعضی از زمان ها رات جبران ناپذیری به آنها وارد شود پس بهتر است از زمانی که می‌خواهید اقدام به واردات کالا کنید از یک شرکت بازرگانی بسیار معتبر کمک بگیرید تا بتوانید با استفاده از این شرکت‌ها محصولات خود را به صورت راحت وارد ایران نمایید.
از قدیم الایام، واردات از کشورهای خارجی به ایران رایج بوده است یکی از کشورهایی که خرید از آن امروزه نیز رایج است، چین می باشد خرید عمده از چین میتواند کالاهای مورد نیاز بازارهای ایران را تامین کند به دلیل اینکه قیمت این کالاها در ارزان ترین قیمت ممکن وجود دارند بسیاری از افراد جامعه می توانند با درآمدی کم نیز از کالاهای تولید شده چینی استفاده کنند

تولید محصولات درجه دو و سه توسط تولید کننده چینی برای استفاده همگانی و اقشار با درآمد پایین تر از محصولات است قیمت کالاهای چینی نیز در خرید عمده بسیار ارزان محاسبه می شود زیرا از یک طرف هزینه ی کار در این کشور بسیار پایین است و از طرف دیگر قیمت قطعات مختلف و محصولات نیز پایین است

موانع گمرکی چندانی در واردات عمده از چین وجود ندارد گمرک برای برخی موارد خاص مانند گیاهان مخدر و داروهایی همچون مورفین منع قانونی قرار داده است در برخی موارد با مجوز نیز می شود منع های قانونی را برداشت بخاطر خرید راحت کالاهای چینی و راحتی موانع قانونی بسیاری از افراد عادی و تجار به فکر واردات عمده از چین افتادند

در این خرید درآمد زیادی نصیب افراد می شود همچنین آن ها می توانند با اطلاع از بازارهای داخلی خریدی مطمئن و پر فروش را داشته باشند افرادی که به فکر تجارت و واردات عمده از چین هستند کمترین هزینه را پرداخت می کنند زیرا هزینه های سفر، اقامت و معادل آن ها با وجود بازرگانی علی والا  لغو می شود پیشنهاد ما مطالعه ادامه متن است

خرید عمده ارزان از چین
البته واردات کالا از چین نیازمند رعایت موارد خاص و آشنایی با قوانین گمرکی ویژه می باشد در این موارد شرکت بازرگانی علی والا  می تواند در جهت کمک به شما و رفع نیاز داخلی انجام کلیه مراحل خرید از چین را بر عهده بگیرد در این مسیر شما نیازی نیست کاری بکنید بلکه تمامی کار ها بر عهده شرکت بازرگانی علی والا  می باشد
این شرکت که سال های سال است در جهت خدمت رسانی به بازار داخلی ایرانی می کوشد جزوه برترین شرکت های صادراتی و وارداتی خاورمیانه است شرکت تجاری علی والا در خرید عمده از چین همانطور که گفتیم سفر به چین نیازمند فراگیری بسیاری از آداب و قوانین گمرکی می باشد به همین خاطر بسیاری از ما نمیتوانیم شخصاً اقدام به خرید عمده از چین کنیم در این مسیر شرکت های بازرگانی مختلفی به وجود آمده اند
شرکت بازرگانی علی والا در واردات عمده از چین می تواند با کاهش هزینه ها به بازار داخلی و اقشار مختلف جامعه کمک کند شما در جهت هر نوع خریدی می توانید به شیوه اینترنتی کالای مورد نظر خود را ثبت کرده و با مراجعه به بازرگانی علی والا  تمامی مراحل واردات کالا از جمله ترخیص و عوارض را به این شرکت بسپارید این شرکت کالای شما را تضمین می کند و اگر کوچکترین خسارتی به کالایی شما وارد شد این شرکت تضمین می کند که عین همان کالا یا هزینه آن را به شما تحویل کند
بهترین روش خرید عمده از چین چیست؟
یکی از پر سود ترین واردات مربوط به خرید کالا از چین می باشد از آنجایی که مواد تولیدی در چین از قیمت بسیار ارزانی برخوردارند بیشتر خرید های عمده به وسیله مراودات تجاری با چین تامین می شود خرید عمده از چین راهی است در جهت رفع نیاز بازار و کسب درآمد بسیار خوب می باشد با توجه به این که هزینه های سفر به چین، اقامت و حمل و نقل زیاد است موسسه هایی تحت عنوان شرکت های تجاری و بازرگانی به وجود آمده اند این موسسه ها امر خرید و فروش با چین را راحت تر کرده اند یکی از بهترین این موسسه ها شرکت تجاری و بازرگانی علی والا نام دارد شرکت بازرگانی علی والا با دارا بودن مجوز های لازم در زمینه واردات کالاهای مختلف توانایی خرید اجناس از چین را دارد این بازرگانی کالاهای شما را به صورت اینترنتی به ثبت می رساند و سپس به وسیله باخبر کردن  نمایندگان ویژه خود در چین اقدام به بسته بندی و صادرات آن ها می کند برای اینکه با خرید عمده از چین و چگونگی انجام آن بیشتر آشنایی پیدا کنید، می توانید به مطالعه ادامه متن اقدام کنید

هر ساله بیشترین میزان کالاهای وارداتی از چین که به صورت عمده خریداری می شود، توسط شرکت بازرگانی علی بالا صورت می گیرد این شرکت برای کم کردن هزینه ها اقدام به ثبت اینترنتی کالاهای خریداری شده شما می کند سپس نمایندگان خود را در چین خبردار می کند، تا کالاهای مد نظر شما را ارسال کنند همچنین تمامی کارها توسط ماموران ویژه این شرکت انجام می گیرد نظارت مستقیم و غیرمستقیمی که بر اعمال این نمایندگان حاکم است، مانع از وقوع خسارت و کمترین میزان اشکال در روند خرید عمده از چین می شود بنابراین برای اینکه بهترین روش واردات کالا ازچین را تجربه کنید، شرکت بازرگانی علی والا می تواند کمک یار شما باشد

خرید و واردات عمده از چین 

همان طور که می دانید کشور چین جزو کشورهای بسیار بزرگ در حوزه تولید و صادرات محصولات در دنیا به حساب می‌آید که توانست بسیاری از نیازهای بازار های مخالف را در دنیا رفت نماید در واقع خرید و واردات عمده از کشور چین یکی از گزینه های بسیار خوب برای تاجر ایرانی به حساب خواهد آمد که می خواهند در حوزه واردات و یا خرید محصولات اقداماتی را انجام نمایند.

بهترین انواع خرید ها برای واردات محصولات

در زمانی که تاجران تازه وارد یا کهنه‌کار قصد دارند محصولاتی را وارد ایران نمایند در واقع این محصولات یا باید به صورت عمده وارد ایران شود یا به صورت جزئی و کلی بسیاری از تاجران اقدام به خرید و واردات عمده کالا از کشور چین می نمایند که این کار می‌تواند نیاز بسیاری از بازارهای مختلف را در ایران رفع نماید. اما بررسی موارد بازارهای ایرانی نیازمند خرید و واردات جزئی هستند تا بتوانند با وارد کردن جزئی سود خوبی را نصیب تاجران نماید و پس از آن نیازهای بازار و رفت نمایند.

محصولاتی که شما می توانید به صورت عمده وارد ایران نمایید

خرید و واردات عمده از کشور چین می تواند محصولات بسیار مختلفی را در دامنه مختلف قرار دهد در این صورت خرید مبلمان عمده است چین تلویزیون های چینی لوازم التحریر یخچال ها انواع کاشی سرامیک قالی تخت کفش در زمان خرید و واردات عمده از کشور چین برای شما لحاظ خواهد شد در این صورت شما می توانید با وارد کردن این محصولات به صورت نیاز بسیاری از مصرف کنندگان را رفتن.

چرا باید محصولات مان را از کشور چین خریداری نماییم؟

یکی از پر تکرار ترین پرسش ها در حوزه خرید و واردات عمده از چین گزینه می باشد که چرا ما باید محصولاتمان را از کشور چین خریداری نمایند در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خرید کالا از کشور چین یکی از گزینه‌های بسیار خوب برای مصرف کنندگان به حساب می‌آید زیرا کشور چین با تولید محصولات با کیفیت توانست طیفی وسیع از کالاهای مختلف را در تولیدات خود جای دهند و در این صورت تاجران تلاش های فراوان برای واردات کالا از کشور چین صرف می کند.

وضعیت واردات کالاها

همانطور که می دانید حدود ۷۰ گمرک و بنادر در سراسر کشور وجود دارند که هر کدام از آن ها پذیرای محصولات مختلفی هستند برای مثال آمارهای در سال ۱۳۹۹ منتشر شده که نشان دهنده این است که حدود ۱۰۰ میلیارد دلار حجم واردات کالا از کشور چین به ایران بود در این صورت به غیر از کشور چین کشورهایی چون امارات متحده عربی آلمان ژاپن و دیگر موارد هستند که هر کدام از آنها سالیانه کالاهای متفاوتی را در اندازه‌های مختلف در کشور ما عرضه می کنند.

اما به غیر از این موارد شما باید بدانید خرید و واردات کالا از کشور چین می تواند دارای مزایا و معایبی باشد که حتی تاجران بسیار خبره و کهنه‌کار نیز ممکن است در بعضی از زمان ها رات جبران ناپذیری به آنها وارد شود پس بهتر است از زمانی که می‌خواهید اقدام به واردات کالا کنید از یک شرکت بازرگانی بسیار معتبر کمک بگیرید تا بتوانید با استفاده از این شرکت‌ها محصولات خود را به صورت راحت وارد ایران نمایید

خلاصه مطلب

خرید عمده از چین دارای مزایای بسیاری است. شما در حال تولید انبوه و با نرخ های بسیار مقرون به صرفه هستید. بعلاوه، می توانید اقلام مورد نظر خود را با درجات کیفیت متفاوتی تهیه کنید. اساساً، هنگام خرید عمده از چین هرگز برای خرید چیزی که می خواهید با مشکل مواجه نخواهید شد. بنابراین زمانی که برای یک توافق تجاری به آنجا می روید، بهتر است یک چشم انداز بلند مدت را در نظر داشته باشید

خرید عمده از چین

خرید عمده از چین

خرید عمده از چین با شرکت بازرگانی علی والا

خرید عمده از چین با شرکت بازرگانی علی والا

X