خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

فهرست

واردات ماشین الات راه سازی و ساختمانی نو و دست دوم از چین

واردات بیل مکانیکی و گریدر و بلدوزر و لودر و کامیون میکسر بتن بنز اکتروس از چین

مطابق آماری که از گمرک ایران منتشر شده است، در سال ۲۰۲۲ چیزی حدود 14.8 میلیارد دلار کالا و دستگاه از چین به ایران وارد شده که بیل مکانیکی و گریدر و بلدوزر و لودر و کامیون میکسر بتن بنز اکتروس به‌ خاطر اهمیتی که در پروژه‌های عمرانی دارد جزو دستگاه‌های با تقاضای بالا در این واردات محسوب می‌شود. درواقع واردات بیل مکانیکی از چین یکی از ضروری‌ترین و پرسود ترین انواع واردات دستگاه از چین به ایران است.

واردات بیل مکانیکی و گریدر و بلدوزر و لودر و کامیون میکسر بتن بنز اکتروس از چین را می‌توان فرآیندی سه مرحله‌ای دانست. مرحله اول آن خرید بیل مکانیکی از شرکت‌های فروشنده چینی است، مرحله دوم ترخیص این دستگاه از گمرک چین و مرحله سوم ارسال به ایران. این مراحل را می‌توان با رعایت نکاتی به بهترین شکل پشت‌سر گذاشت و به حداکثر سود رسید. با ما باشید تا هر آنچه راجع‌به این فرآیند لازم است بدانید را برای شما توضیح دهیم. 

فهرست مطالب

لزوم واردات بیل مکانیکی از چین

واردات بیل مکانیکی دست دوم از چین

خرید بیل مکانیکی و مراحل آن

خرید بیل مکانیکی از چین

خرید بیل مکانیکی دست دوم از چین

ترخیص بیل مکانیکی از گمرک

وارد کننده بیل مکانیکی

حمل و نقل بیل مکانیکی از چین

سود واردات بیل مکانیکی چقدر است؟

واردات بیل مکانیکی از چین با شرکت بازرگانی علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

لزوم واردات بیل مکانیکی از چین

هر پروژه عمرانی که در ایران در حال اجرا است را مشاهده کنید، چه پی کنی ساختمان چه احداث زیرگذرها و روگذرها، نیازمند استفاده از بیل مکانیکی است. تقاضا برای استفاده از این دستگاه بسیار زیاد بوده و درنتیجه واردات بیل مکانیکی از چین بسیار ضروری است. با اینحال چرا این دستگاه از چین وارد می‌شود و چرا هیچ تولیدی بیل مکانیکی در ایران وجود ندارد؟

متاسفانه نبود زیرساخت‌های مناسب و عدم دسترسی به توانایی تولید انبوه بیل مکانیکی، باعث شده که نیاز به این وسیله توسط واردات برطرف شود. به‌همین‌دلیل بازرگانان ایرانی برای تامین نیاز بازار به واردات بیل مکانیکی از چین روی آورده‌اند. قیمت خرید این دستگاه در چین بسیار ارزان است و گزینه اول برای واردات بیل مکانیکی محسوب می‌شود.

واردات بیل مکانیکی دست دوم از چین

بعضی از شرکت‌های چینی حتی بیل مکانیکی دست دوم هم در اختیار بازرگانان قرار می‌دهند و شما به‌عنوان بازرگانی که قصد واردات بیل مکانیکی دارد می‌توانید از این موقعیت استفاده کرده و با هزینه بسیار کمتری بیل مکانیکی دست دوم وارد کشور کنید. نباید گمان کنید که چون بیل‌های مکانیکی دست دوم هستند دیگر کیفیت لازم را ندارند. 

بلکه برعکس گاهی واردات بیل مکانیکی دست دوم به‌خاطر کیفیت بالای بیل مکانیکی دست دوم و دوام بیشتر آن باعث می‌شود تقاضا برای خرید این بیل‌ها زیاد بوده و درنتیجه سود بیشتری عاید بازرگان شود. پس بسته به بودجه‌ای که دارید می‌توانید واردات بیل مکانیکی نو یا دست دوم را در دستور کار خود واردات خود قرار دهید. 

خرید بیل مکانیکی و مراحل آن

برای خرید بیل مکانیکی لازم است ابتدا خوب درباره انواع بیل مکانیکی و مدل‌های نو و دست دوم آنها تحقیق کنید و سپس براساس این اطلاعات اقدام به خرید کنید. این تحقیقات می‌تواند ازطریق بررسی بیل‌های مکانیکی موجود در بازار ایران، بررسی بیل‌های مکانیکی تولید شده توسط شرکت‌های چینی یا بازدید از نمایش‌گاه‌های بین‌المللی صنایع ساختمانی انجام شود.

با مشخص شدن نوع بیل مکانیکی، نوبت به بررسی شرکت‌هایی که می‌توانید از آنها بیل مکانیکی موردنظر خود را خریداری کنید می‌رسد. شرکت‌های چینی برای فروش بیل مکانیکی نو و دست دوم قوانین و شرایط خاص خود را دارند که باید پیش از هر اقدامی همه آنها را بشناسید، با شرایط خود مطابقت دهید و بعد برای خرید اقدام کنید. 

خرید بیل مکانیکی از چین

اقدام عملی برای خرید بیل مکانیکی از چین شامل تهیه یک درخواست خرید رسمی که پیش‌فاکتور یا پروفرما نام دارد است. در پروفرما اطلاعاتی که براساس تحقیقات گفته شده کسب می‌شود درج می‌شود. اطلاعاتی مثل قیمت خرید پیشنهادی بیل‌های مکانیکی، تعداد موردنیاز، کیفیت آنها و البته روش پرداخت هزینه خریدشان. 

خرید بیل مکانیکی دست دوم از چین

برای خرید بیل مکانیکی دست دوم از چین نیز درست مانند خرید بیل مکانیکی نو، لازم است که یک درخواست خرید رسمی تهیه شده و برای شرکت فروشنده ارسال شود. تنها تفاوت در اینحالت بازدید قبل از خرید است. شما می‌توانید برای اطمینان از سلامت بیل‌های مکانیکی دست دوم با گروهی از متخصصان فنی بیل‌های مکانیکی فروشی را بررسی کرده و بعداز اطمینان از کیفیت آنها برای خرید اقدام کنید. 

همچنین خرید بیل‌های مکانیکی دست دوم باید با تعهد و گارانتی شرکت فروشنده همراه باشد. چراکه ممکن است بعداز مدتی قسمتی از بیل مکانیکی دست دوم خریداری شده از کار بیفتد یا نیازمند تعمیر باشد. در این صورت شرکت فروشنده باید تعهدی برای تعمیر یا تعویض قطعات به شما داده باشد تا بتوانید مدت زیادی از بیل‌ها استفاده کنید. 

ترخیص بیل مکانیکی از گمرک

بعداز اینکه بیل‌های مکانیکی موردنیاز خود را بصورت نو یا دست دوم خریداری کردید، نوبت به ترخیص آنها از گمرک می‌رسد. برای ترخیص بیل مکانیکی یا هر کالا و دستگاه دیگری از گمرک چین لازم است که از کمک ترخیص‌کاران استفاده شود. ترخیص‌کاران مدارکی مثل کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید بیل‌های مکانیکی را به گمرک چین تحویل می‌دهند و بعد برگه ترخیص را دریافت کرده و به شما می‌دهند.

وارد کننده بیل مکانیکی

برای انجام مرحله ترخیص بیل مکانیکی از گمرک چین به کارت بازرگانی اشاره شد. هر بازرگانی که قصد واردات بیل مکانیکی از چین داشته باشد لازم است که حتما کارت بازرگانی داشته باشید. همچنین لازم است که مجوزهایی از گمرک، وزارت صنعت، معدن و تجارت و البته دیگر اداره‌های مرتبط اخذ کرده باشید تا واردات شما قانونی باشد.

همچنین برای انجام این فرآیند بصورت عملی تنها داشتن این مدارک و مجوزها کافی نیست. شما به متخصصانی مثل ترخیص‌کار، مشاور خرید و فورواردر هم نیاز دارید تا بتوانید بدون دردسر و در کمترین زمان ممکن کارهای واردات را انجام دهید. پس واردات بیل مکانیکی از چین هم مدرک و مجوز نیاز دارد و هم تیم متخصصی که همراه شما باشد.

حمل و نقل بیل مکانیکی از چین

در آخرین مرحله واردات بیل مکانیکی از چین نیز لازم است که با کمک فورواردر و شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی که کارگو نام دارند، بیل مکانیکی را از چین به ایران ارسال کنید. روش‌های دریایی، هوایی و زمینی برای حمل‌ونقل بیل‌های مکانیکی از چین به ایران وجود دارد که متداول‌ترین آنها روش دریایی است که با کشتی باری انجام می‌شود.

سود واردات بیل مکانیکی چقدر است؟

واردات بیل مکانیکی از چین سود بسیار زیادی دارد. دلیل آن در مرحله اول نبود هیچ تولیدی بیل مکانیکی در ایران است. دلیل دوم تقاضای بالا در بازار ایران برای خرید بیل مکانیکی نو و دست دوم است. دلیل آخر هم ارزان بودن هزینه خرید بیل مکانیکی از شرکت‌های چینی است. این موارد در کنار داشتن تیم متخصص با تجربه باعث می‌شود سود واردات بیل مکانیکی بسیار زیاد باشد. 

واردات بیل مکانیکی از چین با شرکت بازرگانی علی والا

برای اینکه بتوانید یک تیم متخصص بسیار باتجربه برای واردات بیل مکانیکی از چین داشته باشید، بهترین کار این است که از بهترین شرکت بازرگانی وارداتی در این زمینه یعنی بازرگانی علی والا کمک بگیرید. در شرکت بازرگانی علی والا متخصصان بسیار با تجربه‌ای مثل مشاوران خرید با دانش زیاد و فورواردرهای بسیار باتجربه وجود دارند که منتظرند به شما در واردات بیل مکانیکی کمک کنند.

حرف آخر

در این مقاله سعی شد درباره واردات بیل مکانیکی از چین توضیحاتی کامل داده شود. ابتدا مراحل خرید و تحقیقات درباره اینکه چه نوع بیل مکانیکی از چین خریداری شود را توضیح دادیم، سپس مرحله ترخیص بیل‌های مکانیکی را از گمرک چین توضیح دادیم و درنهایت بررسی کردیم که برای ارسال بیل‌ها از چین به ایران و چگونگی انجام آن باید چکار کرد. امیدواریم مطالب گفته شده همراه با کمک‌های بازرگانی علی والا به شما کمک کند که وارداتی بسیار پرسود در زمینه بیل‌های مکانیکی نو و دست دوم داشته باشید. 

واردات بیل مکانیکی از چین

واردات بیل مکانیکی از چین

واردات جرثقیل از چین


مطابق آمار گمرک ایران، در سال 2022 چیزی حدود 14.8 میلیارد دلار کالا و دستگاه‌های مختلف از چین به ایران وارد شده است. واردات جرثقیل از چین یکی از مهم‌ترین موارد واردات دستگاه‌های صنعتی از چین به ایران محسوب می‌شود که بازرگانان چه در سال 2022 چه امسال به واردات آن مشغول هستند و سود فراوانی از این واردات کسب می‌کنند. به همین دلیل در این مقاله آن را بررسی می‌کنیم.

واردات جرثقیل از چین طی 3 مرحله کار تخصصی انجام می‌شود. مرحله اول خرید این دستگاه مهم از شرکت‌های چینی است، مرحله دوم ترخیص جرثقیل‌ها از گمرک کشور چین و مرحله سوم نیز ارسال آنها از چین به ایران است. هرکدام از این مراحل نکاتی ویژه دارند که در ادامه مقاله به همه آنها خواهیم پرداخت. پس با ما تا پایان مقاله همراه باشید. 

فهرست مطالب

لزوم واردات جرثقیل از چین

واردات جرثقیل دست دوم از چین

خرید جرثقیل از و نکات آن

خرید جرثقیل از چین

خرید جرثقیل دست دوم از چین

ترخیص جرثقیل از گمرک چین

وارد کننده جرثقیل از چین

حمل و نقل جرثقیل از چین به ایران

سود واردات چرثقیل از چین چقدر است

واردات جرثقیل از چین با شرکت بازرگانی علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

لزوم واردات جرثقیل از چین

احتمالا اولین سوالی که درباره واردات جرثقیل از چین به ایران ذهن شما را به خود مشغول کرده این باشد که اصلا چرا واردات جرثقیل؟ آیا بهتر نیست یک کالای سبک و پر متقاضی‌تر مثل لوازم آرایشی وارد کرد؟ در جواب این سوال به سه نکته اشاره می‌کنیم. اول از همه اینکه ایران یک کشور در حال توسعه است که نیاز زیادی به واردات دستگاه‌های صنعتی ازجمله جرثقیل دارد. 

نکته بعدی اینکه در ایران هیچ تولیدی جرثقیلی وجود ندارد اما تقاضای زیادی برای خرید این وسیله وجود دارد. نکته سوم هم این است که بازرگانان ایرانی به این حجم تقاضا آگاه هستند و می‌دانند که در چین می‌توان با هزینه بسیار اندکی جرثقیل نو و دست دوم خریداری کرد. نتیجه اینکه واردات این دستگاه‌ها جزو یکی از پروسودترین انواع واردات دستگاه‌های صنعتی به ایران محسوب می‌شود.

واردات جرثقیل دست دوم از چین

یک مزیت بسیار جالبی که در واردات جرثقیل از چین نسبت به واردات کالاها یا دستگاه‌های دیگر وجود دارد این است که شما می‌توانید با هزینه بسیار اندک نیز این دستگاه‌ها را وارد کشور کنید. علت آن هم این است که امکان خرید جرثقیل دست دوم از شرکت‌های واسطه چینی وجود دارد. این شرکت‌ها با اخذ هزینه‌ای بسیار اندک جرثقیل‌های دست دوم بسیار باکیفیتی در اختیار شما قرار می‌دهند. 

نکته مهم در واردات جرثقیل دست دوم از چین این است که حتما پیش از خرید آنها، یک تیم متخصص از بازرسان و فنی کاران را گردآوری کرده و به بازدید جرثقیل‌ها بفرستید تا کیفیت آنها را پیش از خرید بررسی کرده و تضمین کنند. اینگونه می‌توانید وارداتی بسیار مناسب و البته پرسود در ادامه داشته باشید که جزئیات آن را شرح می‌دهیم.

خرید جرثقیل از و نکات آن

اولین مرحله واردات جرثقیل از چین خرید این دستگاه‌ها از شرکت‌های فروشنده چینی است. برای خرید جرثقیل از شرکت‌های چینی اولین نکته که باید رعایت کنید، بررسی مقدار تقاضای بازار ایران برای خرید این دستگاه‌ها و کیفیت درخواستی آنها است. اینکار را می‌توانید بوسیله مشاوران بازرگانی که در شرکت‌های بازرگانی معتبر مثل علی والا مشغول فعالیت هستند انجام دهید. 

بعداز مشخص شدن کیفیت و مقدار تقاضای بازار برای خرید جرثقیل‌ها، نوبت به بررسی شرکت‌های چینی فروشنده این دستگاه‌ها می‌رسد. براساس چند فاکتور مشخص می‌توان شرکت‌ مناسب برای خرید را یافت. اول از همه اعتبار شرکت مهم‌ترین فاکتور است. سپس مقدار فروش در سال و درنهایت قیمت فروشی که پیشنهاد می‌کند. 

خرید جرثقیل از چین

بعداز اینکه مقدار درخواست بازار و شرکت فروشنده مناسب خرید جرثقیل مشخص شد، نوبت به اقدام عملی برای خرید این دستگاه‌ها می‌رسد. این اقدام شامل تهیه یک درخواست خرید رسمی است که پیش‌فاکتور یا پروفرما نامیده می‌شود. در پروفرما اطلاعاتی مثل قیمت خرید درخواستی، تعداد جرثقیل موردنیاز و البته روش پرداخت هزینه خرید این دستگاه‌ها درج می‌شود. 

برای اینکه پروفرمای شما با دقت تکمیل شود لازم است که حتما قبل از اقدام برای ارسال آن، با خود شرکت فروشنده مذاکره کنید و بر سر قیمت خرید دستگاه‌ها توافق کنید. سپس تعداد جرثقیل درخواستی خود را به آنها ارائه دهید و بعداز توافق نهایی، پروفرمای خرید را تکمیل کرده و برای آنها بفرستید. اینگونه کارها با دقت پیش می‌رود. 

خرید جرثقیل دست دوم از چین

خرید جرثقیل دست دوم نیز مانند خرید جرثقیل نو است. یعنی لازم است که با شرکت فروشنده وارد مذاکره شوید و بعداز اینکه کیفیت دستگاه‌ها برای شما مشخص شد، پروفرمایی شامل قیمت خرید پیشنهادی، تعداد جرثقیل درخواستی و روش پرداخت هزینه آنها تهیه کنید و برای شرکت فروشنده ارسال کنید. اگر پروفرما تایید شود، جرثقیل‌ها به گمرک چین تحویل داده می‌شوند.

ترخیص جرثقیل از گمرک چین

تحویل جرثقیل‌ها به گمرک چین برای این است که بتوانید بصورت قانونی آنها را از چین به ایران ارسال کنید. درواقع بعداز تحویل این دستگاه‌ها به گمرک چین، لازم است که برای اخذ برگه ترخیص آنها اقدام کنید. اخذ برگه ترخیص نیز با ارائه مدارکی مثل بارنامه، پروفرما و کارت بازرگانی به گمرک چین امکان‌پذیر است. ناگفته نماند که در این مرحله از واردات جرثقیل از چین لازم است که از ترخیص‌کاران کمک بگیرید. 

وارد کننده جرثقیل از چین

بصورت قانونی شما زمانی می‌توانید به‌عنوان یک بازرگان برای واردات جرثقیل از چین اقدام کنید که اول از همه مدارک و مجوزهای لازم برای اینکار را اخذ کرده باشید. مدرک موردنظر همان کارت بازرگانی است و مجوزهای مورد نیاز نیز از سازمان صنعت، معدن و تجارت و گمرک ایران اخذ می‌شود. داشتن این مدارک و مجوزها به شما اجازه واردات قانونی جرثقیل‌ها را می‌دهد. 

حمل و نقل جرثقیل از چین به ایران

آخرین مرحله واردات جرثقیل از چین عبارتست‌از ارسال این دستگاه‌ها از چین به ایران. برای اینکه جرثقیل‌ها را از چین به ایران ارسال کنید، بهترین راه استفاده از شرکت‌های کارگو بین‌المللی است. این شرکت‌ها ازطریق کشتی باری، هواپیمای باری و قطار باری اقدام به ارسال جرثقیل‌ها از چین به ایران می‌کنند و یکی از کم هزینه‌ترین شیوه‌های انتقال کالا و دستگاه از چین به ایران است. 

سود واردات چرثقیل از چین چقدر است

هیچ کار عمرانی وجود ندارد که نیاز به جرثقیل نداشته باشد. ازطرفی در ایران هیچ تولیدی جرثقیلی که جوابگوی نیاز بازار باشد وجود ندارد. درنتیجه بازرگانان برای واردات این دستگاه‌ها از شرکت‌های چینی مدل‌های نو و دست دوم بسیار ارزانی خریداری کرده و در ایران با قیمتی بسیار بالا می‌فروشند. درنتیجه واردات این ماشین‌ها یکی از پرسودترین انواع واردات از چین به ایران محسوب می‌شود.

واردات جرثقیل از چین با شرکت بازرگانی علی والا

برای اینکه بتوانید بصورت عملی اقدام به واردات جریقیل از چین کنید، لازم است که تیمی متخصص از مشاوران بازرگانی، متخصصان خرید و فورواردرها داشته باشید. یافتن این متخصصان بصورت جدا باعث می‌شود هزینه‌ زیادی را صرف گذراندن مراحل واردات کنید. به‌خاطر این پیشنهاد ما این است که از شرکت بازرگانی علی والا برای انجام مراحل استفاده کنید.

بازرگانی علی والا یکی از باتجربه‌ترین شرکت‌های بازرگانی است که متخصصان آن تمام مراحل واردات جرثقبل از چین اعم از خرید، ترخیص از گمرک و ارسال به ایران را برعهده گرفته و آن را با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن برای شما انجام می‌دهند. تنها کافی است کارهای واردات خود را به این شرکت بازرگانی بسپارید و در ایران منتظر دریافت جرثقیل‌ها باشید. 

حرف آخر

واردات جرثقیل از چین یکی از پرسودترین انواع واردات دستگاه‌های ساخت و ساز است که در این مقاله آن را بررسی کردیم. مشخص شد برای گذراندن مراحل خرید، ترخیص و ارسال جرثقیل‌ها از چین به ایران لازم است که به چه نکاتی توجه کرد و چه قواعدی را رعایت کرد. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد و بتوانید با رعایت نکاتی که گفته شد وارداتی پرسود از چین داشته باشید.

واردات جرثقیل از چین

واردات جرثقیل از چین

واردات لودر از چین

 

آمار گمرک ایران نشان می‌دهد که در سال 2022 چیزی حدود 14.8 میلیارد دلار کالا و دستگاه از چین وارد ایران شده است. این رقم نشان می‌دهد که به‌طورکلی واردات یکی از پرسودترین تجارت‌ها در ایران محسوب می‌شود و واردات لودر از چین از کاربردی‌ترین آنهاست. لودر یکی از پرمتقاضی‌ترین ماشین‌های صنعتی است که بخش بزرگی از ساخت و ساز در ایران وابسته به واردات آن است.

واردات لودر از چین توسط بازرگانان زیادی انجام می‌شود اما همه آنها با پشت‌سر گذاشتن مراحل مشخصی این پروسه را انجام می‌دهند. این پروسه شامل خرید لودر از شرکت‌های چینی، ترخیص آنها از گمرک این کشور و ارسال لودرها به ایران است. برای اینکه بتوانید به‌عنوان یک بازرگان موفق این مراحل را به‌خوبی پشت‌سر بگذارید لازم است نکاتی را بدانید که در ادامه آنها را توضیح خواهیم داد. با ما باشید. 

فهرست مطالب

چرا واردات لودر از چین؟

واردات لودر دست دوم از چین

خرید لودر و مراحل آن

خرید لودر از چین

خرید لودر دست دوم از چین

ترخیص لودر از گمرک چین

وارد کننده لودر 

حمل و نقل لودر از چین

سود واردات لودر چقدر است

واردات لودر از چین با شرکت بازرگانی علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

چرا واردات لودر از چین؟

لودر یکی از ماشین‌های صنعتی بسیار کاربردی است که در صنعت ساختمان، راهسازی، پل سازی و به‌طورکلی هر صنعتی که با ساخت‌وساز سر و کار دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد. تقاضای زیادی برای واردات لودر از چین وجود دارد که مهم‌ترین دلیل آن نبود هیچ تولیدی لودر با ابعاد وسیع در کشورمان ایران است. به‌همین‌دلیل بازرگانان برای رفع این نیاز به واردات لودر روی آورده‌اند.

اما چرا لودرهای وارداتی از چین خریداری می‌شوند؟ کشور چین لودرهای تولیدی خود را با ارزان‌ترین قیمت ممکن بفروش می‌رساند و به‌همین‌دلیل است که بازرگانان از ایران و سراسر جهان به چین رفته و لودرهای موردنیاز خود را از آنجا خریداری می‌کنند. پس بصورت خلاصه واردات لودر از چین برای بازرگانان بیشترین سود ممکن را دارد که باعث شده آنها به این واردات بپردازند. 

واردات لودر دست دوم از چین

بسیاری از بازرگانان برای اینکه بتوانند سود بیشتری از واردات لودر از چین کسب کنند اقدام به واردات لودر دست دوم می‌کنند. لودرهای دست دوم با اینکه به کیفیت لودرهای نو نیستند اما نباید از روی نامشان قضاوت کرد و گمان کرد که عمرشان تمام شده و نمی‌توان از آنها در صنایع مختلف استفاده کرد. کیفیت لودرهای دست دوم مهم بسیار بالا است و تا چندین سال می‌توانند کار کنند.

ارزان بودن قیمت خرید لودرهای دست دوم باعث می‌شود که واردات آنها از چین بسیار پرسود باشد و بازرگانان برای اینکه سود زیادی کسب کنند این مدل لودرها را وارد کنند. پس اگر قصد واردات لودر دارید دو گزینه پیشِ روی شما است: یا می‌توانید لودرهای نو خریداری کرده و به ایران بیاورید یا اینکه لودرهای دست دوم خریداری کرده و وارد ایران بازار کنید.

خرید لودر و مراحل آن

پیش از هر اقدامی برای خرید لودر از شرکت‌های چینی، لازم است که تحقیقاتی ابتدایی درباره بازار ایران و شرکت‌های فروشنده لودر انجام دهید. تحقیقات درباره بازار ایران به این منظور انجام می‌شود که مشخص شود صنایع مختلف درون ایران به چه لودرها و چه تعداد از آنها نیاز دارد. این تحقیقات می‌تواند با کمک مشاوران اقتصادی بازرگانی علی والا به نحو احسنت انجام شود.

همچنین لازم است که درباره شرکت فروشنده لودرها تحقیقاتی انجام شود و مشخص گردد که بهترین شرکت برای خرید لودر در چین کدام است. هرچه کیفیت لودرهای وارداتی بیشتر باشد، قطعا بازار بهتری در انتظار شما خواهد بود که بتوانید سود بیشتری کسب کنید. این تحقیقات همچنین قیمت، تعداد و کیفیت لودرهای درخواستی شما را هم تعیین می‌کنند.

خرید لودر از چین

اقدام عملی برای خرید لودر از چین با تکمیل و ارسال یک درخواست خرید رسمی که پیش‌فاکتور یا پروفرما نامیده می‌شود صورت می‌گیرد. درون پروفرما اطلاعاتی مثل قیمت خرید، تعداد لودر درخواستی و البته روش پرداخت هزینه خرید آنها درج می‌شود. پروفرما که تکمیل شد برای شرکت فروشنده ارسال شده و باید منتظر دریافت پاسخ آن بمانید. اگر با خرید شما موافقت شود لودرها برای ارسال قانونی به گمرک تحویل داده می‌شوند.

خرید لودر دست دوم از چین

خرید لودرهای دست دوم از شرکت‌های چینی نیز درست مانند خرید لودر انجام می‌شود. یعنی باید یک پروفرما تهیه کرد و برای شرکت‌های فروشنده لودر دست دوم ارسال کرد. درون پروفرما نیز لازم است که قیمت پیشنهادی، تعداد درخواستی و روش پرداخت هزینه خرید هر لودر دست دوم درج شود تا شرکت فروشنده متناسب با آن لودرهای درخواستی شما را فراهم کند. 

ترخیص لودر از گمرک چین

در مرحله دوم واردات لودر از چین لازم است که شما با همراهی یک ترخیص‌کار باتجربه برای اخذ برگه ترخیص لودرها اقدام کنید. برای اخذ این برگه ترخیص لازم است که مدارکی مثل بارنامه، پروفرما و کارت بازرگانی خود را به ترخیص‌کار دهید تا وی با تکمیل برگه درخواست ترخیص کالاها، آنها را از گمرک ترخیص کرده و بتوانید برای ایران ارسال کنید. 

وارد کننده لودر 

بازرگانی می‌تواند به واردات لودر از چین بپردازد که اول از همه کارت بازرگانی داشته باشد. همچنین با داشتن کارت بازرگانی این بازرگان می‌تواند برای اخذ مجوزهای لازم جهت واردات لودر مثل مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت و دیگر سازمان‌های مربوطه اقدام کند و کار واردات خود را کاملا قانونی انجام دهد. بازرگانی که این مجوزها را داشته باشد را می‌توان وارد کننده لودر دانست. 

حمل و نقل لودر از چین

در آخرین مرحله واردات لودر از چین نوبت به ارسال لودرها از چین به ایران می‌رسد. برای ارسال لودر از چین به ایران 3 راه کلی وجود دارد: راه دریایی که با کشتی باری انجام می‎‌شود، راه زمینی که با قطار و کامیون‌های باری انجام می‌شود و راه هوایی که وسیله حمل‌ونقل در آن هواپیمای باری است. انتخاب هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب خود را دارد که بسته به شرایط واردات شما تعیین می‌شود.

برای مثال اگر از حمل‌ونقل دریایی برای انتقال لودرها از چین به ایران استفاده کنید هم هزینه کمتری پرداخت می‌کنید و هم اینکه حمل‌ونقل شما ساده‌تر و امن‌تر انجام می‌شود. با اینحال ممکن است مدت زمان انتقال از این طریق خیلی بیشتر از دو راه دیگر بوده و با شرایط شما جور نباشد. تعیین بهترین راه عموما توسط فورواردرها انجام می‌شود. 

سود واردات لودر چقدر است

واردات لودر از چین سودآور است به چند دلیل. دلیل اول این است که در ایران هیچ تولیدی لودر انبوهی وجود ندارد که ما را از واردات بی‌نیاز کند. دلیل دوم زیاد بودن تقاضای خرید لودر در صنایع و ساخت‌وسازهای مختلف ایران است و دلیل سوم نیز ارزان بودن قیمت خرید لودر در چین است. این 3 دلیل باعث شده که بازرگانان به واردات لودر از کشور چین روی آورده و سود خوبی کسب کنند.

واردات لودر از چین با شرکت بازرگانی علی والا

برای اینکه بتوانید در انجام مراحل واردات لودر از چین کاملا موفقیت‌آمیز عمل کنید بهترین راه این است که از متخصصان یک بازرگانی بسیار باتجربه کمک بگیرید. بازرگانی علی والا با داشتن متخصصانی همچون مشاوران واردات، فورواردرها و مشاوران مالی توانسته فرآیند واردات از چین را بسیار ساده کند طوریکه هر بازرگانی با هر سطح تجربه‌ای بتواند هر کالایی را از چین وارد کند.

تنها کافی است با مشاوران بازرگانی علی والا تماس بگیرید و از آنها بخواهید که کارهای واردات لودر از چین را برای شما برعهده گیرند. روند کار اینگونه است که با شما یک قرارداد واردات بسته و شما با پرداخت هزینه‌ای اندک در مدت زمانی بسیار کوتاه لودرهای درخواستی خود را در ایران تحویل می‌گیرید. به‌همین‌دلیل علی والا بهترین پیشنهاد ممکن برای واردات است.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم واردات لودر از چین را برای شما به‌ طور کامل توضیح دهیم. ابتدا مرحله خرید را بررسی کردیم و نکات آن را توضیح دادیم. سپس چگونگی اخذ برگه ترخیص لودرها توضیح داده شد و درنهایت روش ارسال لودرها از چین به ایران بررسی شد. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد و بتوانید وارداتی پرسود داشته باشید. 

واردات لودر از چین

واردات لودر از چین

واردات گریدر از چین

 واردات گریدر از چین یکی از چندین واردات دستگاه صنعتی است که برای شما سود بسیار زیادی به همراه دارد. آمارها نشان داده که در سال 2022 چیزی حدود 14.8 میلیارد دلار کالا و دستگاه صنعتی از چین به ایران وارد شده که گریدر نیز یکی از مهم‌ترین آنها بوده است.

واردات گریدر از چین درطی 3 مرحله کار تخصصی انجام می‌شود. مرحله اول آن خرید این دستگاه صنعتی از شرکت‌های چینی است، مرحله دوم ترخیص گریدرهای خریداری شده از گمرک چین و مرحله سوم ارسال آنها از چین به ایران. درادامه تمام نکات این مراحل 3 گانه را بررسی می‌کنیم. 

فهرست مطالب

لزوم واردات گریدر از چین

واردات گریدر دست دوم از چین

خرید گریدر و نکات آن

خرید گریدر از چین

خرید گریدر دست دوم از چین

ترخیص گریدر از گمرک چین

وارد کننده گریدر از چین

حمل و نقل گریدر از چین به ایران

سود واردات گریدر چقدر است

واردات گریدر از چین با شرکت بازرگانی علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

لزوم واردات گریدر از چین

اگر با گریدر آشنا باشید متوجه خواهید شد که این ماشین صنعتی در جاده‌سازی، ساختمان‌سازی، همه فرآیندهای عمرانی، کشاورزی و ... کاربرد بسیار زیادی دارد. اما نکته مهم این است که در ایران تولیدی گریدر وجود ندارد. به‌همین‌دلیل بازرگانان برای اینکه بتوانند نیاز بازار ایران به دستگاه گریدر را پاسخ دهند، به واردات آنها روی آورده‌اند. 

واردات گریدر دست دوم از چین

نکته بسیار مهمی که درباره واردات گریدر از چین وجود دارد این است که بسیاری از شرکت‌های چینی برای اینکه بتوانند امکان خرید برای هر بازرگانی را فراهم کنند، گریدرهای دست دوم نیز برای واردات در اختیار شما قرار می‌دهند. به‌همین‌دلیل واردات گریدر دست دوم از چین نیز امکان پذیر است. 

خرید گریدر و نکات آن

برای خرید گریدر از چین لازم است که نکاتی را بدانید. این نکات در مرحله اول شامل بازاریابی و تخمین بازار ایران می‌شود. شما باید در ابتدا بدانید که صنایع ایران به چه نوع گریدرهایی با چه کیفیت و تعدادی نیاز دارند و سپس برای واردات آنها اقدام کنید. 

خرید گریدر از چین

نکته بعدی مشخص کردن شرکت‌ فروشنده‌ای است که قرار است از آن گریدرهای موردنیاز خود را خریداری کنید. برای خرید رسمی گریدر از چین لازم است که یک پروفرما تهیه کرده و برای آن شرکت ارسال کنید. پروفرما شامل اطلاعاتی مثل قیمت خرید، تعداد گریدر درخواستی و روش پرداخت هزینه خرید خواهد بود. 

خرید گریدر دست دوم از چین

برای خرید گریدرهای دست دوم نیز باید درست مثل چیزی که برای خرید گریدر نو توضیح دادیم عمل کنید. یعنی در این مورد نیز لازم است که با شرکت فروشنده ارتباط گرفته و با ارسال یک پروفرمای مناسب، درخواست خود را بصورت رسمی به آنها ابلاغ کنید. در پروفرما باید قیمت خرید، تعداد گریدر دست دوم درخواستی و روش پرداخت هزینه خرید آنها درج شود. 

ترخیص گریدر از گمرک چین

بعد از اینکه گریدرها خریداری شدند، نوبت به ترخیص آنها از گمرک چین می‌رسد. برای ترخیص گریدرها از گمرک چین لازم است که مدارکی مثل بارنامه، کارت بازرگانی و پروفرمای خود را به متخصصانی که ترخیص کار نام دارند تحویل داده و سپس کارها توسط وی ادامه می‌یابد. 

ترخیص‌کاران با ارائه مدارکی که نام بردیم به همراه برگه درخواست ترخیص دستگاه‌ها، اقدام به ترخیص گریدرهای خریداری شده توسط شما می‌کنند. اینکار با بررسی گریدرها توسط بازرسان گمرک چین و تایید کیفیت و درست بودن روند قانونی واردات آنها به پایان می‌رسد. 

وارد کننده گریدر از چین

واردات گریدر از چین به ایران زمانی ازنظر قانونی شدنی است که شما هم کارت بازرگانی داشته باشید هم مجوزهای لازم برای اینکار را اخذ کرده باشید. این مجوزها از وزارت صنعت، معدن و تجارت، گمرک ایران و جهاد کشاورزی باید اخذ شود. داشتن کارت بازرگانی نیز شرط اصلی اخذ این مجوزها است. 

حمل و نقل گریدر از چین به ایران

بعداز اینکه توانستید از گمرک چین گریدرها را ترخیص کنید، نوبت به ارسال این دستگاه‌ها از چین به ایران می‌رسد. برای ارسال گریدر از چین به ایران یک روش کلی به نام کارگو وجود دارد. در روش کارگو کالاها و دستگاه‌ها بوسیله وسایل باری از چین به ایران ارسال می‌شوند.

سه نوع وسیله باری برای اینکار وجود دارد که عبارتنداز کشتی باری، قطار باری و هواپیمای باری. استفاده از هرکدام از این روش‌ها نوعی کارگو محسوب می‌شود که مزایا و معایب خود را دارد. متداول‌ترین نوع کارگو برای ارسال دستگاه‌های صنعتی از چین به ایران کارگو دریایی است.

سود واردات گریدر چقدر است

واردات گریدر از چین برای بازرگانان سود زیادی دارد. چرا که اولا در ایران هیچ تولیدی گریدری وجود ندارد که با واردات شما رقابت کند. دوما قیمت خرید این دستگاه‌ها از چین بسیار ارزان است و سوما تقاضا برای خرید آنها در صنایع مختلف ایران بسیار زیاد بوده و می‌توانید با قیمت بالایی آنها را بفروشید. 

واردات گریدر از چین با شرکت بازرگانی علی والا

برای واردات گریدر از چین لازم است که حتما از یک شرکت بازرگانی واسطه کمک بگیرید. این شرکت بازرگانی واسطه متخصصانی که نیاز دارید تا مراحل خرید، ترخیص و ارسال گریدرها از چین به ایران را پشت‌سر بگذارید در اختیار شما قرار می‌دهد. بهترین پیشنهاد در این مورد نیز شرکت بازرگانی علی والا است.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم که واردات گریدر از چین را به‌ طور کامل توضیح دهیم. نکته مهم این بود که شما می‌توانید هم گریدرهای نو و هم دست دوم از چین وارد کنید. هم واردات گریدر نو و هم دست دوم برای شما سود بسیار زیادی به همراه دارد

واردات گریدر از چین

واردات گریدر از چین

واردات پمپ بتن از چین

 

در سال 2022 مطابق گزارش گمرک ایران، چیزی حدود 14.8 میلیارد دلار کالا و دستگاه از چین به ایران وارد شده است. از این 14.8 میلیارد دلار چیزی حدود 8 میلیارد دلار شامل واردات دستگاه‌های صنعتی گوناگون بوده است. واردات پمپ بتن از چین یکی از این دستگاه‌های صنعتی است که استفاده از آن در ساخت‌وساز کاربرد زیادی داشته و وارداتش بسیار پرسود است.

برای واردات پمپ بتن از چین لازم است که یک فرآیند 3 مرحله‌ای پشت‌سر گذاشته شود. این مراحل عبارتند از: خرید پمپ بتن از شرکت‌های فروشنده چینی، ترخیص آنها از گمرک و در نهایت ارسال به ایران. هرکدام از این مراحل نکاتی دارند که لازم است هر بازرگانی که قصد انجام این واردات را دارد آنها را بداند. تا پایان مقاله با ما باشید تا این نکات را کامل توضیح دهیم.

فهرست مطالب

دلیل واردات پمپ بتن از چین چیست؟

واردات پمپ بتن دست دوم از چین

خرید پمپ بتن و نکات آن

خرید پمپ بتن از چین

خرید پمپ بتن دست دوم از چین

ترخیص پمپ بتن از گمرک

وارد کننده پمپ بتن

حمل و نقل پمپ بتن از چین

سود واردات پمپ بتن چقدر است

واردات پمپ بتن از چین با شرکت بازرگانی علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

دلیل واردات پمپ بتن از چین چیست؟

پمپ بتن یکی از مهم‌ترین دستگاه‌هایی است که در صنایع ساخت‌وساز به هر شکل بکار می‌رود. اما در ایران هیچ تولیدی پمپ بتنی که بتواند تمام نیاز بازار و صنایع را پوشش دهد وجود ندارد. به‌همین‌دلیل بازرگانان به واردات پمپ بتن از چین روی آورده‌اند. شاید جالب باشد اگر بدانید تقاضا برای خرید و استفاده از پمپ بتن به‌خاطر اینکه ایران یک کشور در حال توسعه است روز به روز بیشتر می‌شود.

شرکت‌های چینی در این میان با عرضه پمپ بتن نو و دست دوم با قیمت‌های بسیار ارزان توانسته‌اند بازرگانان ایرانی را برای خرید این دستگاه به سمت خود جذب کنند. کل پمپ‌های بتن موجود در بازار ایران توسط بازرگانان ایرانی از چین وارد می‌شود. درنتیجه اگر دنبال یک واردات بسیار پرسود هستید، پیشنهاد ما واردات پمپ بتن از چین است. 

واردات پمپ بتن دست دوم از چین

بعضی از شرکت‌های چینی برای اینکه بتوانند نیاز بازرگانانی که با هزینه بسیار اندک قصد واردات پمپ بتن از چین دارند را برآورده کنند، دست به عرضه پمپ‌های دست دوم نیز زده‌اند. با اینکه این پمپ‌ها دست دوم هستند، اما از نظر کیفیت هیچ مشکلی ندارند و اتفاقا واردات آنها بسیار پرسودتر و کاربردی‌تر هم هست. چراکه با هزینه‌ای بسیار اندک می‌توان پمپ‌های دست دوم کارآمدی وارد کشور کرد. 

خرید پمپ بتن و نکات آن

پیش از اینکه راجع‌به واردات پمپ بتن از چین تصمیمی بگیرید، لازم است که ابتدا بازار ایران و تقاضای آن را بسنجید. این کار باعث می‌شود بدانید که بازار برای خرید پمپ بتن چقدر هزینه می‌کند و چه تعداد از آنها وارد کنید برای شما سودآور خواهد بود. برای اینکه به این اطلاعات دست یابید لازم است که از مشاوران بازرگانی که به داده‌های واردات دسترسی دارند کمک بگیرید. 

با داشتن اطلاعات مربوط به تقاضای واردات پمپ بتن از چین می‌توانید به بررسی شرکت‌های فروشنده این دستگاه در چین بپردازید و از میان آنها آنکه با شرایط شما متناسب‌تر است را انتخاب کنید. در این مرحله می‌توانید به بررسی کیفیت پمپ‌های بتن پرداخته و بررسی کنید که آیا پمپ‌های دست دوم هم می‌توانند کار شما را راه بیندازند یا نه. 

خرید پمپ بتن از چین

با کسب تمام اطلاعاتی که توضیح دادیم، می‌توانید برای خرید پمپ بتن از چین اقدام کنید. خرید پمپ بتن به صورت عملی نیازمند تکمیل یک درخواست خرید رسمی و ارسال آن برای شرکت فروشنده است. این درخواست رسمی پروفرما نامیده می‌شود. درون پروفرما اطلاعاتی مثل قیمت پیشنهادی برای خرید پمپ‌های بتن، تعداد درخواستی و البته روش پرداخت هزینه خرید درج می‌شود. 

تکمیل و ارسال پروفرما برای شرکت فروشنده به معنای ثبت درخواست خرید است. شرکت فروشنده نیز بعد از دریافت پروفرما شروع به بررسی درخواست شما کرده و اگر با آن موافق باشد، پمپ بتن‌های درخواستی شما را تهیه کرده و به واحد کنترل کیفی تحویل می‌دهد. اگر واحد کنترل کیفی نیز دستگاه‌ها را تایید کند به گمرک چین تحویل داده می‌شوند.

خرید پمپ بتن دست دوم از چین

برای خرید پمپ بتن دست دوم از چین نیز درست مانند خرید پمپ بتن نو، لازم است که شما یک پروفرما تهیه کرده و برای شرکت فروشنده واسطه که پمپ‌های دست دوم در اختیار بازرگانان قرار می‌دهد ارسال کنید. در خرید پمپ‌های بتن دست دوم شما می‌توانید با یک تیم کارشناس فنی به بررسی پمپ‌ها پرداخته و سپس آنها را خریداری کنید. اینگونه می‌توانید با اطمینان از کیفیت پمپ‌ها آنها را وارد کنید. 

ترخیص پمپ بتن از گمرک

در مرحله بعدی واردات پمپ بتن از چین نوبت به انجام کارهای ترخیص می‌رسد. برای ترخیص پمپ‌های بتن از گمرک چین لازم است که شما با کمک ترخیص‌کار، مدارکی مثل کارت بازرگانی، پروفرما و بارنامه خرید این پمپ‌ها را تحویل گمرک چین داده و سپس منتظر بمانید تا بازرسان گمرک آنها را بررسی کرده و اگر مشکلی نبود برگه ترخیص آنها را برای شما صادر کنند. 

وارد کننده پمپ بتن

واردات پمپ بتن از چین نیازمند داشتن مجوزها و مدارکی است که البته هر بازرگانی برای واردات هر کالا یا دستگاهی از چین باید آنها را اخذ کرده باشد. مهم‌ترین مدرک همان کارت بازرگانی است که مشخص می‌کند آیا شما از نظر قانونی اجازه واردات پمپ بتن از کشور چین را دارید یا نه. مدارک دیگری که لازم دارید همان مدارک هویتی و ویزای کاری است.

اما واردات پمپ بتن از چین نیازمند مجوزهایی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، اداره گمرک ایران و دیگر ادارات مربوطه است. شما با داشتن کارت بازرگانی می‌توانید تمام این مجوزهایی که برای واردات پمپ بتن نیاز دارید داشته باشید را اخذ کنید. البته برای گرفتن این مجوزها می‌توانید از متخصصان شرکت‌های بازرگانی با تجربه مثل علی والا هم کمک بگیرید. 

حمل و نقل پمپ بتن از چین

آخرین مرحله واردات پمپ بتن از چین عبارت است از ارسال این دستگاه‌ها از چین به ایران. برای حمل‌ونقل پمپ‌های بتن از چین به ایران 3 روش کلی وجود دارد. روش اول استفاده از کشتی‌های باری برای انتقال دستگاه‌ها است، روش دوم استفاده از هواپیمای باری است و روش آخر استفاده از کامیون یا قطار باری است. تمام این روش‌ها کارگو نام دارند. 

سود واردات پمپ بتن چقدر است

واردات پمپ بتن از چین وارداتی سودآور است و به همین خاطر در این مقاله آن را بررسی کردیم. اما چرا سودآور است؟ دلیل اول نبود هیچ تولیدی پمپ بتنی در ایران است. دلیل دوم تقاضای بسیار زیاد برای خرید این دستگاه در صنایع مختلف ایران بوده و آخرین دلیل آن ارزان بودن قیمت خرید پمپ بتن از شرکت‌های فروشنده چینی است.  

واردات پمپ بتن از چین با شرکت بازرگانی علی والا

اقدام عملی برای واردات پمپ بتن از چین نیازمند این است که متخصصانی گوناگون مثل مشاوران مالی، ترخیص‌کاران و فورواردرها به شما کمک کنند. اما دسترسی به این متخصصان چگونه ممکن است؟ شما می‌توانید کارهای واردات پمپ بتن خود را به شرکت بازرگانی علی والا بسپارید و با خیال راحت آنها را در ایران تحویل بگیرید. این بازرگانی با هزینه اندک و در زمانی بسیار کوتاه پمپ‌های بتن را وارد می‌کند.

تنها کافی است با مشاوران این بازرگانی تماس گرفته و شرایط انجام کارهای واردات و خرید پمپ بتن از چین را از آنها بپرسید. عموما روش کار این بازرگانی چنین است که با شما یک قرارداد واردات بسته و در آن مشخص می‌کند که با چه هزینه‌ و در چه مدت زمانی دستگاه‌های پمپ بتن شما از چین خریداری شده و به دست شما می‌رسد. 

حرف آخر

در اینجا تمام نکاتی که برای واردات پمپ بتن از چین لازم است بدانید را بررسی کردیم. مشخص کردیم که در مرحله خرید، ترخیص و ارسال باید به چه نکاتی توجه کنید و درنهایت برای اینکه بتوانید بصورت عملی این فرآیند را طی کنید بهترین کار چیست؟ امیدواریم بتوانید با نکاتی که در این مقاله گفته شد و البته کمک متخصصان بازرگانی علی والا، وارداتی پرسود داشته باشید. 

واردات پمپ بتن از چین

واردات پمپ بتن از چین

واردات کامیون میکسر بتن از چین


واردات ماشین مخلوط کن بتن از چین به عنوان یک فعالیت حائز اهیمت، در صنعت ساخت و ساز مطرح است. ماشین مخلوط کن بتن، یکی از تجهیزات اساسی در فرآیند تولید بتن است که به‌صورت خودکار مواد را مخلوط و بتن را به‌ طور یکنواخت آماده می‌کند. واردات این ماشین‌ها از چین به دلیل فناوری پیشرفته و هزینه‌های کمتر نسبت به کشورهای دیگر، جذابیت بالایی برای کمپانی‌ها و پیمانکاران ساخت و ساز دارد. 

با واردات ماشین مخلوط کن بتن از چین، می‌توانید هزینه‌های تولید بتن را به‌مراتب کاهش داده و در عین حال کیفیت بتن تولیدی را بالا ببرید. این امر می‌تواند تاثیر مثبتی بر روی پروژه‌های ساخت و ساز شما داشته باشد و به توسعه صنعت ساختمانی کشور کمک کند. با این حال، قبل از واردات ماشین مخلوط کن بتن از کشور چین، لازم است که به خوبی درباره مزایا و معایب واردات این دستگاه از چین مطالعه کنید و با مراحل انجام این کار آشنا شوید 

فهرست مطالب: 

سود واردات ماشین مخلوط کن بتن دست دوم از چین 

مدارک لازم برای خرید عمده ماشین مخلوط کن بتن از چی

خرید ماشین مخلوط کن بتن دست دوم از چین چه معایبی دارد؟ 

خرید ماشین مخلوط کن بتن دست دوم از چین چگونه انجام می شود؟

حمل و نقل ماشین مخلوط کن بتن از چین

ترخیص ماشین مخلوط کن بتن از چین

واردات ماشین مخلوط کن بتن از چین با شرکت علی والا

 

سود واردات ماشین مخلوط کن بتن دست دوم از چین

ماشین مخلوط کن بتن، ابزاری اساسی در صنعت ساخت و ساز است که برای تولید بتن استفاده می‌شود. بازار ایران در این زمینه، ماشین‌های مختلفی را ارائه می‌دهد؛ اما یکی از گزینه‌های پرطرفدار، ماشین مخلوط کن بتن دست دوم چینی است که واردات آن می‌تواند مزایای بسیاری برای شما به همراه داشته باشد. 

هزینه کمتر: واردات ماشین مخلوط کن بتن دست دوم از چین می‌تواند هزینه‌ها را به‌شدت کاهش دهد. با توجه به اینکه این ماشین‌ها با قیمتی مقرون به صرفه در دسترس هستند، با واردات آنها از مزیت‌های اقتصادی بسیاری بهره‌مند خواهید شد.

کیفیت خوب: ماشین‌های مخلوط کن بتن دست دوم از چین اغلب با کیفیت مناسبی عرضه می‌شوند. این ماشین‌ها معمولاً از کیفیت و قابلیت‌های برتر برخوردار هستند و می‌توانند در بهبود کیفیت محصولات تولیدی شما تأثیرگذار باشند. 

توانایی تولید بالا: ماشین‌های مخلوط کن بتن از چین معمولاً دارای توانایی تولید بالا هستند. این ویژگی می‌تواند کارایی تولید را به‌شدت افزایش دهد.

پشتیبانی فنی: اغلب شرکت‌های وارداتی از چین پشتیبانی فنی مناسبی را برای ماشین‌های فروخته شده ارائه می‌دهند. این امر می‌تواند باعث افزایش طول عمر و کارایی ماشین‌ها شود.

گزینه‌های متنوع: بازار ماشین‌های مخلوط کن بتن دست دوم چین دارای گزینه‌های متنوعی بوده که به شما این امکان را می‌دهد تا ماشینی طبق نیازهای خود انتخاب و تهیه کنید.

بسیار حائز اهیمت است که در هنگام واردات ماشین مخلوط کن بتن دست دوم از چین، به فروشنده‌ای معتبر مراجعه کرده و نیازهای خود را به دقت ارزیابی کنید تا خریدی موفقیت‌آمیز و سودمند داشته باشید.

مدارک لازم برای خرید عمده ماشین مخلوط کن بتن از چین

خرید ماشین مخلوط کن بتن از چین ممکن است یک فرآیند پیچیده باشد که نیازمند مدارک مشخصی است. در ادامه، به برخی از مدارک لازم برای خرید این کالا از چین اشاره می‌کنیم: 

مجوز واردات: برای خرید ماشین مخلوط کن بتن از چین، شما باید مجوز واردات را از مراجع مربوطه در کشورتان تهیه کنید. 

تاییدیه محصول: اطمینان حاصل کنید که ماشین مخلوط کن بتنی که می‌خواهید خریداری کنید، دارای تاییدیه محصول و استانداردهای لازم است. این تاییدیه نشان دهنده مطابقت ماشین با استانداردهای کیفیت و ایمنی است.

مدارک مربوط به حمل و نقل: اطمینان حاصل کنید که مدارک مربوط به حمل و نقل کالا از چین به مقصد نهایی به درستی تهیه شده است. این مدارک شامل بارنامه، بیمه بار و سایر مدارک حمل و نقل می‌شود.

مدارک گمرکی: برای واردات کالا به کشورتان، مدارک گمرکی مورد نیاز است. این مدارک شامل اظهارنامه‌ها، مدارک گمرکی و دیگر اسناد مربوطه است.

قبل از شروع فرآیند خرید، بهتر است به مقامات گمرکی و اداره‌های مربوطه کشورتان مراجعه کنید تا از تمامی مدارکی که باید تهیه کنید مطلع شوید. همچنین، دریافت مشاوره از کارشناسان و متخصصان مرتبط در این زمینه نیز می‌تواند به شما در فرآیند خرید کمک کند. 

خرید ماشین مخلوط کن بتن دست دوم از چین چگونه انجام می شود؟

خرید ماشین مخلوط کن بتن دست دوم از چین می‌تواند یک گزینه مقرون به صرفه و سودآور برای کسب‌وکارها و پروژه‌های ساخت و ساز باشد. اما برای دستیابی به یک دستگاه با کیفیت، باید اقدامات خاصی را به عمل بیاورید. در ادامه مراحل اصلی واردات ماشین مخلوط کن بتن دست دوم از چین را برای شما شرح داده‌ایم:  

تحقیق و بررسی: در ابتدا، برای واردات ماشین مخلوط کن بتن دست دوم از چین، بهتر است بازار را به صورت کامل و دقیق مورد بررسی قرار داده و تحقیقات لازم را انجام دهید. پس از انتخاب ماشین مورد نظر، از با کیفیت بودن آن اطمینان حاصل کنید.

انتخاب تامین‌کننده: پس از تحقیق و بررسی، تامین‌کننده ای که ماشین مخلوط کن بتن مورد نظر شما را با قیمتی مقرون به صرفه ارائه می‌دهد، پیدا کنید. با تامین‌کننده مورد نظر تماس بگیرید و جزئیات مربوط به خرید را دریافت کنید. 

بررسی مدارک و مجوزها: قبل از واردات، مطمئن شوید که تمام مدارک و مجوزهای مورد نیاز برای واردات ماشین مخلوط کن بتن را تهیه کرده‌اید و همه مقررات و محدودیت‌ها را رعایت می‌کنید.

ارسال و ترخیص: پس از انتخاب تامین‌کننده و تأیید مدارک، ماشین مخلوط کن بتن از چین ارسال می‌شود. پس از رسیدن دستگاه به مقصد، مراحل ترخیص کالا را انجام دهید و سپس ماشین مخلوط کن بتن را به کارخانه یا محل مورد نظر منتقل کنید. 

بازرسی: پس از تحویل ماشین، آن را به دقت بازرسی کرده و از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید. 

شروع به کار: پس از اطمینان از کیفیت و عملکرد ماشین مخلوط کن بتن، می‌توانید کارتان را شروع کنید و از آن در پروژه‌های خود استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که نگهداری درست و نظافت منظم ماشین مخلوط کن بتن می‌تواند عمر آن را افزایش دهد.

احتیاط و دقت در حین خرید از چین، به شما کمک می‌کند تا معامله موفقیت‌آمیزتری داشته باشید و دستگاه مخلوط کن مطلوبی را به کشور وارد کنید. بهتر است قبل از هر اقدامی، تحقیقات کافی را انجام داده و به متخصصین و افراد باتجربه در این زمینه برای راهنمایی و دریافت مشاوره مراجعه کنید.

خرید ماشین مخلوط کن بتن دست دوم از چین چه معایبی دارد؟ 

واردات ماشین مخلوط کن بتن دست دوم از چین ممکن است مشکلاتی را برای شما بوجود آورد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

کیفیت و قابلیت‌ها: ماشین‌های دست دوم ممکن است از لحاظ کیفیت و قابلیت‌‌ها انتظارات شما را برآورده نکنند. این مسئله می‌تواند منجر به عدم رضایت شما و افزایش هزینه‌های مربوط به تعمیر شود.

عدم گارانتی: اکثر ماشین‌های دست دوم از چین هیچ گونه گارانتی یا پشتیبانی فنی ندارند. بنابراین، در صورت وقوع خرابی یا نیاز به تعمیر، ممکن است با مشکلات مالی مواجه شوید.

قطعات یدکی: در صورت نیاز به تعمیر ماشین، یافتن قطعات یدکی ممکن است برای شما دشوار بوده و فرآیند تعمیر را به تاخیر بیاندازد.

مشکلات گمرکی و تجاری: در حین انجام فعالیت‌های مربوط به واردات کالا ممکن است با مشکلات گمرکی و تجاری مواجه شوید. این مشکلات به‌طور غیرمنتظره‌ای هزینه‌‌ها را بالا برده و زمان بیشتری را مورد نیاز قرار می‌دهند. 

به‌طور کلی، واردات ماشین مخلوط کن بتن دست دوم از چین ممکن است ریسک‌های زیادی برای خریدار به همراه داشته باشد. بنابراین بهتر است هنگام خرید، به فروشندگان معتبر و مطمئن مراجعه کنید و مطمئن شوید که محصول مورد نظرتان دارای استانداردها و کیفیت مطلوب است. 

 

حمل و نقل ماشین مخلوط کن بتن از چین

حمل و نقل ماشین مخلوط کن بتن از چین به دلیل ابعاد بزرگ و وزن نسبتاً سنگین دستگاه، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق است. اولین مرحله برای حمل و نقل ماشین مخلوط کن بتن از چین، انتخاب روش مناسب حمل و نقل است. با توجه به فاصله، هزینه‌ها و زمان مورد نیاز، می‌توان از روش‌های جاده‌ای، ریلی، دریایی یا هوایی استفاده کرد. 

اگر انتخاب شما حمل از طریق دریا است، باید با شرکت‌های حمل و نقل دریایی تماس بگیرید و از جزئیات حمل‌و‌نقل مطلع شوید. این روش می‌تواند برای حمل ماشین‌هایی سنگین در مسافت‌های طولانی مناسب باشد.   

همچنین، راه‌اندازی ماشین مخلوط کن بتن پس از رسیدن آن به مقصد نیز امری حائز اهمیت است. برای اطمینان از سلامت ماشین و جلوگیری از خسارت‌های احتمالی، حمل و نقل ایمن و اصولی دستگاه ضروری است.

در نهایت، توصیه می‌شود با متخصصان و کارشناسان حمل و نقل بین‌المللی مشورت کنید تا فرآیند حمل و نقل ماشین مخلوط کن بتن از چین به مقصد نهایی به خوبی پیش برود و همه مراحل به‌صورت اصولی انجام شوند. 

ترخیص ماشین مخلوط کن بتن از چین

برای ترخیص ماشین مخلوط کن بتن از چین، ابتدا باید اطلاعات کاملی درباره ماشین و مشخصات آن به مراجع مربوطه در ایران ارائه دهید. پس از ارسال اطلاعات، مراحل ترخیص آغاز خواهد شد.   

توجه داشته باشید که برای ترخیص ماشین مخلوط کن بتن باید مطابق با قوانین و مقررات گمرکی ایران عمل کنید و کلیه مدارک مورد نیاز مانند فاکتورها، بارنامه‌ها و گواهی‌ها را به موقع تهیه کرده و تحویل دهید. پس از انجام مراحل ترخیص، ماشین مخلوط کن بتن آماده استفاده در پروژه‌های ساختمانی شما خواهد بود و می‌توانید از آن برای تولید بتن با کیفیت و مطابق با استانداردهای لازم استفاده کنید. 

 

واردات ماشین مخلوط کن بتن از چین با شرکت علی والا 

شرکت علی والا، یکی از شرکت‌های معتبر و فعال در زمینه واردات ماشین مخلوط کن بتن دست دوم از چین است. این شرکت با هدف توسعه و بهبود عملکرد صنعت ساخت و ساز در ایران، تصمیم به واردات ماشین مخلوط کن بتن دست دوم از چین گرفته است. 

شرکت علی والا با انجام تحقیقات و مطالعات دقیق، ماشین‌های مخلوط کن بتن مناسبی را انتخاب می‌کند تا نیازهای صنعت ساخت و ساز ایران را به بهترین شکل ممکن برآورده کند. 

این ماشین‌ها با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و نوآوری‌های مدرن، فوق‌العاده کارایی و کاربردی بوده و می‌توانند در شرایط مختلف عملکرد بسیار خوبی داشته باشند. واردات ماشین مخلوط کن بتن از چین با شرکت علی والا، گامی سودمند در مسیر پیشرفت و توسعه صنعت ساخت و ساز در ایران است و امیدوار هستیم با بهره‌گیری از این تجهیزات پیشرفته، کیفیت و سرعت انجام پروژه‌ها به مراتب افزایش یابد. 

سخن پایانی 

با واردات ماشین مخلوط کن بتن از چین، کشورها به نحوی می‌توانند بهره‌وری خود را افزایش دهند و پروژه‌های عظیم خود را با کمترین هزینه‌ها اجرا کنند. با این حال، همانطور که در این مطلب بیان کردیم، باید به نکاتی همچون استانداردها و معیارهای کیفیت دستگاه‌ها نیز توجه کنید و درباره کیفیت و قابلیت‌های آنها اطلاعات کامل را بدست آورید. 

واردات این دستگاه‌ها مزایا و معایب متعددی به همراه دارد که اگر شما نکات کلیدی را به درستی رعایت کنید، می‌توانید مشکلات را به حداقل برسانید و دستگاهی با کیفیت بالا و با قابلیت‌های فوق‌العاده وارد کنید

واردات کامیون میکسر بتن از چین

واردات کامیون میکسر بتن از چین

واردات ماشین حفاری از چین


واردات ماشین حفاری از چین در دهه‌ی گذشته نقش مهمی در توسعه‌ی بخش‌های مختلف صنعتی ایران داشته است. توافقات تجاری میان دو کشور، عوامل اقتصادی، فنی و اجتماعی بر افزایش صادرات ماشین‌های حفاری از چین و واردات آنها به ایران تأثیر گذاشته و قابل توجه است که این واردات می‌تواند نقش مثبتی در پیشرفت صنعت حفاری و پروژه‌های عمرانی ایران ایفا کند. هرچند که این واردات مزایای خود را دارد، اما با چالش‌ها و محدودیت‌های خاص خود نیز همراه  است. 

نکته‌ی قابل توجه این است که با توجه به اهمیت این صنعت، نیاز است امکان تولید داخلی ماشین‌های حفاری را نیز مورد بررسی قرار داد. این مسئله می‌تواند تاثیرات اقتصادی مهمی به همراه داشته باشد و در طول زمان بر میزان واردات تأثیر بگذارد. در این مطلب علاوه‌بر بررسی مزایا و معایب واردات ماشین حفاری از چین، مدارک لازم جهت واردات این دستگاه را نیز برای شما بیان می‌کنیم. 

فهرست مطالب:

خرید ماشین حفاری دست دوم از چین

سود واردات ماشین حفاری از چین

خرید ماشین حفاری از چین چه معایبی به همراه دارد؟

مدارک لازم برای خرید عمده ماشین حفاری دست دوم از چین

حمل و نقل ماشین حفاری از چین

ترخیص ماشین حفاری از چین

واردات ماشین حفاری از چین با علی والا

 

خرید ماشین حفاری دست دوم از چین

واردات ماشین حفاری دست دوم از چین در حال حاضر یکی از موضوعات مورد توجه در صنعت ساخت و ساز و معدن است. با توجه به رشد و پیشرفت این صنعت، انتخاب ماشین آلات با کیفیت و قیمت مقرون به صرفه، اهمیت زیادی پیدا کرده است. کشور چین به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در تولید ماشین آلات حفاری، یک مقصد جذاب برای واردات ماشین حفاری دست دوم است. 

یکی از مزایای واردات ماشین حفاری دست دوم از چین، هزینه کمتر نسبت به ماشین‌های جدید است. این امر به کسب و کارها و پیمانکاران کمک می‌کند تا با هزینه‌های کمتر به تجهیزات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند و از این طریق سودآوری خود را افزایش دهند. افراد با استفاده از این ماشین‌های باکیفیت، کمتر با مشکلات فنی مواجه می‌شوند و با تجربه‌ای بهتر، کارایی و کیفیت کار خود را بالا میبرند.

البته قابل توجه است که برای واردات ماشین حفاری دست دوم از چین نیاز به دقت و دانش کافی دارید. شما باید ماشین‌ها را از فروشندگان معتبر و با سابقه تهیه کرده و قبل از خرید، دستگاه‌ها را به دقت مورد بررسی قرار دهید تا از کیفیت و عملکرد آنها اطمینان حاصل کنید. در نهایت، واردات ماشین حفاری دست دوم از چین تاثیر بسزایی در پیشرفت کسب و کار شما دارد. به همین دلیل، تحقیق و بررسی کامل قبل از خرید و تصمیم‌گیری با دقت بالا، برای بهره‌وری و موفقیت بیشتر شما امری اساسی خواهد بود.   

سود واردات ماشین حفاری از چین

همانطور که متوجه شدید، ماشین حفاری یکی از ابزارهای اساسی در صنعت ساخت و ساز و معدن است که نقش بسیار مهمی در پروژه‌های زیرساختی ایفا می‌کند. خرید ماشین حفاری از چین ممکن است با ویژگی‌های جذاب اقتصادی همراه باشد، اما همانطور که هر گزینه‌ای مزایا و معایب خود را دارد، خرید ماشین حفاری از چین نیز با مزایا و معایب خاص خود همراه است. 

خرید ماشین حفاری از کشور چین برای صنعت حفاری و عملیات کاوشی، مزایای بسیاری دارد که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم: 

قیمت پایین: یکی از مزایای اصلی خرید ماشین‌های حفاری از چین، قیمت مناسب آنها است. کشور چین به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان ماشین‌آلات حفاری در جهان، امکان دسترسی به ماشین‌های با کیفیت و قیمت مناسب را برای افراد فراهم کرده است.

تنوع محصولات: بازار چین شامل مجموعه‌ای گسترده از ماشین‌های حفاری بوده و این تنوع به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ماشینی براساس نیازمندی‌های شغلی خود پیدا کرده و خریداری کنید.

کیفیت ساخت: شرکت‌های تولیدکننده ماشین‌های حفاری چینی معمولاً از تجهیزات مدرن و فناوری‌های پیشرفته استفاده می‌کنند. این امر موجب شده است ماشین‌های حفاری از کیفیت بالا و عملکرد قابل قبولی برخوردار باشند.

پشتیبانی فنی: برخی شرکت‌های چینی، به عنوان تولیدکنندگان اصلی، خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی حرفه‌ای را ارائه می‌دهند. این امر از جمله مزایایی است که به شما کمک می‌کند تا سایر مشکلات فنی را به راحتی و به موقع برطرف کنید. 

خرید ماشین حفاری از چین چه معایبی به همراه دارد؟

خرید ماشین حفاری از کشور چین، با هدف کاهش هزینه‌ها و دریافت کالایی باکیفیت ممکن است برخی مزایا را به همراه داشته باشد، اما از طرفی دیگر ممکن است مشکلاتی را نیز برای شما به وجود آورد. در ادامه به بررسی برخی از معایب خرید ماشین حفاری از چین می‌پردازیم. 

کیفیت محصول: قابل توجه است که کاهش هزینه تولید و تمرکز بر روی ارائه قیمتی رقابتی، می‌تواند به کاهش کیفیت محصول منجر شود که این موضوع ممکن است عمر ماشین حفاری را کاهش داده و در نهایت شما را با مشکلات فنی مواجه کند. 

قطعات یدکی و خدمات پس از فروش: درخواست قطعات یدکی و خدمات پس از فروش برای ماشین‌های حفاری‌ وارداتی می‌تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد. این مسئله ممکن است باعث تعطیلی طولانی مدت ماشین حفاری شده و هزینه‌های اضافی را برای شما به همراه داشته باشد.

قوانین و مقررات: قوانین و مقررات مربوط به واردات ماشین‌آلات سنگین، می‌تواند در کشورهای مقصد متفاوت باشد. این موضوع ممکن است موجب پیچیدگی‌ها و مسائل گمراه‌کننده در رابطه با واردات ماشین حفاری شود که می‌تواند به تأخیر در ارسال و عرضه محصول منجر شود. 

مشکلات مرتبط با زبان و فرهنگ: تعامل با تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان ممکن است برای خریداران ایرانی چالش‌برانگیز باشد. تفاوت‌های فرهنگی و زبانی ممکن است در حین مذاکرات و انجام تعاملات تجاری مشکلاتی را ایجاد کند. 

در نهایت، خرید ماشین حفاری از چین نیازمند انجام تحقیقات کامل و مطالعه‌ی دقیق مشخصات فنی محصولات است. در صورت عدم توجه به مشکلات محتمل، ممکن است با یکسری مخارج اضافی ناشی از خرابی‌ها و مشکلات فنی مواجه شوید. 

مدارک لازم برای خرید عمده ماشین حفاری دست دوم از چین 

خرید ماشین حفاری دست دوم از چین ممکن است برای کسانی که تجربه زیادی در زمینه واردات کالا از چین ندارند، یک فرآیند پیچیده به نظر بیاید. اما با داشتن مدارک مورد نیاز، این فرآیند می‌تواند به مراتب ساده‌تر انجام شود. در ادامه برخی از مدارک لازم برای خرید ماشین حفاری دست دوم از چین را برای شما بیان کرده‌ایم. 

مجوز واردات: قبل از هر چیز، باید مطمئن شوید که می‌توانید ماشین حفاری مورد نظرتان را به کشور وارد کنید. برای این منظور، مجوز واردات را از مراجع مربوطه در ایران تهیه کنید.

صورتحساب خرید: صورتحساب خرید را از فروشنده چینی که ماشین حفاری را ارائه می‌دهد تهیه کنید و مطمئن شوید جزئیات کامل خرید، هزینه‌ها و مشخصات فنی ماشین در آن ذکر شده باشد.  

گواهی‌نامه‌ها و مدارک فنی: از فروشنده بخواهید که گواهی‌نامه‌ها، مدارک فنی و گواهی‌های مربوط به کیفیت ماشین حفاری را ارائه دهد. این مدارک باید تأیید کننده‌ی کیفیت و بیان کننده مشخصات فنی ماشین باشند.

مدارک حمل و نقل: برای انتقال ماشین از چین به ایران، باید مدارک مربوط به حمل و نقل ماشین از جمله بارنامه و اسناد گمرکی مربوطه را تهیه کنید.

توصیه می‌شود قبل از هر اقدامی، با مراجع مربوطه و کارشناسان حوزه واردات و خرید ماشین حفاری از چین مشورت کنید تا مطمئن شوید که تمامی مدارک و شرایط لازم رعایت شده است و هیچ مشکلی در این فرآیند برای شما پیش نمی‌آید. 

حمل و نقل ماشین حفاری از چین

برای حمل و انتقال موفقیت آمیز ماشین حفاری از چین به ایران نیاز است یکسری نکات را در نظر بگیرید. در ادامه به برخی از این نکات اشاره کرده‌ایم:  

انتخاب روش حمل‌ونقل مناسب: برای حمل ماشین حفاری از چین به ایران، انتخاب روش حمل‌ونقل مناسب از میان سایر روش‌ها یعنی روش حمل جاده‌ای، ریلی، هوایی و دریایی بسیار مهم است. 

بسته‌بندی و بارگیری: ماشین حفاری باید به‌صورت اصولی بسته‌بندی شده و به درستی برای بارگیری آماده شود تا در طول مسیر حمل‌ونقل آسیبی نبیند.

بررسی مقررات: قبل از حمل ماشین حفاری، مطمئن شوید که مطابق با مقررات و قوانین کشورهای مبدا و مقصد عمل می‌کنید.

این سه مورد تنها بخش کوچکی از سایر نکاتی هستند که باید در مرحله حمل و نقل در نظر بگیرید.  

ترخیص ماشین حفاری از چین

واردات ماشین حفاری از چین و ترخیص آن یکی از موضوعات مهم در صنعت ساخت و ساز و کشاورزی است. برای واردات ماشین حفاری از چین، ابتدا باید اقدامات مربوط به صدور سفارش و تعیین نوع و مشخصات ماشین مورد نظر را انجام دهید. سپس باید با تامین‌کنندگان معتبر چینی تماس گرفته و قراردادی را به‌منظور خرید و تحویل ماشین حفاری آماده کنید.

در مرحله بعد، باید اقدامات لازم را برای تهیه مجوزها و اوراق قانونی مورد نیاز انجام دهید. این مجوزها می‌توانند شامل مجوز واردات، گواهی‌نامه کیفیت و استاندارد، مجوز ترخیص و سایر مدارک مربوطه باشند. پس از تهیه تمامی مدارک و مجوزها، می‌توانید ماشین حفاری را از چین وارد کنید.

به‌محض ورود ماشین حفاری به کشور، مسئولان گمرکی با توجه به مدارک، اقدام به ترخیص ماشین و دریافت مالیات‌ها و عوارض مرتبط می‌کنند. پس از رسیدگی به مسائل گمرکی و ترخیص کالا، ماشین حفاری آماده استفاده در زمینه‌های مختلف می‌شود.    

واردات ماشین حفاری از چین با علی والا

در سال‌های اخیر، بازار واردات ماشین حفاری در کشورمان رونق چشمگیری پیدا کرده است. یکی از شرکت‌هایی که در زمینه واردات این کالا فعالیت می‌کند، شرکت معتبر و با تجربه علی والا است. 

این شرکت به منظور تأمین ماشین‌های حفاری با کیفیت و با قابلیت‌های پیشرفته، تصمیم به واردات از کشور چین گرفته است. چین به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در صنعت ماشین‌آلات سنگین شناخته می‌شود و محصولات تولیدی این کشور شهرتی جهانی دارند.  

شرکت علی والا به منظور ارائه خدمات بهتر، تیم فنی مجربی را در اختیار گرفته و پس از تحویل ماشین حفاری، با نصب و راه‌اندازی آن به صورت کامل، مشتریان را در فرآیند بهره‌برداری از ماشین‌ها همراهی می‌کند. با توجه به رونق ساخت و ساز و نیاز به ماشین‌های حفاری پیشرفته، واردات ماشین حفاری از چین با شرکت علی والا می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب برای کسب و کارها و پروژه‌های بزرگ عمرانی باشد. 

سخن پایانی 

واردات ماشین حفاری از چین می‌تواند به عنوان یک اقدام درست و استراتژیک در راستای توسعه صنعت حفاری ایران مطرح گردد. با توجه به رونق بازار حفاری و اهمیت ماشین‌آلات در این صنعت، انتخاب بهترین گزینه و حمایت از کارکنان داخلی، تأثیرات مثبتی بر صنعت حفاری کشورمان خواهد گذاشت. 

همانطور که در این مطلب نیز متوجه شدیم واردات این کالا می‌تواند درکنار مزایای فراوانی که دارد، مشکلاتی را نیز برای ما به همراه داشته باشد. بنابراین توصیه می‌شود برای واردات این کالا از چین به متخصصین در این زمینه مراجعه کرده تا در تمام مراحل شما را همراهی کنند و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.  

واردات ماشین حفاری از چین

واردات ماشین حفاری از چین

واردات لیفتراک از چین


واردات لیفتراک از چین به عنوان یکی از فعالیت‌های متداول در حوزه تجارت بین‌المللی و صنعتی، توسط تجار و شرکت‌های مختلف صورت می‌گیرد. چین به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لیفتراک‌ها در جهان، این امکان را به کشورهای دیگر می‌دهد تا از این دستگاه‌های پیشرفته و با کیفیت بهره‌برداری کنند. کشور چین با داشتن زیرساخت‌های صنعتی قوی و نیروی انسانی ماهر، قادر به تولید لیفتراک‌های با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی است. 

به‌طور کلی، واردات لیفتراک از چین می‌تواند به کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری در کسب‌وکارها کمک کند. البته جهت انجام این واردات نیاز به کسب اطلاعات دقیق و نیز انتخاب تأمین‌کننده معتبر دارید تا از وقوع سایر مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری کنید. در ادامه جوانب مختلف واردات لیفتراک از کشور چین را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

فهرست مطالب:

سود واردات لیفتراک دست دوم از چین

معایب خرید لیفتراک دست دوم از چین

مدارک لازم برای خرید عمده لیفتراک از چین

مراحل خرید لیفتراک دست دوم از چین

حمل و نقل لیفتراک از چین

ترخیص لیفتراک از چین

واردات لیفتراک دست دوم از چین با شرکت علی والا

سود واردات لیفتراک دست دوم از چین

واردات لیفتراک از چین آن هم از نوع دست دوم می‌تواند برای بسیاری از کسب‌وکارها انتخابی جذاب باشد. اما قبل از اقدام به این کار، نیاز است مزایا و معایب مرتبط با این فعالیت را به دقت مورد بررسی قرار داد. 

واردات لیفتراک دست دوم از چین مزایای زیر را برای شما به همراه دارد:

هزینه کمتر: یکی از اصلی‌ترین مزایای واردات لیفتراک دست دوم از چین، کاهش پیدا کردن هزینه‌ها است. لیفتراک‌های دست دوم معمولاً به دلیل استفاده پیشین قیمت کمتری دارند و این امر می‌تواند برای شما مزیت‌های اقتصادی بسیاری را به همراه داشته باشد.

تنوع بالا: با واردات لیفتراک دست دوم از چین، به تنوع بالایی از این دستگاه‌ها دسترسی پیدا می‌کنید. این امر به شما این امکان را می‌دهد تا لیفتراکی را که به بهترین شکل ممکن نیازهای شغلی شما را برطرف می‌کند پیدا کرده و تهیه کنید.

قطعات یدکی: با توجه به گستردگی بازار لیفتراک‌های دست دوم در چین، شما به راحتی می‌توانید قطعات یدکی مورد نیاز خود را پیدا کنید. این امر به تعمیر اصولی و به موقع لیفتراک شما کمک بسیاری کرده و از هزینه‌های اضافی و اتلاف وقت نیز جلوگیری می‌کند.

نیروی کار باتجربه: چین یکی از کشورهایی است که در زمینه تولید لیفتراک‌ها تجربه زیادی دارد. بنابراین، کارگران با تجربه و متخصص در این زمینه فراوان هستند و تعمیرات و بازسازی لیفتراک‌های دست دوم را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهند.

جهت واردات لیفتراک دست دوم از چین، بهتر است به تامین‌کنندگان معتبر و قابل اعتماد مراجعه کرده و از وضعیت و کیفیت لیفتراک‌ها اطمینان حاصل کنید.

معایب خرید لیفتراک دست دوم از چین

هرچند که واردات لیفتراک‌های دست دوم از چین، فعالیتی مقرون به صرفه به نظر می‌رسد و هزینه کمتری را برای خریداران به همراه دارد، اما با یکسری معایب نیز همراه است که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌‌اند از:

کیفیت نامطلوب: لیفتراک‌های دست دوم ممکن است دچار خرابی‌ها و مشکلات متعددی باشند که ناشی از استفاده‌ی طولانی مدت و کارکرد گذشته آن‌ها است. این موضوع باعث می‌شود عمر مفید و کارایی لیفتراک کاهش یابد و در آینده با هزینه‌های مربوط به تعمیر و نگهداری آن مواجه شوید.

عدم گارانتی: لیفتراک‌های دست دوم وارد شده از چین معمولاً بدون گارانتی یا با گارانتی محدود هستند. این موضوع می‌تواند باعث افزایش ریسک‌ها و هزینه‌های ناشی از تعمیرات شود.

نداشتن قطعات یدکی: در صورت خرابی یا نیاز به تعمیرات، امکان دسترسی به قطعات یدکی ممکن است درمواقعی دشوار باشد. 

در نتیجه، پیش از اقدام به واردات لیفتراک دست دوم از چین، بهتر است به‌طور دقیق مزایا و معایب آن را ارزیابی کرده و به منظور جلوگیری از وقوع مشکلات به تامین کنندگان معتبر برای خرید این تجهیزات مراجعه کنید.  

مدارک لازم برای خرید عمده لیفتراک از چین

خرید لیفتراک از چین برای بسیاری از کسب‌وکارها و صنایع یک انتخاب مناسب است؛ اما برای اینکه فرآیند خرید به خوبی انجام شود، تهیه مدارک لازم بسیار حائز اهیمت است. در ادامه به برخی از مدارک مورد نیاز اشاره می‌کنیم: 

مجوز واردات: برای خرید و واردات لیفتراک از چین، دریافت مجوز واردات معتبر از مراجع مربوطه در کشور مقصد لازم است.

عقد قرارداد: امضای قرارداد رسمی با تولیدکننده یا فروشنده لیفتراک در چین بسیار مهم است. این عقد قرارداد باید شرایط و ضوابط خرید را به‌طور کامل تعیین کند.

پیشپرداخت و تأمین وجه: معمولاً برای شروع فرآیند واردات لیفتراک، پیشپرداختی از سوی خریدار انجام می‌شود. بنابراین، تأمین وجه به درستی و به موقع ضروری است. 

گواهینامه‌ها و استانداردها: اطمینان حاصل کنید که لیفتراک‌های خریداری‌شده دارای گواهینامه‌ها و استانداردهای معتبر ایمنی و کیفیت هستند.

مدارک حمل و نقل: برای ارسال لیفتراک از چین به کشور مقصد، مدارک حمل و نقل مورد نیاز باید آماده شوند.

با تهیه این مدارک و انجام مراحل به‌طور دقیق، خرید و واردات لیفتراک از چین به‌صورت موفقیت‌آمیز انجام خواهد شد. 

مراحل خرید لیفتراک دست دوم از چین

به‌طور کلی، خرید لیفتراک دست‌دوم از چین ممکن است به دلیل هزینه‌های پایین و وجود گزینه‌های متنوع فوقالعاده جذاب باشد. در ادامه، مراحل خرید لیفتراک دست‌دوم از چین را برای شما شرح می‌دهیم:

تعیین نیازها: ابتدا باید نیازهای خود را به صورت دقیق مشخص کنید. اندازه، ظرفیت باربری، ارتفاع مورد نظر و سایر ویژگی‌های مهمی که مد نظر دارید را تعیین کنید.

تحقیق و جستجو: در مرحله دوم، به دنبال فروشندگان معتبر و قابل اعتماد لیفتراک دست دوم در چین بگردید. در این شرایط اطلاعات دقیق درباره قیمت‌ها، شرایط فروش و وضعیت فنی می‌تواند مفید واقع می‌شود.

تعامل با فروشنده‌ها: با فروشنده‌ها تماس بگیرید و جزئیات بیشتری درباره لیفتراک‌های دست دوم دریافت کنید. درصورت نیاز از فروشنده بخواهید که مشخصات فنی دقیق دستگاه مورد نظرتان را برای شما ارسال کند.

بررسی و انتخاب: پس از دریافت اطلاعات کافی، می‌توانید لیفتراک‌های مختلف را مقایسه کنید و بر اساس نیازها و بودجه خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

بررسی وضعیت فنی: قبل از خرید، حتماً وضعیت فنی لیفتراک را بررسی کنید و مطمئن شوید که به خوبی کار می‌کند و نیاز به تعمیرات جدی ندارد.

مذاکره و قرارداد: در صورت رضایت از لیفتراک دست دوم، با فروشنده قرارداد رسمی ببندید و شرایط خرید را مشخص کنید. 

حمل و نقل: اقدامات لازم برای حمل و نقل لیفتراک را انجام دهید و پروسه انتقال دستگاه به مقصد را آغاز کنید. در ادامه مطالبی در رابطه با حمل و نقل در طی واردات لیفتراک از چین به ایران برای شما بیان می‌کنیم.

حمل و نقل لیفتراک از چین

برای حمل و نقل لیفتراک‌ها از چین، روش‌های مختلفی وجود دارد. یکی از روش‌های رایج برای انتقال لیفتراک‌ها از چین، به کارگیری کانتینرها است. در این روش، لیفتراک‌ها با دقتی بالا و به صورت کاملا ایمن درون کانتینرها قرار می‌گیرند و به دلیل بسته بندی محکمی که دارند، احتمال آلوده شدن و آسیب دیدن دستگاه‌ها به حداقل می‌رسد.

در واقع پروسه حمل و نقل در واردات لیفتراک از چین می‌تواند فرآیند پیچیده‌ای داشته باشد و نیازمند همکاری بین تولیدکنندگان، شرکت‌های حمل و نقل و مشتریان است. با رعایت استانداردها و روش‌های امنیتی، این فرآیند به‌خوبی انجام شده و می‌تواند به تسهیل تجارت جهانی و رشد اقتصادی کشورها کمک کند.

ترخیص لیفتراک از چین

مرحله ترخیص در واردات لیفتراک از چین یک مرحله مهم در پروسه واردات این وسیله نقلیه صنعتی است. این فرآیند ممکن است به دلیل قوانین و مقررات گمرکی مختلفی که در دو کشور مبدا و مقصد وجود دارد، کمی پیچیده به نظر برسد. در ادامه به بررسی مراحل اصلی و مهم ترخیص لیفتراک از چین می‌پردازیم.

تهیه مدارک: ابتدا باید مدارک مورد نیاز برای ترخیص لیفتراک را جمع‌آوری کنید. این مدارک شامل فاکتور فروش، بارنامه، گواهی اصالت کالا و مدارک دیگر می‌شود.

تنظیم HS Code: همانطور که می‌دانید هر کالا دارای کد همراه یا HS Code خاص خود است. برای ترخیص لیفتراک باید HS Code مرتبط با این وسیله نقلیه را تعیین کنید. 

ارسال کالا به گمرک: پس از تهیه مدارک و تعیین کد همراه، لیفتراک به گمرک کشور مقصد ارسال شده و فرآیند ترخیص آغاز می‌شود.

ترخیص و پرداخت مالیات: در این مرحله، گمرک اطلاعات کالا را بررسی کرده و مالیات‌های مربوط به واردات لیفتراک از چین را محاسبه می‌کند. سپس شما باید مالیات‌ها و هزینه‌های مربوط به ترخیص را پرداخت کنید. 

تحویل کالا: پس از پرداخت هزینه‌ها و مالیات‌ها، لیفتراک آماده تحویل به شما خواهد بود.

واردات لیفتراک دست دوم از چین با شرکت علی والا

لیفتراک‌های دست دوم به دلیل هزینه‌های کمتر و عملکرد مناسب، گزینه‌ی جذابی برای بسیاری از شرکت‌ها و کارخانه‌ها محسوب می‌شوند. چین به عنوان یکی از کشورهای تولیدکننده لیفتراک‌ها، انواع مدل‌ها و برندهای مختلف را به بازار عرضه می‌کند. شرکت علی والا با برخورداری از تیمی متخصص و با تجربه در زمینه واردات لیفتراک از چین، به کاربران ایرانی کمک می‌کند تا لیفتراک‌های دست دوم با کیفیت و قیمت مناسبی را از چین تهیه کنند.

از مزایای واردات لیفتراک دست دوم از چین با شرکت علی والا می‌توان به قیمت مقرون به صرفه، کیفیت قابل قبول و خدمات پس از فروش مناسب اشاره کرد. در هر صورت، قبل از خرید، بهتر است با توجه به نیازها و انتظارات خود، انتخابی اصولی و دقیق انجام دهید. در نهایت، خرید لیفتراک دست دوم از چین با شرکت علی والا، یک انتخاب سودمند و مطمئن است که به شما در واردات دستگاهی با کیفیت کمک می‌کند.

سخن پایانی 

اگر قصد خرید و واردات لیفتراک از چین آن هم از نوع دست دوم را دارید، باید بدانید که نکات مهم بسیاری وجود دارند که باید آنها را در نظر بگیرید. ابتدا به دقت وضعیت و کیفیت لیفتراک را مورد بررسی قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که وسیله نقلیه به درستی عمل می‌کند. 

همچنین، از فروشنده اطلاعات کاملی درباره کارکرد قبلی و تعمیرات انجام شده بر لیفتراک مورد نظر دریافت کنید. در طول پروسه واردات لیفتراک از چین چه از نوع دست دوم و چه نو همواره با یک مجموعه معتبر وارداتی در ارتباط باشید تا در مراحل مختلف شما را راهنمایی کنند. اینگونه می‌توانید احتمال وقوع مشکلات را به حداقل برسانید و وارداتی موفقیت آمیز داشته باشید.

واردات لیفتراک از چین

واردات لیفتراک از چین

واردات کمباین از چین

از هر کشاورزی که بپرسند دو تا از مهم‌ترین ادوات کشاورزی را نام ببر، قطعا یکی از آن دو تا کمباین خواهد بود. به همین دلیل است که واردات کمباین از چین را شاید بتوان مهم‌ترین واردات ادوات کشاورزی از چین به ایران دانست. در این مقاله قصد داریم این واردات مهم را بررسی کنیم.

واردات کمباین از چین به ایران سودی غیر قابل تصور دارد و می‌توان با سرمایه‌ای نه‌چندان زیاد هم برای انجام آن اقدام کرد. این عملیات با رعایت چندین نکته کلی در مراحل مختلف مثل خرید، ترخیص و ارسال کمباین‌ها از چین به ایران به‌درستی انجام خواهد شد. تاپایان مقاله با ما باشید تا این نکات را توضیح دهیم.

فهرست مطالب:

کمباین و تاریخچه استفاده از آن در کارهای کشاورزی

ضرورت واردات کمباین از چین

خرید کمباین و مراحل واردات آن

خرید عمده کمباین از چین

خرید کمباین از چین

ترخیص کمباین از گمرک چین

وارد کننده کمباین و شرایط آن

حمل و نقل کمباین از چین

سود واردات کمباین چقدر است

واردات کمباین از چین با شرکت بازرگانی علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

کمباین و تاریخچه استفاده از آن در کارهای کشاورزی

تاریخچه اختراع کمباین مرز کشاورزی سنتی و مکانیزه را مشخص می‌کند. با اینکه تراکتور هم باعث شده که کشاورزی از حالت سنتی به حالت صنعتی حرکت کند، اما اختراع کمباین نقطه عطف مسیر این پیشرفت است. 

کمباین (Combine) یک دستگاه کشاورزی پیشرفته است که برای برداشت و جداسازی محصولات کشاورزی مانند گندم، جو، ذرت و دیگر دانه‌ها استفاده می‌شود. این دستگاه به صورت یکپارچه ترکیب شده است و دارای قسمت‌های مختلفی است که عملیات برداشت، خرد کردن ساقه‌ها و جداسازی دانه‌ها را انجام می‌دهند.

تاریخچه کمباین به سال‌های 1800 میلادی بازمی‌گردد. در آن زمان، برداشت محصولات کشاورزی به صورت دستی انجام می‌شد و این فرآیند زمان‌بر و دشوار بود. با پیدایش کمباین، فرآیند برداشت و جداسازی محصولات کشاورزی به طرز چشمگیری سرعت یافت و تسهیل شد.

اولین کمباین کشاورزی، که به‌عنوان تاریخچه کمباین معروف است، در سال 1834 توسط هرمان هیل (Herman Hollerith) اختراع شد. این دستگاه به منظور برداشت و جداسازی دانه‌ها و ساقه‌ها از گندم استفاده می‌شد. در سال‌های بعدی، بهبود‌هایی در کمباین‌ها اعمال شد و از قدرت موتورها و سیستم‌های برقی استفاده بیشتری شد.

استفاده از کمباین در کشاورزی به طور گسترده‌تر در دهه‌های بعدی افزایش یافت. این دستگاه باعث افزایش بهره‌وری در برداشت محصولات می‌شود و زمان و هزینه را کاهش می‌دهد. همچنین، با استفاده از کمباین، امکان جداسازی دانه‌های مختلف با دقت بالا وجود دارد، که این امر در تهیه مواد غذایی و تجارت کشاورزی بسیار مهم است.

در دهه‌های اخیر، تکنولوژی کمباین نیز بهبود یافته است. کمباین‌های مدرن با استفاده از سیستم‌های الکترونیکی و حسگرهای پیشرفته مجهز شده‌اند که عملکرد آن‌ها را بهبود می‌بخشند. همچنین، برای محافظت از محیط زیست و کاهش ضایعات، کمباین‌های جدیدتر به منظور بهره‌وری بهتر از محصولات و افزایش کیفیت برداشت، بهبودهایی در سیستم‌های تمیزکننده و جداسازی انجام می‌دهند.

ضرورت واردات کمباین از چین

اکنون احتمالا با خود می‌گویی اگر کمباین آنقدر اهمیت ویژه‌ای در کشاورزی مکانیزه دارد، پس واردات کمباین از چین به ایران حتما یکی از ضروری‌ترین انواع واردات ادوات کشاورزی است. درست نتیجه گرفته‌اید. 

برای اینکه نتیجه‌ای که گرفته‌اید مستحکم‌تر شود، درادامه تعدادی از دلایل مهم برای نشان دادن ضرورت واردات کمباین از چین را آورده‌ایم تا بهتر بتوانید نیاز صنعت کشاورزی ایران به استفاده از این ماشین‌ها را دریابید. 

 تنوع و قدرت تولید: چین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کمباین در جهان است. این کشور دارای صنایع قوی مرتبط با ماشین‌آلات کشاورزی و تکنولوژی‌های پیشرفته است. تولیدکنندگان چینی توانایی تأمین کمباین‌های با کیفیت و با قدرت بالا را دارند که به نیازهای کشاورزی ایران پاسخ دهند.

 هزینه‌های کمتر: واردات کمباین از چین می‌تواند از لحاظ اقتصادی مزیت‌های قابل توجهی داشته باشد. چین به دلیل قدرت تولید و نیروی کار ارزان، می‌تواند کمباین‌ها را با قیمت‌های رقابتی تولید کند. این می‌تواند به کشاورزان و صنعت کشاورزی در ایران کمک کند تا هزینه‌های تجهیزات را کاهش دهند.

 تکنولوژی پیشرفته: صنعت کمباین در چین با تکنولوژی‌های پیشرفته و نوآوری‌های زیادی توسعه یافته است. واردات کمباین‌های چینی می‌تواند به کشاورزان ایران کمک کند تا از جدیدترین تکنولوژی‌ها و امکانات در زمینه برداشت و جداسازی محصولات کشاورزی بهره‌برداری کنند و کارایی و بهره‌وری را بهبود بخشند.

 تأمین نیازهای کشاورزی: با توجه به رشد جمعیت و نیازهای رو به افزایش جوامع روستایی و شهری، واردات کمباین از چین می‌تواند به تأمین نیازهای کشاورزی کشور کمک کند. کمباین‌های کیفیت بالا و با ظرفیت بزرگ می‌توانند به کشاورزان ایران در تولید و برداشت محصولات کمک کرده و بیشترین بهره‌وری را از زمین‌های کشاورزی به دست آورند.

به همین دلایل، واردات کمباین از چین می‌تواند به عنوان یک راهکار مناسب برای تأمین نیازهای کشاورزی و بهبود صنعت کشاورزی در ایران در نظر گرفته شود. البته، قبل از هر چیز، لازم است مطالعه دقیقی در مورد شرایط بازار، استانداردها و قوانین و مقررات واردات صورت گیرد تا اطمینان حاصل شود که واردات به طور قانونی و مطابق با معیارهای لازم انجام می‌شود.

اگر مطالعات و تحقیقات بازار را انجام داده‌اید و از نیاز بازارهای محلی یا کشوری برای واردات کمباین از چین اطلاع دارید، وقت آن است که با نکات اجرای این واردات آشنا گردید و به صورت عملی برای واردات این دستگاه‌ها اقدام کنید. 

خرید کمباین و مراحل واردات آن

اولین مرحله از واردات کمباین از چین که رعایت نکات آن تاثیری عظیم روی مراحل بعدی این واردات خواهد گذاشت، خرید کمباین از شرکت‌های سازنده این دستگاه در چین است. برای اینکه بتوانید از این شرکت‌ها کمباین خریداری کنید، باید اول با آنها وارد مذاکره گردید. 

خرید عمده کمباین از چین

البته برای مذاکره با شرکت‌های فروشنده کمباین بهتر است از متخصصان اینکار کمک بگیرید. در مذاکرات باید برسر قیمت خرید هر کمباین و تعداد کمباین درخواستی و کیفیت آنها توافق کنید. بهتر است که تعداد کمباین درخواستی را زیاد درنظر بگیرید تا بتوانید به روش خرید عمده که ارزان‌تر است آنها را تهیه کنید. 

خرید کمباین از چین

نتیجه مذاکرات نهایتا یک سند رسمی خرید خواهد بود که به آن پروفرما هم گفته می‌شود. در پروفرما باید نتایج حاصله از این مذاکرات مثل قیمت خرید هر کمباین، تعداد کمباین درخواستی و روش ارسال حواله ارزی به حساب شرکت فروشنده درج گردد. 

ترخیص کمباین از گمرک چین

بعداز اینکه خرید شما انجام شد، شرکت فروشنده کمباین‌های تولید شده را به گمرک چین تحویل می‌دهد تا برای ارسال قانونی به ایران آماده گردند. دراین مرحله از واردات کمباین از چین شما باید با کمک ترخیص‌کاران برای اخذ برگه ترخیص کمباین‌ها اقدام کنید. 

وارد کننده کمباین و شرایط آن

برای واردات هر نوع محصولی حتی کمباین داشتن شرایطی ویژه ضروری است. این شرایط درمرحله اول عبارتست از داشتن کارت بازرگانی. شرط دیگر این است که مجوزهای لازم برای ترخیص کمباین‌ها را از ادارات مربوطه مثل جهاد کشاورزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت اخذ کرده باشید. 

حمل و نقل کمباین از چین

بعد از اخذ برگه ترخیص کمباین‌ها و داشتن اجازه انتقال آنها به ایران، نوبت به ارسال این دستگاه‌ها از چین به ایران می‌رسد. برای ارسال کمباین‌ها از چین به ایران شما باید از شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی که کارگو نام دارند کمک بگیرید. این شرکت‌ها با کشتی یا هواپیمای باری کمباین‌ها را به ایران انتقال می‌دهند.

سود واردات کمباین چقدر است

اختلاف قیمت خرید و فروش کمباین‌ها از چین و ایران تعیین کننده سود واردات است. البته این سود متناسب با عوامل و فاکتورهایی که توضیح دادیم می‌تواند متغیر باشد و افزایش یابد. تنها کافی است کمباین‌ها را با کمترین قیمت خریداری کرده و با بیشترین قیمت بفروشید. 

واردات کمباین از چین با شرکت بازرگانی علی والا

واردات کمباین نیازمند دریافت کمک متخصصان است. مثل ترخیص‌کاران و فورواردرها و مشاوران. این متخصصان را شما می‌توانید یکجا در شرکت بازرگانی علی والا پیدا کرده و با سپردن کارهای واردات کمباین به آنها، به‌سادگی دستگاه‌های کمباین درخواستی خود را از چین خریداری کرده و درایران تحویل بگیرید. 

حرف آخر

آنچه بازرگانان را به‌سمت واردات کمباین از چین می‌کشاند سودی است که در این تجارت قرار دارد. در این مقاله سعی کردیم توضیح دهیم که چگونه می‌توانید با درست انجام دادن مراحل این واردات، کمباین‌های درخواستی خود را به ایران وارد کرده و در مدتی کوتاه به مقدار زیادی سود دست یابید.

واردات کمباین از چین

واردات کمباین از چین

واردات ماشین آلات راه سازی از چین

همان گونه که می دانید امروزه کشور چین به عنوان غول تجاری در دنیا به حساب می‌آید و توانست محصولات متفاوتی را در سایز و رنگ های مختلف به سراسر نقاط جهان عرضه نماید یکی از این گزینه ها واردات ماشین آلات راهسازی از چین است که ما در این قسمت قصد داریم در مورد آن ها اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم.

ماشین آلات راهسازی

امروزه بسیاری از مهندسین و شرکت ها از دستگاه های راهسازی به عنوان راحت کردن کار خود استفاده می کنند در این صورت با داشتن ماشین آلات راهسازی یکی از پرطرفدارترین گزینه‌ها در این حوزه به حساب می‌آید که سالیانه بسیاری از تجار این محصولات را در انواع مختلف وارد ایران می کند.

چرا باید محصولات مان را از چین خریداری کنیم؟

بسیاری از افراد این عقیده را دارند که خرید کالا چینی می تواند برای مصرف کنندگان بسیار ضرر آور باشد اما باید بگویم که کالاهای چینی به دلیل ارزان بودن و همچنین با کیفیت بودن بسیار مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت و زمانی که افراد می‌خواهند کالاهای چینی را خریداری نمایند ممکن است سوال برای شما پیش آید که چرا کالاهای چینی با قیمتی ارزان در بازار به فروش خواهد رسید در پاسخ به این سوال باید بگویم که در زمانی که کالاهای چینی در کشور چین تولید می‌شوند به دلیل نیروی کار ارزان در آن کشور قیمت کالاها نیز پایین خواهد آمد و می‌تواند آن ها را در قیمت‌های پایین به تاجران و مصرف کنندگان به فروش برسانند پس از آن تاجران با وارد کردن آن محصولات به کشورو فروش آن ها با قیمت متناسب و نسبتا خوب می‌تواند سود کلانی از این راه نیز به دست آورند.

انواع ماشین آلات راهسازی

زمانی که مهندسین می‌خواهند از این ماشین آلات راهسازی به عنوان پیشرفت کار خود استفاده نمایند ممکن است گزینه های مختلف روبروی آن ها قرار گیرد گزینه هایی چون بلدوزر گریدر غلتک و دیگر موارد می تواند شامل این گزینه ها باشد که واردات ماشین آلات راهسازی از چین می تواند جزء این گزینه ها قرار گیرد که طرفداران بسیار زیادی را به همراه دارد.

روابط تجاری ایران با چین

همانگونه که می‌دانید و روابط تجاری ایران با چین بسیار عالی است که طبق آمارهای منتشر شده از گمرک ایران نشان دهنده این است که در سال ۱۳۹۹ حدود ۱۰ میلیارد دلار حجم وارداتی مختص به کشور چین بوده و این حجم در ۷۰ گمرک وجود داشته است -این موارد کشورهایی چون امارات متحده عربی آلمان ژاپن هند و موارد گزینه‌هایی هستند که توانسته‌اند بیشترین محصول را در این سال وارد ایران به نمایند.

 

در زمانی که شما می خواهید اقدام به واردات انواع ماشین آلات مختلف از کشور چین نمایید بهتر است یک شرکت بازرگانی را به عنوان کمک به خود انتخاب نمایید تا بتوانید با استفاده از این شرکت بازرگانی به راحتی محصولاتتان را وارد ایران نمایید. این شرکت های بازرگانی می توانند کمک های مختلفی چون مشکلات در این راهیان نکات بسیار ظریف را به شما ارائه دهند تا در این را تاجران موفق تر شوند و یا مشکلات کمتری برای آن ها به وجود آید به غیر از این موارد این شرکت ها باید برای شما یک کارت بازرگانی به ثبت برسانند تا شما بتوانید این محصولات را به گمرک کشور برسانید و پس از از پشت سر گذاشتن مراحل گمرکی آن ها را وارد ایران کنید اگر شما کارت بازرگانی در این حوزه نداشته باشید نمی توانید کارهای خود را به سادگی انجام دهید.

واردات ماشین آلات راه سازی از چین

واردات ماشین آلات راه سازی از چین

واردات ماشین آلات جاده سازی از چین

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ماشین های مختلف وارد بازار شدند که هر کدام از آنها دارای کارایی های مختلفی می باشد برای مثال بعضی از آنها مخصوص راه و ساختمان بعضی از آنها مخصوص خاک برداری و دیگر موارد می باشد اما ما در این مقاله قصد که در مورد واردات ماشین الات  راه سازی نو و دست دوم از چین صحبت کنیم و بگوییم که چگونه این ماشین‌ها را از کشور چین وارد ایران می کنند

 واردات  ماشین آلات راهسازی از چین به چه صورت انجام می شود

همان گونه که می دانید امروزه کشور چین به عنوان غول تجاری در دنیا به حساب می‌آید و توانست محصولات متفاوتی را در سایز و رنگ های مختلف به سراسر نقاط جهان عرضه نماید یکی از این گزینه ها واردات ماشین آلات راهسازی از چین است که ما در این قسمت قصد داریم در مورد آن ها اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم.

ماشین آلات راهسازی

امروزه بسیاری از مهندسین و شرکت ها از دستگاه های راهسازی به عنوان راحت کردن کار خود استفاده می کنند در این صورت با داشتن ماشین آلات راهسازی یکی از پرطرفدارترین گزینه‌ها در این حوزه به حساب می‌آید که سالیانه بسیاری از تجار این محصولات را در انواع مختلف وارد ایران می کند.

چرا باید محصولات مان را از چین خریداری کنیم؟

بسیاری از افراد این عقیده را دارند که خرید کالا چینی می تواند برای مصرف کنندگان بسیار ضرر آور باشد اما باید بگویم که کالاهای چینی به دلیل ارزان بودن و همچنین با کیفیت بودن بسیار مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت و زمانی که افراد می‌خواهند کالاهای چینی را خریداری نمایند ممکن است سوال برای شما پیش آید که چرا کالاهای چینی با قیمتی ارزان در بازار به فروش خواهد رسید در پاسخ به این سوال باید بگویم که در زمانی که کالاهای چینی در کشور چین تولید می‌شوند به دلیل نیروی کار ارزان در آن کشور قیمت کالاها نیز پایین خواهد آمد و می‌تواند آن ها را در قیمت‌های پایین به تاجران و مصرف کنندگان به فروش برسانند پس از آن تاجران با وارد کردن آن محصولات به کشورو فروش آن ها با قیمت متناسب و نسبتا خوب می‌تواند سود کلانی از این راه نیز به دست آورند.

انواع ماشین آلات راهسازی

زمانی که مهندسین می‌خواهند از این ماشین آلات راهسازی به عنوان پیشرفت کار خود استفاده نمایند ممکن است گزینه های مختلف روبروی آن ها قرار گیرد گزینه هایی چون بلدوزر گریدر غلتک و دیگر موارد می تواند شامل این گزینه ها باشد که واردات ماشین آلات راهسازی از چین می تواند جزء این گزینه ها قرار گیرد که طرفداران بسیار زیادی را به همراه دارد.

روابط تجاری ایران با چین

همانگونه که می‌دانید و روابط تجاری ایران با چین بسیار عالی است که طبق آمارهای منتشر شده از گمرک ایران نشان دهنده این است که در سال ۱۳۹۹ حدود ۱۰ میلیارد دلار حجم وارداتی مختص به کشور چین بوده و این حجم در ۷۰ گمرک وجود داشته است -این موارد کشورهایی چون امارات متحده عربی آلمان ژاپن هند و موارد گزینه‌هایی هستند که توانسته‌اند بیشترین محصول را در این سال وارد ایران به نمایند.

در زمانی که شما می خواهید اقدام به واردات انواع ماشین آلات مختلف از کشور چین نمایید بهتر است یک شرکت بازرگانی را به عنوان کمک به خود انتخاب نمایید تا بتوانید با استفاده از این شرکت بازرگانی به راحتی محصولاتتان را وارد ایران نمایید. این شرکت های بازرگانی می توانند کمک های مختلفی چون مشکلات در این راهیان نکات بسیار ظریف را به شما ارائه دهند تا در این را تاجران موفق تر شوند و یا مشکلات کمتری برای آن ها به وجود آید به غیر از این موارد این شرکت ها باید برای شما یک کارت بازرگانی به ثبت برسانند تا شما بتوانید این محصولات را به گمرک کشور برسانید و پس از از پشت سر گذاشتن مراحل گمرکی آن ها را وارد ایران کنید اگر شما کارت بازرگانی در این حوزه نداشته باشید نمی توانید کارهای خود را به سادگی انجام دهید.

امروزه با توجه به افزایش کارخانجات و مراکز تولید کننده دستگاه های مختلف دستگاه های بسیار زیادی در کشورهای زیادی در مورد ماشین افزایش یافته است بسیاری از این افراد نیز در ابتدای تولید کارخانه ها نیز به دنبال دستگاه های ارزان قیمت می باشند که بتوانند همراه این دستگاه ها سود اوری کنند و همین دلیل برای خرید دستگاه های دست دوم وجود دارد در این صورت باید بگویم که واردات دستگاه‌ و خط تولید دست دوم از کشور چین نیز امکان پذیر است دستگاه های دست دوم چون واردات ماشین های دست دوم یا نو از چین  نیز دارای قیمت بسیار مناسب تری نسبت به ماشین های نو است البته شما باید بدانید که رده بندی قیمت آنها نسبت به کارکرد شان نیز مشخص می شود

در این صورت در بیشتر مواقع قیمت ها چند برابر کاهش پیدا خواهند کرد و به همین دلیل تولید کنندگان و مدیران شرکت‌های مختلف در هزینه‌های خود صرفه‌جویی را به حاصل می‌آورند که می‌تواند نتیجه بسیار خوبی در کسب و کار شرکت ها و کارخانجات داشته باشد در حالی که بسیاری از افراد با این دستگاه ها آشنایی بسیار زیادی دارند که می توانند با خرید و فروش این دستگاه از کشورهای چین و دیگر کشورها آشنای خوبی نسبت به دستگاه‌ها  جدید نیز پیدا کنند پیشنهاد ما برای انجام واردات ماشین آلات راه سازی نو و دست دوم از چین این می باشد که شما از شرکت علی والا  کمک بگیرید تا بتوانید با کمک مشاورین این شرکت بهترین دستگاه ها و ماشین الات دست دوم ساخت چین را وارد کشور نمایید

وضعیت واردات ها از کشورهای مختلفی چون چین

کشورهای بسیاری وجود دارند که شریک های تجاری ایران و دیگر کشورها بوده اند که در این صورت حجم زیادی از واردات صادرات بین ایران و چین سالیانه اتفاق می‌افتد به طوری که در نظر آمار می‌توانم بگویم آمار سال نود و نه نشان میدهد که هزاران میلیارد دلار حجم واردات از کشور چین در ۷۰ گمرک و بندرهای ایران نگهداشته شده است که این حجم بالایی از واردات نشان خواهند داد که در واقع  بیانگر اطلاعات تجاری زیادی در بین کشور ایران و چین وجود دارد و سالیانه وسایل زیادی چون ماشین آلات نو و دست دوم از چین وسایل برقی و دیگر اجزا را از چین وارد ایران می کنند در این صورت در پی آمارهای سال گذشته نشان می‌دهد که در گمرک های ایران بیشترین وسایل وارداتی به نام کشورهای امارات عربی و چین بوده که سالیانه بسیار وسایل زیادی را به کشور ما صادر می‌کنند در این صورت توجه بسیاری از تجار ها به این نوع محصولات و همچنین  واردات ماشین الات راه سازی نو و دست دوم از چین جذب می شود که هر روز تعداد کسانی که قصد واردات محصول های مختلف از کشور چین امارات دارند بیشتر خواهد شد

طرح نوسازی ماشین آلات و کامیون های فرسوده

امروزه با وجود آمدن طرح نوسازی کامیون ها و ماشین آلات راه و شهرسازی دیگر ماشین آلات بالای ۴۰ سال که فرسوده هستند نمی توانند در مکان‌های مختلف کار کند در این صورت متقاضیان بسیار زیادی وجود دارند که برای  واردات ماشین آلات راهسازی نو و دست دوم از چین اقدام به همکاری نموده اند تا بتوانند ماشین‌آلات بسیار مختلفی را در این باره بتوانند وارد کشور کنند در واقع دلیل بالا بودن قیمت های شرکت های تولید کننده در کشورهای مختلف  به قدری بالا بوده که  کارخانجات سعی در این دارند که ماشین آلات دست دوم اما با کارآیی بسیار بالا را خریداری نمایند تا بتوانند در شرکت ها و کارخانجات خود مورد استفاده قرار دهند یا به فروش برسانند

یکی از بزرگترین تولید کننده های این نوع ماشین‌آلات چین می باشد که سالیانه هزاران نوع ماشین آلات نوع و دستورات وارد شده را به کشور هایی چون ایران ترکیه ارمنستان و... وصادر می کنند

تاثیرات مختلف واردات کالاهای مختلف از چین

در رابطه با موضوع چه محصولی بیشتر از دیگر محصولات وارد کشور ما می‌شود که صادر‌کننده آنها کشور چین است می‌توانیم بگوییم که هر نوع محصول که ما برای خریداری آنها به بازار مراجعه خواهیم کرد مطمئناً یک گزینه آنها چینی به حساب می‌آید به عبارت دیگر می‌توانم بگویم که برای خرید محصولات چینی ما به هیچ محدودیت روبرو نخواهیم بود پس لازم است که خیالمان در مورد این بحث راحت باشد گزینه های چینی می توانند گزینه های بسیار خوبی برای خرید ما باشد که بتوانیم سالیان دراز از آنها استفاده کنیم اما در این صورت باید به بسیاری نکات در این باره توجه کنیم

در واقع حضور محصولا چینی در بازار کشور ما ایران به حدی بسیار است که حتی گاهی اوقات بسیاری از دلالان و سودجویان این محصول را به جای برندهای مختلفی چون آمریکایی آلمانی و دیگر برندها قالب کرده و از این طریق می‌تواند سود بسیار خوبی را به دست آورند و آنها را در بازار به فروش برساند به غیر از این موضوعات ممکن سوال های پیش بیاید که محصول های چینی تا چه حد قابل اعتماد هستند و آیا ارزش خریدن دارند یا خیر!؟

درباره آنها باید بگویم که برخی از محصولات چینی که وارد کشور می‌شوند جزو برندهای شناخته شده و پرطرفدار هستند که بسیاری از افراد در بسیاری از مواقع آن محصولات را خریداری می کننند اما در مورد این محصولات باید بگویم که محصول کشور چین می تواند عمر بسیار طولانی را در خود جای داده باشند که شما میتوانید برای خرید یک دستگاه ‌وسیله با عمر بالا از محصولات چینی استفاده نماید

در واقع واردات کالا از چین بخصوص واردات ماشین آلات راه سازی  نو و دست دوم از چین نیز جز همین گزینه ها است که شما برای آنکه یک دستگاه با عمر بسیار طولانی داشته باشد می‌توان از این دستگاه‌ها برای کارخانجات شرکت یا پروژه های خود استفاده نمایید در این صورت می‌توان بگویم بسیاری از افراد طبق نظر سنجی‌های مختلف گفتند که دستگاه‌های وارد شده از شرکت چین توانسته کیفیت خود را بسیار کامل ثبت نماید و نمونه‌های بارز این دستگاه های آلمانی یا ژاپنی نیز نتوانست با دستگاه های نو یا دست دوم وارد شده از کشور چین و رقابت نمایید

روند خرید دستگاه دست دوم از چین وارد کردن آنها به کشورمان

امروزه وارد کردن ماشین آلات راه سازی نو و دست دوم از چین دارای روند خاصی می باشد که شما باید تحت آن شرایط ماشین آلات مورد نظر را به کشور وارد کنید به نحوی که بتواند از وارد کردن یک روند ایده ها و قابل قبول استفاده نمایید در این صورت از دانستن آن که وارد کردن کدام یک از ماشین آلات دست دوم چینی مناسب و مردم کشورمان یا خودمان است یکی از مهم ترین گزینه در هنگام وارد کردن به حساب می‌آید

در زمانی که شما می خواهید یک ماشین مورد نظر را وارد  کشور کنید بهتر از قبل از آن به کشور چین سفر کنید و اطلاعاتی را در مورد آن محصول شرکت تولیدکننده آن ماشین کسب نمایید تا بتوانید پس از آن یک خرید خوب را تجربه نمایید همچنین یکی از مهم ترین گزینه های دیگر این است که بدانیم کدام یک از کالاهای مورد نیاز کشورمان در چین حال تولید می باشد و آن را برای ایران صادر کنند اما این کالا مختص به کشور چین بوده و شما می توانید این نوار را برای وارد کردن دیگر محصولات از کشورهای مختلفی چون آلمان ژاپن روسیه یا دیگر کشورها استفاده نمایید اما ممکن است که گزینه های بسیار زیاد دیگری هم وجود داشته باشد که در هنگام خرید و وارد کردن آنها به ایران باید به آنها توجه نمایید

می‌توانم بگویم که در هنگام خرید شما باید توجه داشته باشید که میزان محصول دیگر کشورها در مورد مسائل مختلف از کشور چین کدام یک از آنها بیشتر از البته بیشتر تمایل مردم به خرید محصولات چینی به دلیل قیمت بسیار مناسب آن ها می باشد البته تفاوت هایی وجود دارد که این موضوع را درباره سایر کالاهای وارداتی دیگر نقض می‌کند

محصولاتی که از دیگر کشورها دگر به کشور ما وارد خواهد شد معمولا کیفیت بهتری نسبت به چین دارند و به طور حتم قیمت گرانترین نیز با خود به همراه دارد پس بهتر است در هنگام خرید به این نکات نیز توجه نمایید بهترین روش واردات و خرید کالاهای دست دوم از کشور چین بهترین گزینه برای واردات ماشین آلات راهسازی نو و دست دوم از چین راه قانونی می باشد که شما میتوانید با استفاده از راه قانونی کانال‌ های مختلفی را به غیر از ماشین آلات ت وارد کشور نماید در این صورت کشور ما در حال حاضر دارای گمرکات و بنادر و فرودگاهی مختلفی می باشد که در این زمینه آمادگی کامل را برای کمک به انواع مختلف افراد برای واردات ماشین ها نو و دست دوم از چین و کالا های  مختلف دارد افرادی جهت خدمات رسانی به بازرگانی و تجارت فعال در این زمینه در حال کار می باشد که شما اگر قصد داشته باشید یک کسب و کار موفق و پرسود را راه بیندازید بهترین گزینه واردات وسایل به با راه قانونی به حساب خطرات و سختی های خود نیز در این راه بسیار وجود دارد که میتوانید با کمک شرکت بازرگانی علی والا این عمل را انجام دهید اما در این راه ممکن است خیلی زود حتی بعد از چند سال فعالیت با شکست مواجه شوید در زمانی که می‌خواهید وسایل را به کشور ایران وارد کنید بهتر است که از شرکت‌ های مختلف کمک بگیرید یکی از شرکت‌ ها شرکت علی والا است که شما می توانید با کمک این شرکت بهترین کالاها را با ما در زمان کم اما با امنیت بسیار بالا با استفاده از این شرکت وارد ایران کنید حتی اگر ان کالای شما  واردات ماشین  الات  نو  و  دست  دوم  از چین باشد که این عملیات کاری  پیچیده است تا پس از وارد کردن وسایل خود به ایران نگرانی درباره این موضوع نداشته باشید راه های دیگری چون راه‌ های هوایی یا زمینی برای وارد کردن وسایل به طور قانونی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از این راه ها اقدام به واردات ماشین های نو و دست دوم   از چین کنید این زمینه موقعیت و شرایط بسیار زیادی را به امکانات بیشتر برای شما که میخواهید وسایل را وارد ایران کنید فراهم کرده بیمه ها  یکی از مهم ترین آنها این است که شما می توانید محصولات خود را به صورت بیمه شده وارد کشور کنیم تا اگر صدمه به آنها وارد شد با استفاده از بیمه بتواند خسارت های خود را تا حدودی جبران نمایید

کالاهای وارداتی نو و دست دوم به چند دسته تقسیم می شود

امروز به طور کلی کالاهای وارداتی از کشور چین به کشور ما به دو دسته تقسیم می‌شوند که نوع اول کالاهای مصرفی که این کالا ها در  کارخانه‌ های صنعتی آنها استفاده می شوند و از نوع  کالاهای به حساب می‌آیند که مورد نیاز واحدهای تولیدی و کارخانجات می باشد برای مثال واردات ماشین آلات راه سازی نو و دست دوم از چین جز کالاهای صنعتی به حساب می آید اما نوع دوم  که کالای مصرفی اغلب کالاهایی به شمار می آیند که باید به وسیله شهروندان یا مردم عادی مورد استفاده قرار خواهد گرفت که شامل کالاهای چون وسایل جانبی گوشی گوشی های موبایل خود رو پوشک که مهم ترین بخش این قسمت را تشکیل خواهند داد اما خوراک دام خوراک مصرف انسان ها جزو کالاهای مصرفی به حساب می آید که روزانه بسیاری از افراد از این وسایل استفاده می کنند در این حالت شما باید بدانید که به طور کلی هر مواردی که توسط شهروندان مورد استفاده قرار خواهد گرفت در رده کالاهای مصرفی قرار داده می‌شود و کالاهای صنعتی کالاهای به حساب می‌آیند که کارخانجات برای تولید وسایل مورد نیاز خود آنها را تهیه می‌کنند

مزایا و معایب واردات ماشین آلات دست دوم

امروزه با بالا رفتن تورم بسیاری از کشورها معمولاً قیمت ماشین‌آلات نو نیز به مراتب بالا رفته است و خرید ماشین آلات دست دوم می توانید هزینه کمتری را برای انجام این کار صرف نمایید و همچنین یک ماشین نسبتا خوب را برای کار خود انتخاب نمایید این ماشین‌ها به دلیل کیفیت بالای ساخت خود در کشورهایی چون چین آلمان ژاپن و دیگر کشورها از نمونه‌های ساخت بهترین ها در جهان به حساب می‌آیند

برخی از ماشین ها به دلیل بازارهای محدود شان تولید در داخل ندارند و ساخت آنها در کشورهای دیگر نسبت به کشور های معمولی هزینه طراحی بالاتری را نیازمند است

این محصول از رده تولید خارج شدند که شما می توانید با دستگاه های دست دوم این محصول تولید و دوباره به بازار عرضه نمایند

چگونه می توان از ماشین آلات دست دوم وارد کرد

بی شک تمام ما می دانیم که کشور چین یکی از مهم ترین و اصلی ترین نقطه قوت در جهان به حساب می آید که بسیاری از موارد زندگی روزمره تمامی کشورهای جهان را تولید می کنند الل خصوص که امروزه  کشور چین یکی از ارکان مهم و اصلی بازارهای کشورهای مختلفی چون کشور ما به حساب می آید همانطور که در مطالب قبل گفته شد واردات ماشین الات نو و دست دوم از  چین و دیگر محصولات مختلف داری نکات و  جهت های مثبت و منفی دارد برای مثال  تاثیرات زیادی بر روی افزایش نرخ بیکاری در کشورهای می‌گذارد و همچنین ممکن است که بسیاری از کشورها با این واردات اقتصاد ورشکستگی داشته باشند اما این کشور(چین) می‌تواند سالیانه وسایل مورد نیاز بسیاری از کشورهای مختلف این کشور ما را تامین کند که یکی از مهم ترین نقاط قوت این کشور به حساب می‌آید

همانطورکه گفتیم حجم بالایی از محصولاتی که از کشورهای دیگر وارد کشور می‌شود متعلق به کشوری چون کشور چین است شاید یکی از دلایل عمده اتفاق قیمت پایین و مقرون به صرفه  بودن آنها و همچنین محصول بسیار خوب آنهاست که این موضوع به حدی جدی به حساب می‌آید که با توجه به آمار و ارقام موجود مشخص شده است که  کشور ایران اولین وارد کننده محصولات چینی در دنیا بوده و همچنین  این کشوربه عنوان پرچمدار تجار با کشور ما را به دست آورده است که یکی از مهم ترین نقاط قوت کشور به حساب می‌آید

امروزه بسیاری از افراد به دنبال کسب و کار واردات محصولات چون واردات ماشین های دست دوم یا نو از چین و دیگر محصولات چینی هستند که در این صورت شما می توانید با استفاده از شرکت علی والا  محصولات مختلفی را به کشور وارد کند به همین دلیل بازرگانان زیادی جهت کسب سود و بالا آمدن درآمد خود محصولات زیادی را از کشور چین به عنوان تجارت به کشورمان عرضه می کنند اما برای خرید کالاهای دست دوم و واردات ماشین آلات راه سازی دست دوم از چین شرایط مختلفی در پی شما در هنگام مبارزه با آن شرایط روبرو خواهید شد و این نکته بسیار مهم است که شما در زمانی که می خواهید یک محصول را از کشور چین به ایران وارد کنید باید به طور حتمی زبان چینی و همچنین شناخت کافی از فرهنگ آنها را بلد باشید تا بتوانید با قوانین و مقررات آن کشور روبرو شوید افرادی که اقدام به خرید کالاهای دست دوم چینی می کنند با شکست رو به رو می شوند زیرا برخی از افراد نمی توانند با فرهنگ و اقوام کشورهای چین روبه ‌رو شوند و نه به زبان چینی مسلط هستند

رمز موفقیت تولید‌ کنندگان چینی جهت بازاریابی ایده آل در کشور امروز تولید کنندگان شرکت چینی به دلیل شناخت کافی در بازار کشور ما توانستند به خوبی نیازهای مردم ما را پوشش دهند و وسایل مهم و ضروری آنها را تولید نمایند همچنین اجلاس که در کشور چین تولید می‌شوند کاملا متناسب با سلیقه مردم کشور ما می باشد و یکی از مهم ترین دلایل موفقیت چینی‌ها در تصاحب بازار کشورمان این گزینه می باشد ولی می‌توانم بگویم که تولید‌کنندگان چینی از صفر تا صد نیازهای خود را تولید می کنند و همچنین سلیقه مردم را شناسایی کرده و دقیق مناسب با آن چیزی که مردم ایران نیازمند نقد و تولید می‌کنند و روانه بازار ایران می کند

 یکی از پیامدهای مثبت به حساب می‌آید اما مهم تر از آن قیمت محصولات چینی به دلیل استفاده از مواد اولیه بی کیفیت بسیار پایین و مناسب بوده و با توجه به اقتصاد و وضعیت زندگی و معیشت کشورمان ایران ایرانیان به راحتی از این محصولات استفاده می کند تا بتوانند نیازهای روزانه خود را رفع نمایند و در راحتی زندگی کنند

بهترین اجناس وارداتی دست دوم از چین چه اجناسی می باشد

لیست خرید کالاهای دست دوم و همچنین واردات ماشین ها آلات راه سازی و دست دوم و نو از  چین توجه بیشتر مردم را به خود جذب کرده است و تقریباً مشابه همان کالاهای نو و پلمپ به حساب می‌آید که در لیست قیمتی جای خود را باز کرده اند

تقریباً تمام محصولاتی که در کشور امکان استفاده مجدد در آنها وجود دارد در لیست خرید کالاهای دست دوم  چینی ها قرار دارند و نمی‌توان یک لیست مجزایی که شامل بهترین موارد در این زمینه باشد را به تمامی مردم ارائه کرد

چون دستگاه های دست دوم چینی نیز از قیمت مناسب و همچنین دارای هماهنگی با سیستم های خط تولید در ایران هستند در داخل کشور از تقاضا خوبی برخوردار می باشند و همین موضوع موجب شده که بیشتر تولید کننده ها و پیمانکاران به دنبال خرید کالای دست دوم از چین باشند به همین خاطر واردات ماشین آلات نو و دست دوم از چین به یکی از موضوعات بسیار مهم کشور ما تبدیل شده است که یکی از موضوعات بسیار معمولی در امروز می باشد که می توان آن را مشاهده کرد 

واردات ماشین آلات راه سازی نو و دست دوم از چین می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای انواع شرکت هایی که بودجه بسیار کمی برای واردات ماشین ها نو و دست دوم از چین یا دیگر کشور ها دارنده حساب باید قبل از خرید هر گونه ماشین است که انواع کشورها به این گونه ماشین ها تولید شده در کشور چین توجه نماید و همچنین قبل از خرید آن به سالم بودن آن ماشین اطمینان پیدا کنید

واردات ماشین آلات راه سازی از چین

واردات ماشین آلات راه سازی از چین

واردات ادوات کشاورزی نو و دست دوم از چین

واردات ماشین آلات کشاورزی از چین چگونه انجام می شود؟

با توجه به اینکه بخش بزرگی از اقشار جامعه ایرانی را کشاورزان تشکیل می دهند نیاز به دستگاه های کشاورزی در فناوری به روز همواره احساس می‌ شود

واردات دستگاه کشاورزی از چین

کشور چین سالیان بسیاری است که رابطه خوبی با کشور ما دارد که این رابطه توانسته انواع محصولات را وارد ایران نمایند ما در این قسمت قوانین واردات دستگاه کشاورزی از چین اطلاعاتی را به شما ارائه می دهیم

دستگاه کشاورزی چیست؟

همانطور که می دانید امروزه بسیاری از کشاورزان به جای استفاده از روش های قدیمی از دستگاه‌های به‌روز استفاده می‌کنند تا بتوانند نیازهای خود را رفع نمایند تا بتوانند سرعت خود را افزایش دهند . واردات دستگاه کشاورزی از چین یکی از گزینه‌هایی است که بسیار امروزه رایج شده و بسیاری از افراد نیازمند این دستگاه ها هستند

واردات دستگاه کشاورزی به چه صورت انجام می شود؟

طور که می دانید با توجه به نیاز بسیاری کشاورزان است که مجبور به اقدام واردات دستگاه کشاورزی از چین کردند . این دستگاه‌ها در مدت زمان بسیار کم و هزینه های متوسط وارد ایران می کنند در واقع این دستگاه ها با داشتن کارکردهای متفاوت می توانند نیاز بسیاری از تولید کنندگان را رفع نمایند اما در زمانی که تاجران می‌خواهند این محصولات را در کشور چین خریداری نمایند و آنها را با قیمت بسیار پایین خریداری می‌کنند تا در کشور ما با قیمت مناسب به فروش می رساندند

انواع دستگاه های کشاورزی

دستگاه های کشاورزی انواع مختلفی دارند در این صورت است که واردات دستگاههای کشاورزی نیز می تواند گزینه های متنوعی داشته باشد گزینه‌های چون تراکتور دستگاه‌های پاش دستگاه های علف چین گزینه های پرطرفدار در مورد واردات دستگاه کشاورزی از چین به حساب می‌آید 

هزینه های مختلف برای واردات دستگاه ها

هنگام وارد کردن دستگاه‌های مختلفی چون دستگاه کشاورزی است شما باید هزینه ها و مراحل مختلفی را پشت سر بگذارید یکی از مهمترین گزینه ها در مورد هزینه های کنترل تولید یا خرید محصول در کشور مبدا و مقصد است که هزینه های مربوط به حمل و نقل هزینه های مربوط به ثبت و سفارشات و دیگر موارد است که می‌تواند جزء مهمترین و اصلی‌ترین گزینه ها در هنگام واردات برای تاجران به حساب هایی است 

انجام خریدهای بدون واسطه از کشور چین

همانطور که میدانید یک کشور چین جز کشورهایی است که اقتصادش به حالت ثانیه ای در حال پیشرفت است در این صورت تعداد تاجران که دوستان را در این حوزه فعالیت نمایند نیزبه شدت بالا خواهد بود در این صورت شما می توانید با انجام خرید بدون واسطه محصولات را وارد ایران نمایید و سود کلانی را بدست آورید.

 

شرکت های بازرگانی

همانگونه که می دانید بسیاری از تاجران در زمان واردات دستگاههای مختلف در ایران به دنبال شرکتهای بازرگانی هستند تا بتوانند با اعتماد کردن به شرکت‌ها محصولات را بدون هیچ دردسری وارد ایران نمایند و در واقع امروزه شرکت های مختلفی در حال تاسیس می باشد که می تواند کمک های بزرگی به تاجران تازه وارد یا تاجران کهنه کار ارائه دهد شرکت‌ها با داشتن مشاورین مختلف می توانند نیازهای تاجران را رفع نمایند و نکات بسیار مهمی را به تاجران ذکر کنند تا بهره کافی رو ببرند

پس بهتر است در زمانی که تاجران میخواهند اقدام به واردات دستگاه کشاورزی از چین به این نکات توجه کنید و همچنین از تولیدکنندگانی که از کشور چین این محصولات را خریداری نمایند تا بتوانند سابقه خوبی را کسب کنند

 با گذشت زمان دستگاه‌ های جدید تری وارد عرصه شده اند که به تولید بهتر و بیشتر کمک کردند این دستگاه ها فرایند تولید محصولات کشاورزی را تسریع بخشیده اند و کار کشاورزان زحمتکش را راحت‌ تر کرده اند واردات کالا از چین بخصوص واردات ماشین آلات کشاورزی از چین به دلیل ارزان بودن این دستگاه ها در این کشور انجام می گیرد ماشین آلات کشاورزی دستگاه های مختلفی هستند که برای افزایش کمیت و کیفیت محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند به طور مثال می ‌توان به دستگاه‌ های بذر پاش، سمپاش، کمباین و تراکتور اشاره کرد. برای اینکه با تعدادی از مهم ترین این دستگاه ها که از چین وارد می شوند، آشنا شوید به بقیه متن رجوع فرمایید

امروزه کشاورزی با شیوه ها و دستگاه های مکانیزه جدید اداره می شود. ابزار های کشاورزی فرآیند پر مصرف کشاورزی را در راحت ترین شکل ممکن اداره کرده و آن را که مصرف می ‌کنند به همین دلیل است که واردات ادوات کشاورزی از چین به ایران صورت می گیرد با توجه به افزایش روزافزون جمعیت نیز نیاز به ادوات کشاورزی مناسب که مراحل کشاورزی را بسیار سریع انجام دهند، احساس می شود بنابراین استفاده از ابزار و ماشین آلات برای شروع فرآیند های کشاورزی ضروری است ادوات کشاورزی ابزارهایی هستند که برای انجام کارهای کشاورزی مورد نیاز است

 تعدادی از ابزارهای کشاورزی در فعالیت‌ های کشاورزی امروزی بیشتر از سایرین مورد استفاده قرار می گیرد تراکتور علف چین سمپاش از این گونه هستند در این میان تراکتور سهم بیشتری را به خود اختصاص داده است و از آن برای شخم زدن خاک جهت آماده سازی کشت و حمل و نقل محصول استفاده می شود بذر پاش نیز برای محصولات و کش کاشت بذر و نهال در مناطق وسیعی از زمین استفاده می شود برخی از رایج ترین ادوات کشاورزی شامل خرمن کوب، دستگاه های برش کاه و مته بذر می باشند

 با تولید این نوع ادوات در قرن اخیر تحول بسیار عظیمی در کشاورزی به وجود آمده است برای اطلاع بیشتر درباره واردات ادوات کشاورزی از چین و انواع ادوات کشاورزی می توانید به ادامه متن رجوع کنید

واردات تراکتور از چین

یکی از پر مصرف ترین ماشین آلات و دستگاه های کشاورزی در ایران تراکتور می ‌باشد قطعات تراکتور داخلی در قیمت بسیار بالایی از کشورهای دیگر وارد می ‌شود و باقی مانده قطعات در داخل کشور به وجود می ‌آید به همین دلیل تراکتور داخلی ممکن است در قیمت بیشتری نسبت به نمونه خارجی عرضه شود

 بسیاری از افراد به همین دلیل اقدام به واردات تراکتور از چین می کنند ابتکاری که این کشور در تولید درختان به کار گرفته است، تهیه تراکتور در اندازه های مختلف می باشد به این صورت حتی اگر هزینه کمتری برای خرید این خودرو و ماشین آلات کشاورزی در نظر گرفته اید می توانید به مقصود خود برسید درباره واردات تراکتور می توانید به شرکت بازرگانی علی والا که تمام فرآیندهای واردات از چین راه بر عهده می گیرد، اعتماد کنید

واردات دستگاه علف چین صنعتی از چین

دستگاه های علف چین نیز یکی از مهم ترین دستگاه های کشاورزی می باشند در واردات ماشین آلات کشاورزی از چین به دستگاه ‌های علف چین نیز توجه ویژه‌ ای می شود این ماشین‌ آلات در دو نوع ساده و پیشرفته وجود دارند نوع ساده این دستگاه ها فقط برای چیدن علف مورد استفاده قرار می گیرد نوع پیچیده علف چین علاوه بر چیدن علف ها اقدام به پرس کردن آن ها نیز می‌ کند شرکت بازرگانی علی والا می‌ تواند دستگاه های کشاورزی مختلف را از چین وارد کند

واردات دستگاه بذر پاش صنعتی از چین

فرآیند بذر پاشی قبلاً به صورت دستی انجام می شد و از پاشی به شیوه دستی نیز معایب ویژه خود را داشت به این صورت که ممکن بود در قسمتی از زمین بذر بیشتری پاشیده شود و یا برعکس این امر باعث این می شد که بذرهایی که در قسمت پر تراکم قرار می ‌گرفتند رشد کمتری داشتند و بذرهایی که در فضای آزاد بودند رشد بیشتری داشتند

 در خرید کالا از چین بخصوص خرید ماشین آلات کشاورزی از چین دستگاه بذر پاش نیز جایگاه ویژه ‌ای دارد این دستگاه باعث تقسیم یکسان بذر ها در قسمت های مختلف زمین می شود به این صورت تمام محصولات در یک اندازه رشد می کنند و فضای کافی برای رشد تمام محصولات وجود دارد بنابراین واردات ماشین آلات کشاورزی از چین می ‌تواند به رونق کشاورزی در کشور کمک کند اگر شما نیز به دنبال این نوع واردات هستید، شرکت بازرگانی علی والا می تواند به شما کمک کند


رایج ترین ادوات کشاورزی وارداتی از چین

یکی از رایج ‌ترین ادوات کشاورزی تراکتور می ‌باشد تراکتور وسیله مهندسی است که به طور خاص برای ایجاد یک نیروی کششی در سرعت های کم طراحی شده است به منظور حمل محصولات کشاورزی و باری نیز در برخی مواقع از آن استفاده می شود شخم زدن زمین نیز به دلیل وزن زیادی که دارد با این وسیله امکان پذیر است وسایل کشاورزی دیگر ممکن است، پشت تراکتور کشیده شده یا روی تراکتور نصب شوند تراکتور همچنین ممکن است در صورت مکانیزه بودن دستگاه وسیله ای برای انجام دیگر کارها نیز باشد

یکی دیگر از ماشین آلات کشاورزی دستگاه های علف چین می باشند این دستگاه به جای علف چین دستی ابداع شده است در اندازه های مختلف وجود دارد در ایران نیز نوع تک سواره آن که کوچکتر است رایج تر است در واردات ادوات کشاورزی از چین نیز به ماشین آلات علف چین توجه بیشتری می شود

وسیله مهم دیگر در کشاورزی که از رایج ترین ها می باشد بیل است این وسیله دستی کوچک برای کارهای ریز از جمله جابجایی گل یا کمی خاک به کار می ‌رود در گذشته از بیل برای شخم زدن استفاده می شد اما امروزه حجم وسیعی از شخم زدن هم برعهده تراکتور می باشد دستگاه های سمپاش نیز از دیگر ادوات کشاورزی محسوب می شوند واردات ادوات کشاورزی از چین در برخی موارد دستگاه سمپاش را نیز در بر می ‌گیرد دستگاه های سمپاش به دو نوع دستی و ماشینی تقسیم می شوند امروزه نیز واردات دستگاه های سمپاش مکانیزه رایج ‌تر است به طور کلی در واردات ادوات کشاورزی از چین می ‌توانید روی کمک شرکت واردات علی بالا حساب کنید

خرید ارزان ادوات کشاورزی از چین

به طور کلی هم واردات ادوات کشاورزی از چین و فروش آن به صورت خرده می تواند سود بسیار زیادی را به همراه داشته باشد قبل از خرید این ادوات از چین بهتر است از بازار فروش آن ها باخبر شوید در مورد این نوع واردات و چگونگی انجام مراحل آن می توانید با شرکت بازرگانی علی والا صحبت کرده و انجام تمامی این مراحل را به آن ها بسپارید به دلیل افزایش جمعیت و نیاز افراد به غذا، واردات این نوع دستگاه ها به کشور افزایش یافته است بر اساس برآوردها، استفاده از روش های مکانیزه و دستگاه های جدید در امر کشاورزی می تواند هزینه ها را تا ۴۰ نیز درصد کاهش دهد همچنین با وجود این ماشین آلات شاهد افزایش محصولات خواهیم بود. دستگاه ‌های مکانیزه امروزی می توانند در تمامی مراحل کشاورزی شما را یاری کنند

 در بیشتر موارد که انجام فرآیندهای کشاورزی به صورت دستی دشوار است ادوات کشاورزی مکانیزه و ماشین ‌آلات امروزی به کمک شما خواهند آمد بنابراین خرید ارزان ادوات کشاورزی از چین می تواند به صادرات بیشتر محصولات کشاورزی منجر شود. شما نیز در این مسیر می توانید به شرکت بازرگانی علی والا مراجعه کنید تا سریعتر واردات ادوات کشاورزی از چین را انجام دهید

خرید عمده ادوات کشاورزی از چین

کشاورزی در دوره های جدید با ادوات کشاورزی مکانیزه انجام می پذیرد با این روش میزان محصولات و کیفیت آن ها بیشتر می ‌شود چین یکی از کشورهایی است که ادوات کشاورزی را در ارزان ترین قیمت ممکن تولید می کند به همین دلیل خرید و واردات ادوات کشاورزی از چین  توسط شرکت ‌های تجاری و افراد عادی انجام می پذیرد خرید عمده، روشی برای کسب سود توسط شرکت های تجاری می باشد شما نیز در این زمینه می توانید به کمک شرکت بازرگانی ماندگار اقدام به واردات عمده انواع ادوات کشاورزی از چین کنید

 با توجه به اینکه فهم بیشتر شغل های کشور را کشاورزان به خود اختصاص داده ‌اند استفاده از این نوع ادوات در کشور نیز رایج تر است زمین های کشاورزی دستگاه ها و ماشین آلات جدید مکانیزه را طلب می کنند تا محصولات با کیفیت تر و بیشتری بدهند در این نوع خرید هزینه ها بسیار کاهش پیدا می کند و کسب و کار شما به عنوان یک تاجر یا شخص عادی رونق پیدا خواهد کرد هر گاه به فکر واردات ادوات کشاورزی از چین افتادید می توانید از مشاوره های رایگان  که نمایندگان و متخصصان شرکت واردات علی والا برای شما در نظر گرفته اند استفاده کنید با این روش خرید بهترین ها را نصیب خود خواهید کرد

واردات ارزان ادوات کشاورزی از چین

سفر به چین، هزینه های اقامت، رفت و آمد و حمل و نقل کالا به شیوه شخصی بسیار سرسام آور است به همین دلیل برای رفع این گونه امور شرکت های بازرگانی و صادرات و واردات به وجود آمده ‌اند شرکت صادرات و واردات علی والا می تواند هر نوع ادوات کشاورزی را از چین وارد کند این شرکت تمامی مجوزهای لازم را در جهت واردات ادوات کشاورزی از چین دریافت کرده است به دلیل آشنایی با رونده کارهای گمرکی و عوارض این شرکت می ‌تواند سریع ‌ترین واردات و خرید را برای شما انجام دهد

 همچنین تمامی دستگاه ها و ماشین آلات کشاورزی تولید شده در چین از قیمت بسیار ارزانی برخوردارند به همین دلیل بسیاری از افراد حتی در داخل کشور به خرید نوع چینی دستگاه های کشاورزی ترغیب می شوند این دستگاه ها در داخل کشور طرفداران فراوانی دارند به همین منظور بسیاری از تجار اقدام به وارد کردن دستگاه‌ ها و ادوات کشاورزی از چین می ‌کنند شما نیز می توانید این کار را برای رونق گرفتن کشاورزی داخلی و کسب سود انجام دهید در هر صورت واردات اینگونه ادوات به کشور نتیجه بسیار عالی در بر خواهد داشت

 خرید ارزان و فروش به قیمت مناسب و در نتیجه سود های بالا می ‌تواند بهترین انگیزه برای انجام واردات ادوات کشاورزی از چین باشد هزینه ها در این نوع خرید به حداقل خود می رسد و در آمد نیز افزایش می یابد به خصوص اگر از متخصصین این کار درباره واردات ادوات کشاورزی   از چین سوال کنیم بهتر می‌ توانیم این کار را انجام دهیم.‌ بنابراین پیشنهاد ما استفاده از مشاوره رایگان کارشناسانه علی بالا می باشد

واردات ادوات کشاورزی از چین با شرکت تجاری علی والا

علی والا یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترین شرکت های صادرات و واردات می باشد در برخی مواقع نیز سفارش واردات ادوات کشاورزی از چین دریافت می کند شیوه کار این شرکت به این صورت است که در ابتدا قراردادی بین شما و ایشان بسته خواهد شد در این قرارداد شرکت صادرات و واردات علی والا انجام تمامی مراحل را برعهده خواهد گرفت در این صورت این شرکت کالاهای مورد نظر شما را از تولید کننده یا فروشنده نهایی تحویل خواهد گرفت و پس از بررسی کیفیت آن ها به بسته بندی شان می ‌پردازد

 سپس پس از انجام مرحله حمل و نقل تمامی کارهای گمرکی و ترخیص کالا را برعهده خواهد گرفت در مرحله آخر شرکت صادرات و واردات علی والا واردات ادوات کشاورزی از چین را به اتمام رسانده و کالا را تحویل شما می دهد اگر به دنبال این هستید تا ارزان ترین واردات ادوات کشاورزی از چین را انجام دهید کسی جز شرکت علی والا نمیتواند به شما کمک کند امروزه واردات ماشین آلات کشاورزی همچون تراکتور، کمباین و سمپاش از رایج ترین واردات محسوب می شود شما نیز می توانید با خرید عمده این ها از چین و سپردن واردات به علی والا هزینه های خرید را کاهش داده و بیشترین میزان درآمد را کسب کنید

علاوه بر این قبل از انجام تمامی این مراحل می توانید از مشاوره های رایگان نمایندگان علی والا استفاده کنید تا درباره هزینه ها و انجام مراحل واردات کالا از چین از ایشان بپرسید مشاوران این مجموعه به صورت آنلاین یا تلفنی ۲۴ ساعته پاسخگوی شما خواهند بود تا مشاوره لازم را در این زمینه به شما بدهند شما نیز با مشاوره از ایشان بهترین مشورت ها را دریافت خواهید کرد

واردات ادوات کشاورزی نو و دست دوم از چین

واردات ادوات کشاورزی نو و دست دوم از چین

واردات تجهیزات کشاورزی از چین و دبی

با اینکه تمدن انسان امروزه بسیار پیشرفت کرده است، اما همچنان وابسته به محصولاتی هستیم که از راه کشاورزی به دست می‌آیند. شاید در فیلم‌ها و داستان‌های علمی تخیلی بتوان موادی را تصور کرد که به سادگی توسط یک‌سری دستگاه عجیب و غریب ساخته شده و به عنوان غذای ما مورد استفاده قرار گیرند، اما همچنان منبع اصلی خوراک ما کشاورزی است. به‌همین دلیل واردات تجهیزات کشاورزی از چین و دبی یکی از مهم‌ترین انواع واردات دستگاه‌آلات از کشور چین است که توسط بازرگانان و تجار ایرانی انجام شده و سود بسیار زیادی هم دارد.

برای اینکه بتوان واردات تجهیزات کشاورزی از چین و دبی مناسبی داشت، بهترین کار این است که شما اولا مراحل انجام این واردات را به‌خوبی بشناسید و سپس سعی کنید نکات انجام آنها را بشناسید. این نکات مرتبط با مراحل خرید، ترخیص و ارسال این دستگاه‌ها بوده و برای اینکه بتوان واردات پرسودی داشت باید حتما رعایت گردند. تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا این مراحل و نکات مربوط به آنها را به‌خوبی بشناسیم و از انجام آن سود مناسبی برای خود دست‌وپا کنیم.

فهرست مطالب

انواع تجهیزات کشاورزی و کاربردهای آن

خرید تجهیزات کشاورزی

خرید عمده تجهیزات کشاورزی از چین و دبی

خرید تجهیزات کشاورزی از چین

خرید تجهیزات کشاورزی از دبی

ترخیص تجهیزات کشاورزی

وارد کننده تجهیزات کشاورزی

حمل و نقل تجهیزات کشاورزی از چین و دبی

سود واردات تجهیزات کشاورزی چقدر است

واردات تجهیزات کشاورزی از چین و دبی با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

انواع تجهیزات کشاورزی و کاربردهای آن

واردات تجهیزات کشاورزی از چین و دبی شامل تراکتورها و ماشین‌آلات کشاورزی، از جمله کمباین‌ها، تراکتورهای کوچک و بزرگ، تراکتورهای کم مصرف و ماشین‌آلات برداشت گیاهان، سامانه‌های هوشمند کشاورزی مبتنی بر شبکه از جمله سیستم‌های اتوماسیون گیاهی، سیستم‌های آبیاری و تغذیه خودکار گیاهان، دستگاه‌های سمپاشی، که برای اعمال سموم و کودها به گیاهان و محصولات کشاورزی استفاده می‌شوند

سامانه‌های مانیتورینگ و ارزیابی، که برای اندازه‌گیری و کنترل عملکرد محصولات کشاورزی و تشخیص بیماری‌های گیاهی استفاده می‌شوند و ابزارهای دقیق اندازه‌گیری، از جمله دستگاه‌های تجزیه‌وتحلیل خاک، دستگاه‌های اندازه‌گیری میزان نور، رطوبت، دما و فشار، که به منظور تشخیص و ارزیابی وضعیت مختلف محصولات کشاورزی استفاده می‌شوند است.

واردات این تجهیزات شامل سه مرحله خرید، ترخیص و ارسال آنها از کشور چین است که درادامه به تک تک این مراحل و نکاتی که دارند می‌پردازیم. ابتدا با نکات مربوط به مرحله خرید این وسایل شروع می‌کنیم چراکه این نکات اهمیت بسیار زیادیدارد.

خرید تجهیزات کشاورزی

اولین واردات تجهیزات کشاورزی از چین و دبی عبارتست از خرید این تجهیزات و دستگاه‌ها از کشور چین. نکته اولی که باید دراین مرحله له آن توجه کنید این است که حتما تجهیزات و دستگاه‌های کشاورزی درخواستی خود را از شرکتی معتبر در چین تهیه کنید. برای یافتن شرکتی استاندارد و معتبر برای تهیه این وسایل لازم است که شما حتما لیستی از بهترین شرکت‌های تولید کننده وسایل کشاورزی در چین تهیه کرده و سپس ازمیان آنها دست به اتتخاب بهترینشان بزنید.

برای اینکه بتوانید بهترین شرکت را ازمیان لیست تهیه شده تهیه کنید بهترین کار این است که حتما از دستگاه‌های تولید شده توسط این شرکت‌ها بازدید کرده و سپس با توجه به کیفیت دستگاه‌های تولید شده شرکت مورد نظر را انتخاب کنید.

خرید عمده تجهیزات کشاورزی از چین و دبی

نکته دوم که در واردات تجهیزات کشاورزی از چین و دبی باید به آن توجه کنید این است که حتما تجهیزات درخواستی خود را در آن بخش‌هایی که ممکن است، به صورت عمده خریداری کنید. مثلا می‌توانید برای خرید ابزارهای دقیق اندازه‌گیری، از جمله دستگاه‌های تجزیه‌وتحلیل خاک، دستگاه‌های اندازه‌گیری میزان نور، رطوبت، دما و فشار، که به منظور تشخیص و ارزیابی وضعیت مختلف محصولات کشاورزی استفاده می‌شوند از خرید عمده استفاده کنید؛

زیرا که خرید عمده این دستگاه‌ها باعث می‌شود که سود واردات آنها ماکزیمم شود. در پایان مقاله این نکته را بیشتر توضیح خواهیم داد که چگونه انتخاب خرید عمده باعث ماکزیمم شدن سود واردات این دستگاه‌ها می‌شود.

خرید تجهیزات کشاورزی از چین

آخرین نکته‌ای که درمرحله خرید واردات تجهیزات کشاورزی از چین و دبی باید به آن توجه کنید این است که حتما در مرحله خرید رسمی این وسایل باید به این نکته توجه کنید که پروفرمای خرید آنها که همان پیش‌فاکتور خرید تجهیزات است را بادقت تکمیل کنید.

دقت در تکمیل پروفرما به‌معنای این است که اصلا ابهامی نداشته باشد تا شرکت فروشنده موجود در چین دچار خطا نگشته و خرید شما ناقص انجام نشود. این مرحله باید حتما بوسیله مشورت با یک مشاور قانونی انجام شود تا بتوان آن را به درستی انجام داد.

خرید تجهیزات کشاورزی از دبی

درمرحله خرید واردات تجهیزات کشاورزی از چین و دبی بعداز اینکه توانستید از یک شرکت معتبر فروشنده وسایل و تجهیزات کشاورزی وسایلی عمده خریداری کنید و پروفرمایی مناسب برای آنها ارسال کنید، نوبت به تهیه این تجهیزات و وسایل توسط شرکت سازنده رسیده و آنها بعداز اینکه توانستند کیفیت این تجهیزات را تایید کنند، وسایل را تحویل گمرک چین می‌دهند. دراین مرحله شما باید برای ترخیص این تجهیزات و وسایل کشاورزی خریداری شده از گمرک چین اقدام کنید که البته جزئیات آن را درمرحله بعد توضیح خواهیم داد.

ترخیص تجهیزات کشاورزی

مرحله دوم واردات تجهیزات کشاورزی از چین و دبی عبارتست از ترخیص این دستگاه‌ها از گمرک چین. برای اینکه بتوانید این وسیایل و تجهیزات را از گمرک چین ترخیص کنید لازم است که حتما یک‌سری مدارک تهیه کرده و تحویل گمرک این کشور دهید. این مدارم عبارتنداز کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید این وسایل.

کارمندان گمرک چین بعداز تحویل این مدارک و البته فرم درخواست ترخیص دستگاه‌ها به بررسی تجهیزات و دستگاه‌ها پرداخته و اگر مشکلی وجود نداشت، برگه ترخیص آنها را صادر می‌کنند تا بتوانید آنها را از چین تحویل گرفته و به ایران ارسال کنید.

وارد کننده تجهیزات کشاورزی

انجام تمام مراحل واردات تجهیزات کشاورزی از چین و دبی زمانی ممکن است که شخصی که دارای مجوز حقوقی ازجانب شما است در چین حضور داشته باشد و مراحل انجام این عملیات را به‌جای شما پیگیری کند. این شخص در زبان تخصص واردات فورواردر نامیده شده و از جانب شرکت‌های بازرگانی واسطه در کار واردات کالا از چین دراختیار شما قرار می‌گیرد.

حمل و نقل تجهیزات کشاورزی از چین و دبی

آخرین مرحله واردات تجهیزات کشاورزی از چین و دبی عبارت است از ارسال این تجهیزات و دستگاه‌ها از کشور چین به ایران. بعداز اینکه شما توانستید دستگاه‌ها را از گمرک چین ترخیص کنید، باید آنها را برای ارسال به ایران آماده کنید. دراین مرحله شما می‌توانید از سه روش برای ارسال دستگاه‌ها از چین به ایران استفاده کنید.

روش اول استفاده از کارگو زمینی است که درآن از قطاری باری برای ارسال دستگاه‌ها استفاده می‌شود. روش دوم ارسال دستگاه‌ها با کارگو دریایی است که درآن از کشتی باری برای اینکار استفاده می‌شود و روش سوم کارگو هوایی نام دارد که وسیله مورداستفاده درآن هواپیمای باری است.

سود واردات تجهیزات کشاورزی چقدر است

استفاده از روش خرید عمده تجهیزات کشاورزی مشخص می‌کند که سود واردات تجهیزات کشاورزی از چین و دبی چقدر است. این سود درست برابر است با مقدار اختلاف قیمت خرید دستگاه‌ها از چین و قسمت فروش آنها در بازار ایران منهای هزینه واردات این دستگاه‌ها از کشور چین. البته ناگفته نماند که درخرید عمده حتی هزینه واردات دستگاه‌ها از چین به حداقل خود رسیده و درنتیجه سود واردات دستگاه‌ها به مقدار ماکزیمم خود می‌رسد.

واردات تجهیزات کشاورزی از چین با شرکت علی والا

بهترین شرکت برای انجام مراحل واردات تجهیزات کشاورزی از چین شرکت علی والا است. این شرکت با داشتن فورواردرهایی باتجربه و بسیار آگاه در کشور چین می‌تواند کارهای واردات شما را بسیار ساده و در کمترین زمان ممکن انجام داده و تجهیزات مورد نیاز شما را با کمترین هزینه ممکن در ایران تحویل شما دهد.

این شرکت با تجربه بیش از 10 ساله‌ای که در امر واردات انواع کالا دارد باید به عنوان گزینه اول برای انجام کارهای واردات دستگاه‌های کشاورزی انتخاب شود. به‌همین دلیل در این مقاله آن را پیشنهاد دادیم.

حرف آخر

واردات تجهیزات کشاورزی از چین و دبی در این مقاله بررسی شد. شما با این عملیات می‌توانید دستگاه‌هایی مثل تراکتورها و ماشین‌آلات کشاورزی، از جمله کمباین‌ها، تراکتورهای کوچک و بزرگ، تراکتورهای کم مصرف و ماشین‌آلات برداشت گیاهان، سامانه‌های هوشمند کشاورزی مبتنی بر شبکه از جمله سیستم‌های اتوماسیون گیاهی، سیستم‌های آبیاری و تغذیه خودکار گیاهان، دستگاه‌های سمپاشی، که برای اعمال سموم و کودها به گیاهان و محصولات کشاورزی استفاده می‌شوند را وارد کشور کرده و باتوجه به تقاضای بالایی که برای خرید آنها وجود دارد، سود مناسبی از این ورادات کسب کنید.

واردات تجهیزات کشاورزی از چین

واردات تجهیزات کشاورزی از چین

سوالات متداول

برای انجام مراحل واردات تجهیزات کشاورزی از چین و دبی باید چکار کرد؟

بهترین کار این است که مراحل این عملیات مثل خرید، ترخیص و ارسال دستگاه‌های کشاورزی به شرکت بازرگانی علی والا سپرده شود.

متداول‌ترین روش برای ارسال دستگاه‌های کشاورزی از چین به ایران کدام است؟

متداول‌ترین روش ارسال، استفاده از کارگو دریایی است.

مدارک لازم برای ترخیص دستگاه‌های کشاورزی از گمرک چین کدام است؟

این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید که برای ترخیص دستگاه‌های کشاورزی باید تحویل گمرک چین داده شود


آیا واردات بیل مکانیکی با مجوز معدن ممکن است؟

بله. یکی از مهم‌ترین کاربردهای واردات بیل مکانیکی استفاده از آن در معادن است و بازرگانی که کارت بازرگانی دارد می‌تواند با اخذ مجوز از معدن بیل مکانیکی وارد کرده و سود زیادی کسب کند.

برای تخمین قیمت بیل مکانیکی از چین چکار می‌توان کرد؟

برای اینکه بتوانید قیمت خرید بیل‌های مکانیکی نو و دست دوم چینی را تخمین بزنید، بهترین کار ارتباط مستقیم با شرکت‌های فروشنده بیل مکانیکی در چین  و گرفتن مشاوره از آنها است.

مدارک لازم برای ترخیص بیل مکانیکی از گمرک چین کدام است؟

برای اخذ برگه ترخیص بیل‌های مکانیکی از گمرک چین باید مدارکی مثل بارنامه، پروفرما و البته کارت بازرگانی را به اداره کمرک چین تحویل دهید. 


شرایط واردات ماشین آلات راهسازی دست دوم چیست؟

واردات لودر دست دوم جزوی از واردات ماشین آلات راهسازی دست دوم محسوب می‌شود و شرایط آن داشتن کارت بازرگانی و مجوزهای واردات از ارگان‌های مربوطه است. 

مدارکی که باید به گمرک چین تحویل داد تا برگه ترخیص صادر شود کدام است؟

پروفرما، کارت بازرگانی و بارنامه خرید لودرها مدارکی است که باید به گمرک چین تحویل دهید تا کارهای ترخیص لودرها انجام شود.

بهترین شرکت بازرگانی برای واردات لودر از چین کدام است؟

بهترین شرکت بازرگانی که می‌تواند تمام مراحل واردات لودر از کشور چین را برای شما به‌سادگی انجام دهد، شرکت بازرگانی علی والا است. 

واردات جرثقیل از چین چه مراحلی دارد؟

برای واردات جرثقیل از کشور چین لازم است که سه مرحله خرید، ترخیص از گمرک و ارسال جرثقیل‌ها به ایران پشت‌‎سر گذاشته شود. 

قیمت خرید جرثقیل در چین چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت خرید جرثقیل‌ها در چین می‌توانید بصورت مستقیم از خود شرکت‌های فروشنده اطلاع بگیرید یا اینکه با استفاده از مشاوران بازرگانی علی والا از این قیمت اطلاع یابید. 

مدارک لازم برای ترخیص جرثقیل‌ها از گمرک چین کدام است؟

برای اخذ برگه ترخیص جرثقیل‌ها از گمرک چین، لازم است که شما علاوه بر ارائه کارت بازرگانی به اداره گمرک چین، پروفرما و بارنامه خرید جرثقیل‌ها را نیز ارائه داده و برگه درخواست ترخیص آنها را کامل کنید.


تعرفه واردات پمپ بتن چقدر است؟

برابر اعلام گمرک جمهوری اسلامی ایران، تعرفه گمرکی پمپ بتن در ردیف 84138200 قرار می‌گیرد که واردکننده ملزم به پرداخت 8 درصد عوارض ورود به کشور و 6 درصد مالیات است.

مدارکی که برای ترخیص پمچ بتن باید تحویل گمرک داده شود کدام است؟

بارنامه، کارت بازرگانی و پروفرما ازجمله مدارکی است که شما باید به گمرک چین تحویل دهید تا توانید برگه ترخیص دستگاه‌ها را دریافت کنید.

متداول‌ترین روش برای ارسال پمپ بتن از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی متداول‌ترین روش برای ارسال پمپ‌های بتن از چین به ایران است.


آیا واردات ماشین مخلوط کن بتن از چین قانونی است؟

بله، واردات ماشین مخلوط کن بتن از چین به‌طور قانونی امکان‌پذیر است، اما شما باید قوانین و مقررات مربوط به واردات کالاها را رعایت کرده و مجوزهای لازم را از مراجع مربوطه دریافت کنید.

 

آیا ماشین مخلوط کن بتن چینی با کیفیت است؟

کیفیت ماشین مخلوط کن‌های بتن تولیدی در چین می‌تواند متفاوت باشد. برای اطمینان از کیفیت محصول، بهتر است با تولیدکنندگان معتبر و با سابقه در چین همکاری کنید و کیفیت محصولات مورد نظرتان را به کمک یک متخصص در زمینه ماشین آلات صنعتی بررسی کنید.

 

آیا قیمت ماشین‌های مخلوط کن بتن چینی ارزان‌تر است؟

در برخی موارد، ماشین‌های مخلوط کن بتن تولید شده در چین ممکن است ارزان‌تر از محصولات مشابه تولید شده در کشورهای دیگر باشند. اما هزینه‌های حمل و نقل، هزینه‌های گمرکی و نیز هزینه تهیه مجوزها را نیز در نظر بگیرید و قیمت نهایی را بدست آورید

آیا امکان واردات ماشین حفاری دست‌ دوم به کشور ایران وجود دارد؟

بله، واردات و همچنین ترخیص کردن ماشین حفاری دست دوم در کشورمان ایران قانونی بوده و تنها لازم است کیفیت و طول عمر کالا به درستی مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود نداشتن یک نمونه داخلی از آن محصول، میتوان جهت واردات آن کالا اقدام کرد. 

بیشترین واردات ماشین حفاری از چه کشور مبدائی انجام می‌شود؟  

در حال حاضر کشور بزرگ و پرجمعیت چین بزرگ‌ترین و مهم‌ترین همکار تجاری ایران در زمینه ماشین آلات صنعتی است 

چگونه می‌توانم لیفتراک دست دوم را از کشور چین وارد کنم؟

برای واردات لیفتراک دست دوم از چین، ابتدا باید به یک شرکت وارداتی معتبر مراجعه کرده و اطلاعات لازم را از آنها دریافت کنید. این مجموعه‌ها می‌توانند شما را در تمامی مراحل واردات همراهی کرده و نکات حائز اهمیت واردات را برای شما شرح دهند. 

آیا هزینه واردات لیفتراک دست دوم از چین مقرون به صرفه است؟

بله، واردات لیفتراک دست دوم از چین معمولاً هزینه مقرون به صرفه‌تری نسبت به خرید لیفتراک‌های جدید دارد. اما لازم است مسائل گمرکی و هزینه‌های مربوط به حمل و نقل و معاینه‌های فنی را نیز در نظر بگیرید.

چگونه می‌توانم اطمینان حاصل کنم که لیفتراک دست دوم چینی از کیفیت خوبی برخوردار است؟

اطمینان حاصل کردن از وضعیت لیفتراک دست دوم نیازمند مشاهده و بررسی مستندات فنی، تاریخچه سرویس و نگهداری، و نیز انجام یک بازرسی توسط متخصصان حرفه‌ای است


قیمت خرید کمباین از چین را چگونه استعلام بگیریم؟

برای اطلاع از قیمت کمباین‌ها در چین بهترین روش تحقیق و سرچ در اینترنت است. البته می‌توانید از متخصصان شرکت بازرگانی علی والا نیز دراین باره مشورت بگیرید.

آیا واردات کمباین از چین با سرمایه اندک هم ممکن است؟

بله. شرکت بازرگانی علی والا امکان انجام چنین کاری را برای بازرگانان فراهم کرده است. 

برای انتقال کمباین‌ها از چین به ایران بهترین روش کدام است؟

از آنجایی که کشتی‌های باری توانایی حمل و نقل تعداد بیشتری از کالاها را دارند و کمباین‌ها نیز دستگاه‌های بزرگی از نظر اندازه محسوب می‌شوند، بهترین روش انتقال آنها همین حمل‌ونقل با کشتی باری است که کارگو دریایی نام دارد.


برای واردات گریدر از چین چه مدارکی و مجوزهایی باید داشته باشیم؟

برای اینکار لازم است که حتما کارت بازرگانی و مجوز واردات از وزارت صنعت، معدن و تجارت داشته باشید. 

آیا در مرحله ترخیص گریدرها لازم است که هزینه‌ای پرداخت شود؟

بله. این هزینه حق گمرکی نام دارد و برحسب نوع کالا یا دستگاه وارداتی مقدار آن تعیین می‌شود. برای استعلام حق گمرکی واردات گریدر لازم است از سایت گمرک چین استفاده کنید. 

متداول‌ترین روش ارسال گریدرها از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی متداول‌ترین روش ارسال گریدرهای نو و دست دوم از چین به ایران است 

X