خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

فهرست

واردات کالا و دستگاه از چین

1 May 2023

واردات ورق گالوانیزه از چین و دبی

واردات ورق گالوانیزه از چین
واردات ورق گالوانیزه از چین

ورق گالوانیزه یکی از مواد جدیدی است که دارای کاربردهای بسیار وسیعی در صنایع مختلف است. واردکردن این ورق‌ها سود بسیار زیادی برای واردکنندگان آن دارد چراکه دارای متقاضی بسیار زیادی است. البته تقاضا برای واردات این ورق‌ها زمانی به‌سمت واردات شما می‌آید که ورق‌های گالوانیزه بسیار باکیفیتی وارد کشور کنید. به‌همین دلیل لازم است بدانید که برای داشتن یک واردات ورق گالوانیزه از چین و دبی پرسودو باکیفیت چه نکاتی باید رعایت شود. این مقاله برای شما که قصد واردات ورق گالوانیزه از چین دارید نوشته شده است.

واردات ورق گالوانیزه از چین و دبی به ایران دارای 3 مرحله خرید ورق گالوانیزه ار کشور چین، ترخیص انها از گمرک این کشور و ارسال آنها از چین به ایران است که زمانی به‌درستی انجام می‌شوند که نکات هرمرحله رعایت گردد. این نکات را در ادامه قصد داریم برای هرمرحله بطور کامل بررسی کنیم تا نهایتا بتوانید سود فراوانی از واردات این محصولات کسب کنید. پس تا پایان مقاله با ما باشید تا این مراحل و نکات آن را بررسی کنیم و سوالی برای شما بی‌پاسخ باقی نماند.

فهرست مطالب

ورق گالوانیزه چیست و چه کاربردهایی دارد؟

خرید ورق گالوانیزه

خرید عمده ورق گالوانیزه

خرید ورق گالوانیزه از چین

ترخیص ورق گالوانیزه

وارد کننده ورق گالوانیزه

حمل و نقل ورق گالوانیزه از چین و دبی

سود واردات ورق گالوانیزه چقدر است

واردات ورق گالوانیزه از چین با شرکت بازرگانی علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

ورق گالوانیزه چیست و چه کاربردهایی دارد؟

اما ورق گالوانیزه چیست که قرار است واردات ورق گالوانیزه از چین و دبی را دراین مقاله بررسی کنیم و ادعا داریم که عملیاتی بسیار پرسود است؟ ورق گالوانیزه یک نوع ورق فولادی است که در فرآیند گالوانیزه سازی با روش غوطه‌ور کردن ورق فولادی در حمام آبی استوانه‌ای به دمای ۴۵۰ درجه سانتی‌گراد و در حضور روی مایع، روی روی ورق رسوب می‌دهد و به ورق یک پوشش رویی محافظ می‌بخشد. انواع ورق گالوانیزه شامل مقاوم در برابر زنگ زدگی (GI)، مقاوم در برابر بار شیمیایی (GL)، ورق گالوانیزه رنگی (PPGI) و ورق گالوانیزه آلومینیوم (GA) هستند.

ورق گالوانیزه به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی، سختی بالا، انعطاف‌پذیری و قابلیت شکل‌دهی مناسب برای استفاده در صنایع ساختمانی، خودروسازی، تجهیزات برقی، صنایع کشاورزی و مخازن آب و گاز و موارد دیگر استفاده می‌شود. همچنین ورق گالوانیزه رنگی برای مصارف داخلی و خارجی ساختمان‌ها، تابلوهای تبلیغاتی و صنایع دکوراتیو استفاده می‌شود. به‌ دلیل همین کاربردها است که می‌گوییم واردات ورق گالوانیزه از چین و دبی به ایران بسیار پرسود است. درادامه نکاتی که باید در واردات این محصولات رعایت کنید را بررسی می‌کنیم.

خرید ورق گالوانیزه

اولین مرحله واردات ورق گالوانیزه از چین و دبی عبارت است از خرید این مصحولات از کشور چین. دراین مرحله شما باید حتما ورق‌هایی بسیار باکیفیت وارد کشور کنید. چراکه اگر ورق‌های گالوانیزه خریداری شده بوسیله شما دارای کیفیت لازم نباشند آنگاه به‌اصطلاح روی دست شما مانده و مجبور خواهد شد که آنها را زیرقیمت به‌فروش برسانید و این نه‌تنها سودآور است بلکه ضررده هم خواهد بود. پس اولین نکته برای داشتن وارداتی پرسود از ورق گالوانیزه این است که حتما شرکت‌هایی استاندارد برای خرید این ورق‌ها در چین پیدا کنید و سپس برای آنها درخواست خرید ارسال کنید.

برای یافتن شرکت‌های استانداد در زمینه خرید ورق گالوانیزه در چین بهترین کار این است که در اینترنت تحقیق انجام دهید. شما می‌توانید با بررسی محصولات شرکت‌ها و تعداد فروشی که هر شرکت درمدت زمانی مشخص دارد این شرکت‌ها را مشخص کنید. سپس برای اینکه بتوانید ازمیان این شرکت‌ها بهترینشان را انتخاب کنید باید ازهرکدام یک نمونه بخواهید و براساس آن انتخاب کنید.

خرید عمده ورق گالوانیزه از چین و دبی

بهترین نوع خرید برای خریداری و واردات ورق گالوانیزه از چین و دبی این است که آنها را بصورت عمده خریداری کنید. درخرید عمده شما می‌توانید تعداد زیادی از ورق‌های گالوانیزه را با قیمتی بسیار کم خریداری کرده و در بازار ایران با قیمتی بیشتر به‌فروش برسانید. این نوع خرید باعث می‌شود که سود واردات ورق گالوانیزه ماکزیمم گردد. البته در این مورد در قیمت پایانی مقاله بیشتر توضیح خواهیم داد اما فعلا شما باید بدانید که حتما باید در مرحله خرید ورق گالوانیزه از کشور چین، روش خرید عمده را انتخاب کنید.

خرید ورق گالوانیزه از چین

بعداز اینکه شرکت فروشنده ورق‌های گالوانیزه چینی را مشخص کردید و البته نوع خرید این وسایل را تعیین کردید، نوبت به رسمی کردن مرحله اول واردات ورق گالوانیزه از چین و دبی یعنی خرید این مصالح می‌رسد. برای رسمی کردن خرید شما باید یک نامه رسمی خرید که پیش‌فاکتور خرید ورق‌ها است برای شرکت فروشنده ارسال کنید.

این پیش‌فاکتور را پروفرما هم می‌نامند و شامل اطلاعاتی مثل قیمت خرید ورق‌های گالوانیزه، تعداد درخواستی و البت روش پرداخت هزینه خرید این ورق‌ها است. نکته مهم در این مرحله این است که حتما باید مراقب باشید که پروفرما بادقت و بدون ابهام تکمیل شود تا مرحله خرید برای شما به‌درستی پیش رود.

خرید ورق گالوانیزه از دبی

در این مرحله از واردات ورق گالوانیزه از چین و دبی شما بعداز ارسال پروفرما برای شرکت فروشنده باید منتظر تایید درخواست خرید خود بمانید. شرکت چینی بعداز دریافت پروفرمای شما اقدام به تهیه ورق‌های گالوانیزه کرده و اگر کیفیت ورق‌های تهیه شده مشکلی نداشته باشد آنها را به گمرک چین تحویل می‌دهد تا برای ارسال قانوی به ایران آماده گردند.

در این مرحله شما باید برای ترخیص ورق‌های گالوانیزه به اداره گمرک چین رفته و درخواست کنید که ورق‌های گالوانیزه خریداری شده توسط شما را بررسی کرده و اگر مشکلی نداشت آنها را برای شما ترخیص کند.

 ترخیص ورق گالوانیزه

همانطور که گفتیم در مرحله دوم واردات ورق گالوانیزه از چین لازم است که شما برای ترخیص ورق‌های گالوانیزه اقدام کنید. برای اینکه بتوانید ورق‌های خریداری شده خود را از گمرک کشور چین ترخیص کنید لازم است که یک‌سری مدارک را که ازقبل تهیه کرده‌اید تحویل گمرک این کشور دهید و فرم درخواست ترخیص این ورق‌ها را هم تکمیل کنید تا بازرسان گمرک به بررسی ورق‌های شما بپردازند.

اگر بازرسان گمرک چین دریابند که ورق‌های گالوانیزه شما مشکل قانونی ندارند اقدام به صدور برگه ترخیص برای آنها کرده و شما خواهید توانست آنها را ترخیص کنید و برای ارسال به ایران آماده کنید.

وارد کننده ورق گالوانیزه

برای اینکه مراحل واردات ورق گالوانیزه از چین و دبی بصورت عملی جلو رود لازم است که شخصی در چین حضور داشته باشد و کارها را پیگیری کند. این شخص را فورواردر هم می‌نامند و ازطرف شرکت‌های بازرگانی در اختیار واردکنندگان قرار می‌گیرد.

این شرکت‌ها برای اینکه بتوانند کارهای واردات ورق گالوانیزه شما را به‌جای شما انجام دهند از افرادی که در چین دارد استفاده می‌کند تا انجام کارها را به‌جای شما انجام دهند. درپایان مقاله یکی از بهترین شرکت‌های وارداتی را به‌شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید مراحل واردات ورق گالوانیزه خود را به‌بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

حمل و نقل ورق گالوانیزه از چین و دبی

آخرین مرحله واردات ورق گالوانیزه از چین و دبی عبارت است از ارسال این اجناس از کشور چین به ایران. شما برای اینکه بتوانید این ورق‌ها را از چین به ایران ارسال کنید سه راه کلی پیشرو دارید. راه اول این است که آنها را با قطار باری به ایران بفرستید که البته کارگو زمینی نامیده می‌شود.

راه دوم این است که این اجناس را با هواپیمای باری به ایران بفرستید که البته کارگو هوایی نامیده شده و راه سوم هم ارسال این ورق‌های گالوانیزه از چین به ایران با کارگو دریایی است که درآن از کشتی باری استفاده می‌شود. متداول‌ترین روش برای ارسال وسایل از چین به ایران کارگو دریایی است.

سود واردات ورق گالوانیزه چقدر است

خرید عمده ورق‌های گالوانیزه برای واردات ورق گالوانیزه از چین و دبی عامل اصلی ماکزیمم سود این واردات است. همانطور که گفتیم در خرید عمده شما ورق‌ها را از کشور چین با قیمتی بسیار پایین خریداری کرده و در بازار ایران با قیمتی بیشتر خواهید فروخت.

اختلاف قیمت میان خرید این ورق‌ها از چین و فروش آنها در بازار ایران همان مقدار سودی است که از واردات این ورق‌ها عاید واردکنندگان می‌شود. پس بهترین راه این است که شرکتی چینی پیدا کنید که با حفظ کیفیت ورق‌های تولیدی، آنها را با قیمتی بسیار پایین به‌شما بفروشد.

واردات ورق گالوانیزه از چین با شرکت بازرگانی علی والا

بهترین شرکت برای واردات ورق گالوانیزه از چین شرکت علی والا نام دارد. این شرکت می‌تواند با فورواردرهای با تجربه‌ای که در کشور چین دارد کارهای واردات ورق گالوانیزه از چین یعنی خرید این ورق‌ها از شرکت چینی، ترخیص آنها از گمرک این کشور و ارسالشان به ایران را به سادگی برای شما انجام دهد. این شرکت با داشتن تجربه فراوان در واردات انواع کالا از این کشور می‌تواند بهترین گزینه برای انجام واردات ورق‌های گالوانیزه موردنیاز شما باشد. تنها کافی است که کارهای واردات خود را به این شرکت بسپارید و درایران منتظر ورق‌های گالوانیزه بمانید.

حرف آخر

در این مقاله توضیح دادیم که واردات ورق گالوانیزه از چین و دبی به‌خاطر کاربردهای گسترده‌ای که این ورق‌ها دارند، بسیار پرسود است. این کاربردها عبارتنداز: استفاده در صنایع ساختمانی، خودروسازی، تجهیزات برقی، صنایع کشاورزی و مخازن آب و گاز، برای مصارف داخلی و خارجی ساختمان‌ها، تابلوهای تبلیغاتی و صنایع دکوراتیو. این کاربردها باعث شده است که تقاضا برای خرید این ورق‌ها بسیار بالا باشد و البته واردات آنها هم نتیجتا بسیار پرسود باشد.

سوالات متداول

مراحل واردات ورق گالوانیزه از چین و دبی کدام است؟

مراحلی که برای واردات این ورق‌ها از جین به ایران باید پشت سر گذاشته شود عبارتند از: خرید این ورق‌ها از چین، ترخیص آنها از گمرک چین و ارسالشان از چین به ایران.

متداول‌ترین روش برای ارسال ورق‌های گالوانیزه از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی متداول‌ترین روش برای ارسال این کالاها از کشور چین به ایران است.

مدارک لازم برای ترخیص ورق‌های گالوانیزه ازگمرک چین کدام‌اند؟

این مدارک عبارتند از: کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید ورق‌های گالوانیزه.

30 Apr 2023

واردات ای سی متر از چین

واردات ای سی متر از چین
واردات ای سی متر از چین

گفته می‌شود دانش به‌معنای امروزی یعنی قدرت اندازه‌گیری و تغییر خواص مواد موجود درجهان. مثلا اگر بتوانیم مقدار شدت نور را اندازه‌ بگیریم آنگاه راهی خواهیم یافت تا آن را مطابق میل خودمان و درجهات اهدافی که داریم تغییر دهیم. ای سی متر نیز یکی از دستگاه‌هایی است که برای اندازه‌گیری یکی از ویژگی‌های مهم محلول‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. به‌همین‌دلیل واردات ای سی متر از چین و دبی یک واردات بسیار ضروری محسوب می‌شود و دراین مقاله قصد داریم آن را بطور کامل بررسی کنیم.

برای بررسی واردات ای سی متر از چین و دبی لازم است که درابتدا خود ای سی متر را بشناسیم. درادامه مقاله اول ای سی متر و کاربردهای آن را بررسی می‌کنیم، سپس به‌سراغ مراحل واردات این وسیله که شامل خرید ای سی متر از چین، ترخیص ای سی مترهای خریداری شده از گمرک چین و سپس ارسال آنها از چین به ایران است می‌رویم. تاپایان مقاله با ما همراه باشید تا تمام این مراحل و نکات آنها را به شما توضیح دهیم.

فهرست مطالب

ای سی متر چیست

کاربردهای ای سی متر کدامند؟

خرید ای سی متر

خرید عمده ای سی متر

خرید ای سی متر از چین

خرید ای سی متر از دبی

ترخیص ای سی متر

وارد کننده ای سی متر

حمل و نقل ای سی متر از چین و دبی

سود واردات ای سی متر چقدر است

واردات ای سی متر از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

ای سی متر چیست

همانطور که در مقدمه مقاله گفته شد، لازم است قبل از توضیح مراحل واردات ای سی متر از چین و دبی توضیح دهیم که اصلا ای سی متر چیست و چرا باید عده‌ای از بازرگانان آن را به کشور وارد کنند. ای سی متر یا EC متر یک وسیله اندازه‌گیری الکتروشیمیایی است که برای اندازه‌گیری میزان غلظت الکترولیت در محلول استفاده می‌شود. EC به معنای هدایت الکتریکی است (Electrical Conductivity) و ای سی متر برای اندازه‌گیری هدایت الکتریکی محلول به کار می‌رود.

انواع مختلفی از ای سی متر وجود دارند، اما دو نوع اصلی آن شامل:

ای سی مترهای مستقیم: این نوع از مترها با استفاده از الکترودهای EC مستقیماً هدایت الکتریکی محلول را اندازه‌گیری می‌کنند.

ای سی مترهای TDS: این نوع از ای سی مترها مقدار هدایت الکتریکی جامدات محلول (TDS) را به عنوان یک معیار برای تخمین میزان هدایت الکتریکی محلول استفاده می‌کنند.

ای سی مترها برای کنترل کیفیت آب در کشاورزی، آبزی‌پروری و صنایع غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین در آزمایشگاه‌های شیمیایی نیز برای اندازه‌گیری هدایت الکتریکی محلول‌های شیمیایی استفاده می‌شوند.

محلول‌های شیمیایی به طور کلی به موادی اطلاق می‌شود که در آنها یک یا چندین ماده شیمیایی در محلولی حل شده است. این مواد می‌توانند به صورت مایع، جامد یا گازی باشند و به عنوان محیطی برای انجام آزمایش‌های شیمیایی و فرآیندهای صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاربردهای ای سی متر کدامند؟

اما اندازه‌گیری هدایت الکتریکی محلول‌ها به چه کار می‌آید؟ درحقیقت ما باید بدانیم که کاربردهای این وسیله چیست تا بهتر لزوم اجرای مراحل واردات ای سی متر از چین و دبی را درک کنیم. همانطور که گفته شد ای سی متر یک ابزار اندازه‌گیری است که برای سنجش غلظت نسبی الکترولیت‌ها در محلول مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزار در زمینه‌های مختلفی مانند کشاورزی، آب و فاضلاب، شیمی، محیط زیست و غیره به کار می‌رود.

برخی از کاربردهای اصلی ای سی متر عبارتند از:

کشاورزی: در کشاورزی، ای سی متر برای سنجش غلظت نسبی نمک‌ها و مواد مغذی در خاک و محلول‌های آبی استفاده می‌شود. این ابزار به کشاورزان کمک می‌کند تا بهترین میزان مواد مغذی را برای رشد گیاهان و آبیاری مناسب انتخاب کنند.

آب و فاضلاب: ای سی متر در برخی از صنایع مانند آب و فاضلاب به عنوان یکی از ابزارهای مربوط به مانیتورینگ کیفیت آب استفاده می‌شود. با استفاده از این ابزار، غلظت نسبی املاح در آب و فاضلاب قابل اندازه‌گیری است.

صنعت شیمیایی: ای سی متر در صنعت شیمیایی به عنوان یک ابزار مهم برای کنترل کیفیت و غلظت محلول‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محیط زیست: ای سی متر برای سنجش غلظت نسبی املاح و یون‌های مختلف در آب‌های زیرزمینی و سطحی به کار می‌رود.

در کل، ای سی متر یک ابزار مهم بوده و در بسیاری از صنایع و زمینه‌های مختلف به منظور کنترل کیفیت محلول‌های شیمیایی و آب استفاده می‌شود. اما برای واردات این وسیله مهم باید چکار کنیم؟

خرید ای سی متر

اولین مرحله واردات ای سی متر از چین و دبی عبارت است از خرید این وسایل از چین. خرید این وسایل نیازمند توجه به یک نکته بسیار مهم است. به‌نظرتان تهیه ای سی مترها از یک شرکت چینی که تعهدی در قبال کیفیت این اجناس ندارد اما در عوض آنها را باقیمتی بسیار پایین می‌فروشد درنهایت منجربه سود بیشتری برای واردکننده می‌شود یا اینکه ای سی مترها از یک شرکت معتبر و باکیفیت اما با قیمتی کمی بیشتر تهیه شوند؟

قطعا اگر شما ای سی مترهایی با کیفیت بسیار پایین وارد کشور کنید، شاید برای اولین مشتریان به مشکل نخورید اما بعداز مدتی که متقاضیان دریافتند ای سی مترهای شما کیفیت کافی را ندارند، آنها را پس زده و به‌اصطلاح روی دستتان می‌مانند. پس باید حتما آنها را از شرکت‌های فروشنده معتبر چینی خریداری کنید.

خرید عمده ای سی متر

هیچ تاجری تابه‌حال برای خرید تعداد معدودی وسیله به چین سفر نکرده که شما بخواهید دومی ان باشید. چراکه خرید با تعداد معدود یعنی فروش سریع و نیاز به برگشت دوباره به چین برای انجام دوباره واردات ای سی متر از چین و دبی و درنهایت هزینه زیاد و سود کم. پس برای خرید این دستگاه‌ها و وادرات آنها به ایران بهترین گزینه این است که آنها را به صورت عمده خریداری کنید.

خرید عمده در عوض به‌معنای تهیه تعداد زیاد ای سی متر با قیمتی اندک از چین بوده و دیگر نیازی نیست ماهی یکبار برای خرید اجناس جدید به چین سفر کنید. در نتیجه هزینه واردات شما بسیار کاهش می‌یابد. پس علاوه بر اینکه باید از یک شرکت معتبر ای سی متر خریداری کنید، باید خرید خود را به صورت عمده انجام دهید.

خرید ای سی متر از چین

برای نهایی کردن مرحله خرید و وادرات ای سی متر از چین و دبی لازم است که درنهایت یک نامه رسمی تنظیم کرده و به شرکت فروشنده چینی ارسال کنید. این نامه رسمی را پیش‌فاکتور یا پروفرما می‎‌نامند. در این نامه اطلاعات کلی خرید شما مثل قیمت خرید ای سی مترها، تعداد درخواستی، روش پرداخت هزینه خرید آنها، اطلاعات شرکت فروشنده و اطلاعات شرکت خریدار باید درج گردد.

تنظیم پروفرما یکی از مهم‌ترین مراحل خرید ای سی متر از چین است که باید حتما آن را بادقت انجام دهید. بهترین راه‌کار برای اینکه این عملیات را به‌درستی انجام دهید این است که آن را به یک مشاور قانونی بسپارید.

خرید ای سی متر از دبی

بعداز تنظیم پروفرمای خرید ای سی مترها باید آن را برای شرکت فروشنده چینی ارسال کنید تا مرحله اول واردات ای سی متر از چین و دبی به‌خوبی پایان یابد. با ارسال پروفرما برای شرکت فروشنده، کارمندان این شرکت حدودا 1 هفته الی 1 ماه بعد پاسخ درخواست خرید شما را داده و سپس اقدام به تهیه ای سی مترها خواهند کرد.

در تهیه ای سی مترها مهم‌ترین نکته این است که آیا تست کیفیت را پاس می‌کنند یا نه. اگر کیفیت ای سی مترهای تولیدی برابر حد انتظار شرکت باشد، آنها را برای ارسال به ایران تحویل گمرک کشور چین خواهد داد. در این مرحله شما باید برای ترخیص این ابزارها از گمرک چین اقدام کنید که در قسمت بعد آن را توضیح می‌دهیم.

ترخیص ای سی متر

مرحله دوم واردات ای سی متر از چین و دبی عبارت است از ترخیص این محصولات از گمرک کشور چین. برای اینکه بتوانید این دستگاه‌ها را از گمرک کشور چین ترخیص کنید باید حتما یک‌سری مدارک که ازقبل تهیه کرده‌اید را به گمرک این کشور تحویل دهید و سپس فرم درخواست ترخیص این لوازم را تکمیل کرده و منتظر پاسخ اداره گمرک چین بمانید.

این مدارم عبارتند از کارت بازرگانی، پروفرما و بارنامه خرید ای سی مترها. اگر مدارک شما مشکلی نداشته باشد و ای سی مترهای شما منع قانونی نداشته باشند، آنگاه می‌توانید آنها را از گمرک چین تحویل گرفته و برای ایران ارسال کنید.

وارد کننده ای سی متر

شاید تا اینجای مقاله از خود پرسیده باشید که آیا انجام تمام این مراحل برعهده خود شماست؟ بصورت قانونی بله. انجام تمام مراحل واردات ای سی متر از چین و دبی برعهده خود شماست. اما آیا راهی وجود دارد که بتوان انجام این مراحل را توسط آن انجام داد بدون اینکه نیاز باشد به چین سفر کرد و هزینه سفر داد؟

جواب این سوال هم بله است. شما می‌توانید به وسیله بستن قرارداد با شرکت‌های بازرگانی واسطه، ازنظر قانونی وکالت بدهید که انجام تمام مراحل توسط کارگزاران این شرکت انجام شود بدون اینکه نیاز باشد خودتان به چین بروید. البته درمورد اینکه کدام شرکت را برای اینکار انتخاب کنید درپایان مقاله توضیح خواهیم داد.

حمل و نقل ای سی متر از چین و دبی

مرحله آخر واردات ای سی متر از چین و دبی عبارت است از ارسال این وسایل به ایران. برای ارسال ای سی مترها از چین به ایران یک‌سری شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی وجود دارد که از بهترین‌های آنها می‌توان به شرکت‌های کارگو اشاره کرد. کارگو نام روشی است که درآن از یک وسیله حمل‌ونقل باری برای ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر استفاده می‌شود.

این روش ارسال از 3 طریق کلی هوایی، دریایی و زمینی انجام می‌شود. اینکه شما کدام روش را انتخاب کنید کاملا بستگی به کالاها و تعداد آن و البته شرایط واردات شما دارد. بهتر است ازقبل آشنایی نسبی با این روش‌ها داشته باشید. روش اول کارگو که کارگو هوایی نام دارد به وسیله هواپیمای باری انجام می‌شود. دراین روش ای سی مترها سوار بر هواپیمای باری شده و سپس درمدتی کوتاه به ایران انتقال داده می‌شوند. این روش برای ارسال کالاهای به‌اصطلاح فورس ماژور مناسب است. روش دوم کارگو دریای است که درآن از یک کشتی باری برای ارسال کالاها استفاده می‌شود.

این روش توسط کشتی‌های باری که اجناس درانها سوار کانتینرها شده و ازطریق دریا به ایران ارسال می‌شوند انجام می‌گردد. متداول‌ترین روش برای ارسال کالاهای عمده از چین به ایران همین روش کارگو است. روش سوم واردات ای سی متر از چین و دبی به ایران نیز روش زمینی است که امروزه چندان مورداستفاده نبوده و دران از قطار باری برای جابجایی کالاها استفاده می‌شود.

سود واردات ای سی متر چقدر است

اگر قصد دارید سود واردات ای سی متر از چین و دبی را به طور دقیق تخیمن بزنید، باید 3 پارارمتر را بطور دقیق اندازه‌گیری کنید. اولین پارامتر عبارت است از قیمت خرید ای سی مترها از شرکت چینی. پارامتر دوم عبارت است از قیمت فروش آنها در بازار ایران و البته پارامتر سوم هزینه‌های واردات این دستگاه‌ها است.

در این صورت سود واردات ای سی مترها می‌شود اختلاف قیمت فروش و خرید ای سیم مترها در ایران و چین منهای هزینه‌های واردات آنها. ناگفته نماند که خرید ای سی مترها بصورت عمده باعث ماکزیمم شدن این سود می‌گردد.

واردات ای سی متر از چین با شرکت علی والا

شزکت بازرگانی که درقسمت وارد کننده ای سی متر درموردش توضیح دادیم و نشان دادیم که چگونه می‌تواند کارهای واردات ای سی متر از چین و دبی را برای شما انجام دهد، شرکت بازرگانی علی والا است.

این شرکت به خاطر داشتن تجربه بالا در واردات انواع کالا بخصوص ای سی متر از چین به ایران، می‌تواند در کمترین زمان ممکن و البته به ساده‌ترین شکل مراحل واردات ای سی مترها که شامل خرید این دستگاه‌ها از چین، ترخیص آنها از گمرک این کشور و ارسال آنها به ایران است را برای شما انجام دهد. تنها کافی است که با آنها تماس گرفته و بخواهید نقشه راه واردات ای سی مترها از چین را به‌شما نشان دهند.

حرف آخر

ای سی متر یا EC متر یک وسیله اندازه‌گیری الکتروشیمیایی است که برای اندازه‌گیری میزان غلظت الکترولیت در محلول استفاده می‌شود. EC به معنای هدایت الکتریکی است (ElectricalConductivity) و ای سی متر برای اندازه‌گیری هدایت الکتریکی محلول به کار می‌رود.

اندازه‌گیری این ویژگی محلول‎‌ها به ما کمک می‌کند که آب آشامیدنی سالم‌تر، محصولات کشاورزی مناسب‌تر و البته بهره‌وری صنعتی بیشتری داشته باشیم. به همین دلیل واردات ای سی متر از چین و دبی بسیار پراهمیت بوده و البته سودی فراوان برای واردکنندگان آن دارد.

سوالات متداول

چگونه می‌توان سود واردات ای سی متر از چین و دبی را ماکزیمم کرد؟

برای ماکزیمم کردن این سود کافی است که شما درمرحله اول ای سی مترها را از یک شرکت معتبر چینی خریداری کنید و درثانی آنها را به صورت عمده تهیه کنید.

متداول‌ترین روش برای ارسال ای سی متر از چین به ایران کدام است؟

متداول‌ترین روش برای ارسال ای سی متر از چین به ایران عبارت است از ارسال با روش کارگو دریایی.

کاربردهای ای سی متر شامل چه حوزه‌هایی است؟

ای سی متر در کشاورزی، آب و فاضلاب، محلول‌های شمیایی و محیط‌زیست کاربرد دارد.

25 Apr 2023

واردات سویا از چین و دبی

واردات سویا از چین
واردات سویا از چین

سویا، ماده غذایی است که به‌تازگی به سفره خانواده‌های ایرانی اضافه شده است. امروزه این گیاه را به‌خاطر خواص و کاربردهای ویژه‌ای که دارد دراکثر غذاها استفاده می‌کنند. طعم خوش و البته کابردهای ویژه‌ای که در تهیه ماکارونی، پاستا، انواع لازانیا، پیتزا و بسیاری از دیگر غذاها دارد آن را بسیار محبوب کرده و باعث شده که بسیاری از بازرگانان و نجار ایرانی برای واردات این ماده غذایی راهی کشور چین شوند. به‌همین‌خاطر دراین مقاله قصد داریم واردات سویا از چین و دبی را بطور کامل بررسی کنیم و نشان دهیم چرا این واردات اهمیت داشته و سودی زیاد برای واردکنندگان به‌همراه دارد.

اما زمانی می‌توان از واردات سویا از چین و دبی سود برد که مراحل انجام آن به‌درستی انجام شود. این مراحل عبارتنداز خرید سویا از چین، ترخیص سویاهای خریداری شده از گمرک این کشور و ارسال آنها از چین به ایران.هرکدام از این مراحل دارای نکاتی است که اگر به‌درستی رعایت شوند باعث می‌شود سود مناسبی از واردات آنها ببرید. این نکات را درادامه برای تمام مراحل خرید، ترخیص و ارسال سویاها بررسی می‌کنیم. اگر شما نیز قصد دارید سویا وارد کشور کنید، تاپایان مقاله با ما باشید تا این موضوع را به‌طور دقیق بررسی کنیم.

فهرست مطالب:

سویا چیست و انواع آن کدام است؟

خواص سویا چیست؟

خرید سویا

خرید عمده سویا

خرید سویا از چین

خرید سویا از دبی

ترخیص سویا

وارد کننده سویا

حمل و نقل سویا از چین و دبی

سود واردات سویا چقدر است

واردات سویا از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

سویا چیست و انواع آن کدام است؟

هرچند همه ما سویا را می‌شناسیم و حداقل یکبار از آن در ساخت انواع غذا استفاده کرده‌ایم، اما بهتر است ارنظر علمی نیز این ماده، انواع آن و خواصی که دارد را بشناسیم تا بتوانیم واردات سویا از چین و دبی را با دیدی علمی‌تر دنبال کنیم.

سویا یک گیاه خوراکی است که در بسیاری از کشورها کشت می‌شود. این گیاه از خانواده لگومینوز (Leguminosae) بوده و تقریباً ۳۷٪ از وزن خشک آن را پروتئین تشکیل می‌دهد. سویا به دلیل داشتن پروتئین بالا، یکی از مهم‌ترین منابع غذایی برای گیاه‌خواران و همچنین برای مردمی که به دلیل مشکلات حساسیتی که نسبت به مواد غذایی دیگر دارند است.

به‌طور کلی، سویا به دو دسته سفید و سیاه تقسیم می‌شود. سویای سفید در بیشتر غذاهای آماده مانند حلوا، رب، شیرینی و پنیر استفاده می‌شود، در حالی که سویای سیاه بیشتر در فرآورده‌هایی مانند سس سویا و توفو استفاده می‌شود. شما می‌توانید نوع خشک شده این ماده غذایی را درهر سوپرمارکت و فروشگاه مرتبط با مواد غذایی پیدا کرده و در پخت‌وپزهای خود بکار گیرید.

خواص سویا چیست؟

اما مهم‌ترین دلیلی که باعث انجام عملیات واردات سویا از چین و دبی می‌شود خواصی است که این ماده شگفت‌انگیز به‌همراه دارد. بعضی از مهم‌ترین این خواص عبارتست از:

oپروتئین بالا: سویا حاوی پروتئین بالایی است که می‌تواند به عنوان جایگزین مناسب برای گوشت باشد.

oسلولز کم: سلولز سویا کمتر از سایر دانه‌های گیاهی است که باعث می‌شود قابل هضم‌تر باشد.

oاسیدهای چرب: سویا حاوی اسیدهای چرب اشباع نشده است که به سلامت قلبی کمک می‌کنند.

oفیتواستروژن‌ها: سویا حاوی فیتواستروژن‌ها است که به عنوان جایگزینی طبیعی برای هورمون‌های زنانه (استروژن) شناخته می‌شوند و می‌توانند به کاهش علائم پیش‌پریودی و پوستی‌توانایی کمک کنند.

oآنتی‌اکسیدان‌ها موادی هستند که به سلول‌ها در مقابل آسیب‌های اکسیداتیو محافظت می‌کنند. اکسیداسیون در سلول‌ها و بافت‌ها با تولید رادیکال‌های آزاد همراه است که می‌تواند باعث آسیب سلولی، افزایش خطر بروز بیماری‌های مختلف، شامل سرطان، بیماری‌های قلبی و عروقی، دیابت و بیماری‌های مرتبط با پیری شود.

سویا حاوی مقادیر بالایی از آنتی‌اکسیدان‌ها مانند جنین‌های سویا، ایزوفلاون‌ها و کوئرستین است. بررسی‌های انجام‌شده نشان می‌دهند که مصرف مواد آنتی‌اکسیدانی که در سویا وجود دارند می‌تواند به کاهش خطر بروز بیماری‌های قلبی و عروقی، کاهش سطح کلسترول خون، بهبود وضعیت استخوان و بهبود عملکرد شبکه عصبی مربوط به حافظه و تمرکز کمک کند.

به‌طور کلی، مصرف سویا به عنوان یکی از منابع غذایی سالم و مفید برای سلامتی بدن می‌تواند مفید باشد، اما برای بهره‌برداری کامل از خواص سویا، بهتر است با متخصص تغذیه مشورت کنید.

خرید سویا

اولین مرحله واردات سویا از چین و دبی عبارت است از خرید این محصول غذایی از شرکت‌های تولید کننده مواد غذایی چینی. برای اینکه بتوانید سویاهای باکیفیت و مرغوبی از شرکت‌های مواد غذایی چینی خریداری کنید بهترین راه این است که از شرکت‌های معتبر وئ با سابقه چینی این محصولات غذایی را تهیه کنید. برای اینکه بتوانید یک شرکت معتبر چینی برای خرید سویا پیدا کنید می‌توانید در اینترنت تحقیق کنید.

با یک تحقیق کامل درمورد شرکت‌های فروشنده مواد غذایی و بخصوص سویا در چین می‌توانید لیستی از بهترین این شرکت‌ها تهیه کنید و سپس با گرفتن نمونه از هرکدام، دست به انتخاب بهترین شرکت فروشنده سویا بزنید. این کار باعث می‌شود فروش سویاهای وارداتی درایران برای شما تضمین گردد چراکه کیفیت لازم را خواهند داشت.

خرید عمده سویا

اما اگر قصد دارید واردات سویا از چین و دبی انجام دهید، باید چگونه این محصولات را خریداری کنید؟ بهترین روش برای خرید سویا یا هر مواد غذایی دیگری از چین و واردات آنها به بازار ایران، روش خرید عمده است. در خرید عمده شما می‌توانید چندین تن سویا از تن را با قیمتی بسیار ارزان خریداری کرده و دربازار ایران با قیمتی بیشتر به‎‌فروش رسانید.

همین یاعث می‌شود که سودی مناسب نصیب شما شده و بتوانید وارداتی مناسب داشته باشید. خرید عمده به طور کلی برای تامین مواد غذایی و کالاهای اولیه هر کسب‌وکاری توصیه می‌شود و درواقع عامل اصلی سود راه‌اندازی هر کسب‌وکاری است.

خرید سویا از چین

بعد از اینکه توانستید شرکتی باکیفیت در زمینه خرید سویا که البته امکان خرید عمده ازآن وجود داشته باشد در چین پیدا کنید، در مرحله بعد باید برای خرید رسمی این مواد غذایی اقدام کنید. خرید رسمی این مواد غذایی اینگونه عملی می‌شود که یک پیش‌فاکتور یا پروفرمای خرید تهیه کرده و در آن اطلاعات قیمت خرید سویا، مقدار وزن درخواستی، روش پرداخت هزینه خرید آنها، اطلاعات شرکت فروشنده و اطلاعات شرکت خریدار ثبت می‌شود.

این اطلاعات باید به دقت در پروفرما وارد شوند تا بتوان مرحله خرید را به‌درستی به‌اتمام رسانید. بهترین کار برای درست تکمیل کردن پروفرما این است که انجام آن را به یک مشاور حقوقی دراین زمینه بسپارید.

خرید سویا از دبی

بعداز تهیه پروفرمای خرید این محصولات، باید آن را برای شرکت فروشنده سویا در چین ارسال کنید و منتظر دریافت پاسخ درخواست خرید خود بمانید. عموما از 1 هفته تا 1 ماه زمان می‎‌برد تا شرکت‌های فروشنده سویا در چین به درخواست شما پاسخ داده و اقدام به تهیه سویاهای درخواستی شما کنند.

بعد از اینکه درخواست شما تایید شد، کارمندان شرکت فروشنده اقدام به تهیه سویاهای درخواستی شما کرده و اگر کیفیت آنها موردتایید واحد کنترل کیفی بود، آنها را برای اخذ مجوز قانونی برای ارسال به ایران تحویل گمرک کشور چین می‌دهند. دراین مرحله شما باید برای ترخیص این محصولات به اداره گمرک چین رفته و یک‌سری اقدامات انجام دهید.

ترخیص سویا

آیا تا به حال چیزی راجع‌به ترخیص کالا از گمرک شنیده‌اید؟ تقریبا اکثر کشورهای جهان یک‌سری شرایط و محدودیت‌ها برای صادرات و واردات کالا دارند. این قوانین درجهت این است که اولا به صادرات از کشور خود به دیگر کشورهای دنیا کمک کنند و درثانی یک‌سری تعرفه‌های گمرکی برای حمایت از تولیدات داخلی و سخت کردن واردات از کشورهای دیگر وضع کنند. شما برای اینکه بتوانید مراحل بعدی واردات سویا از چین و دبی را انجام دهید، باید بعداز خرید این محصولات غذایی اقدام به ترخیص آنها از گمرک چین کنید.

در این مرحله باید مطابق با قوانین گمرک کشور چین، یک‌سری مدارک را که ازقبل تهیه کرده‌اید تحویل اداه گمرک دهید تا اجازه ارسال سویاها از چین به ایران به‌شما داده شود. دراین مرحله از واردات سویا از چین و دبی شما باید کارت بازرگانی، بارنامه و البته پروفرمای خرید سویا را به اداره گمرک چین داده و سپس فرم درخواست ترخیص این محصولات را تکمیل کنید تا بتوانید این مواد غذایی را از گمک چین دریافت کرده و به ایران ارسال کنید.

در این مرحله بازرسان گمرک کشور چین بعداز دریافت مدارک و فرم درخواست ترخیص شما اقدام به بررسی سویاهای تحویل داده شده به گمرک کرده و اگر مشکلی وجود نداشته باشد برگه ترخیص آنها را برای شما صادر می‌کنند.

وارد کننده سویا

توجه دارید که در توضیح مرحله ترخیص واردات سویا از چین و دبی اشاره کردیم که برای ترخیص این محصولات باید مدارکی که نام بردیم را تهیه کرده و به اداره گمرک چین بروید. اما آیا درواقع شما باید از ابتدای مراحل واردات تا پایان آنها در کشور چین حضور داشته و شخصا برای انجام مراحل اقدام کنید؟ قطعا خیر چراکه شما تجربه کافی برای انجام این مراحل را ندارید. پس چاره چیست؟

راه‌حل این است که کارهای واردات خود را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید. این افراد متخصص توسط شرکت‌های بازرگانی و وارداتی دراختیار شما قرار داده می‌شود و می‌توانید باکمک آنها که فورواردر نامیده می‌شوند مراحل خرید، ترخیص و ارسال سویا از چین به ایران را انجام دهید. اما چگونه؟ درپایان مقاله توضیح خواهیم داد.

حمل و نقل سویا از چین و دبی

در پایان مرحله دوم واردات سویا از چین و دبی که برگه ترخیص به‌شما تحویل داده شد، نوبت به ارسال این محصولات از کشور چین به ایران می‌رسد. برای ارسال سویاها از چین به ایران شما می‌توانید از شرکت‌های بین‌المللی ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر که کارگو نامیده می‌شوند استفاده کنید.

روش ارسال کالا در این شرکت‌ها بااستفاده از وسایل حمل‌ونقل باری انجام می‌شود. به این صورت 3 روش برای ارسال سویا از چین به ایران وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. این 3 روش کارگو هوایی، کارگو دریایی و کارگو زمینی نامیده می‌شوند.

کارگو دریایی به‌معنای ارسال سویا از چین به ایران با کشتی‌های باری است. کارگو هوایی به‌معنای ارسال این محصولات غذایی با هواپیمای باری از چین به ایران بوده و کارگو زمینی نیز همانطور که از نامش پیداست روش ارسال این مواد غذایی با استفاده از قطار باری از چین به ایران است.

روش کارگو دریایی به‌خاطر امنیت بالایی که دارد و البته هزینه ارسال کمترش، انتخاب اول بازرگانان و تجار ایرانی برای ارسال کالا از چین به ایران است. به‌همین‌خاطر متداول‌ترین روش برای ارسال سویا از چین به ایران روش کارگو دریایی است.

سود واردات سویا چقدر است

برای اینکه به طور دقیق تخمین بزنیم سود واردات سویا از چین و دبی به ایران چه مقدار است باید از 3 چیز اطلاع داشته باشیم. اولین موردی که باید بدانیم قیمت خرید این مواد غذایی در چین است. گزینه بعدی قیمت فروش سویاها در بازار ایران بوده و در نهایت باید از هزینه‌هایی که برای واردات باید انجام داد را هم اطلاع داشته باشیم. دانستن این 3 فاکتور باعث می‌شود که بتوانیم سود واردات این مواد غذایی را به صورت زیر تعیین کنیم:

سود واردات برابر می‌شود با اختلاف قیمت خرید و فروش سویا منهای هزینه‌های واردات این مواد عذایی از چین به ایران. درنتیجه هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد و ازطرفی هزینه‌های واردات کمتر گردد، سود واردات سویا از چین و دبی بیشتر خواهد شد.

واردات سویا از چین با شرکت علی والا

همانطور که توضیح دادیم، شما باید برای انجام کارهای واردات سویا از چین و دبی به‌درستی، انجام مراحل این عملیات را به افراد متخصص در زمینه واردات کالا از چین به ایران بسپارید. این افراد متخصص اما دراختیار شرکت‌های بازرگانی واسطه است. به‌همین‌خاطر پیشنهاد ما این است که حتما کارهای واردات خود را به شرکت بازرگانی علی والا بسپارید.

این شرکت به خاطر داشتن فورواردرهایی بسیار با تجربه و دانا در زمینه واردات کالا از چین به ایران می‌تواند کارهای واردات شما را به‌خوبی و بدون کم و کاست انجام دهد. تنها کافی است که با شرکت علی والا تماس گرفته و از آنها بخواهید که باتوجه‌به شرایط و هزینه‌های واردات شما، استراتژی مناسبی برای واردات سویاهای درخواستی شما طراحی کرده و با کمترین هزینه ممکن و در کمترین زمان، آنها را برای شما وارد کنند.

حرف آخر

سویا یک گیاه خوراکی است که در بسیاری از کشورها کشت می‌شود. این گیاه از خانواده لگومینوز (Leguminosae) بوده و تقریباً ۳۷٪ از وزن خشک آن را پروتئین تشکیل می‌دهد. سویا به دلیل داشتن پروتئین بالا، یکی از مهم‌ترین منابع غذایی برای گیاه‌خواران و همچنین برای مردمی که به دلیل مشکلات حساسیتی که نسبت به مواد غذایی دیگر دارند است.

این ماده غذایی به‌خاطر داشتن خواص ویژه‌ای که دارد یکی از محبوب‌ترین محصولات غذایی است که بازرگانان آن را از چین به ایران وارد می‌کنند.و به‌همین‌خاطر در این مقاله سعی کردیم واردات سویا از چین و دبی را بطور کامل توضیح دهیم تا اگر شما هم قصد واردات این مواد غذایی را دارید آن را به‌بهترین نحو انجام دهید.

سوالات متداول

خواص پزشکی سویا چیست؟

دو عدد از مهم‌ترین خواص پزشکی سویا یکی پروتئین بالا است که می‌تواند به عنوان جایگزین مناسب برای گوشت باشد و دیگری دارابودن اسیدهای چرب اشباع نشده است که به سلامت قلبی کمک می‌کنند.

متداول‌ترین روش برای واردات سویا از چین و دبی به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی متداول‌ترین روش برای ارسال این محصول غذایی از چین به ایران است.

مدارک لازم برای ترخیص سویا از گمرک چین کدام است؟

کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرما مدارک لازم برای ترخیص این ماده غذایی از گمرک چین است.

23 Apr 2023

واردات دینام خودرو از چین

واردات دینام خودرو از چین
واردات دینام خودرو از چین

دینام یکی از اختراعاتی است که ریشه آن به آزمایشات مایکل فارادی، فیزیکدان تجربی انگلیسی بازمی‌گردد. وی دریافت که می‌توان باحرکت دادن یک آهنربا در مداری بسته از سیم‌های مسی، باعث ایجاد جریان الکتریکی درآن مدار گشت. یعنی با حرکت مکانیکی می‌شد نیروی الکتریکی ایجاد کرد. این موضوع بعدها در قرن 19ام باعث اختراع انواع موتورهای الکتریکی و البته دینام گشت. امروزه دینام‌ها بخش مهمی از سیستم الکتریکی خودروها هستند و به‌همین‌دلیل دراین مقاله قصد داریم واردات دینام خودرو از چین را بطور کامل بررسی کنیم.

واردات دینام خودرو از چین شامل 3 مرحله اساسی خرید دینام از چین، ترخیص دینام‌های خریداری شده از گمرک چین و ارسال آنها از کشور چین به ایران است. هرکدام ازاین مراحل خودشان نکاتی دارند که باید به آنها توجه شود تا بتوان وارداتی پرسود داشت. این نکات را قصد داریم درادامه مقاله برای هرکدام از مراحل بصورت جدا بررسی کنیم. اما پیش ازآن توضیحی کلی از خود دینام خودرو و کاربردهای آن ارائه می‌دهیم. اگر شما هم قصد واردات این وسایل بسیار مفید و کاربردی را دارید حتما تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا هرآنچه لازم است بدانید را برای شما توضیح دهیم.

فهرست مطالب

دینام خودرو و انواع آن

کاربردهای دینام خودرو

واردات دینام خودرو

خرید دینام خودرو

خرید عمده دینام خودرو

خرید دینام خودرو از چین

ترخیص دینام خودرو

حمل و نقل دینام خودرو

وارد کننده دینام خودرو

سود واردات دینام خودرو

واردات دینام خودرو از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

دینام خودرو و انواع آن

قبل ازاینکه مراحل واردات دینام خودرو از چین را بررسی کنیم لازم است که این قطعه را به‌خوبی بشناسیم. دینام خودرو یک قطعه‌ی مکانیکی است که با استفاده از حرکت دوار یک موتور، انرژی الکتریکی تولید می‌کند و به باتری خودرو انتقال می‌دهد. دینام به عنوان یکی از اجزای مهم سیستم برق خودرو، به برق رساندن به تمامی قطعات الکتریکی خودرو کمک می‌کند.

انواع دینام خودرو عبارت است از:

۱- دینام‌های AC این نوع دینام‌ها با دوار برق‌تولیدکننده‌ی سینوسی القایی (Alternator) کار می‌کنند. این دینام‌ها برای خودروهای جدید مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۲- دینام‌های DC این نوع دینام‌ها برای خودروهای قدیمی‌تر به کار می‌روند. در این دینام‌ها، با توجه به حرکت دوار، با استفاده از یک رانده و یک سیم چرخان، برق DC تولید می‌شود.

۳- دینام‌های هیبریدی این نوع دینام‌ها دارای دو بخش AC و DC هستند و از هر دو نوع دینام AC و DC استفاده می‌کنند. این دینام‌ها برای خودروهایی با سیستم برق پیچیده استفاده می‌شوند.

۴- دینام‌های مجهز به فن این دینام‌ها دارای فن‌های خنک‌کننده‌ی داخلی هستند تا دمای دینام را کاهش دهند. این دینام‌ها برای خودروهایی با شرایط استفاده شدید در شرایط آب و هوایی گرم و رطوبتی ایده‌آل هستند.

به طور کلی، استفاده از هر نوع دینام به وابستگی به نوع خودرو و شرایط کاری آن دارد.

کاربردهای دینام خودرو

اما کاربردهای دینام خودرو کدام است که باعث شده واردات دینام خودرو از چین چنین متقاضی بالایی داشته و البته سود مناسبی برای واردکنندگان آن به‌همراه داشته باشد؟ دینام خودرو کاربردهای متنوعی دارد. برخی از کاربردهای آن عبارتند از:

۱- تأمین برق برای قطعات الکتریکی خودرو: دینام خودرو با تولید برق، قادر به تأمین برق مورد نیاز برای قطعات الکتریکی خودرو مانند رادیو، فن‌های خنک کننده، سیستم رانندگی و لامپ‌های روشنایی است.

۲- شارژ باتری خودرو: با تولید برق، دینام خودرو می‌تواند باتری خودرو را شارژ کند و تأمین انرژی لازم برای راه‌اندازی موتور و سایر قطعات الکتریکی خودرو را از طریق باتری انجام دهد.

۳- کمک به مصرف سوخت: با تأمین برق لازم برای قطعات الکتریکی خودرو، دینام خودرو می‌تواند به کاهش مصرف سوخت در خودرو کمک کند.

۴- استفاده به عنوان ژنراتور: برخی از دینام‌های خودرو می‌توانند به عنوان ژنراتور برای تولید برق در محیط‌های خارج از خودرو مانند کمپینگ و باغ استفاده شوند.

۵- کمک به شارژ باتری در موتورهای قایق: دینام خودرو به عنوان یک سیستم شارژ باتری در موتورهای قایق نیز استفاده می‌شود.

در کل، دینام خودرو یکی از اجزای مهم و ضروری سیستم برق خودرو می‌باشد و بدون آن، عملکرد صحیح و قابل اعتماد خودرو ممکن نیست.

واردات دینام خودرو

حال که دریافتید دینام خودرو چه اهمیتی دارد و واردات دینام خودرو از چین چه کاربردهایی دارد، وقت آن است که باهم این مراحل را بطور کامل بررسی کنیم و نشان دهیم که چگونه می‌‎توان آنها را به‌گونه‌‎ای انجام داد که در نهایت منجربه سود برای واردکننده گردند. همان‌طور که در بخش مقدمه گفتیم، واردات دینام خودرو از چین شامل 3 مرحله است.

مرحله اول آن خرید این وسایل از شرکت‌های فروشنده چینی است، مرحله دوم آن ترخیص دینام‌های خریداری شده از گمرک کشور چین بوده و مرحله سوم ارسال این دینام‌ها از کشور چین به ایران. اینکه هرمرحله چه نکاتی دارد که اگر رعایت شوند باعث سودآور بودن این واردات می‌گردند را درادامه توضیح خواهیم داد. درابتدا هم با مرحله خرید دینام از چین آغاز می‌کنیم.

خرید دینام خودرو

اولین مرحله برای واردات دینام خودرو از چین عبارت است از خرید این وسایل از کشور چین. برای خرید دینام از چین لازم است که شما در ابتدا یک‌سری شرکت تولیدکننده و فروشنده دینام خودرو درچین پیدا کنید و سپس بابررسی دینام‌های ساخته شده توسط آنها اقدام به انتخاب کنید. برای یافتن لیست این شرکت‌ها بهترین ابزار اینترنت است. با تحقیق در اینترنت می‌توانید از تعداد شرکت‌های فروشنده دینام خودرو در چین باخر شده و ازمیان آنها بهترینشان را برای خرید انتخاب کنید.

در مرحله انتخاب بهترین شرکت چینی برای واردات دینام خودرو از چین به ایران، می‌توانید از هر شرکت یک نمونه دینام خودرو بخواهید و سپس براساس کیفیت نمونه‌های ارسال شده دست به انتخابی مناسب بزنید.

شرکت‌های فروشنده دینام خودرو چینی برای اینکه مشتری جذب کنند برای شما نمونه و کاتالوگ ارسال می‌کنند تا بتوانید با چشمانی باز دست به انتخاب بزنید. البته می‌توانید برای پیداکردن بهترین شرکت فروشنده دینام خودرو در چین، نمونه‌ها را به واحدهای کنترل کیفی برده و براساس نظر کارشناسان دست به انتخاب بزنید.

خرید عمده دینام خودرو

بعداز یافتن شرکت موردنظرتان، باید روش خرید دینام‌های خودرو را هم مشخص کنید. قسمت قبل که روی خرید از بهترین شرکت فروشنده تاکید داشتیم به‌این‌خاطر بود که بعدا بتوانید این دینام‌ها را به‌خاطر کیفیت خوبشان در بازار ایران با قیمتی مناسب به‌فروش برسانید.

این بار تاکید ما روی خرید عمده دینام‌های خودرو به خاطر این است که هزینه اولیه واردات دینام خودرو از چین برای شما به کمترین مقدار خود رسیده و بتوانید با فروش آنها به‌قیمت تکی دربازار ایران سودی مناسب کسی کنید. درمورد سود این واردات درقسمت پایانی مقاله بیشتر توضیح خواهیم داد. فعلا باید بدانید که دراین مرحله باید حتما دینام‌ خودروی موردنیاز خود را بصورت عمده خریداری کنید.

خرید دینام خودرو از چین

بعداز اینکه شرکت چینی فروشنده دینام خودرو از چین را پیدا کردید و لزوم خرید عمده این محصولات برای شما محرز شد، نوبت به این می‌رسد که توضیح دهیم چگونه می‌توانید دینام‌های خودروی درخواستی خود را از این شرکت چینی بصورت رسمی خریداری کنید.

برای خرید رسمی دینام خودروها از چین و واردات دینام خودرو از چین لازم است که نامه درخواست خرید رسمی که پیش‌فاکتور نام دارد تهیه کرده و برای این شرکت ارسال کنید. این نامه را پروفرما هم می‌نامند و شامل اطلاعاتی است که باید حتما بادقت درآن درج گردند.

این اطلاعات عبارتند از قیمت خرید دینام‌ خودروها، تعداد درخواستی و البته روش پرداخت هزینه خرید آنها. این اطلاعات باید به‌دقت وارد پروفرما شده و بهترا است درحضور یک مشاور حقوقی اینکار انجام شود. شما بعداز اینکه توانستید پروفرمای خرید دینام خودرو از چین را انجام دهید باید آن را برای شرکت فروشنده ارسال کنید و منتظر پاسخ آنها بمانید.

عموما حدود 1 هفته الی 1 ماه طول می‌کشد تا پاسخ درخواست شما داده شود. بعداز اینکه درخواست شما تایید شد، شرکت فروشنده دینام‌ها را به گمرک چین تحویل می‌دهد تا برای ارسال قانونی به ایران آماده گردند. بعداز تحویل دینام‌ها به گمرک چین، شما باید برای مرحله بعدی واردات دینام خودرو از چین آماده گردید.

ترخیص دینام خودرو

مرحله دوم واردات دینام خودرو از چین عبارتست از ترخیص این وسایل از گمرک کشور چین. برای اینکه بتوانید دینام خودروها را از گمرک این کشور ترخیص کنید لازم است که مدارکی قانونی را تحویل اداره گمرک کشور چین دهید. این مدارک عبارتند از بارنامه، پروفرمای خرید دینام خودرو و البته کارت بازرگانی و دیگر مدارک هویتی خودتان.

بعد از تهیه این مدارک و البته تکمیل فرم درخواست ترخیص دینام خودروها، بازرسان گمرک چین به بررسی آنها پرداخته و اگر مشکلی وجود نداشته باشد، برگه ترخیص آنها را برای شما صادر می‌کنند. صدور این برگه به‌معنای داشتن اجازه ارسال دینام‌ها به ایران است. عملیاتی که درقسمت بعد آن را بطور کامل توضیح خواهیم داد.

حمل و نقل دینام خودرو

بعد از اینکه توانستید دینام خودروها را از گمرک چین ترخیص کنید، نوبت به ارسال آنها به ایران می‌رسد که البته آخرین مرحله واردات دینام خودرو از چین است. برای اینکه این اجناس به ایران انتقال داده شوند 3 راه پیشروی شما است.

3 راه هوایی، زمینی و البته دریایی. شرکت‌هایی که برای انتقال دینام خودورها از چین به ایران به‌شما کمک خواهند کرد کارگو نامیده می‌شوند. وظیفه این شرکت‌ها این است که دینام خودروهای موردنیاز شما را با استفاده از وسایل حمل‌ونقل باری ازچین به ایران انتقال دهند.

3 راهی که گفتیم برای واردات دینام خودرو از چین به ایران پیشروی شما است همان 3 طریقی است که شرکت‌های کارگو ازآن برای ارسال دینام خودروها از چین به ایران استفاده می‌کنند. روش اول کارگو هوایی نام دارد که درآن از هواپیمای باری برای ارسال دینام‌ها استفاده می‌شود.

روش دوم کارگو دریایی نام دارد و درآن از کشتی باری برای انتقال این اجناس استفاده می‌شود و البته روش سوم نیز ارسال این اجناس با استفاده از کارگو زمینی است که وسیله حمل‌ونقل درآن قطار باری است. هرکدام از این روش‌ها مزایا و معایب خود را دارد اما متداول‌ترین روش از میان آنها روش کارگو دریایی است.

وارد کننده دینام خودرو

برای انجام مراحل واردات دینام خودرو از چین به ایران باید شما یا شخصی که به قوانین و مراحل انجام اینکار تسلط دارد در کشور چین حضور داشته باشید. ازانجا که واردکنندگان اکثرا تجربه کافی برای واردات کالا از چین به ایران را ندارند، بهترین گزینه این است که انجام این کار به شخص یا اشخاص متخصص دراین زمینه که فورواردر نامیده می‌شوند سپرده شود. فورواردرها ازجانب شرکت‌های بازرگانی واسطه دراختیار واردکننده قرار می‌گیرند و شما به‌عنوان واردکننده می‌توانید از وجود این افراد بهره برده و کارهای واردات خود یعنی خرید، ترخیص و ارسال دینام خودرو را به آنها بسپارید.

سود واردات دینام خودرو

در قسمت خرید عمده اشاره کردیم که سود واردات دینام خودرو از چین کاملا بستگی به‌نوع خرید شما دارد. در واقع اگر دینام خودروها را از شرکت‌های معتبر چینی خریداری کنید، خیالتان از کیفیت بالای آنها راحت بوده و این یعنی فروش این اجناس در ایران تضمین شده است.

از سویی اگر آنها را بصورت عمده خریداری کنید، قیمت خریدشان پایین بوده و درنتیجه همین اختلاف قسمت فروش در ایران و خرید درچین باعث می‌شود که سود واردات دینام خودرو برای شما ماکزیمم گردد. پس کافی است آنها را از یک شرکت معتبر بصورت عمده خریداری کنید.

واردات دینام خودرو از چین با شرکت علی والا

شرکتی که بتواند به‌شما در مراحل خرید و تکمیل پروفرمای خرید دینام خودرو، درمرحله ترخیص دینام‌های خریداری شده از گمرک چین و درنهایت ارسال این دینام‌ها از چین به ایران کمک کند، شرکتی نیست جز شرکت بازرگانی علی والا.

این شرکت برای انجام کارهای واردات دینام خودرو از چین شما بهترین فورواردرها را دراختیار داشته و می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و البته به ساده‌ترین شکل کار واردات دینام‌ها را برای شما به سرانجام رساند. تنها کافی است با این شرکت تماس بگیرید و از آنها بخواهید باتوجه‌به شرایط واردات شما و هزینه‌ای که قرار است برای واردات دینام انجام دهید، استراتژی مناسبی تدارک ببینند.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم اهمیت و ضرورت واردات دینام خودرو از چین را برای شما توضیح دهیم. این قطعات به‌خاطر جایگاه ویژه‌ای که در برق خودرو دارند، دارای وارداتی پرمتقاضی و البته پرسود هستند. به‌همین‌خاطر ابتدا توضیح دادیم که اصلا دینام خودرو چیست و چه کاربردهایی دارد. سپس به‌سراغ بررسی مراحل واردات این قطعه مهم رفتیم و مرحله‌به‌مرحله واردات آنها ار توضیح دادیم.

یعنی از خرید این قطعات از چین و چگونگی آن شروع کردیم و درنهایت با توضیح چگونگی ارسال و سود واردات آنها بحث را به‌پایان بردیم. دانستن نکاتی که گفته شد همه برای داشتن یک واردات پرسود ضروری بوده و امیدواریم بتوانید با این توضیحات وارداتی موفق و سودآور درزمینه دینام خودرو داشته باشید.

سوالات متداول

برای انجام مراحل واردات دینام خودرو از چین به ایران چه مراحلی باید پشت سر گذاشته شود؟

برای واردات این قطعات مهم از چین به ایران باید 3 مرحله خرید دینام خودرو از چین، ترخیص دینام‌های خریداری شده از گمرک چین و ارسال آنها به ایران پشت سر گذاشته شود.

چگونه می‌توان دینام خودروها را از گمرک چین ترخیص کرد؟

برای ترخیص دینام خودروهای خریداری شده از گمرک چین، شما باید علاوه بر تکمیل برگه درخواست ترخیص، یک‌سری مدارک مثل بارنامه، کارت بازرگانی و البته پروفرما را هم به اداره گمرک چین تقدیم کنید تا کارهای ترخیص دینام خودروی شما پی‌گیری شود.

متداول‌ترین روش انتقال دینام خودرو از چین به ایران کدام است؟

متداول‌ترین روش ارسال دینام خودرو از چین به ایران عبارت است از ارسال این اجناس با کارگو دریایی.

23 Apr 2023

واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی

واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی
واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی

مصالح ساختمانی چنان کاربرد دارند که نیازی نیست راجع‌ به اهمیت واردات آنها توضیح دهیم. هرجایی که کاری عمرانی یا ساختمانی انجام می‌شود به مصالح ساختمانی نیاز است. به‌همین‌خاطر واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی بسیار سود دارد زیرا تقاضا برای خرید مصالح ساختمانی درایران بسیار زیاد است. این موضوع باعث شده است که دراین مقاله به واردات این تولیدات از کشور چین بپردازیم تا شما بتوانید هرآنچه نیاز دارید بدانید تا بتوانید وارداتی پرسود درزمینه مصالح ساختمانی داشته باشید را به‌دست آورید. اگر جزو کسانی هستید که قصد واردات مصالح ساختمانی از چین را دارید این مقاله برای شما فراهم شده است. 

واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی به ایران 3 مرحله اساسی دارد که عبارتنداز خرید این مصالح از کشور چین، ترخیص آنها از گمرک کشور چین و ارسال این مصالح از چین به ایران. هرکدام ازاین مراحل دارای نکات مهمی هستند که اگر آنها را نشناسید واردات مصالح ساختمانی از چین برای شما مفید نخواهد بود. این نکات را ابتدا برای اولین مرحله واردات مصالح ساختمانی از چین یعنی خرید این مصالح توضیح خواهیم داد. تاپایان مقاله با ما همراه باشید تا بتوانیم نکات کلی این عملیات را برای شما توضیح دهیم.

فهرست مطالب

مصالح ساختمانی چیست؟

کاربردهای مصالح ساختمانی

خرید مصالح ساختمانی

خرید عمده مصالح ساختمانی

خرید مصالح ساختمانی از چین

خرید مصالح ساختمانی از دبی

ترخیص مصالح ساختمانی

وارد کننده مصالح ساختمانی

حمل و نقل مصالح ساختمانی از چین و دبی

سود واردات مصالح ساختمانی چقدر است

واردات مصالح ساختمانی از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

مصالح ساختمانی چیست؟

با اینکه همه ما مصالح ساختمانی را دیده‌ایم و تقریبا آنها را می‌شناسیم، اما بهتر است که ابتدا تعریفی برای این مصالح ارائه دهیم و کاربردهای آن را بررسی کنیم و سپس با این شناخت به‌سراغ بررسی واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی برویم. مصالح ساختمانی شامل هر نوع موادی است که برای ساختمان و سازه‌های مختلف استفاده می‌شود. این مواد می‌توانند از جمله مواد زیر باشند:

۱- مواد ساختمانی سخت: شامل بتن، سیمان، شن، ماسه و سنگ است. این مواد برای اجرای بتن‌های مسلح، ساختمان‌های بلند، پل‌ها و راه‌های بتنی استفاده می‌شوند.

۲- مواد ساختمانی نرم: شامل چوب، میلگرد، ورق، لوله، پروفیل و فولاد است. این مواد برای ساختمان‌های فلزی، سازه‌های فولادی، پل‌ها و برج‌های بلند استفاده می‌شوند.

۳- مواد ساختمانی سطحی: شامل موادی مانند سرامیک، گرانیت، سنگ، شیشه، پلاستیک، آلومینیوم و PVC است. این مواد برای دیوارپوش‌ها، پنجره‌ها، درب‌ها و سایر تجهیزات ساختمانی استفاده می‌شوند.

کاربردهای مصالح ساختمانی

انواع مصالح ساختمانی برای کاربردهای مختلفی استفاده می‌شوند. برای مثال، بتن و سیمان برای ساختمان‌های بلند و پل‌ها، چوب برای ساختمان‌های چوبی و محوطه سازی، و سرامیک برای دیوارپوش‌ها و کفپوش‌ها استفاده می‌شوند.

همچنین، مواد ساختمانی مانند شیشه و PVC برای پنجره‌ها و درب‌ها استفاده می‌شوند، و فولاد برای ساختمان‌های فلزی، پل‌ها و برج‌های بلند مورد استفاده قرار می‌گیرند. پس تقریبا این مصالح را می‌توان برای هرکار عمرانی مورداستفاده قرار داد. به‌همین‌خاطر واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی بسیار پراهمیت و البته پرسود است. درادامه نکاتی که لازم است بدانید تا این واردات برای شما پرسود باشد را توضیح خواهیم داد.

خرید مصالح ساختمانی

اولین مرحله واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی عبارتست از خرید این مصالح از کشور چین. برای اینکه بتوانید مصالح ساختمانی موردنیاز خود را از چین خریداری کنید لازم است که حتما شرکتی مناسب برای خرید مصالح باکیفیت درچین پیدا کنید و ازآن خریداری کنید.

هرچه مصالح ساختمانی خریداری شده توسط شما باکیفیت‌تر باشد آنگاه واردات شما پرسودتر خواهد بود. پس باید سعی کنید حتما شرکت‌هایی معتبر دراین زمینه در کشور چین پیدا کنید و برای خرید از آنها اقدام کنید. برای اینکه بتوانید انتخابی مناسب داشته باشید، می‌توانید از شرکت‌هایی که یافته‌اید نمونه بخواهید و ازروی کیفیت نمونه‌ها دست به انتخاب بهترین شرکت بزنید.

خرید عمده مصالح ساختمانی از چین و دبی

بهترین روش برای خرید و واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی به کشور این است که حتما بصورت عمده خریداری شوند. خرید عمده این محصولات به‌معنای این است که بتوان تعداد زیادی از آنها را با قیمتی اندک وارد کشور کرد و با قیمتی بیشتر در بازار ایران به‌فروش رسانید. این نوع خرید باعث می‌شود که سودی مناسب از واردات این محصولات برای واردکننده فراهم گردد.

البته اینکه دقیقا چه‌مقدار سود از این واردات ممکن است نصیب شما گردد را در بخش پایانی مقاله توضیح می‌دهیم. بااینحال در این مرحله از واردات بدانید که خرید شما باید حتما بصورت عمده باشد تا بتوان آن را وارداتی سودآور به‌حساب آورد.

خرید مصالح ساختمانی از چین

بعداز اینکه توانستید شرکت فروشنده مصالح ساختمانی در چین را پیدا کنید، نوبت به ارسال درخواست رسمی خرید به این شرکت می‌رسد. این درخواست رسمی همان پیش‌فاکتور خرید محصولات است که البته باید به‌دقت تکمیل شود تا مرحله اول واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی تکمیل گردد. پیش‌فاکتور را در زبان تخصصی واردات پروفرما هم می‌نامند.

پروفرما باید حتما شامل اطلاعات مربوط به قیمت خرید مصالح ساختمانی، تعداد درخواستی، نحوه پرداخت هزینه خرید این محصولات و البته آدرس و شماره تلفن شرکت فروشنده و خریدار باشد. بهترین راه برای اینکه پروفرمای شما بدون ابهام نوشته شود این است که حتما آن را در حضور یک مشاور حقوقی تکمیل کنید. این موضوع را در پایان مقاله بیشتر باز می‌کنیم.

خرید مصالح ساختمانی از دبی

اما بعد از تکمیل پروفرما و ارسال آن برای شرکت فروشنده چه اتفاقی می‌افتد؟ دراین مرحله از واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی شما باید منتظر دریافت پاسخ از شرکت فروشنده بمانید تا خرید شما را تایید کند. اگر خرید شما موردتایید باشد شرکت فروشنده مصالح ساختمانی چینی اقدام به تهیه مصالح درخواستی کرده و سپس بعداز تست کیفیتشان، آنها را تحویل گمرک کشور چین خواهد داد.

تست مصالح ساختمانی یک عملیات مهندسی است که درواحد کنترل کیفی کارخانه‌ها انجام می‌شود و یک عملیات بسیار ضروری برای خرید این مواد است. دراین مرحله بعداز اینکه شرکت فروشنده مصالح موردنیاز شما را به گمرک کشور چین تحویل داد، شما باید برای ترخیص آنها به گمرک این کشور رفته و برای ترخیص آنها اقدام کنید. عملیات ترخیص را درقسمت بعد توضیح داده‌ایم.

ترخیص مصالح ساختمانی

مرحله دوم واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی عبارتست از ترخیص این مصالح از گمرک کشور چین. برای ترخیص مصالح ساختمانی از گمرک این کشور لازم است که شما اقداماتی عملی انجام دهید.

برای مثال باید به اداره گمرک رفته و یک‌سری مدارک مثل کارت بازرگانی، بارنامه خرید محصولات، پروفرما و البته مدارک هویتی خودتان را تحویل گمرک این کشور داده و همچنین فرم درخواست ترخیص مصالح را هم تکمیل کرده و منتظر پاسخ درخواست خود بمانید.

بازرسان گمرک کشور چین بعداز اینکه مصالح تحویل داده شده به گمرک را بررسی کردند و دریافتند که ازنظر قانونی مشکلی ندارد، اقدام به صدور برگه ترخیص آنها کرده و شما می‌توانید بادریافت برگه ترخیص این مصالح آنها را تحویل گرفته و به ایران ارسال کنید.

وارد کننده مصالح ساختمانی

به نظرتان چگونه می‌توان مراحل واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی را بصورت عملی انجام داد؟ انجام این مراحل نیازمند حضور فیزیکی شخصی آشنا با قوانین گمرکی و حقوقی خرید از چین آشنا در این کشور است. برای همین لازم است که یا خودتان و یا شخصی که اجازه قانونی شما را دارد در این کشور حضور داشته و برای انجام عملیات‌ خرید، ترخیص و ارسال مصالح ساختمانی از چین به ایران اقدام کند.

این شخص را در ادبیات واردات و صادرات فورواردر می‌نامند. اینکه فورواردر کیست و چگونه می‌توانید از وجود او برای انجام مراحل واردات بهره ببرید را درپایان مقاله با معرفی شرکت بازرگانی علی والا توضیح خواهیم داد.

حمل و نقل مصالح ساختمانی از چین و دبی

آخرین مرحله واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی ارسال این مصالح از کشور چین به ایران است. دراین مرحله شما باید ازمیان 3 راه ارسال کالا از چین به ایران یکی را که با شرایط واردات و هزینه‌های شما جور است انتخاب کنید. راه اول این است که مصالح خریداری شده خود را ازطریق زمینی و با قطار باری به ایران بفرستید.

راه دوم ارسال این مصالح با استفاده از کشتی باری و از راه دریایی است. راه سوم نیز استفاده از هواپیمای باری برای ارسال این مصالح از چین به ایران است. هرکدام از این راه‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارد و شما باید مطابق با کیفیت و تعداد مصالح ساختمانی که قصد واردات آن را دارید دست به انتخاب ازمیان این سه گزینه بزنید.

سود واردات مصالح ساختمانی چقدر است

اینکه سود واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی به ایران دقیقا چه مقدار است را نمی‌توان ازقبل تخمین زد. اما اینکه چه نکاتی روی ماکزیمم شدن این سود موثر است را می‌توان معرفی کرد. اولین عامل موثر روی ماکزیمم شدن سود واردات مصالح ساختمانی از چین به ایران کیفیت مصالحی است که شما خریداری کرده‌اید.

نکته دوم هم قیمت خرید عمده‌ این مصالح از چین است. هرچه قیمت عمده پایین‌تر و کیفیت مصالح خریداری شده بیشتر باشد، اختلاف میان قیمت خرید و فروش این مصالح بیشتر شده و درنتیجه سود واردات آنها افزایش می‌یابد.

واردات مصالح ساختمانی از چین با شرکت علی والا

برای اینکه بتوانید از فورواردرها به‌منظور انجام کارهای واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی استفاده کنید بهترین کار این است که کارهای واردات خود را به شرکت علی والا بسپارید. این شرکت با داشتن فورواردرهایی بسیار با تجربه و آگاه در چین تمام مراحل خرید، ترخیص و ارسال مصالح ساختمانی درخواستی شما را برعهده گرفته و بدون اینکه نیاز باشد شما به چین سفر کنید آنها را وارد ایران کرده و به‌شما تحویل می‌دهد.

حرف آخر

مصالح ساختمانی جزو پرکاربردترین محصولاتی است که می‌توان آنها را ازطریق واردات در دسترس جامعه قرار داد. همانطور که درطول مقاله توضیح دادیم شما می‌توانید با واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی یان محصولات را به ایران وارد کرده و برای ساخت ساختمان، انجام کارهای عمرانی زیرساختی، ساخت پنجره و در، ساخت پل و عابر پیاده و تقریبا هر سازه‌ای که در سطح شهر می‌بینید مورد استفاده قرار دهید. امیدواریم مطالبی که در این مقاله گفته شد به شما یک راهنمایی کلی از اینکه چگونه می‌توان این عملیات را انجام داد داده باشد.

سوالات متداول

برای واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی باید چکار کرد؟

به طور کلی برای انجام این کار باید 3 مرحله را پشت سر گذاشت: خرید، ترخیص و ارسال این مصالح از چین به ایران.

متداول‌ترین راه برای ارسال مصالح ساختمانی از چین به ایران کدام است؟

متداول‌ترین راه استفاده از روش کارگو دریایی است.

برای ماکسیمم شدن سود واردات مصالح ساختمانی از چین و دبی به ایران باید چکار کرد؟

برای اینکه این سود ماکسیمم شود کافیست که شما ابتدا یک شرکت فروشنده استاندارد پیدا کنید و سپس محصولات درخواستی خود را به صورت عمده از آن خریداری کنید.

17 Apr 2023

واردات میلگرد از چین و دبی

واردات میلگرد از چین
واردات میلگرد از چین

میلگردها از جمله مصالح ساختمانی پایه‌ای هستند که وجودشان برای انجام تمام کارهای عمرانی ضروری است. به همین دلیل واردات میلگرد از چین و دبی را می‌توان یکی از سودآورترین و پرمتقاضی‌ترین انواع واردات در میان واردات مصالح ساختمانی پایه به ایران به‌حساب آورد. دراین مقاله قصدمان این است که مراحل و نکات واردات این قطعه بسیار پرکاربرد را بررسی کنیم. یعنی مشخص کنیم که اصلا برای چه واردات میلگرد اینقدر متقاضی دارد و اگر شما هم قصد دارید آنها را وارد کشور کنید باید چکار کنید و چه نکاتی را رعایت کنید. 

برای این منظور درادامه مقاله به تمام مراحل و نکات واردات میلگرد از چین و دبی خواهیم پرداخت تا چیزی ناگفته نماند. این مراحل بصورت خلاصه عبارتنداز خرید میلگرد از کشور چین، ترخیص میلگردهای خریداری شده از گمرک کشور چین و ارسال آنها از چین به ایران. هرکدام از این مراحل خودشان دارای نکاتی بسیار مهم هستند که اگر آنها را نشناسید واردات شما سودآور نخواهد بود. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا این عملیات را بطور کامل بررسی کنیم و مشخص کنیم که چه مقدار این واردات سودآور است.

فهرست مطالب

میلگرد چیست و انواع آن کدام است؟

خرید میلگرد

خرید عمده میلگرد

خرید میلگرد از چین و دبی

ترخیص میلگرد

وارد کننده میلگرد

حمل و نقل میلگرد از چین و دبی

سود واردات میلگرد چقدر است

واردات میلگرد از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

میلگرد چیست و انواع آن کدام است؟

لازم است که قبل از بررسی مراحل واردات میلگرد از چین و دبی حتما بررسی کنیم که اصلا میلگرد چیت و چه کاربردهایی دارد. بطور خلاصه میلگرد یک نوع فلز طولی است که در انواع مختلفی تولید شده‌ و برای کاربردهای مختلفی از جمله ساختمان‌سازی، خودروسازی، صنعتی و تجهیزاتی به کار می‌رود. کاربردهای میلگرد در ساختمان‌سازی شامل ساخت ستون‌ها، بارهای سقف و طبقات، نرده‌ها، درب‌ها و پنجره‌ها و همچنین در ساخت سازه‌های پل، تونل و برج‌های بلند مانند برج خلیفه در دبی استفاده می‌شود.

همچنین در خودروسازی برای ساخت اجزای بدنه خودرو مانند شاسی، قاب‌ها، درب‌ها و ستون‌ها به کار می‌رود. در صنایع فلزی و تجهیزاتی نیز میلگرد برای ساخت اجزای مختلفی از جمله قطعات ماشین‌آلات، تجهیزات صنعتی و موتورها استفاده می‌شود. همچنین در صنایع خاصی مانند صنایع دریایی، نفت و گاز و نیروگاه‌ها نیز کاربرد دارد. به‌خاطر همین کاربردهای وسیع است که واردات میلگرد از چین و دبی متقاضی بسیار زیادی درمیان بازرگانان ایرانی دارد.

خرید میلگرد

حال که دانستیم میلگرد چیست و وجود آن درصنایع مختلف چه اهمیتی دارد، لازم است که مراحل واردات میلگرد از چین و دبی را هم مرحله به مرحله بررسی و نکات هرکدام را توضیح دهیم. اولین مرحله این عملیات عبارت است از خرید میلگرد از کشور چین. برای خرید میلگرد از کشور چین لازم است که حتما شما این مصالح را از یک شرکت معتبر و با کیفیت خریداری کنید.

چراکه زمانی متقاضی خرید این مصالح درایران بسیار زیاد خواهد بود که کیفیت آنها بسیار زیاد باشد. پس باید یک مدت زمان مشخصی را اختصاص دهید به یافتن شرکت‌های معتبر درزمینه فروش میلگرد و سپس ازمیان آنها بهترینشان را برای خرید انتخاب کنید. اینکار اولین گام سود واردات میلگرد شما را تضمین می‌کند و شما می‌توانید مطمئن باشید که وارداتی مناسب انجام خواهید داد.

خرید عمده میلگرد از چین و دبی

دومین گام برای پرسود کردن واردات میلگرد از چین و دبی عبارت است از خرید عمده این محصولات ساختمانی. اگر شما به چین بروید و تنها تعداد محدودی میلگرد وارد کشور کنید، آنگاه مجبور خواهید شد برای واردات میلگردهای بعدی دوباره به چین سفر کرده و این یعنی هزینه واردات بیشتر برای شما. اما با خرید عمده میلگرد دیگر نیازی نیست که هربار به چین سفر کنید. همچنین این نوعخ خرید به‌شما این امکان را می‌دهد که بتوانید تعداد زیادی میلگرد با قیمت بسیار اندک وارد کشور کنید و با قیمتی بیشتر به فروش برسانید.

پس نکته دوم که باید برای مرحله اول واردات میلگرد از چین و دبی باید به آن توجه کنید این است که حتما میلگردها را بصورت عمده خریداری کنید. این روش خرید همچنین باعث ماکزیمم شدن سود واردات میلگرد توسط شما خواهد شد. البته درپایان مقاله توضیح خواهیم داد که چگونه این نوع خرید باعث ماکزیمم شدن سود واردات می‌گردد اما فعلا باید بدانید که انتخاب روش خرید عمده بهترین انتخاب برای واردات میلگرد از چین و دبی است.

خرید میلگرد از چین

بعد از اینکه توانستید شرکت فروشنده و البته نوع خرید واردات میلگرد از چین را مشخص کنید، نوبت به رسمی کردن این خرید می‌رسد. برای اینکه بتوانید بصورت رسمی میلگردها را از چین خریداری کنید لازم است که سندی رسمی برای خرید این اجناس تهیه کنید و برای شرکت فروشنده ارسال کنید. این سند رسمی را پیش‌فاکتور یا پروفرما می‌نامند.

مهم‌ترین نکته دراین مرحله این است که حواستان باشد پروفرما کاملا بدون ابهام تکمیل شود و دقیقا درآن درج شود که قیمت خرید میلگردها چقدر است، تعداد درخواستی چه تعداد است و البته نحوه پرداخت هزینه خرید آنها چگونه است. این موارد بعلاوه اطلاعات شرکت فروشنده و شرکت خریدار باید دقیق در پروفرما درج گردد تا در مرحله خرید ابهامی پیشن نیامده و بتوانید وارداتی پرسود داشته باشید.

خرید میلگرد از دبی

بعداز اینکه توانسیتد پروفرمای خرید میلگردها را تنظیم کنید و برای شرکت فروشنده چینی ارسال کنید، آنگاه کارمندان شرکت چینی اقدام به تهیه میلگردها کرده و اگر کیفیت لازم را داشتند برای گمرک چین ارسال کنند. کیفیتی که مدنظر کارمندان شرکت فروشنده است کاملا بستگی دارد به نوع میلگرد و توسط یک‌سری آزمایش فنی مشخص می‌گردد.

بعد از اینکه کیفیت موردنظر تامین گشت میلگردها به گمرک کشور چین تحویل داده می‌شوند تا بتوان آنها را به صورت قانونی از کشور چین به ایران ارسال کرد. دراین مرحله شما باید حتما برای ترخیص میلگردها بصورت قانونی اقدام کنید که البته درمرحله بعد آن را کامل توضیح می‌دهیم.

ترخیص میلگرد

مرحله دوم واردات میلگرد از چین و دبی عبارت است از ترخیص این مصالح از گمرک کشور چین. برای ترخیص میلگردها از گمرک کشور چین لازم است که شما یک‌سری مدرک که ازقبل تهیه کرده‌اید را تحویل گمرک کشور چین دهید.

این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، پروفرما و بارنامه خرید میلگردها. بازرسان گمرک بعداز دریافت این مدارک و البته تکمیل فرم درخواست ترخیص میلگردها از جانب شما اقدام به بازرسی میلگردها کرده و اگر ازنظر قانونی مشکلی نداشتند آنها را برای ارسال به ایران تحویل شما دهند. البته این تحویل با صدور برگه ترخیص میلگردها عملی شده و دراصل بعداز پرداخت حق گمرکی میلگردها به اداره گمرک چین ممکن می‎‌شود.

وارد کننده میاگرد

برای اینکه بتوانید واردات میلگرد از چین و دبی به ایران را بصورت عملی پی‌گیری کنید لازم است که شخصی به صورت حضوری در کشور چین وجود داشته باشد و مراحل خرید میلگرد از شرکت، ترخیص میلگردهای خریداری شده از گمرک چین و ارسال آنها از کشور چین به ایران را پیگیری کند. این شخص ازجانب شرکت‌های بازرگانی واسطه دراختیار شما قرار گرفته و فورواردر نام دارد. درپایان مقاله یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی برای استفاده از فورواردر به‌شما معرفی خواهیم کرد.

حمل و نقل میلگرد از چین و دبی

آخرین مرحله واردات میلگرد از چین و دبی عبارت است از ارسال این میلگردهای ترخیص شده از گمرک چین به ایران. ارسال میلگردها به ایران از سه راه قابل انجام است. راه اول این است که آنها را با قطار باری به ایران بفرستید.

راه دوم هم ارسال این میلگردها از راه هواپیمای باری از چین به ایران است. این دو راه به‌خاطر گرانی و البته پردردسر بودن طرفدار چندانی ندارد. درعوض ارسال میلگردها از چین به ایران با کشتی باری متداول‌ترین روش برای ارسال آنها به ایران است که البته کارگو دریایی هم نامیده می‌شود.

سود واردات میلگرد چقدر است

خرید عمده میلگردها باعث می‌شود که سود واردات میلگرد از چین و دبی بسیار زیاد گردد. علت آن هم این است که شما در این روش خرید میلگردها را از کشور چین با قیمتی بسیار پایین خریداری کرده و سپس در بازار ایران با قیمتی بالاتر به‌فروش خواهید رسانید.

تفاوت قیمت میان خرید این میلگردها از کشور چین و قیمت فروش آنها در بازار ایران است که باعث پرسود شدن این واردات می‌گردد. هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد البته سود واردات انجام شده بیشتر خواهد بود و درصورتی ماکزیمم است که بتوانید میلگردهایی باکیفیت با قیمت خرید پایینی گیر آورده و در بازار ایران با قیمتی مناسب به‌فروش برسانید.

واردات میلگرد از چین با شرکت علی والا

بهترین شرکت برای واردات میلگرد از چین و دبی که می‌تواند کارهای خرید میلگرد از چین، ترخیص میلگردهای خریداری شده از گمرک این کشور و ارسال آنها با کشتی باری از چین به ایران را با کمترین هزینه ممکن و در کمترین زمان انجام دهد. این شرکت دارای فورواردرهایی بسیار باتجربه در کشور چین است که می‌توانند به‌سادگی کارهای واردات شما را درچین پی‌گیری کنند. کافی است با این شرکت تماس گرفته و درخواست کنید که واردات میلگرد را برای شما انجام دهند.

حرف آخر

میلگرد یک نوع فلز طولی است که در انواع مختلفی تولید شده‌ و برای کاربردهای مختلفی از جمله ساختمان‌سازی، خودروسازی، صنعتی و تجهیزاتی به کار می‌رود. کاربردهای میلگرد در ساختمان‌سازی شامل ساخت ستون‌ها، بارهای سقف و طبقات، نرده‌ها، درب‌ها و پنجره‌ها و همچنین در ساخت سازه‌های پل، تونل و برج‌های بلند مانند برج خلیفه در دبی استفاده می‌شود.

کاربردهای وسیع این مصالح ساختمانی باعث شده که بسیاری از بازرگانان و تجار واردات میلگرد از چین و دبی به ایران را انتخاب کرده و سودی مناسب برای خود دست و پا کنند. امیدواریم با خواندن این مقاله شما نیز از اهمیت و سود بالای این واردات باخبر شده باشید.

سوالات متداول

برای واردات میلگرد از چین و دبی باید چکار کرد؟

مناسب‌ترین کار برای انجام این عملیات سپردن آن به شرکت بازرگانی علی والا است.

متداول‌ترین روش برای ارسال میلگردها از چین به دبی کدام است؟

کارکو دریایی متداول‌ترین روش برای ارسال این مصالح از چین به ایران است.

مدارک لازم برای ترخیص میلگردها از گمرک چین کدام است؟

کارت بازرگانی، بارنامه و پروفما مدارک لازم برای ترخیص این مصالح از گمرک چین است.

17 Apr 2023

واردات تیر آهن از چین و دبی

واردات تیر آهن از چین و دبی
واردات تیر آهن از چین و دبی

تیرآهن‌ها یکی از مهم‌ترین تولیدات امروزی است که در بسیاری از صنایع به کار می‌روند. از صنعت ساختمان تا ساخت اتومبیل و وسایلی که شاید به ذهنتان نرسد، از تیرآهن استفاده می‌شود. دراین مقاله قصد داریم واردات تیز آهن از چین و دبی را بررسی کنیم. یعنی مشخص کنیم که اصلا چرا باید تیزآهن وارد کشور کرد و چه سودی از این واردات عاید ما می‌شود. اگر شما هم قصد دارید تیرآهن وارد کشور کنید پس به شما تبریک می‌گوییم. چرا که این مقاله برای شما نوشته شده است.

واردات تیر آهن از چین و دبی زمانی برای شما سودآور خواهد بود که مراحل انجام آن را به‌درستی انجام دهید. به‌همین‌دلیل لازم است که اول مراحل واردات تیرآهن یعنی خرید آنها از چین، ترخیص تیرآهن‌های خریداری شده از گمرک چین و درنهایت ارسال این تیرآهن‌ها از کشور چین به ایران را خوب بشناسید. سپس با رعایت نکاتی که در هرمرحله باید رعایت شود سود این واردات را ماکزیمم کرد. تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا این موضوع را بطور کامل بررسی کنیم.

فهرست مطالب

تیر آهن چیست و چه کاربردی دارد؟

خرید تیر آهن

خرید عمده تیر آهن

خرید تیر آهن از چین

خرید تیر آهن از دبی

ترخیص تیر آهن

وارد کننده تیر آهن

حمل و نقل تیر آهن از چین و دبی

سود واردات تیر آهن چقدر است

واردات تیر آهن از چین به ایران با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

تیر آهن چیست و چه کاربردی دارد؟

قبل از اینکه بخواهیم واردات تیر آهن از چین و دبی را توضیح دهیم لازم است که حتما تیرآهن و کاربردهای آن را بشناسیم. تیرآهن یکی از پرکاربردترین مواد ساختمانی است که برای ساختمان سازی، خودرو سازی، ساخت و تعمیر ماشین آلات و تجهیزات صنعتی و همچنین در صنایع فلزی به کار می‌رود. تیرآهن در واقع نوعی فلز طولی با قطر مشخص است که به صورت غیرمستطیل در دو نوع مربعی و مستطیلی تولید می‌شود.

کاربردهای تیرآهن در ساختمان سازی شامل ساخت ستون‌ها، بارهای سقف و طبقات، نرده‌ها، درب‌ها و پنجره‌ها، اجزای پل‌ها و تونل‌ها و همچنین ساختمان‌های پوششی مانند بام و دیوارها است. در صنعت خودروسازی نیز برای ساخت اجزای بدنه خودرو از جمله قاب، درب‌ها و ستون‌ها استفاده می‌شود. همچنین در صنایع فلزی و تجهیزات صنعتی برای ساخت اجزای مختلف ماشین‌آلات و تجهیزات به کار می‌رود. به همین دلیل است که بازرگانان و تاجران زیادی مشغول به واردات تیرآهن هستند و سودی خوب از انجام این عملیات کسب می‌کنند.

خرید تیر آهن

اولین مرحله واردات تیر آهن از چین و دبی عبارتست از خرید تیرآهن از کشور چین. برای اینکه بتوانید سودی مناسب از واردات تیراهن کسب کنید لازم است که حتما تیرآهن‌های درخواستی خود را از یک تولیدکننده بسیار معتبر و استاندارد تهیه کنید. درواقع هرچه کیفیت تیرآهن‌های خریداری شده بالاتر باشد در نتیجه تقاضا برای آن بیشتر بوده، زودتر به‌فروش می‌رسد و درنهایت سود بیشتری عاید شما می‌گردد.

پس حتما درابتدا مدتی را صرف یافتن بهترین تولیدکننده تیرآهن در کشور چین کنید و بعداز یافتن این تولیدی اقدام به خرید تیرآهن‌ها کنید. این نکته یکی از مهم‌ترین نکاتی است که برای بیشتر شدن سود واردات تیرآهن باید به آن توجه شود.

خرید عمده تیر آهن از چین و دبی

بعد از اینکه توانستید شرکتی معتبر در زمینه خرید تیرآهن‌ها پیدا کنید باید در مرحله بعد نوع خرید و واردات تیر آهن از چین و دبی را مشخص کنید. اگر از اشخاصی که در زمینه‌های مختلفی مثل فروش تجهیزات گوناگون کسب‌وکار راه انداخته‌اند بپرسید به‌شما خواهند گفت که بهترین نوع خرید وسایل برای اینکه سودی مناسب از فروش آنها عایدتان گردد این است که به صورت عمده خریداری شوند.

پس نکته دیگری که باید در این مرحله از واردات تیرآهن به آن توجه کنید این است که حتما آنها را بصورت عمده خریداری کنید. خرید عمده تیرآهن به شما کمک خواهد کرد که این اجناس را باقیمتی پایین از چین خریداری کرده و با قیمتی بالا در ایران به‌فروش برسانید.

خرید تیر آهن از چین

بعداز اینکه تعیین کردید شرکت فروشنده تیرآهن در چین کدام باشد و البته تصمیم قطعی برای خرید این محصولات بصورت عمده گرفتید، نوبت به رسمی کردن مرحله خرید و انجام واردات تیر آهن از چین و دبی به ایران می‌رسد. منظور از رسمی کردن خرید این است که برای شرکت چینی چیزی به‌نام پیش‌فاکتور ارسال کنید تا شرکت فروشنده رسما اقدام به تهیه تیرآهن‌های درخواستی شما کند.

پیش‌فاکتور یا پروفرمای خرید یک سند رسمی است که درآن اطلاعاتی مثل قیمت خرید تیرآهن، تعداد آنها و البته نحوه ارسالشان به ایران درج می‌گردد. به‌همین‌دلیل در تکمیل آن باید دقت بالایی به‌خرج دهید تا ابهامی در خرید شما نباشد و مرحله خرید تیرآهن ناقص نماند.

خرید تیر آهن از دبی

بعد از اینکه توانستید پروفرمای خرید تیرآهن‌ها را تهیه کنید، باید آن را به شرکت فروشنده چینی ارسال کرده و منتظر پاسخ درخواست خرید خود بمانید. عموما بعداز یک هفته تا 1 ماه پاسخ درخواست خرید به شما داده می‌شود. بعداز اینکه درخواست شما تایید شد شرکت چینی اقدام به تهیه تیرآهن‌های درخواستی شما کرده و اگر ازنظر کیفی مشکلی نداشته باشند آنها را تحویل گمرک چین می‌دهد تا برای ارسال به ایران آماده گردند. دراین مرحله شما بادی برای ترخیص تیراهن‌های تحویل داده شده به گمرک اقدام کنید.

بااینحال زمانی تیر‌آهن‌های درخواستی شما به گمرک چین تحویل داده می‌شود که کیفیت آنها موردتایید شرکت فروشنده چینی باشد. برای اینکه کیفیت تیرآهن‌ها مورد تایید قرار گیرد شرکت چینی آنها ار تحویل واحد کنترل کیفی داده و آنها با انجام آزمایش‌هایی مثل آزمایش مقاومت و خردگی تیرآهن میزان کیفی آن را سنجیده و اگر مشکلی نداشت آن را تایید می‌کنند و سپس تحولی گمرک چین می‌دهند.

ترخیص تیر آهن

بعداز اینکه تیرآهن‌ها تحویل گمرک کشور چین داده شد، شما باید برای ترخیص آنها اقدام کنید. ترخیص کالا از گمرک نیازمند تکمیل فرم درخواست ترخیص و البته تحویل مدارکی است که عبارتنداز: کارت بازرگانی، پروفرما و البته بارنامه خرید این محصولات.

بعد از اینکه شما این مدارک و برگه درخواست ترخیص را تحویل گمرک چین دادید، بازرسان اداره گمرک چین اقدام به بررسی تیرآهن‌ها کرده و اگر مشکلی وجود نداشت اجازه ترخیص آنها را به شما می‌دهند. دراینحالت شما باید باپرداخت هزینه‌ای که حق گمرکی نام دارد تیرآهن‌ها را تحویل گرفته و برای ارسال به ایران آماده کنید.

وارد کننده تیر آهن

انجام تمام مراحل واردات تیر آهن از چین و دبی به ایران نیازمند حضور شخصی حقیقی در کشور چین است. این شخص حقیقی را در زبان تخصصی واردات و صادرات فورواردر هم می‌نامند و درحقیقت کسی است که با داشتن تجربه و آگاهی بالا وظیفه خرید، ترخیص و ارسال این اجناس را به‌جای شما در کشور چین برعهده گرفته و شما را از رفتن به این کشور برای انجام کارهای واردات بی‌نیاز می‌کند.

این شخص توسط شرکت‌های بازرگانی در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با سپردن کارهای واردات خود به این افراد به بهترین شکل این عملیات را به‌پایان رسانید.

حمل و نقل تیر آهن از چین و دبی

آخرین مرحله واردات تیر آهن از چین و دبی عبارتست از ارسال این اجناس از چین به ایران. برای ارسال تیرآهن‌ها از کشور چین به ایران شما سه راه پیشروی خود دارید. راه اول این است که آنها را به قطار باری سپرده و از راه زمینی به ایران ارسال کنید که کارگو زمینی نام دارد.

راه دیگر این است که آنها را به کارگو هوایی بسپارید که درآن از هواپیمای باری برای ارسال تیرآهن به ایران استفاده می‌شود. راه سوم که تمام بازرگانان آن را برای ارسال تیرآهن از چین به ایران انتخاب می‌کنند نیز کارگو دریایی است که درآن از کشتی باری برای انجام اینکار استفاده می‌شود.

سود واردات تیر آهن چقدر است

سود واردات تیر آهن از چین و دبی کاملا بستگی دارد به اینکه کیفیت تیراهن‌های خریداری شده توسط شما چقدر بالا باشد و اینکه روش خرید این محصولات را چگونه انتخاب کرده باشید. اگر کیفیت تیرآهن‌ها بسیار بالا باشد شما مطمئن خواهید بود که متقاضی زیادی برای خرید آنها در ایران وجود دارد و از طرفی اگر آنها را به صورت عمده خریداری کرده باشید آنگاه اختلاف قیمت خرید آنها از چین و فروش آنها در ایران مشخص کننده مقدار سود واردات این محصولات خواهد بود که البته درمیان انواع محصولات پایه وارداتی به ایران جزو پرسودترین‌ها است.

واردات تیر آهن از چین به ایران با شرکت علی والا

بهترین شرکتی که می‌توانید کارهای واردات تیر آهن از چین و دبی خود را به آن بسپارید، شرکت علی والا است. این شرکت به‌خاطر داشتن فورواردرهای بسیار باتجربه و آگاه که مدت زمان زیادی است که در کشور چین مشغول خرید، ترخیص و ارسال تیرآهن و دیگر محصولات هستند می‌تواند کارهای واردات شما را به‌سادگی انجام داده و نیازی نباشد شما به چین سفر کرده و شخصا پیگیر واردات تیرآهن‌ها از چین گردید.

حرف آخر

تیرآهن‌ها، جزو پرکاربردترین محصولاتی هستند که ازطریق واردات تیز آهن از چین و دبی به کشور وارد می‌گردند. درواقع کاربردهای تیرآهن در ساختمان سازی شامل ساخت ستون‌ها، بارهای سقف و طبقات، نرده‌ها، درب‌ها و پنجره‌ها، اجزای پل‌ها و تونل‌ها و همچنین ساختمان‌های پوششی مانند بام و دیوارها، در صنعت خودروسازی برای ساخت اجزای بدنه خودرو از جمله قاب، درب‌ها و ستون‌ها و همچنین در صنایع فلزی و تجهیزات صنعتی برای ساخت اجزای مختلف ماشین‌آلات و تجهیزات باعث شده که واردات آنها به داخل کشور بسیار پرسود باشد. امیدواریم باتوجه‌به نکاتی که دراین مقاله توضیح دادیم بتوانید واردات پرسودی درزمینه تیرآهن‌ها داشته باشید.

سوالات متداول

مراحل اصلی واردات تیر آهن از چین و دبی کدام است؟

برای واردات این محصولات از چین و دبی لازم است که شما مراحل خرید، ترخیص و ارسال این کالاها را پشت‌سر بگذارید.

بهترین روش برای ارسال تیرآهن از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی که هم امن‌ترین و هم ارزان‌ترین روش ارسال کالا از چین به ایران است برای ارسال تیرآهن‌ها از این کشور به ایران بهترین گزینه است.

مدارک لازم برای ترخیص تیرآهن‌ها از گمرک چین کدامند؟

کارت بازرگانی، بارنامه و البه پروفرمای خرید ازجمله مدارک لازم برای ترخیص تیرآهن‌ها از گمرک چین هستند

17 Apr 2023

واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی

واردات انواع ساعت هوشمند از چین
واردات انواع ساعت هوشمند از چین

واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی جزو یکی از پرطرفدارترین انواع واردات تکنولوژی‌های پیشرفته به ایران است که قصد داریم در این مقاله آن را بطور کامل بررسی کنیم. یعنی مشخص کنیم که اصلا واردات این وسایل از چین به ایران باید چگونه انجام شود و درچه شرایطی این واردات بیشترین سود را برای واردکننده به‌همراه خواهد داشت. اگر جزو کسانی هستید که قصد واردات انواع ساعت هوشمند به ایران را دارید پس این مقاله برای شما نوشته شده است.

برای واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی به ایران شما باید درابتدا مراحل انجام این واردات را به‌خوبی بشناسید. این مراحل عبارتنداز خرید ساعت هوشمند از چین، ترخیص ساعت‌های هوشمند خریداری شده از گمرک این کشور و درنهایت ارسال آنها از چین به ایران. هرکدام از این مراحل نیز نکاتی ویژه دارند که باید حتما آنها را بشناسید تا بتوانید وارداتی پرسود داشته باشید. پس تاپایان مقاله با ما همراه باشید تا این موضوع را بطور کامل بررسی کنیم.

فهرست مطالب

انواع ساعت هوشمند و کاربردهای آن کدامند؟

خرید انواع ساعت هوشمند

خرید عمده انواع ساعت هوشمند

خرید انواع ساعت هوشمند از چین

خرید انواع ساعت هوشمند از دبی

ترخیص انواع ساعت هوشمند

وارد کننده انواع ساعت هوشمند

حمل و نقل انواع ساعت هوشمند از چین و دبی

سود واردات انواع ساعت هوشمند چقدر است

واردات انواع ساعت هوشمند از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

انواع ساعت هوشمند و کاربردهای آن کدام ند؟

ساعت هوشمند یک دستگاه الکترونیکی پوشیدنی است که علاوه بر نمایش ساعت و تاریخ، قابلیت ارتباط با دستگاه های هوشمند مانند تلفن همراه، تبلت و کامپیوتر را دارا است. ساعت هوشمند به وسیله ارتباط بی‌سیم با دستگاه های دیگر، قابلیت ارسال و دریافت پیام، تماس، نوتیفیکیشن، کنترل تلفن همراه، پخش موسیقی و اعلام وضعیت فیزیکی کاربر را دارا است. در‌ادامه به برخی از انواع ساعت هوشمند و کاربردهای آن ها می پردازیم:

ساعت هوشمند اپل که با سیستم عامل WatchOS کار می کند، قابلیت نمایش اطلاعات شخصی، مانند تماس ها، پیام ها و رویدادهای تقویم، کنترل پخش موسیقی و فعالیت فیزیکی کاربر را دارا است.

: ساعت هوشمند سامسونگ که با سیستم عامل Tizen کار می کند، قابلیت پیش بینی وضعیت فیزیکی، ارسال و دریافت پیام و تماس، کنترل تلفن همراه، پخش موسیقی و اتصال به اینترنت را دارا است.

 ساعت هوشمند فیتبیت که با سیستم عامل FitbitOS کار می کند، قابلیت پیش بینی وضعیت فیزیکی کاربر، نمایش زنده میزان فعالیت های روزانه، تنظیم اهداف، کنترل پخش موسیقی و ارسال و دریافت پیام را دارا است.

ساعت هوشمند هواوی که با سیستم عامل Huawei WatchOS کار می کند، قابلیت نمایش وضعیت فیزیکی و پیش بینی میزان خستگی کاربر را دارا است.

حال درادامه به مراحل واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی می‌پردازیم و از نکات مرحله اول یعنی خرید این دستگاه‌ها کار خود را شروع می‌کنیم.

خرید انواع ساعت هوشمند

اولین مرحله واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی عبارتست از خرید این وسایل از کشور چین. برای اینکه بتوانید وارداتی پرسود از این وسایل به ایران به‌دست‌ آورید لازم است که حتما ساعت‌های هوشمند خود را از شرکت‌های استانداردی که ساعت‌های هوشمند تولید می‌کنند خریداری کنید. زیرا مهم‌ترین نکته برای اینکه بتوانید ساعت‌های هوشمند خود را دربازار ایران با قیمتی مناسب به‌فروش برسانید این است که کیفیتی بالا داشته باشند.

هرچه ساعت هوشمندی که وارد می‌کنید باکیفیت‌تر باشد شانس فروش بیشتری خواهند داشت. پس حتما زمان مناسبی برای یافتن بهترین شرکت‌های فروشنده ساعت‌های هوشمند در چین بگذارید تا بتوانید بهترین کیفیت آنها را تهیه کنید و اولین گام برای پرسود بودن واردات را محکم بردارید.

خرید عمده انواع ساعت هوشمند از چین و دبی

بهترین روش برای خرید ساعت هوشمند و دستیابی به سود ماکزیمم در واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی عبارتست از خرید این دستگاه‌ها بصورت عمده. در خرید عمده شما می‌توانید تعداد زیادی ساعت هوشمند را باقیمتی پایین از چین خریداری کرده و با قیمتی مناسب در بازار ایران به فروش برسانید.

این نوع خرید عامل اصلی سود واردات ساعت هوشمند از چین است که البته درپایان مقاله بیشتر راجع‌به آن توضیح خواهیم داد. دراین مرحله باید ازقبل بدانید که باخرید عمده این وسایل بیشترین سود نصیب شما می‌شود پس حتما از شرکت فروشنده باید درخواست خرید عمده ساعات هوشمند کنید.

خرید انواع ساعت هوشمند از چین

آخرین نکته‌ای که باید در واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی به آن توجه کنید نحوه تکمیل فرم درخواست خرید این وسایل یعنی پیش‌فاکتور خرید آنها است. پیش‌فاکتور خرید که پروفرما هم نامیده می‌شود باید بسیار دقیق و بارعایت تمام نکاتی که لازم است برای تکمیل این برگه درنظر گرفت تکمیل گردد.

اطلاعاتی که لازم است در پروفرما وارد شود عبارتند از قیمت خرید این وسایل، تعداد مورد نیاز و البته نحوه پرداخت هزینه خرید آنها. بهترین کار برای اینکه بتوانید به‌درستی پروفرما را تکمیل کنید این است که آن ار درحضور یک مشاور حقوقی تکمیل کنید تا ابهامی درآن وجود نداشته باشد که مرحله خرید را ناقص بگذارد.

خرید انواع ساعت هوشمند از دبی

بعداز ارسال پروفرمای خرید ساعات هوشمند و انجام مرحله خرید و واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی نوبت به بررسی پروفرمای شما توسط شرکت‌ چینی می‌رسد. دراین مرحله اگر پروفرمای شما تایید شود کارکنان شرکت اقدام به تهیه ساعت‌های هوشمند کرده و اگر از نظر کیفی موردتایید بودند آنها را برای ارسال به ایران تحویل گمرک کشور چین می‌دهند. بعداز تحویل ساعت‌های هوشمند به گمرک کشور چین شما باید برای ترخیص آنها اقدام کنید. این موضوع را درمرحله بعد بیشتر توضیح خواهیم داد.

ترخیص انواع ساعت هوشمند

مرحله دوم واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی عبارت ست از اقدام برای ترخیص این دستگاه‌ها از گمرک کشور چین. برای اینکه بتوان ساعت‌های هوشمند را از گمرک چین ترخیص کرد لازم است که حتما مدارکی را که ازقبل تهیه کرده‌اید مثل بارنامه، پروفرمای خرید و کارت بازرگانی به اداره گمرک چین تحویل داده و همزمان برگه درخواست ترخیص این ساعات هوشمند را تکمیل کنید.

بازرسان اداره گمرک چین بعداز دریافت مدارک و برگه درخواست ترخیص اقدام به بررسی ساعت‌ها کرده و اگر مشکل قانونی وجود نداشته باشد برگه ترخیص آنها را برای شما صادر می‌کنند.

وارد کننده انواع ساعت هوشمند

برای انجام مراحل واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی لازم است که حتما شخصی در چین حضور داشته باشد و کارهای خرید، ترخیص و ارسال این دستگاه‌ها را به‌جای شما انجام دهد. این شخص را در اصطلاحات تجاری فورواردر می‌نامند.

وظیفه فورواردر این است که کارهایی که توضیح دادیم را در کشور چین انجام داده و دیگر نیازی نباشد شما شخصا برای انجام این مراحل روانه کشور چین شوید و هزینه اضافی روی دست خود بگذارید. درپایان مقاله یکی از بهترین شرکت‌ها برای انجام کارهای واردات را به‌شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید از فورواردرهای آن استفاده کنید.

حمل و نقل انواع ساعت هوشمند از چین و دبی

آخرین مرحله واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی عبارتست از ارسال این وسایل از کشور چین به ایران. برای اینکه بتوانید ساعت‌های هوشمند خریداری شده خود را از کشور چین به ایران ارسال کنید سه راه پیشروی خود دارید.

راه اول این است که ساعت‌های خریداری شده را با قطار باری از راه زمینی به ایران ارسال کنید. راه دوم ارسال این ساعت‌ها با کشتی باری از راه دریایی است و راه سوم نیز استفاده از راه هوایی و هواپیمای باری برای ارسال این دستگاه‌ها از چین به ایران است. عموم بازرگانان ایرانی راه دریایی که کارگو دریایی نامیده می‌شود را انتخاب می‌کنند زیرا هم امن‌تر بوده و هم ارزان‌تر از باقی روش‌ها است.

سود واردات انواع ساعت هوشمند چقدر است

اما سود واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی به ایران چگونه باید محاسبه شود؟ درخرید عمده توضیح دادیم که شما ساعت‌ها را دراین روش با قیمتی بسیار پایین از چین خریداری کرده و با قیمتی بیشتر در بازار ایران به فروش می‌رسانید. در این روش خرید هرچه اختلاف قیمت میان خرید و فروش این ساعت‌ها بیشتر باشد سود واردات شما نیز بیشتر خواهد بود. ازسویی هرچه هزینه واردات شما کمتر باشد، بازهم این وسد بیشتر خواهد شد.

واردات انواع ساعت هوشمند از چین با شرکت علی والا

برای واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی به ایران شما باید حتما از یک شرکت بازرگانی معتبر برای انجام مراحل واردات کمک بگیرید. یکی از بهترین شرکت‌ها که برای انجام این کار معرفی می‌شود شرکت علی والا است. این شرکت با داشتن فورواردرهایی بسیار باتجربه و البته آگاه می‌تواند مراحل واردات ساعت هوشمند یعنی خرید، ترخیص و ارسال آنها از چین به ایران را به‌جای شما انجام دهد.

حرف آخر

برای واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی باید بدانید که مراحل انجام آن کدام است و برای درست انجام دادن هر مرحله باید به چه نکاتی توجه داشت. دراین مقاله توضیح دادیم که ساعت هوشمند یک دستگاه الکترونیکی پوشیدنی است که علاوه بر نمایش ساعت و تاریخ، قابلیت ارتباط با دستگاه های هوشمند مانند تلفن همراه، تبلت و کامپیوتر را دارا است.

ساعت هوشمند به وسیله ارتباط بی‌سیم با دستگاه‌های دیگر، قابلیت ارسال و دریافت پیام، تماس، نوتیفیکیشن، کنترل تلفن همراه، پخش موسیقی و اعلام وضعیت فیزیکی کاربر را دارا است. دقیقا به همین خاطر است که این دستگاه متقاضی زیادی در بازار ایران داشته و سود واردات آن بسیار زیاد است.

سوالات متداول

برای انجام مراحل واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی چه مراحلی باید پشت سر گذاشته شود؟

مراحل کلی واردات این دستگاه‌ها عبارت است از خرید، ترخیص و ارسال انها از چین به ایران.

بهترین کارگو برای ارسال ساعت هوشمند از چین به ایران کدام است؟

کارگو دریایی امن‌ترین و ارزان‌ترین روش برای ارسال کالا از چین به ایران است.

برای ماکزیمم شدن سود واردات ساعت هوشمند از چین و دبی به ایران چه راه‌حلی دارید؟

راه حل افزوده اضافه شدن این سود انتخاب روش خرید عمده ساعت‌های هوشمند است

14 Apr 2023

واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی

واردات کپسول آتشنشانی از چین
واردات کپسول آتشنشانی از چین

کپسول آتشنشانی یکی از جدیدترین وسایلی است که در قرن بیستم برای مقابله با آتش سوزس اختراع شده است و امروزه تقریبا در هر ساختمانی می‌توان این وسیله را مشاهده کرد. به همین خاطر واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی دارای متقاضی زیادی در بازار ایران بوده و متناسب با همین تقاضاو نکاتی که درطول مقاله به آن می‌پردازیم، بسیار پرسود خواهد بود. درادامه قرار است این واردات را ازهرنظر بررسی کنیم. پس اگر قصد واردات این وسیله بسیار کاربردی و حیاتی به ایران را دارید این مقاله برای شما نوشته شده است.

اما واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی چگونه انجام می‌شود و چه مراحلی دارد؟ بطور کلی مراحل اصلی واردات این وسیله عبارت است از خرید کپسول آتشنشانی از چین، ترخیص کپسول‌های خریداری شده از گمرک این کشور و البته ارسال آنها از چین به ایران. این مراحل هرکدام نکاتی دارند که اگر رعایت شوند به سود بیشتر واردات این وسایل کمک می‌کند و قرار است درادامه تمام این نکات را بررسی کنیم. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا همه را بررسی کنیم.

فهرست مطالب

انواع کپسول آتشنشانی و کاربردهای آن

خرید کپسول آتشنشانی

خرید عمده کپسول آتشنشانی

خرید کپسول آتشنشانی از چین

ترخیص کپسول آتشنشانی از دبی

وارد کننده کپسول آتشنشانی

حمل و نقل کپسول آتشنشانی از چین و دبی

سود واردات کپسول آتشنشانی چقدر است

واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

انواع کپسول آتشنشانی و کاربردهای آن

کپسول آتش‌نشانی نوعی تجهیزات ایمنی است که در صورت وقوع آتش سوزی به منظور خاموش کردن حریق به کار می‌رود. این کپسول‌ها حاوی مواد شیمیایی هستند که با ترکیب با گرما، اکسیژن و سوخت حریق، راکد شده و باعث خاموش شدن آتش سوزی می‌شوند. انواع کپسول‌های آتش‌نشانی شامل موارد زیر هستند:

کپسول آب: این کپسول‌ها شامل آب فشرده هستند که در صورت تخلیه، با افزایش حجم آن، آب را بر روی آتش سوزی پرتاب می‌کنند.

کپسول پودری: این کپسول‌ها حاوی پودر آتش‌نشانی هستند که با پرتاب آن بر روی آتش سوزی، حرارت و اکسیژن را از آتش سوزی برداشته و در نهایت آتش سوزی را خاموش می‌کنند.

کپسول کربن دی‌اکسید: این کپسول‌ها حاوی گاز کربن دی‌اکسید هستند که با پرتاب آن بر روی آتش سوزی، اکسیژن را از آتش سوزی برداشته و در نهایت آتش سوزی را خاموش می‌کنند.

کپسول بخار: این کپسول‌ها حاوی بخار آب هستند که با پرتاب آن بر روی آتش سوزی، حرارت و اکسیژن را از آتش سوزی برداشته و در نهایت آتش سوزی را خاموش می‌کنند.

در ادامه مراحل واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی را بررسی می‌کنیم تا بدانید این وسایل چگونه وارد ایران می‌شوند.

خرید کپسول آتشنشانی

اولین مرحله واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی عبارت است از خرید این وسایل از کشور چین. اولین نکته مهمی که دراین مرحله باید به آن توجه کنید این است که حتما باید کپسول آتشنشانی‌های موردنیاز خود را از شرکت‌های معتبر و باکیفیتی که در چین قرار دارند تهیه کنید.

برای اینکه بتوانید این شرکت‌ها را پیدا کنید می‌توانید در اینترنت راجع‌به آنها تحقیق کرده و لیستی از این شرکت‌ها تهیه کنید. سپس ازمیان لیستی که تهیه کرده‌اید دست به انتهاب بهترین شرکت برای خرید بزنید. انتخاب شرکت نهایی برای خرید کپسول‌های آتشنشانی می‌تواند براساس کیفیت کپسول‌های تولید شده انجام شود.

خرید عمده کپسول آتشنشانی از چین و دبی

نکته بعدی که باید در مرحله خرید واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی به آن توجه کنید این است که این وسایل باید حتما به صورت عمده خریداری شوند. چراکه درخرید عمده است که شما می‌توانید اولا برای طیف وسیع‌تری از مشتریان وسیله تهیه کنید و دوما سود واردات این وسایل زمانی تامین می‌شود که آنها را بصورت عمده خریداری کنید.

اینکه چگونه خرید عمده باعث می‌شود که این واردات برای شما پرسود باشد را در قسمت سود واردات این وسایل توضیح خواهیم داد اما فعلا این نکته را به‌خاطر داشته باشید که بهترین نوع خرید برای واردات این وسایل از چین به ایران خریداری آنها به صورت عمده است.

خرید کپسول آتشنشانی از چین

و آخرین نکته درمرحله خرید واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی که باید به آن توجه کنید این است که باید برای خرید رسمی این وسایل حتما یک سند خرید معتبر به‌نام پیش‌فاکتور تهیه کرده و به شرکت فروشنده ارسال کنید. این سند خرید را البته پروفرما هم می‎‌نامند.

در پروفرما شما باید قیمت کپسول‌ها، تعداد انها و البته نحوه پرداخت هزینه خرید آنها را مشخص کنید. همچنین باید اطلاعات شرکت فروشنده و خریدار را هم درج کنید و سپس منتظر تایید شرکت فروشنده چینی بمانید.

 خرید کپسول آتشنشانی از دبی

بعداز اینکه شرکت چینی پروفرمای خرید کپسول آتشنشانی‎‌های شما را دریافت کرد اقدام به تهیه این وسایل کرده و اگر مشکلی نداشته باشند آنها را ازنظر کیفی تایید و تحویل گمرک چین خواهد داد. دراین مرحله شما باید برای ترخیص کپسول‌های آتشنشانی خریداری شده از گمرک چین اقدام کنید.

در مرحله بعد اقدامات لازم برای ترخیص این وسایل را از گمرک چین توضیح می‌دهیم تا بدانید چگونه می‌توانید این وسایل را تحویل گرفته و به ایران ارسال کنید.

ترخیص کپسول آتشنشانی

مرحله دوم واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی عبارت است از ترخیص این وسایل از گمرک کشور چین. برای اینکه بتوانید کپسول‌ها را از گمرک این کشور ترخیص کنید لازم است که مدارکی که ازقبل تهیه کرده‌اید مثل کارت بازرگانی، پروفرمای خرید و بارنامه را تحویل این اداره داده و درخواست ترخیص آنها را که به صورت یک فرم اداری است هم تکمیل کنید.

اداره گمرک چین بعداز دریافت فرم درخواست ترخیص و البته مدارکی که نام بردیم اقدام به بررسی کپسول‌های آتشنشانی کرده و اگر مشکلی قانونی نداشتند برگه ترخیص آنها را برای شما صادر می‌کند تا بتوانید آنها را تحویل گرفته و به ایران ارسال کنید.

 وارد کننده کپسول آتشنشانی

انجام تمام مراحل واردات کپسول اتشنشانی از چین و دبی به ایران باید توسط شخصی که دارای اجازه قانونی شما است انجام شود. این شخص را فورواردر هم می‌نامند. وظیفه وی این است که با بدون در کشور چین و انجام کارهای خرید کپسول‌های آتشنشانی، ترخیص آنها از گمرک و البته ارسالشان به ایران به‌جای شما پی‌گیر کارهای واردات این محصولات شده و نیازی نباشد شما شخصا انجام کارها را برعهده گیرید. در پایان مقاله یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی که می‌تواند کارهای واردات شما را انجام دهد معرفی خواهیم کرد تا بتوانید بدون دردسر این مراحل را طی کنید.

حمل و نقل مپسول آتشنشانی از چین و دبی

مرحله آخر واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی ارسال این وسایل از کشور چین به ایران است. شما می‌توانید با تحویل این وسایل ازگمرک چین، اقدام به ارسال آنها از کشور چین به ایران کنید. برای ارسال این وسایل از چین به ایران شما از 3 راه اقدام کنید.

راه اول این است که آنها را با استفاده از کارگو زمینی و باقطار باری به ایران ارسال کنید. راه دوم استفاده از کارگو دریایی است که درآن از کشتی باری برای انجام اینکار استفاده می‌شود و راه سوم استفاده از کارگو هوایی است که درآن از هواپیمای باری استفاده می‌شود.

متداول‌ترین روش برای ارسال وسایل بصورت عمده خریداری شده مثل کپسول آتششانی از چین به ایران همان کارگو دریایی است. درکارگو دریایی شما از کشتی باری برای ارسال وسایل استفاده می‌کنید که البته روشی بسیار امن و کم‌هزینه بوده و درمیان دیگر کارگوهایی که نام بردیم ساده‌تر انجام می‌شود.

سود واردات کپسول آتشنشانی چقدر است

اما سود واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی به ایران چگونه تعیین می‌شود؟ خرید عمده تعیین کننده این سود است. درخرید عمده شما تعداد زیادی از این وسایل را از کشور چین با قیمتی بسیار پایین خریداری کرده و در بازار ایران آنها را با قیمتی بیشتر به فروش خواهید رساند.

سود واردات کپسول آتشنشانی از کشور چین دقیقا برابر با اختلاف هزینه خرید این وسایل از چین و هزینه فروش آنها در بازار ایران است. هرچه این اختلاف بیشتر باشد نتیجتا سود واردات شما بیشتر خواهد بود. به‌همین‌خاطر درابتدای مقاله توضیح دادیم که برای ماکزیمم شدن سود واردات این وسایل از چین روش خرید عمده را انتخاب کنید.

واردات کپسول آتشنشانی از چین با شرکت علی والا

برای اینکه بتوانید به‌ بهترین شکل و ساده‌ترین روش واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی را انجام دهید، بهترین کار این است که واردات این محصولات از کشور چین به ایران را به یک شرکت بازرگانی واسطه که علی والا نام دارد بسپارید. شرکت بازرگانی علی والا به خاطر فورواردرهای باتجربه‌ای که در کشور چین دارد می‌تواند کارهای واردات شما را با ارزان‌ترین روش و البته در کمترین زمان ممکن انجام دهد. ‌به‌همین‌دلیل است که درابتدای مقاله تاکید کردیم که برای ماکزیمم شدن سود واردات این وسایل باید حتما آنها را بصورت عمده خریداری کنید.

حرف آخر

برای واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی باید نکاتی مهم در مراحل خرید، ترخیص و ارسال این وسایل به ایران را شناخت و البته اجرایی کرد. در این مقاله دریافتیم که بطور کالی سه نوه کپسول آتشنشانی آبی، پودری، کربن دی اکسید و بخاری وجود دارد که اساس کار همه آنها مشابه است.

این کپسول‌ها حاوی مواد شیمیایی هستند که با ترکیب با گرما، اکسیژن و سوخت حریق، راکد شده و باعث خاموش شدن آتش سوزی می‌شوند. هرسه نوع این کپسول‌ها در بازار ایران دارای متقاضی هستند و شما با درست انجام دادن واردات آنها می‌توانید سودی مناسب از انجام این عملیات کسب کنید.

سوالات متداول

برای انجام مراحل واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی به ایران با سود زیاد چکار کنیم؟

دو نکته مهم باید رعایت شود تا سود این واردات ماکزیمم شود: اول اینکه باید آنها را از شرکت‌های معتبر و استاندارد خریداری کرد و دوم باید حتما این کپسول‌ها به صورت عمده خریداری شوند.

متداول‌ترین روش ارسال کپسول‌های آتشنشانی از چین به ایران کدام است؟

متداول‌ترین روش برای این کار استفاده از کارگو دریایی است.

مدارک لازم برای ترخیص کپسول‌های آتشنشانی از گمرک چین کدامند؟

بارنامه، کارت بازرگانی و پروفرما مدارکی هستند که برای ترخیص کپسول‌های آتشنشانی باید تحویل گمرک این کشور داده شوند

14 Apr 2023

واردات دزدگیر از چین و دبی

واردات دزدگیر از چین
واردات دزدگیر از چین

دزدگیرها، از عمده وسایلی هستند که مدت زمان زیادی است که در میان مردم ایران به شکل‌های مختلف رواج داشته‌اند. امروزه با اختراع دزدگیرهای الکترونیکی و پیشرفته این وسایل دارای محبوبیتی بیشتر شده‌اند و همین باعث شده که واردات دزدگیر از چین و دبی را در این مقاله بررسی کنیم. یعنی مشخص کنیم اولا تقاضا برای واردات این وسایل در ایران چقدر است و آیا واردات آنها به ایران سودی دارد؟ اگر قصد واردات این وسایل را به ایران دارید، این مقاله برای راهنمایی شما نوشته شده است.

برای اینکه واردات دزدگیر از چین و دبی را به‌خوبی اجرا کنید لازم است که اولا مراحل انجام آن را به‌خوبی بشناسید، و درثانی نکات مربوط به انجام هرمرحله را هم به‌خوبی شناخته و پیاده کنید. مراحل واردات دزدگیر عبارتند از خرید این وسایل از شرکت‌های چینی، ترخیص آنها از گمرک این کشور و ارسالشان به ایران از راه‌های مختلف کارگو که در این مقاله توضیح خواهیم داد. پس اگر علاقه‌مندید بدانید که باید چکار کنید تا این واردات به‌درستی انجام شده و برای شما سودآور باشد، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

دزدگیر چیست و چه کاربردی دارد؟

خرید دزدگیر

خرید عمده دزدگیر از چین و دبی

خرید دزدگیر از چین

خرید دزدگیر از دبی

ترخیص دزدگیر

وارد کننده دزدگیر

حمل و نقل دزدگیر از چین و دبی

سود واردات دزدگیر چقدر است

واردات دزدگیر از چین و دبی با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

دزدگیر چیست و چه کاربردی دارد؟

دزدگیرها از قدیم‌الایام در میان ما ایرانی‌ها به شکل‌های مختلف رواج داشته‌اند. این وسایل برای جلوگیری یا باخبر کردن صاحب خانه یا ماشین از وجود دزد طراحی شده‌اند. مثلا در قدیم که خانه‌های ما دارای حیاط‌های بزرگ بود، دزدگیرهایی به‌شکل حفاظ فلزی با سرتیز روی دیوارها قرار می‌گرفت تا مانع ورود دزد به درون خانه شود.

این محافظ‌ها هنوز هم روی دیوار باغ‌های بزرگ وجود دارند اما چندان مانع ورود دزد نمی‌شوند. به‌همین‌خاطر امروزه همه مردم ترجیح می‌دهند از دزدگیرهای مدرنی که بصورت الکترونیکی بوده و ازطریق واردات دزدگیر از چین و دبی در دسترس مردم قرار می‌گیر استفاده کنند.

دزدگیرهای امروزی دارای یک سری سنسور حساس هستند که ورود مجاز و غیرمجاز را تشخیص داده و اطلاعات مربوطه را به یک پردازنده مرکزی می‌فرستند. براساس اطلاعاتی که از سنسورها به پردازنده مرکزی ارسال می‌شود، اگر ورود مجاز باشد دزدگیر اجازه عبور می‌دهد. درغیراینصورت پردازنده مرکزی سیگنال هشدار فرستاده و دسترسی غیرمجاز می‌شود.

در این صورت یا در قفل می‌شود با یک آلارم به سمت نگهبان ساختمان فرستاده می‌شود. این دستگاه‌ها امروزه به‌خاطر کارآیی زیادی که دارند، بسیار متقاضی در ایران داشته و به‌همین دلیل واردات دزدگیر از چین و دبی بسیار پرسود خواهد بود. درادامه مراحل این واردات را مرحله‌به‌نرحله توضیح خواهیم داد.

خرید دزدگیر

اولین مرحله واردات دزدگیر از چین و دبی عبارتست از خرید این وسایل از کشور چین. برای اینکه بتوان یک خرید مناسب داشت تا واردات این محصولات سودی مناسب برای ما داشته باشد، این است که یک شرکت مناسب و استاندارد برای خرید آنها در چین پیدا کنید.

به همین دلیل باید در مرحله اول یک تحقیق اینترنتی مناسب و جامع انجام دهید تا لیستی از این بهترین شرکت‌ها دراختیار شما قرار گیرد و از میان آنها شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعداز اینکه توانستید یک لیست مناسب برای خرید دزدگیر پیدا کنید، نوبت به انتخاب بهترین شرکت ازمیان آنها می‌رسد. برای اینکه بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید بهترین کار این است که از شرکت‌ها نمونه بخواهید و براساس کیفیت نمونه‌ها شرکت مناسب را انتخاب کنید.

خرید عمده دزدگیر از چین و دبی

اما نکته بعدی که در مرحله خرید واردات دزدگیر از چین و دبی مطرح می‌شود این است که دزدگیرها را به چه صورتی خریداری کنیم؟ یعنی آیا باید در واردات دزدگیر تنها تعداد محدودی از این اجناس را به ایران وارد کنیم یا نه، آنها را به صورت عمده خریداری کنیم؟ بهترین روش برای خرید دزدگیرها این است که آنها را به صورت عمده خریداری کنید؛

زیرا در خرید عمده شما بایکبار سفر به کشور چین می‌توانید تعداد زیادی از ای کالاها را به‌یکبار خریداری کرده و دیگر نیازی نباشد که برای واردکردن آنها زود به زود به این کشور سفر کنید و هزینه واردات را برای خود افزایش دهید. البته علت اصلی سود واردات دزدگیر همین خرید عمده است که درپایان مقاله بیشتر راجع به آن توضیح خواهیم داد.

خرید دزدگیر از چین

حال که مشخص شد باید از یک شرکت معتبر فروشنده دزدگیر چینی این محصولات را به‌صورت عمده خریداری کنید، باید ادامه ای عملیات را هم بشناسید. درادامه شما باید یک پیش‌فاکتور رسمی خرید دزدگیر که پروفرما هم نامیده می‌شود به شرکت چینی فروشنده این محصولات ارسال کنید و درآن مشخص کنید که چه تعداد دزدگیر، با چه قیمتی و البته بصورت عمده نیاز دارید.

علاوه بر این شما باید اطلاعاتی دیگر مثل آدرس و شماره تلفن شرکت فروشنده دزدگیرها و اطلاعات و شماره تلفن شرکت خریدار را هم در پروفرما درج کنید. مهم‌ترین نکته دراین مرحله از واردات دزدگیر از چین و دبی این است که پروفرما را به طور دقیق و اصولی تکمیل کنید.

خرید دزدگیر از دبی

بعد از اینکه شرکت چینی پروفرمای شما را دریافت کرد، برای تهیه دزدگیرها اقدام کرده و آنها را باکیفیتی مناسب فراهم می‌کند. این کیفیت در واحد کنترل کیفی شرکت بررسی شده و اگر موردتایید بود، شرکت چینی آنها را برای ارسال قانونی به ایران تحویل گمرک کشور چین می‌دهد. در این مرحله از واردات دزدگیر از چین و دبی شما باید برای ترخیص کالاهای تحویل داده شده اقدام کنید که درقسمت بعد آن را بطور کامل توضیح خواهیم داد.

آنچه که باید در خاطر شما بماند این است که در مرحله خرید این دزدگیرها از چین لازم است که اولا آنها را از یک شرکت چینی معتبر خریداری کنید، دوما به صورت عمده خریداری کنید و سوما در تکمیل پروفرمای خرید آنها دقت به خرج دهید.

ترخیص دزدگیر

در مرحله دوم واردات دزدگیر از چین و دبی شما باید برای ترخیص دزدگیرهای تحویل داده شده به گمرک چین اقدام کنید. برای این کار لازم است که یک‌سری مدارک رسمی ازقبل تهیه کرده و دراختیار بازرسان گمرک چین قرار دهید تا آنها روند کار ترخیص را شروع کنند.

بعد از اینکه مدارک را تحویل گمرک چین دادید، بازرسان به شما یک فرم درخواست ترخیص می‌دهند که با تکمیل آن مراحل بازرسی دزدگیرها شروع می‌شود. اگر دزدگیرهای خریداری شده شما مشکل قانونی نداشته باشند، بازرسان گمرک برای شما برگه ترخیص صادر کرده و شما می‌توانید با پرداخت حق گمرکی آنها را تحویل گرفته و برای ارسال به ایران آماده کنید.

وارد کننده دزدگیر

برای انجام مراحل خرید و ترخیص دزدگیرها از چین و ارسال آنها به ایران، باید یک واردکننده در چین حضور داشته باشد. این واردکننده توسط شرکت‌های بازرگانی واسطه که انجام مراحل عملیات واردات دزدگیر از چین و دبی را برعهده می‌گیرند دراختیار شما قرار می‌گیرند تا بدون اینکه نیاز باشد شما به کشور چین سفر کنید، کارهای واردات شما انجام شود.

عموما این واردکننده‌ها را فورواردر می‌نامند و کار آنها این است که وکالت حقوقی کارهای واردات شما برعهده گرفته و نیازی نباشد که شما خودتان به این کشور سفر کنید و هزینه واردات دزدگیر زیاد شود.

نکته دیگر این است که هر چقدر هم بازرگانان تجربه واردات داشته باشند بازهم نکات و قوانینی است که از چشم آنها پنهان می‌ماند و به‌همین دلیل باید یک واردکننده دوم درمیان باشد تا که به این قوانین مسلط بوده و بتواند ازپس کارهای واردات شما برآید. درپایان مقاله یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی واسطه برای انجام کارهای واردات دزدگیر از چین و دبی را به شما معرفی می‌کنیم.

حمل و نقل دزدگیر از چین و دبی

آخرین مرحله واردات دزدگیر از چین و دبی عبارت است از ارسال این دزدگیرها از کشور چین به ایران. برای ارسال این کالاها از چین به ایران 3 راه پیش پای شما قرار دارد. راه اول این است که آنها را با استفاده از کارگو زمینی و با قطار باری به ایران ارسال کنید.

راه دوم استفاده از کارگو دریایی و ارسال کالاها با کشتی باری است. راه سوم نیز ارسال این کالاها با استفاده از کارگو هوایی و ازطریق هواپیمای باری است. متداول‌ترین روش برای ارسال دزدگیر از چین به ایران این است که آنها را با کارگو دریایی به ایران ارسال کنید.

سود واردات دزدگیر چقدر است

برای محاسبه سود واردات دزدگیر از چین و دبی شما باید اولا بعداز انتخاب خرید بصورت عمده این محصولات، محاسبه کنید که هزینه واردات چقدر است و سپس آن را از تفاوت قیمت خرید اجناس در چین و فروش آنها در بازار ایران کم کنید.

جالب است که بدانید خرید عمده باعث می‌شود هزینه واردات بسیار کم شده و این سود بیشتر گردد. هرچقدر هم که اختلاف قیمت میان خرید دزدگیر از چین و فروش آن در ایران بیشتر باشد سود واردات این محصولات بیشتر خواهد بود. پس بهترین نوع خرید همانور که گفتیم خرید عمده دزدگیر است که باعث ماکزیمم شدن سود واردات این کالاها می‌گردد.

واردات دزدگیر از چین و دبی با شرکت علی والا

بهترین شرکت بازرگانی برای اینکه کارهای واردات دزدگیر از چین و دبی را به‌خوبی و با کمترین هزینه ممکن انجام دهید، شرکت بازرگانی علی والا است. این شرکت به خاطر فورواردرهای با تجربه‌ای که در زمینه خرید، ترخیص و ارسال دزدگیر و دیگر کالاها از چین به ایران دارد، می‌تواند درکمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه دزدگیرهای موردنیاز شما را خریداری کرده، از گمرک چین ترخیص و به ایران ارسال کند. تنها کافی است که با این شرکت مشورت کرده و ازآنها بخواهید دزدگیرهای درخواستی شما را وارد کنند.

حرف آخر

دزدگیر، برخلاف اسمش تنها دزدها را نمی‌گیرد. بلکه هرنوع ورود و خروج مشکوکی که به داخل ساختمان انجام می‌شود را رصد کرده و به نگهبان ساختمان اطلاع می‌دهد. به‌اینصورت با نصب دزدگیر شما می‌توانید علاوه برا امنیت مالی، امنیت جانی اعضای ساختمان خود را نیز تامین کنید.

به خاطر همین کاربرد وسیعی که دزدگیر دارد، واردات دزدگیر از چین و دبی بسیار پرکاربرد بوده و البته سودی مناسب برای واردکننده به‌همراه خواهد داشت. دراین مقاله این موضوع را بطور کامل بررسی کردیم و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول

برای واردات دزدگیر از چین و دبی باید چه مراحلی پشت سر گذاشته شود؟

برای انجام این واردات شما باید سه مرحله اصلی خرید دزدگیر، ترخیص دزدگیرها و ارسال آنها از چین به ایران را پشت سر بگذارید.

متداول‌ترین روش ارسال دزدگیرها از چین به ایران کدام است؟

متداول‌ترین روش ارسال، استفاده از کارگو دریایی است چرا که هم امن‌ترین روش است و هم در مدت زمانی کوتاه و با هزینه‌ای اندک قابل انجام است.

چه نوع خریدی، سود واردات دزدگیر از چین و دبی را چندین برابر می‌کند؟

خرید عمده همانوطور که در طول مقاله توضیح دادیم سود این واردات را افزایش می‌ده

14 Apr 2023

واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی

واردات کاشی و سرامیک از چین
واردات کاشی و سرامیک از چین

واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی موضوع این مقاله ماست. اینکه اصلا چرا باید این لوازم را وارد ایران کرد و اصلا بازاری در ایران دارند، یکی از مهم‌ترین سوالات درمورد این واردات است که باید آن را بررسی کنیم. پس باید اول بدانیم اضلا کاربردهای کاشی و سرامیک کدام است و سپس بررسی کنیم که آیا واردات این محصولات برای ما سودآور است یا نه. پس اگر این سوالات برای شما مهم است و قصد واردات این وسایل را دارید این مقاله برای شما نوشته شده است.

برای اینکه بدانیم واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی چگونه انجام می‌شود باید درابتدا مراحل این واردات را بررسی کنیم. مراحل کلی واردات کاشی و سرامیک به داخل ایران عبارتست از خرید این وسایل از شرکت‌های موجود در چین و دبی، ترخیص کاشی و سرامیک‌های خریداری شده از گمرک این دو مکان و درنهایت ارسال آنها از چین و دبی به ایران. این مراحل باید کامل بررسی شوند و نکات آنها توضیح داده شود. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید که این موضوع را کامل بررسی کنیم.

فهرست مطالب

کاشی و سرامیک و کاربردهای آن

خرید کاشی و سرامیک

خرید عمده کاشی و سرامیک از چین و دبی

خرید کاشی و سرامیک از چین

خرید کاشی و سرامیک از دبی

ترخیص کاشی و سرامیک

وارد کننده کاشی و سرامیک

حمل و نقل کاشی و سرامیک از چین ودبی

سود واردات کاشی و سرامیک چقدر است

واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

کاشی و سرامیک و کاربردهای آن

یک سر به آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی منزل خود بزنید. احتمالا کف آشپزخانه و دیوارهای آن از سرامیک پوشیده شده، و کف و دیوار حمام و سرویس بهداشتی خانه شما کاشی کاری شده است. پس اولین کاربرد کاشی و سرامیک را می‌توانید در تمام منازل موجود در ایران ببینید. ازطرفی کف و دیوار بسیاری از مغازه‌ها و فروشگاه‌ها نیز یا از کاشی یا سرامیک پوشیده شده است. اما چرا؟

کاشی و سرامیک به‌خاطر اینکه سطحی بسیار صیقلی و غیرچسبنده دارند، بهترین گزینه‌ها برای دیورا و کف مکان‌هایی است که هرلحظه درحال کثیف شدن هستندو تمیزکاری کاشی و سرامیک بسیار ساده است و آلودگی‌ها به آنها نمی‌چسبند.

پس تقریبا در هر مکانی که سیع کثسف می‌شود قابل استفاده هستند. این کاربرد وسیع باعث شده که واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی بسیار مورد توجه بازرگانان و تجار ایرانی باشد و سود زیادی از آن کسب کنند. اما زمانی این واردات سودآور است که مراحل واردات و نکات آنها را خوب بشناسد. در ادامه به این موضوع می‌پردازیم. یعنی مراحل سه‌گانه این واردات و نکات هرکدام را بررسی می‌کنیم.

خرید کاشی و سرامیک

اولین مرحله واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی عبارت است از خرید این مصالح مهم ساختمانی از کشور چین. نکته مهم در خرید این مصالح از کشور چین درمرتبه اول این است که برای اینکا یک شرکت فروشنده معتبر مصالح ساختمانی در چین پیدا کنید. برای یافتن شرکتی معتبر درزمینه فروش مصالح ساختمانی بخصوص کاشی و سرامیک شما می‌توانید از تحقیقات اینترنتی در این زمینه استفاده کنید.

یعنی لیستی از بهترین شرکت‌های موجود در زمینه فروش مصالح ساختمانی در کشور چین پیدا کنید و برای خرید کاشی و سرامیک به آنها درخواست خرید بفرستید. انتخاب از میان این لیست می‌تواند با درخواست ارسال نمونه انجام شود. یعنی شما می‌توانید از شرکت‌های موجود در لیست درخواست خرید کنید و بر اساس نمونه‌های ارسالی اقدام به انتخاب بهترین شرکت فروشنده کاشی و سرامیک کنید.

خرید عمده کاشی و سرامیک از چین و دبی

بعداز اینکه شرکت فروشنده کاشی و سرامیک را برای خرید و واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی پیدا کردید، باید به نکته دوم این عملیات توجه کنید. یعنی باید بدانید که بهترین نوع خرید کاشی و سرامیک از چین، خرید بصورت عمده است. درخرید عمده شما می‌توانید تعداد زیادی از انواع کاشی و سرامیک را با قیمتی پایین از این کشور خریداری کرده و درعوض با قیمتی بیشتر در بازار ایران به‌فروش برسانید.

این اختلاف قیمت است که سود واردات این محصول را برای شما فراهم می‌کند. در قسمت سود واردات کاشی و سرامیک بیشتر این موضوع را توضیح خواهیم داد. فعلا بدانید که اگر قصد خرید کاشی و سرامیک از چین دارید، باید حتما نوع خرید خود را خرید عمده انتخاب کنید تا واردات شما سودآور باشد.

خرید کاشی و سرامیک از چین

و البته نکته سوم در مرحله خرید واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی انجام مراحل اداری این عملیات به صورت درست آن است. برای اینکه خرید کاشی و سرامیک شما به صورت رسمی انجام شود لازم است که برای شرکت فروشنده این مصالح ساختمانی یک نامه رسمی خرید که پروفرما نام دارد ارسال کنید و در آن درخواست خود را بصورت دقیق مشخص کنید.

در پروفرما اطلاعاتی مثل قیمت خرید محصولات، تعداد کاشی و سرامیک درخواستی و البته نحوه پرداخت هزینه خرید این محصولات باید درج گردد. این اطلاعات مشخص می‌کند که درخواست شما دقیقا چگونه است و شما باید برای خرید این محصولات چقدر هزینه کنید.

خرید کاشی و سرامیک از دبی

بعد از اینکه توانستید خرید خود را با ارسال پروفرما به شرکت فروشنده چینی نهایی کنید، کارمندان شرکت فروشنده نیز به شما پاسخ داده و اگر مشکلی نبود مصالح درخواستی شما را تهیه می‌کنند. تهیه کاشی و سرامیک درخواستی شما با ارسال این محصولات به واحد بازرسی کیفی این کالاها و ارسال آنها به گمرک کشور چین نهایی می‌شود.

در واقع اگر کیفیت کاشی و سرامیک تهیه شده مناسب بود، شرکت فروشنده آنها را به گمرک کشور چین می‌فرستد تا کارمندان گمرک بتوانند آنها را برای ارسال قانونی به ایران آماده کنند. در این مرحله شما باید برای ترخیص کاشی و سرامیک‌های تحویل داده شده به گمرک که مرحله دوم واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی است اقدام کنید.

ترخیص کاشی و سرامیک

برای انجام مرحله دوم واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی یعنی ترخیص این مصالح از گمرک کشور چین، لازم است که شما یک‌سری مدارک تهیه کرده و به این اداره تحویل دهید. این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، پروفرما خرید محصولات و البته بارنامه آنها. بعداز تحویل این مدارک به اداره گمرک و البته تکمیل فرم درخواست ترخیص این مصالح، بازرسان گمرک اقدام به بررسی کاشی و سرامیک تحویل داده شده به گمرک کرده و اگر مشکلی قانونی وجود نداشت، برای آنها برگه ترخیص صادر می‌کنند.

این برگه مشخص می‌کند که شما باید چه مبلغی به‌عنوان حق گمرکی پرداخت کنید تا بتوانید مصالح خود را تحویل گرفته و به ایران ارسال کنید.

وارد کننده کاشی و سرامیک

مشخصا برای انجام کارهای خرید و ترخیص کاشی و سرامیک از چین لازم است که شخصی که دارای اجازه قانونی از شما است در این کشور حضور داشته باشد. این شخص عموما ازطرف شرکت‌های بازرگانی واسطه که کارهای واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی شما را برعهده می‌گیرند دراختیار شما قرار می‌گیرند و فورواردر نام دارند.

د رواقع این اشخاص نقش واردکننده را از سمت شما به صورت قانونی بازی می‌کنند تا نیازی نباشد که شما شخصا برای انجام کارهای خرید، ترخیص و ارسال کاشی و سرامیک به چین رفته و هزینه اضافی برای خود بتراشید.

حمل و نقل کاشی و سرامیک از چین و دبی

آخرین مرحله واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی عبارتست از ارسال این محصولات از کشور چین به ایران. برای اینکه بتوانید این مصالح خریداری شده از چین را به ایران بفرستید 3 راه کلی پیشروی شما وجود دارد.

در راه اول می‌توانید آنها را با قطار باری و ازراه خطوط بین‌المللی ریلی به ایران بفرستید که کارگو زمینی نام دارد. این راه به‌ندرت توسط بازرگانان و تجار ایرانی انتخاب می‌شود چراکه دارای هزینه زیاد بوده و اجناس در این روش در مدتی بسیار طولانی به‌دست شما می‌رسند.

راه دوم این است که آنها را با کارگو دریایی به ایران ارسال کنید. دراین روش از کشتی باری برای ارسال کالاها استفاده می‌شود و البته متداول‌ترین روش برای ارسال محصولات از چین به ایران است. در روش کارگو دریایی شما می‌توانید با هزینه اندک و زمانی مناسب اجناس خریداری شده خود را به ایران بفرستید.

راه سوم ارسال کاشی و سرامیک به ایران نیز کارگو هوایی است که بوسیله هواپیمای باری انجام می‌شود. این روش به‌خاطر هزینه بالایی که دارد چندان مورد توجه بازرگانان ایرانی نیست.

سود واردات کاشی و سرامیک چقدر است

توضیح دادیم که خرید عمده باعث می‌شود سود واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی شما ماکزیمم شود. علت آن هم این است که در این نوع خرید شما می‌توانید با هزینه‌ای اندک تعداد زیادی کاشی و سرامیک از چین خریداری کرده و در بازار ایران با قیمتی مناسب به‌فروش برسانید.

اختلاف قیمت میان خرید این مصالح از کشور چین و قیمت فروش آنها در بازار ایران مقدار سود شما را مشخص می‌کند. البته اگر هزینه‌های واردات که در خرید عمده به حداقل خود می‌رسد را هم لحاظ کنیم بازهم نتایج به‌نفع انتخاب خرید عمده کاشی و سرامیک خواهد بود.

واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی با شرکت علی والا

برای انجام مراحل واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی پیشنهاد ما این است که کارهای خود را به شرکت بازرگانی علی والا بسپارید. این شرکت قادر است با داشتن فورواردرهای بسیار باتجربه‌ای که در چین دارد، تمام مراحل را با هزینه‌ای اندک و در زمانی بسیار کوتاه برای شما انجام دهد.

تنها کافی است که با این شرکت تماس گرفته و درخواست کنید که کارهای واردات شما را برعهده گیرند. سپس با بستن قرارداد با این شرکت می‌توانید با خیالی راحت کاشی و سرامیک درخواستی خود را در ایران تحویل بگیرید، بدون اینکه لازم باشد به چین سفر کنید.

حرف آخر

آنچه بازرگانان و تجار ایرانی را تشویق می‌کند که به سمت واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی بروند این است که این مصالح در ایران دارای متقاضی زیادی هستند. تقریبا تمام مغازه‌ها و فروشگاه‌ها و البته منازل مسکونی، بانک‌ها، ادارات و شرکت‌های خصوصی و بسیاری مکان‌های دیگر هستند که برای پوشاندن سقف و دیوار خود از کاشی و سرامیک استفاده می‌کنند. به‌همین‌دلیل این واردات بسیار سودآور است. اما به‌شرطی که مطابق با نکاتی که دراین مقاله توضیح دادیم انجام شود. درنهایت امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول

چرا در واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی از روش کارگو دریایی استفاده کنیم؟

روش کارگو دریایی به‌خاطر هزینه مناسب، امنیت بالا و البته زمان تحویل اجناس مناسبی که دارد انتخاب اول بازرگانان و تجار ایرانی است.

چگونه می‌توان سود واردات کاشی و سرامیک را افزایش داد؟

برای اینکه سود این واردات ماکزیمم گردد بهترین پیشنهاد این است که آنها را بصورت عمده از چین خریداری کنید.

مدارک لازم برای ترخیص این مصالح از گمرک چین کدام است؟

این مدارک عبارت است از کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید آنها

14 Apr 2023

واردات قهوه ساز از چین و دبی

واردات قهوه ساز از چین
واردات قهوه ساز از چین

قهوه ساز یکی از وسایلی است که جدیدا در بسیاری از منازل و مغازه‌ها یافت شده و محبوب بسیاری از افراد شده است. درواقع توانایی استفاده از این وسیله برای ساخت قهوه در هرجایی باعث شده است که واردات قهوه ساز از چین و دبی رونق زیادی داشته باشد و بسیاری از بازرگانان و تجار ایرانی نیز ازآن استفاده کنند. به همین خاطر در این مقاله سعی کرده‌ایم تا این واردات پرمتقاضی و محبوب را برای شما بطور کامل شرح دهیم و با نکاتی که می‌گوییم شما را بی‌نیاز از خواندن دیگر مقالات برای انجام این عملیات کنیم. 

به همین خاطر برای اینکه بتوانیم واردات قهوه ساز از چین و دبی را کامل شرح دهیم، ابتدا به‌سراغ توضیحی کلی از مراحل و نکات هرمرحله این واردات رفته‌ایم که عبارتنداز: خرید قهوه‌ساز از چین، ترخیص قهوه‌سازهای خریداری شده از گمرک این کشور و البته ارسال آنها از کشور چین به ایران. سپس توضیح داده‌ایم که چرا این واردات سودآور است و البته برای اینکه بصورت عملی این مراحل طی شود باید چکار کنیم. پس اگر شما هم قصد واردات قهوه‌ساز از چین دارید تا پایان مقاله با ما همراه باشید. چراکه این مقاله برای شما نوشته شده است.

فهرست مطالب

قهوه ساز و قهوه

خرید قهوه ساز

خرید عمده قهوه ساز از چین و دبی

خرید قهوه ساز از چین

خرید قهوه ساز از دبی

ترخیص قهوه ساز

وارد کننده قهوه ساز

حمل و نقل قهوه ساز از چین و دبی

سود واردات قهوه ساز چقدر است

واردات قهوه ساز از چین و دبی با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

قهوه ساز و قهوه

قهوه گیاهی محبوب است که از دانه‌های آن پودری فرآوری می‌شود که به وسیله جوشاندن پودر، نوشیدنی قهوه به دست می‌آید. این نوشیدنی را شاید بتوان محبوب‌ترین نوشیدنی گرم دنیا به حساب آورد. با اینکه دانه‌های قهوه در کل دنیا یکسان است، اما روش جوشاندن آن و موادی که همراه با آن استفاده می‌شود بسیار متنوع است. یکی از مشهورترین این روش‌های جوشاندن و سرو قهوه را ما به نام قهوه ترک می‌شنایم که بسیار تلخ بوده و البته محبوبیت بالایی دارد. امروزه به خاطر مصرف بالای قهوه در منازل و اداره‌ها و شرکت‌ها، واردات قهوه ساز از چین و دبی بسیار پرورنق شده و سودی مناسب برای واردکنندگان به همراه دارد.

قهوه‌سازهای موجود در بازار ایران را می‌توان شامل طیف وسیعی از ترک تا موکاپات دانست که شامل سلیقه افراد معتقد به روش سنتی پخت قهوه تا استفاده کنندگان از روش مدرن این ماده محبوب است. به همین دلیل اگر قصد دارید از راه واردات قهوه ساز از چین و دبی این دستگاه را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهید حتما باید لیستی از انواع قهوه‌ساز موجود در بازار تهیه کرده و سپس آنها را برای ارضای سلایق مختلف از چین خریداری و وارد کشور کنید. در ادامه توضیح خواهیم داد که این واردات چه مراحلی دارد و چگونه باید هرمرحله انجام شود تا واردات این دستگاه برای شما سودآور باشد.

خرید قهوه ساز

اولین مرحله واردات قهوه ساز از چین و دبی عبارتست از خرید این دستگاه از کشور چین. برای اینکه بتوانید قهوه‌سازهای با کیفیتی از چین وارد کشور کنید، لازم است که حتما یک شرکت معتبر و استاندارد سازنده قوه‌ساز پیدا کنید و از آن درخواست کنید که به شما قهوه‌ساز بفروشند. برای یافتن این شرکت نیز باید درابتدا در اینترنت تحقیقات وسیعی درمورد شرکت‌های فروشنده قهوه‌ساز انجام داده و لیستی از بهترین آنها را تشکیل دهید.

سپس برای اینکه بتوانید از میان آنها بهترین شرکت را انتخاب کنید لازم است که از هر شرکت نمونه‌کار بخواهید و براساس مقایسه این نمونه کارها اقدام به انتخاب بهترین شرکت فروشنده دستگاه قهوه‌ساز کنید. اینگونه می‌توانید مطمئن باشید که دستگاه‌های وادراتی شما کیفیت لازم را خواهند داشت و این وادرات سود مناسبی برای شما به‌همراه دارد.

خرید عمده قهوه ساز از چین و دبی

بعداز اینکه توانستید بهترین شرکت فروشنده قهوه‌ساز از چین را پیدا کنید، لازم است که حتما دستگاه‌ها را بصورت عمده از آنها خریداری کنید. ازآنجا که شما قرار است برای تمام سلایق متقاضی قهوه‌ساز ازطریق واردات قهوه ساز از چین و دبی این دستگاه‌ها را وارد ایران کنید، لازم است که از انواع مدل‌های این دستگاه چندیدن عدد خریداری کرده و وارد کشور کنید.

به همین دلیل اگر تنها از هرمدل چند عدد وارد کنید باید بعداز اتمام هر مدل دوباره برای خرید دستگاه‌ها به چین سفر کرده و اینکار هزینه‌ای بسیار زیاد روی دست شما می‌گذارد. به‌همین‌خاطر بهترین نوع خرید این دستگاه‌ها از چین، خرید عمده آنها است.

خرید قهوه ساز از چین

درادامه مرحله خرید واردات قهوه ساز از چین و دبی بعداز اینکه شرکت فروشنده دستگاه‌ها را انتخاب کردید و البته مشخص کردید که هدفتان خرید عمده این دستگاه‌ها است، نوبت به اقدام برای خرید رسمی این دستگاه‌ها می‌رسد. برای خرید رسمی دستگاه‌های قهوه‌ساز از چین لازم است که یک پیش‌فاکتور مناسب که پروفرما هم نامیده می‌شود تهیه کرده و به شرکت فروشنده ارسال کنید.

این پروفرما باید شامل اطلاعاتی مثل قیمت دستگاه‌های قهوه‌ساز، تعداد آنها و البته نحوه پرداخت هزینه خریدشان باشد. نکته بسیار مهم در این مرحله این است که این پروفرما را بصورت دقیق و با تمرکز بالا تکمیل کنید.

خرید قهوه ساز از دبی

بعد از اینکه توانستید پروفرما را تکمیل و به شرکت فروشنده چینی تحویل دهید، بازرسان این شرکت آن‌ها را تهیه کرده و بعد از ساخت دستگاه‌ها، آنها را برای کنترل کیفی به بخش کیفیت سنجی شرکت تحویل می‌دهند. بعد از اینکه کیفیت این اجناس تایید شد، آنها را به گمرک کشور چین تحویل می‌دهند تا برای ارسال قانونی به ایران آماده شوند. در این مرحله از واردات قهوه ساز از چین و دبی لازم است که شما برای ترخیص این اجناس به اداره گمرک کشور چین رفته و درخواست ترخیص دستگاه‌های قهوه‌ساز را به این اداره تحویل دهید.

ترخیص قهوه ساز

در مرحله دوم واردات قهوه ساز از چین و دبی که همان ترخیص این دستگاه‌‍ها از گمرک کشور چین است، شما باید یک‌سری مدرک تهیه کرده و تحویل این اداره دهید تا اجازه ترخیص کالاها را به شما داده و بتوانید آنها را به ایران ارسال کنید. این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، بارنامه و البته پروفرمای خرید دستگاه‌ها.

شما بعد از اینکه این مدارک را تهیه کرده و تحویل گمرک کشور چین دادید، باید منتظر صدور برگه ترخیص دستگاه‌های قهوه‌ساز خود بمانید. بعداز صدور این برگه شما خواهید توانست با پرداخت حق گمرکی اقدام به تحویل کالاها و ارسال آنها به ایران کنید.

وارد کننده قهوه ساز

برای انجام مراحل واردات قهوه ساز از چین و دبی لازم است که حتما شخصی در کشور چین حضور داشته باشد و کارهای خرید، ترخیص و ارسال دستگاه‌های قهوه‌ساز را به‌جای شما انجام دهد. این شخص عموما از جانب شرکت‌های بازرگانی واسطه در اختیار شما قرار داده می‌شود و فورواردر نام دارند.

برای اینکه بتوانید از فورواردرهایی مناسب استفاده کنید، در پایان مقاله یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی دراین رابطه را به‌شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بدون دردسر و با کمترین هزینه کارهای واردات خود را انجام داده و سودی مناسب از واردات آنها کسب کنید.

حمل و نقل قهوه ساز از چین و دبی

آخرین مرحله واردات قهوه ساز از چین و دبی عبارت است از ارسال این اجناس از چین به ایران. برای ارسال دستگاه‌های قهوه‌ساز از چین به ایران سه راه صلی وجود دارد. راه اول این است که آنها را ازطریق کارگو زمینی و با قطار باری به ایران ارسال کنید. این راه به‌خاطر اینکه دارای هزینه زیاد و مدت زمانی زیاد برای ارسال کالاها است دارای کمترین محبوبیت بین بازرگانان ایران بوده و تنها برای ارسال کالاهایی که دارای ریسک احتراق بالایی مثل مواد زود مشتعل شونده بکار می‌رود.

روش دوم برای واردات قهوه ساز از چین و دبی استفاده از روش کارگو دریایی است که درآن از یک کشتی باری برای ارسال این اجناس از چین به ایران استفاده می‌شود. این روش بیشترین محبوبیت درمیان دیگر روش‌ها را دارد چراکه هم امن‌ترین نوع کارگو است و هم اینکه درمدت زمانی بسیار اندک و با هزینه‌ای کم این اجناس را به دست شما می‌رساند. راه سوم نیز استفاده از کارگو هوایی است که درآن از هواپیمای باربری برای انجام اینکار استفاده می‌شود. این روش نیز درمواقع خاص بکار رفته و البته هزینه زیادی برای واردکننده دارد.

سود واردات قهوه ساز چقدر است

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که سود واردات قهوه ساز از چین و دبی چه‌مقدار است. برای احتساب سود این واردات شما باید قیمت خرید این اجناس از بازار چین را با قیمت فروش آنها در بازار ایران مقاسیه کرده و ازهم کم کنید. هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد، سود واردات شما بیشتر خواهد بود. زمانی این سود ماکزیمم خواهد شد که شما از روش خرید عمده برای خرید دستگاه‌های قهوه‌ساز استفاده کنید. روش خرید عمده همچنین هزینه واردات شما را کاهش داده و به بیشتر شدن سود این واردات کمک می‌کند.

واردات قهوه ساز از چین و دبی با شرکت علی والا

شرکتی که قول دادیم درپایان مقاله آن را برای انجام واردات قهوه ساز از چین و دبی به‌شما معرفی می‌کنیم، شرکت بازرگانی علی والا نام دارد. این شرکت به‌خاطر داشتن فورواردرهای بسیار باتجربه و آگاه می‌تواند کارهای واردات شما یعنی خرید دستگاه‌های قهوه‌ساز، ترخیص آنها از گمرک چین و ارسال آنها از چین به ایران را برای شما به روشی بسیار ساده و البته با هزینه‌ای کم انجام دهد.

برای این کار کافی است با این شرکت تماس گرفته و از آنها بخواهید که انجام کارهای واردات دستگاه‌های قهوه‌ساز شما را برعهده گرفته و شما بدون رفتن به چین، آنها را در ایران تحویل بگیرید.

حرف آخر

قهوه، نوشیدنی بسیار محبوبی که مردمان سراسر دنیا ترجیح می‌دهند روز خود را با آن شروع کنند، نیازمند یک دستگاه به‌نام قهوه‌ساز است. این دستگاه‌ها انواع مختلفی دارد که نوع سنتی آن همان دستگاه ترک است و البته مدرن‌ترین آن همان کافی میکر‌هایی است که در کافه‌ها حضور دارند.

برای اینکه همه مردم بتوانند به این دستگاه‌ها دسترسی داشته باشند لازم است که بازرگانان از واردات قهوه ساز از چین و دبی برای وارد کردن این دستگاه‌ها به ایران استفاده کنند. در این مقاله توضیح دادیم که چگونه می‌توانید با درست انجام دادن مراحل این عملیات، سودی مناسب از انجام این عملیات به دست آورید.

سوالات متداول

برای ماکزیمم کردن سود واردات قهوه ساز از چین و دبی باید چکار کرد؟

بهترین کار برای ماکزیمم کردن سود این واردات این است که دستگاه‌ها به صورت عمده از چین خریداری شوند.

متداول‌ترین روش برای ارسال دستگاه‌ها از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی متداول‌ترین روش برای ارسال این دستگاه‌ها از چین به ایران است.

مدارک لازم برای ترخیص دستگاه‌های قهوه‌ساز از گمرک چین کدام است؟

این مدارک عبارتند از: بارنامه، پروفرما و البته کارت بازرگانی

14 Apr 2023

واردات جارو برقی از چین و دبی

واردات جارو برقی از چین
واردات جارو برقی از چین

جاروبرقی‌ها یکی از مهم‌ترین ابزارهایی هستند که در منازل حضور دارند. این وسایل مفید، جزو ابزار اساسی برای نظافت منازل و تمیزکاری آن هستند. به‌همین دلیل واردات جارو برقی از چین و دبی جزو مهم‌ترین انواع واردات است. در این مقاله سعی داریم چگونگی واردات این وسیله و به طور کلی علت اهمیت این واردات و سودی که دارد را بررسی کنیم.

برای اینکه بتوان واردات جارو برقی از چین و دبی پرسودی داشت لازم است که در مرحله اول شما مراحل کلی این عملیات را بشناسید. این مراحل عبارتند از خرید جاروبرقی از کشور چین، ترخیص جاروبرقی‌های خریداری شده از گمرک کشور چین و ارسال آنها به ایران. انجام هر کدام از این مراحل نیازمند دانشتن نکات مهمی است که در ادامه هر کدام را بطور مفصل توضیح خواهیم داد. بنابراین اگر قصد واردات جاروبرقی دارید این مقاله برای شما نوشته شده است.

فهرست مطالب

جارو برقی و کاربردهای آن

خرید جارو برقی

خرید عمده جارو برقی

خرید جارو برقی از چین

خرید جارو برقی از دبی

ترخیص جارو برقی

حمل و نقل جارو برقی از چین و دبی

سود واردات جارو برقی چقدر است

وارد کننده جارو برقی

واردات جارو برقی از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

جارو برقی و کاربردهای آن

عملیات نظافت منازل و ساختمان‌ها بوسیله یک ابزار، اختراع جدیدی نیست. ازقدیم‌الایام انسان‌ها برای تمیزکردن منازل خود و ساختمان‌های مهم مثل معابد یا کاخ‌ها از جاروهای دستی و یا برگ درختان استفاده می‌کرده‌اند. تا همین چند دهه پیش نیز که جاروبرقی وارد ایران نشده بود، مادران ما از جاروهای دستی که رشته‌های آن از ساقه‌ بوته‌ها و گیاهان مختلف ساخته شده بود استفاده می‌کردند.

امروزه که جاروبرقی با یک موتور کشنده اختراع شده و برای تمیزکاری و جمع‌آوری گردوخاک و انواع آلودگی ‌های روی سطوح به‌کار می‌رود، دیگر جارو دستی کم استفاده‌تر شده و میل اکثریت بر استفاده از جاروبرقی است. به‌همین دلیل واردات جارو برقی از چین و دبی دارای متقاضی فراوانی در ایران است.

اما مراحل واردات جارو برقی از چین و دبی کدام است که باید حتما به آن توجه شود؟ بطور کلی برای اینکه بتوان جاروبرقی وارد کشور کرد و دراختیار مردم گذاشت، سه مرحله باید پشت‌سر گذاشته شود. مرحله اول این واردات عبارتست از خرید جاروبرقی‌ها از کشور چین.

 مرحله دوم عبارت است از ترخیص این کالاها از گمرک چین و درنهایت مرحله پایانی آنها عبارتست از ارسال این اجناس از کشور چین به ایران. نکات انجام هرمرحله را درادامه توضیح خواهیم داد تا بتوانید این واردات پرسود را به‌درستی انجام دهید. در ابتدا نکات مربوط به مرحله خرید که مهم‌ترین مرحله این واردات است را توضیح می‌دهیم.

خرید جارو برقی

مرحله اول واردات جارو برقی از چین و دبی عبارت است از خرید این کالا از کشور چین. برای اینکه بتوانید از چین جاروبرقی بخرید لازم است که دردابتدا یک شرکت فروشنده چینی استاندارد برای این موضوع پیدا کنید. برای پیداکردن این شرکت می‌توانید ازطریق اینترنت اقدام کنید. یعنی در فضای وب دست به تحقیق درمورد شرکت‌های چینی فروشنده جاروبرقی زده و از بهترین آنها یک لیست تهیه کنید.

سپس از هرکدام از این شرکت‌های موجود در لیست تقاضای ارسال نمونه جاروبرقی کرده و براساس کیفیت این نمونه‌ها دست به انتخاب شرکت فروشنده بزنید. عموم شرکت‌های چینی برای اینکه بتوانند در فضای رقابتی خوب بدرخشند نمونه و بروشور آنها را می‌فرستند تا آنها را انتخاب کنید.

خرید عمده جارو برقی از چین و دبی

بعداز اینکه شرکت فروشنده جارو برقی در چین را پیدا کردید، نوبت به انجام خرید این جاروبرقی‌ها می‌رسد. به‌نظرتان برای خرید جاروبرقی‌ها از شرکت چینی چگونه باید آنها را خریداری کرد؟ برای خرید این محصولات از شرکت چینی لازم است که شما حتما آنها را بصورت عمده خریداری کنید.

خرید عمده این محصولات به‌معنای این است که تعداد زیادی از آنها را با قیمت اندک از شرکت چینی تهیه کنید. این نوع خرید به‌این‌خاطر توصیه می‌شود که شما می‌توانید بوسیله آن در یک بار واردات تعداد زیادی جاروبرقی با قیمتی اندک وارد کشور کنید و سود مناسبی به‌دست‌آورید.

خرید جارو برقی از چین

بعداز اینکه شرکت فروشنده جاروبرقی‌ها و نوع خرید آنها را مشخص کردید، نوبت به انجام مراحل اداری خرید این وسایل از شرکت چینی می‌رسد. برای خرید این وسایل از شرکت چینی لازم است که یک درخوسات رسمی به نام پروفرما برای آنها بفرستید و درآن مشخص کنید که اولا قصد دارید جاروبرقی‌ها را با چه قیمتی خریداری کنید.

سپس تعداد مورد نیاز خود را مشخص کرده و درنهایت آدرس خود و شرکت فروشنده را درآن ثبت کنید. شرکت چینی فروشنده جاروبرقی‌ها بعداز دریافت پروفرما اقدام به تهیه این کالاها کرده و طی یک‌سری مراحل آنها را به دست شما می‌رساند.

خرید جارو برقی از دبی

تااینجا دریافیتم که مرحله خرید واردات جارو برقی از چین و دبی سه نکته مهم دارد: اول اینکه باید حتما یک شرکت مناسب برای خریداری این وسایل پیدا کنید. دوم اینکه باید حتما جاروبرقی‌ها را بصورت عمده از این شرکت خریداری کنید و سوم هم اینکه باید برای خرید رسمی قطعات باید یک پروفرمای دقیق برای ‌شرکت فروشنده ارسال کنید.

شرکت فروشنده بعداز دریافت پروفرما اقدام به ارسال کالاها به واحد کنترل کیفی کالاها کرده و اگر مشکلی نداشتند، آنها را به گمرک کشور چین تحویل می‌دهد. شما دراین مرحله باید برای تحویل جاروبرقی‌ها اقدام کنید که درمرحله بعد چگونگی انجام آن را توضیح می‌دهیم.

ترخیص جارو برقی

مرحله دوم واردات جارو برقی از چین و دبی عبارتست از ترخیص این کالاها از گمرک چین. گفتیم که بعداز اینکه جاروبرقی‌ها را از شرکت چینی خریداری کردید و مشکلی نداشتند، برای ارسال به ایران تحویل گمرک چین داده می‌شوند. برای اینکه بتوانید جاروبرقی‌های خریداری شده را ازگمرک چین ترخیص کنید، لازم است که مدارکی به آنها تحویل دهید.

این مدارک عبارتند از: کارت بازرگانی، پروفرما و البته بارنامه خرید محصولات. کارمندان اداره گمرک بعداز دریافت این مدارک اقدام به بررسی جاروبرقی‌ها کرده و اگر شکلی ازنظر قانونی نداشتند برگه ترخیص آنها را برای شما صادر کرده و شما می‌توانید کالاها را به ایران بفرستید.

حمل و نقل جارو برقی از چین و دبی

آخرین مرحله واردات جارو برقی از چین و دبی عبارتست از ارسال این کالاها از کشور چین به ایران. برای اینکه بتوانید این کالاها را از چین به ایران بفرستید سه راه پیشروی شما وجود دارد. راه اول ارسال این کالاها با استفاده از گمرک زمینی است. در گمرک زمینی شما جاروبرقی‌ها را با استفاده از یک قطار باری به ایران می‌فرستید. راه دوم ارسال این اجناس ازطریق دریاهای آزاد است که کارگو دریایی نام دارد.

در کارگو دریایی شما با استفاده از کشتی باری این وسایل را به‌ایران ارسال خواهید کرد. راه سوم نیز ارسال این وسالی با استفاده از هواپیمای باری است که همان کارگو هوایی نام دارد. متداول‌ترین روش برای ارسال جاروبرقی‌ها از چین که بازرگانان ایرانی آن را در اولیویت قرار می‌دهند، کارگو دریایی است.

سود واردات جارو برقی چقدر است

اما سود واردات جارو برقی از چین و دبی در چیست؟ اولین نکته‌ای که سود این واردات را تضمین می‌کند تقاضای زیادی است که برای خرید این وسیله دربازار ایران وجود دارد. دومین نکته این است که شما با خرید عمده این محصولات، می‌توانید آنها را با قیمتی اندک و با تعداد زیاد از چین خریداری کرده و با قیمتی بیشتر در بازار ایران به‌فروش برسانید.

تفاوت قیمت میان هزینه خرید محصولات در چین و فروش آنها در بازار ایران همان سود واردات این محصولات است. هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد، سود واردات شما نیز بیشتر است.

وارد کننده جارو برقی

برای واردات جارو برقی از چین و دبی چه‌کسی باید به چین سفر کرده و تمام مراحل را انجام دهد؟ مسلما خود شما اگر بخواهید اینکار را انجام دهید به‌خاطر عدم تجربه و آگاهی کافی درزمینه انجام مراحل این عملیات، شکست خواهید خورد. به‌همین‌خاطر باید یک شرکت بازرگانی واسطه پیدا کنید تا بتواند به‌جای شما واردات محصولات را انجام دهد.

این شرکت درحقیقت واردکننده جاروبرقی‌ها به‌جای شما خواهد بود و شما می‌توانید با سپردن کارهای خود با آن، بدون اینکه به کشور چین سفر کنید، جاروبرقی‌ها را درایران تحویل گرفته و از این واردات سود ببرید.

واردات جارو برقی از چین با شرکت علی والا

شرکت بازرگانی واسطه‌ای که می‌تواند انجام کارهای واردات جارو برقی از چین را برای شما به‌سادگی انجام داده و هزنیه واردات و دردسر آن را برای شما بسیار کم کند، شرکت بازرگانی علی والا نام دارد. این شرکت به خاطر تجربه بالایی که در امر واردات محصولات گوناگون از کشور چین دارد می‌تواند کار واردات جاروبرقی را برای شما بدون دردسر و باهزینه اندک انجام دهد. کافی است کارهای خود را به این شرکت بسپارید و منتظر دریافت محصولات خود در ایران باقی بمانید.

حرف آخر

حرف آخر هم اینکه جاروبرقی با اینکه وسیله‌ای بسیار ساده و کاربردی است، اما باید ازجایی وارد ایران شود و در دسترس همگان قرار گیرد. عملیات تامین این وسایل همان واردات جارو برقی از چین و دبی است که دراین مقاله آن را توضیح دادیم.

یعنی سعی کردیم مراحل انجام آن و نکات مربوطه به هرمرحله را توضیح داده و سپس به‌شما بگوییم که اگرقصد دارید بصورت عملی این واردات را انجام دهید کارهای خود را به چه کس یا کسانی بسپارید. شرکت علی والا همان جایی است که باید کارهای واردات خود را به آنجا بسپارید.

سوالات متداول

برای واردات جارو برقی از چین و دبی باید چه مراحلی را پشت‌سر گذاشت؟

مراحل کلی واردات این محصولات عبارتست از خرید، ترخیص و ارسال این محصولات از چین به ایران.

متداول‌ترین روش ارسال جاروبرقی‌ها از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی متداول‌ترین این روش‌ها است.

مدارک لازم برای ترخیص جاروبرقی‌ها از گمرک چین کدام است؟

بارنامه، کارت بازرگانی و پروفرما مدارک لازم برای ترخیص این محصولات از گمرک چین هستند

14 Apr 2023

واردات فیبر نوری از چین و دبی

واردات فیبر نوری از چین
واردات فیبر نوری از چین

حتما مدتی است که نام فیبر نوری را شنیده‌اید. اما شاید دقیق ندانید که این وسیله چیست و چه‌کاری انجام می‌دهد. تا زمانی هم که این اطلاعات لازم برای شناخت فیبرنوری را به‌دست نیاورده باشید، نمی‌توانید واردات فیبر نوری از چین و دبی درست و پرسودی داشته باشید. به‌همین‌دلیل در این مقاله قصد داریم شما را با این وسیله مدرن و بسیار پرکاربرد آشنا کنیم تا بهتر بتوانید از کاربردها و چگونگی واردات آن اطلاع پیدا کنید.  

برای درست انجام دادن واردات فیبر نوری از چین و دبی لازم است که درمرحله اول بدانید این وسیله اصلا چیست و کاربردهای آن کدام است، سپس نکات و ریزه‌کاری‌های مربوط به انجام مراحل واردات آن یعنی خرید فیبرنوری از چین، ترخیص فیبرنوری‌های خریداری شده از گمرک چین و دبی و سپس ارسال آنها به ایران را بشناسید. پس اگر به این موضوع علاقه دارید و قصد دارید با یکی از پرسودترین واردات ایران آشنا شوید، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

فیبر نوری و کاربردهای آن

خرید فیبر نوری

خرید عمده فیبر نوری از چین و دبی

خرید فیبر نوری از چین

خرید فیبر نوری از دبی

ترخیص فیبر نوری

حمل و نقل فیبر نوری از چین و دبی

سود واردات فیبر نوری چقدر است

وارد کننده فیبر نوری

واردات فیبر نوری از چین و دبی با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

فیبر نوری و کاربردهای آن

سیگنال‌های مخابراتی که به شکل امواج الکترومغناطیس هستند چگونه انتقال می‌یابند؟ بوسیله کابل‌هایی که در سرتاسر شهر کشیده شده‌اند. نسل جدید موادی که برای انتقال این سیگنال‌ها که حاوی تصاویر، اصوات و فیلم‌ها است بکار می‌رود را فیبر نوری می‌نامند.

فیبر نوری یک رشته بسیار باریک از شیشه یا پلاستیک است که می‌توان سیگنال‌های مخابراتی به شکل امواح نور و الکترومغناطیس را ازدرون آن با پهنای باند بسیار بزرگ‌تر انتقال داد و درتیجه اینترنتی پرسرعت‌تر از اینترنت‌های کابلی داشت.

منظور از پهنای باند، حجم اطلاعات انتقال داده شده در 1 ثانبه است که برای یک فیبرنوری متوسط چیزی برابر 100 گیگابایت بر ثانیه است. ماده‌ای که ازطریق واردات فیبر نوری از چین و دبی دردسترس جامعه و شرکت‌ها قرار می‌گیرد.

اما کاربردهای فراوانی که فیبرنوری در بخش‌های مختلف دارد باعث شده که واردات فیبر نوری از چین و دبی بسیار پرسود باشد. این کاربردها عبارتند از: مخابرات، استفاده در حسگرهای حرارتی، صوتی، جابجایی و فشاری، استفاده در پزشکی مثل تشخیص بیماری‌ها، جراحی لیزری، عمل مثانه، لثه، نای و مری و کاربرد در سیستم‌های روشنایی شهری. اما زمانی این واردات پرسود و کاربردی است که بتوانید مراحل انجام آن را به‌درستی انجام دهید. و زمانی این مراحل به‌درستی انجام می‌شوند که نکات مربوط به هرکدام را بدانید. درادامه این نکات را باهم بررسی می‌کنیم.

خرید فیبر نوری

اولین مرحله واردات فیبر نوری از چین و دبی عبارتست از خرید این متریال‌ها از چین و دبی. برای خرید این مواد اولین نکته‌ای که درمرحله خرید باید به آن توجه داشته باشید این است که حتما آنها را از یک شرکت معتبر در چین و دبی خریداری کنید.

برای یافتن شرکت فروشنده فیبرنوری در کشور چین یا شهر دبی باید حتما ابتدا تحقیقات وسیعی درمورد شرکت‌های استاندارد موجود در این دو مکان کرده و لیستی از بهترین آنها تشکیل دهید. سپس برای اینکه بتوانید ازمیان لیست تشکیل شده دست به انتخاب بهترین شرکت بزنید، لازم است که ازآنها بروشور محصولات یا نمونه کار بخواهید تا کیفیت آن بتواند به شما در این انتخاب کمک کند.

خرید عمده فیبر نوری از چین و دبی

شاید با خود فکر کنید که فیبر نوری حتما یک لوله بسیار بزرگ و یا حداقل درحد و اندازه کابل‌های مخابراتی است. اما اینگونه نیست. این مواد یک سری رشته بسیار نازک هستند که اصلا بصورت تکی دیده نمی‌شوند. به‌همین دلیل می‌توانید آنها را بصورت عمده هم خریداری کنید. یعنی تعداد زیادی ازآنها را با قیمتی اندک خریداری کرده و به کشور وارد کنید. البته همین نوع خرید است که به سود واردات فیبر نوری از چین و دبی شما کمک می‌کند. این موضوع را درپایان مقاله بیشتر توضیح می‌دهیم تا بدانید سود این واردات چگونه تضمین می‌شود.

خرید فیبر نوری از چین

بعداز اینکه توانستید شرکت فروشنده استاندارد برای خریداری فیبرهای نوری پیدا کنید و البته مشخص کردید که بصورت عمده خرید انجام دهید، نوبت به انجام مراحل اداری خرید این متریال‌ها از چین می‌رسد. برای اینکه خرید شما صورت رسمی انجام شود، لازم است که حتما یک پیش‌فاکتور خرید رسمی که پروفرما نام دارد به شرکت چینی ارسال کنید و درآن مشخص کنید که قصد دارید چه تعداد فیبرنوری با چه قیمتی وارد کشور کنید.

شرکت چینی بعداز دریافت پروفرما اقدام به تهیه متریال‌ها کرده و اگر مشکلی نداشتند آنها را به گمرک چین تحویل می‌دهد تا به ایران ارسال شوند. در همین مرحله اول واردات فیبر نوری از چین و دبی مشاهده کردیم که چه مقدار نکته وجود دارد که باید رعایت شود.

ترخیص فیبر نوری

برای ترخیص فیبرهای نوری خریداری شده از چین و البته ارسال آنها به ایران، لازم است که‌ یک‌سری مدارک تهیه کرده و به گمرک کشور چین تحویل دهید.

این مدارک عبارتند از: پروفرمای خرید فیبرهای نوری، بارنامه آنها و البته کارت بازرگانی و مدارک هویتی خودتان. این مدارک باید همراه با یک فرم ترخیص کالا به شرکت چینی تحویل داده شود تا بازرسان گمرک اقدام به بررسی کالاهای خریداری شده کرده و اگر مشکلی نبود برگه ترخیص آنها را برای شما صادر کنند و بتوانید آنها را به ایران ارسال کنید.

البته تایید نهایی ترخیص فیبرنوری‌ها زمانی گرفته می‌شود که شما مبلغی به‌عنوان حق گمرکی که به شما ابلاغ می‌شود را به‌گمرک چین پرداخت کنید.

حمل و نقل فیبر نوری از چین و دبی

آخرین مرحله واردات فیبر نوری از چین و دبی عبارت است از ارسال این مواد از چین به ایران. برای ارسال فیبرهای نوری از چین به ایران می‌توانید از 3 راه کارگو دریایی، کارگو هوایی و کارگو زمینی استفاده کنید. منظور از کارگو هرگونه روش ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر با استفاده از وسیله حمل‌ونقل باری است. با این تعریف کارگو دریایی به‌معنای ارسال فیبرنوری‌ها با استفاده از کشتی باری است. بااینکه انتخاب کارگو به شرایط و هزینه واردات شما بستگی دارد، اما انتخاب اول بازرگانان و تجار ایرانی همواره کارگو دریایی است.

سود واردات فیبر نوری چقدر است

درقسمت خرید عمده فیبرنوری از چین توضیح دادیم که دراصل این نوع خرید است که سود واردات فیبر نوری از چین و دبی را مشخص می‌کند. اولا تقاضای بالا دربازار ایران باعث شده که واردات این متریال توجیه بالایی داشته باشد.

درثانی خرید عمده که به‌معنای خرید تعداد زیادی فیبرنوری با قیمت اندک است نیز باعث می‌شود که شما بتوانید این اجناس را باقیمتی اندک از کشور چین خریداری کرده و با قیمتی بالاتر در بازار ایران به‌فروش برسانید. همین اختلاف قیمت میان خرید و فروش فیبرنوری باعث می‌شود که واردات آنها سودآور بوده و هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد، سود موردنظر نیز بیشتر خواهد بود.

وارد کننده فیبر نوری

شاید تا اینجای مقاله این سوال ذهن شما را درگیر کرده باشد که برای واردات فیبرنوری از چین و دبی آیا باید خودتان دست به کار شده، به چین بروید و تما مراحل این واردات یعنی خرید، ترخیص و ارسال را شخصا انجام دهید؟ خیر.

شرکت‌هایی واسطه برای انجام اینکار وجود دارند که می‌توانند کل این عملیات را به نمایندگی ازشما انجام دهند. چراکه انجام این کارها توسط خودتان نیازمند تجربه و دانش بالایی است که تنها دراختیار این شرکت‌ها قرار دارد. پس با اینکه واردات این محصولات برای شما انجام می‌شود اما واردکننده خود شرکت بازرگانی واسطه است.

واردات فیبر نوری از چین و دبی با شرکت علی والا

یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی که برای واردات فیبر نوری از چین و دبی می‌توان معرفی کرد، شرکت بازرگانی علی والا است. این شرکت به‌خاطر تجربه بالایی که درامر واردات انواع محصولات بخصوص فیبرنوری از چین دارد می‌تواند تمام مراحل این عملیات یعنی خرید فیبرنوری از چین، ترخیص فیبرنوری‌های خریداری شده از گمرک چین و البته ارسال آنها از چین به ایران با کارگو دریایی را برعهده گرفته و با هزینه‌ای اندک و البته به‌روشی ساده برای شما انجام دهد. کافی است کارهای واردات خود را به این شرکت بسپارید و در ایران منتظر دریافت سفارشات خود بمانید.

حرف آخر

فیبر نوری، یکی از مهم‌ترین ابداعات قرن بیستم و وسیله‌ای برای ارسال پیام‌های نوری از جایی به جای دیگر، امروزه توانسته مناسب‌ترین بستر برای ارسال سیگنال‌های مخابراتی باشد. پهنای باند بالایی که این متریال دراختیار شما قرار می‌دهد می‌تواند گار ارسال سیگنال‌های نوری را بسیار ساده‌تر از ارسال سیگنال‌های مخابراتی با کابل‌های قدیمی کند. این موضوع باعث شده که البته واردات فیبر نوری از چین و دبی نیز سودآور باشد و تعداد زیادی بازرگان و تاجر ایرانی مشغول به انجام آن باشند. امیدواریم دراین مقاله اطلاعات لازم برای انجام این عملیات را دراختیار شما قرار داده باشیم تا نهایت استفاده از واردات فیبرنوری را ببرید.

سوالات متداول

برای واردات فیبر نوری از چین و دبی بهترین نوع خرید که سود زیادی دارد کدام است؟

بهترین نوع خرید برای اینکه بتوان از واردات فیبرنوری سود کافی برد، خرید عمده این محصولات است.

متداول‌ترین روش ارسال فیبرنوری از چین به ایران کدام است؟

بهترین روش بطور کلی روش کارگو است. اما از میان 3 روش کارگو، متداول‌ترین آنها روش کارگو دریایی است که هم امنیت بالایی دارد و هم با هزینه اندکی قابل انجام است.

مدارک لازم برای ترخیص فیبرنوری‌ها از گمرک چین کدامند؟

مدارک لازم برای اینکه بتوانید فیبرنوری از گمرک چین ترخیص کنید، عبارت است از کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید این محصولات

Page:1 - 2 - 3 - 4 - 5