خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

فهرست

واردات کالا و دستگاه از چین

14 Apr 2023

واردات کولر از چین و دبی

واردات کولر از چین
واردات کولر از چین

کولر که در اصل همان (cooler) انگلیسی به‌معنای خنک کننده است، دستگاهی است که به خنک شدن هوا و تهویه آن در فصول گرم سال کمک می‌کند. واردات کولر از چین و دبی عملیاتی است که بوسیله آن این دستگاه‌ها از چین یا دبی وارد ایران شده و در دسترس مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. سودآور بودن این واردات برای همه فعالان حوزه واردات و صادرات محرز است و به‌همین دلیل ما نیز در این مقاله قصد داریم آن را به طور کامل بررسی کنیم.

برای اینکه بدانیم واردات کولر از چین و دبی چگونه به روش درست انجام می‌شود، باید مراحل کلی آن را بشاسیم. این مراحل کلی عبارتنداز خرید کولر از چین و دبی، ترخیص کولرهای خریداری شده از گمرک کشور چین و گمرک شهر دبی و درنهایت ارسال آنها از این دو مکان به ایران. تا پایان مقاله همراه ما شوید.

فهرست مطالب

انواع کولر برای واردات

خرید کولر

خرید عمده کولر از چین و دبی

خرید کولر از چین

ترخیص کولر

حمل و نقل کولر از چین و دبی

سود واردات کولر متر چقدر است

وارد کننده کولر

واردات کولر از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

انواع کولر برای واردات

همه ما با انواع کولرهای آبی که از قدیم در فصل تابستان خانه‌هایمان را خنک می‌کرد آشناییم. لذت خواب ظهرگاهی در تابستان گرم زیر باد خنک این کولرها، اتفاقی است که گرمای تابستان را برای ما قابل تحمل می‌کند. اما این دوستان و همراهان همیشگی ما در گرمای تابستان، امروزه انداع مختلفی دارند. از نوع قدیمی آن که همان کولر آبی است تا انواع مدل گازی که خواهان زیادی پیدا کرده تا چیلرهایی که برای کارخانه و سردخانه‌ها بکار می‌رود، همه توسط واردات کولر از چین و دبی به کشور وارد شده و در دسترس همگان قرار می‌گیرند. عملیاتی که باید مراحل آن را، که درادامه بطور مفصل بررسی می‌کنیم، خوب بشناسیم.

خرید کولر

اولین مرحله واردات کولر از چین و دبی عبارت است از خرید این وسایل. برای خرید کولر از چین یا دبی اولین نکته که باید به آن توجه کنید این است که حتما از یک شرکت فروشنده معتبر خریداری کنید. یافتن شرکت معتبر چینی یا شرکتی که در دبی مشغول فروش انواع کولر باشد کار دشواری نیست.

کافی است که کمی به صورت اینترنتی تحقیق کنید و تعدادی از این شرکت‌ها را پیدا کنید. برای اطمینان ازکیفیت کولرهای تولیدی این شرکت‌ها می‌توانید با انها تماس گرفته و کاتالوگ یا نمونه کار درخواست کنید. اینگونه می‌توانید از بین شرکت‌هایی که پیدا کرده‌اید بهترین را تشخیص دهید.

خرید عمده کولر از چین

بعداز اینکه شرکت فروشنده کولر از چین را پیدا کردید، باید برای نوع خرید تصمیم بگیرید. تمام متخصصان اذعان دارند که بهترین نوع خرید برای واردات کولر از چین و دبی خرید عمده است. درخرید عمده شما می‎توانید تعداد زیادی کولر را با قیمتی اندک خریداری کنید.

این یعنی هزینه خرید اولیه اندک و تعداد کولر وارداتی زیاد. خرید عمده درحقیقت علت اصلی سود واردات این محصولات از چین به ایران است. در قسمت سود واردات این کالاها بیشتر این موضوع را بررسی می‌کنیم تا دریابید چرا این نوع خرید سودآور بودن واردات کولر را تضمین می‌کند.

خرید کولر از چین

بعداز اینکه شرکت فروشنده در چین و دبی مشخص شد، و البته تعیین کردید که خرید باید بصورت عمده باشد، نوبت به خرید رسمی کولر از شرکت‌ها می‌رسد. برای خرید کولر از چین لازم است که یک نامه رسمی به‌نام پروفرما برای شرکت چینی ارسال کنید و درآن مشخص کنید که قصد خرید کولر بصورت عمده را دارید.

مشخصاتی که باید در پروفرما درج کنید عبارت است از قیمت خرید کولرها، تعداد آنها، چگونگی پرداخت هزینه خریدشان و البته اطلاعات فروشنده و خریدار. شرکت چینی بعداز دریافت پروفرما آغاز به تهیه کولرها کرده و اگر مشکلی نداشته باشند آنها را به گمرک چین تحویل می‌دهند تا برای ارسال به ایران آماده شوند.

ترخیص کولر

مرحله دوم واردات کولر از چین عبارت است از ترخیص این کالا از گمرک چین یا دبی. برای اینکه بتوانید کولرهای خریداری شده را ازگمرک چین ترخیص کنید، باید یک‌سری مدارک را تهیه کرده و تحویل بازرسان گمرک چین یا دبی دهید. این مدارک عبارتنداز کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید کولرها. البته مدارک هویتی خودتان نیز باید به گمرک تحویل داده شود. بعداز تهیه مدارک و تحویل به بازرسان گمرک، باید برای تکمیل فرم درخواست ترخیص اجناس اقدام کنید.

تکمیل این فرم بازرسان گمرک را موظف می‌کند که کولرهای خریداری شده توسط شما را بررسی کرده و اگر مشکل قانونی نداشتند آنها برگه ترخیص آنها را صادر کنند. دراین برگه مشخص می‌شود که حق گمرکی کولرها چه مقدار است. در نهایت شما با پرداخت این حق گمرکی می‌توانید کولرها را از گمرک ترخیص کرده و برای ارسال به ایران آماده کنید.

 حمل و نقل کولر از چین

مرحله آخر واردات کولر از چین و دبی عبارتست از تصمیم برای چگونگی ارسال این اجناس به ایران. شما در این مرحله باید از میان انواع کارگویی که دراختیار شما قرار دارد یکی را برای ارسال کولرها از چین و دبی به ایران انتخاب کنید.

کارگوهای موجود عبارتنداز کارگو دریایی که درآن از یک کشتی برای ارسال کالاها استفاده می‌شود، کارگو هوایی که از هواپیمای باری درآن استفاده می‌شود و کارگو زمینی که از قطار باری برای ارسال کالاها استفاده می‌شود. متداول‌ترین روش کارگو برای ارسال کالاها همان کارگو دریایی است چرا که هم هزینه کمتری نسبت به سایر روش‌ها دارد و هم اینکه امن‌ترین روش کارگو است.

سود واردات کولر چقدر است

درقسمت خرید عمده کولرها اشاره کردیم که درواقع خرید عمده است که سود این واردات را تضمین می‌کند. اما چگونه خرید عمده سود واردات کولر از چین و دبی را تضمین می‌کند؟ درخرید عمده همانطور که می‌دانید، شما تعداد زیادی از کولرها را با قیمتی بسیار پایین خریداری کرده و سپس در ایران با قیمتی بالا به‌فروش خواهید رسانید.

همین اختلاف قیمت میان هزنیه خرید کولر در بازار چین و دبی و قیمت فروش در بازار ایران، مقدار سودی است که در واردات این کالاها وجود دارد. هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد و البته کیفیت کولرهای وارداتی بهتر باشد، سود این واردات بیشتر خواهد شد.

وارد کننده کولر

در این مقاله چنین توضیح دادیم که گویا خود شما واردکننده کولر هستید و قرار است شخصا مراحل واردات کولر از چین و دبی را پی‌گیری کنید. اما درحقیقت اینگونه نیست. یعنی اگر هم بخواهید شخصا اینکار را انجام دهید به‌خاطر کمبود تجربه و دانش مشخصا به‌مشکلاتی فنی و قانونی برخواهید خورد.

به همین دلیل با اینکه شما واردکننده کولر هستید اما عملیات واردات توسط شخص شما انجام نمی‌شود. بلکه آن را به یک شرکت بازرگانی واسطه که البته در قسمت بعد یکی از بهترین‌های آن را به شما معرفی خواهیم کرد باید بسپارید تا کارها درست پیش رود.

واردات کولر از چین با شرکت علی والا

شرکت علی والا آن شرکتی است که کارهای واردات کولر از چین شما را بر عهده گرفته و با کم‌ترین هزینه و بدون دردسر، تمام مراحل واردات را انجام می‌دهد. این شرکت به خاطر داشتن رابط‌هایی با تجربه و آگاه در کشور چین قادر است که مراحل خرید، ترخیص کولرهای خریداری شده از گمرک این دو مکان و ارسال آنها به ایران را بدون کوچکترین مشکلی پشت سر گذاشته و آنها را در ایران به شما تحویل دهد. کافی است با این شرکت تماس بگیرید تا از چگونگی انجام کارها مطلع شوید.

حرف آخر

برای واردات کولر از چین و دبی چه تصمیمی دارید؟ آیا متوجه هستید که این واردات بسیار پرسود است؟ درفصول گرم سال مثل بهار و تابستان، همه ما به کولر نیاز داریم. حال این کولر می‌تواند آبی یا گازی باشد، تفاوتی ندارد.

مهم این است که وجود کولر برای خنک کردن هوای خانه لازم است و البته که روش تامین این وسایل پرکاربرد واردات آنها از چین و دبی است. به‌همین دلیل دراین مقاله توضیح دادیم که اگر قصد انجام این عملیات را دارید باید چکار کنید. امیدواریم آنچه نیاز داشتید بدانید را در اختیارتان گذاشته باشیم و بتوانید با اطلاعاتی که در این مقاله به شما داد، یک واردات کولر پرسود تجربه کنید.

سوالات متداول

مرحله دوم واردات کولر از چین و دبی کدام است و چگونه انجام می‌شود؟

مرحله دوم انجام این عملیات ترخیص کولرها از گمرک چین یا دبی نام داشته و با تحویل یک‌سری مدارک مثل بارنامه، کارت بازرگانی و پروفرما به گمرک انجام می‌شود.

متداول‌ترین روش برای ارسال کولر از چین و دبی به ایران کدام است؟

متداول‌ترین روش برای انجام اینکار روش کارگو دریایی است که هم ارزان‌ترین است و هم امنیت بالایی دارد.

سود واردات کولر از چین و دبی در گرو چه نوع خریدی است؟

سود این وادرات در گرو خرید این اجناس به صورت عمده اس

14 Apr 2023

واردات کیف از چین و دبی

واردات کیف از چین
واردات کیف از چین

کیف چقدر در زندگی شما اهمیت دارد و چه جایگاهی در میان لوازم شما دارد؟ قطعا اگر هیچ‌نوع کیفی هم نداشته باشید، حتما کیف پول دارید. کیفی که بتوانید مدارک مهم خود را درآن قرار دهید وبه‌عنوان کیف پول یا کیف جیبی شناخته می‌شود. دراین مقاله قصد داریم واردات کیف از چین و دبی را توضیح دهیم. وارداتی که سود بسیار دارد اما به این شرط که درست انجام شود.

برای درست انجام دادن مراحل واردات کیف از چین و دبی لازم است که شما اول این مراحل را بشناسید و سپس به‌سراغ روش درست انجام دادن آنها بروید. این مراحل عبارتنداز: خرید کیف از چین، ترخیص کیف‌ها از گمرک چین و درنهایت ارسال آنها به ایران. بااینحال هرکدام از این مراحل نکات ویژه خود را دارد که باید حتما رعایت شوند تا بتوان واردات کیف پرسود داشت. با ما تا پایان مقاله همراه باشید تا این موضوع را بطور کامل بررسی کنیم.

فهرست مطالب

تقاضا برای کیف در بازار ایران

خرید کیف

خرید عمده کیف از چین و دبی

خرید کیف از چین

خرید کیف از دبی

ترخیص کیف

حمل و نقل کیف از چین و دبی

سود واردات کیف چقدر است

وارد کننده کیف

واردات کیف از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

تقاضا برای کیف در بازار ایران

کیف دارای انواع مختلفی است. بسته به کاربردی که دارد، کیف‌ها با طراحی و متریال مختلف تولید می‌شوند. مثلا یک دسته بندی کلی از انواع کیف را می‌توان برحسب کیف مردانه و زنانه درنظر گرفت. دسته‌بندی دیگر براساس جنس آن است که کیف چرم و پارچه‌ای است. یا مثلا براساس کاربردی که دارند نیز می‌توان انواع کیف را به کیف ورزشی و کالج تقسیم بندی‌کرد. همه این انواع کیف در بازار ایران دارای تقاضای بسیار بالا هستند.

به‌همین دلیل است که بازرگانان و تجار ایرانی واردات کیف از چین و دبی را به‌عنوان یکی ازپرسودترین واردات کالا به ایران درنظر گرفته و به آن مشغول هستند. اما همانطور که درمقدمه مقاله گفته شد، زمانی واردات کیف از چین و دبی پرسود است که مراحل انجام آن به‌درستی انجام شود. این مراحل عبارتنداز خرید کیف، ترخیص آن و ارسال محصولات خریداری شده از چین به ایران. درادامه سعی می‌کنیم مهم‌ترین نکات مربوط به انجام هرکدام از این مراحل را بطور کامل توضیح دهیم. به‌همین‌خاطر درابتدا با مرحله اول این عملیات و نکات آن یعنی خرید کیف آغاز می‌کنیم و بعد به سراغ دیگر مراحل و نکات آن می‌رویم.

خرید کیف

اولن مرحله واردات کیف از چین و دبی عبارتست از خرید کیف. برای اینکه بتوانید این مرحله را به‌خوبی پشت‌سر بگذارید اولین نکته‌ای که باید به‌آن توجه داشته باشید این است که یک شرکت معتبر برای خرید کیف‌ها در چین پیدا کنید. برای اینکه بتوانید کیف‌های باکیفیتی وارد کشور کنید، لازم است که حتما شرکت‌های فروشنده استاندارد در زمینه فروش کیف در چین را پیدا کنید.

برای انجام این کار بهترین کار این است که درابتدا در اینترنت تحقیق کرده و سپس تعدادی شرکت استاندارد در این زمینه پیدا کنید. سپس برای انتخاب از میان آنها، کافی است درخواست نمونه کار از هر کدام کرده و سپس براساس کیفیت کالاهای ارسال شده تصمیم به انتخاب بگیرید.

خرید عمده کیف از چین و دبی

اما چگونه باید کیف‌ها را خریداری کنید؟ خرید عمده بهترین پیشنهاد برای خریداری کیف‌ها از چین و البته سودآور کردن واردات کیف از چین و دبی است. در خرید عمده شما می‌توانید تعداد زیادی کیف را با قیمتی بسیار اندک از کشور چین خریداری کرده و درعوض با قیمتی متناسب با بازار ایران، آنها را به دست خریداران ایرانی برسانید. این تفاوت قیمت میان خرید کیف از چین و فروش آن در بازار ایران که البته در قسمت سود واردات کیف بیشتر آن ار توضیح می‌دهیم، دلیل اصلی سودآوری این واردات است.

خرید کیف از چین

حال که مشخص شد برای انجام مرحله اول واردات کیف از چین و دبی ، یعنی خرید کیف درابتدا باید یک شرکت معتبر پیدا کرد و سپس اقدام به خرید عمده محصولات کرد، لازم است که توضیح دهیم برای انجام مراحل اداری خرید چکار باید کرد.

برای اینکه بتوانید به صورت رسمی ازچین کیف بخرید، باید یک نامه رسمی به‌نام پروفرما به این شرکت ارسال کنید و درآن مشخص کنید که خواهان چه تعداد کیف و با چه قیمتی هستید. همچنین باید اطلاعاتی مثل آدرس خریدار و فروشنده نیز باید در پروفرما درج شود.

خرید کیف از دبی

بعداز اینکه پروفرمای خرید کیف‌ها به دست شرکت رسید، نوبت به تهیه کیف‌ها و تحویل انها به گمرک چین می‌رسد. دراین مرحله ابتدا کیفیت کیف‌های تهیه شده در واحد بازرسس کنترل کیفی تایید شده و سپس آنها را برای بسته‌بندی به واحد تهیه و توزیع تحویل می‌دهند.

اگرهمه چیز مناسب پیش برود نهایتا کیف‌ها تحویل گمرک چین داده شده و شما باید برای اینکه بتوانید واردات کیف از چین و دبی را پیش ببرید، برای ترخیص کیف‌ها از گمرک چین اقدام کنید.

ترخیص کیف

ترخیص کیف از گمرک چین مرحله دوم واردات کیف از چین و دبی است که باید برای انجام آن اقدام کنید. برای اینکه بتوانید کیف‌های تحویل داده شده به گمرک چین را ترخیص کنید، باید یک‌سری مدارک به اداره گمرک کشور چین تحویل داده و همچنین فرم درخواست ترخیص این کالاها را هم تکمیل کنید.

بازرسان گمرک بعداز دریافت مدارک و فرم درخواست ترخیص اقدام به بررسی کیف‌ها کرده و اگر منع قانونی برای ارسال آنها به ایران وجود نداشت، برای شما یک حق گمرکی تعیین کرده و شما می‌توانید بعداز پرداخت این مبلغ اجناس را تحویل گرفته و برای ارسال به ایران آماده کنید.

حمل و نقل کیف از چین و دبی

مرحله آخر واردات کیف از چین و دبی عبارت است از ارسال این کیف‌ها از چین به ایران. برای ارسال کیف‌ها از کشور چین به ایران سه راه کلی وجود دارد. راه اول ارسال این کالاها ازطریق خشکی و با قطار باری است که کارگو زمینی نام دارد.

راه دوم نیز ارسال کیف‌ها با کشتی باری از راه دریایی است که کارگو دریایی نام داشته و راه سوم نیز کارگو هوایی است که درآن از هواپیمای باری برای ارسال کیف‌ها از چین به ایران استفاده می‌شود. عموما بسیاری از بازرگانان و تجار ایرانی برای ارسال کیف‌ها از چین به ایران روش کارگو دریایی را انتخاب می‌کنند.

سود واردات کیف چقدر است

در قسمت خرید عمده کیف از چین توضیح دادیم که سود واردات کیف از چین و دبی در خرید این محصولات به صورت عمده است. خرید عمده یعنی خریداری تعداد زیادی از یک کالا با قیمتی اندک. شما با انتخاب این روش خرید کیف‌ها از چین، تعداد زیادی از آنها را با قیمتی کم خریداری کرده و سپس آنها را به بازار ایران وارد کرده و کیف‌ها را با قیمتی بالاتر در دسترس مشتریان قرار می‌دهید.

این تفاوت قیمت میان خرید کیف ازچین و فروش آن در بازار ایران، مقدار سود واردات شما را تعیین می‌کند. هرچه این تفاوت قیمت میان خرید و فروش کیف‌ها بیشتر باشد، سود واردات شما بیشتر خواهد بود.

وارد کننده کیف

شما به‌عنوان واردکننده کیف‌ها باید برای خرید و واردات کیف از چین و دبی روانه کشور چین شوید و مراحل انجام ان را به‌درستی پیش ببرید. اما این کار هم هزینه زیادی برای شما دارد و هم اینکه ممکن است به خاطر آشنا نبودن شما با قوانین گمرک کشور چین، برای شما نتیجه مناسبی نداشته باشد.

در نتیجه شما نباید به‌عنوان واردکننده کیف‌ها وارد کشور چین شوید. بلکه باید کارهای واردات خود را به یک واسط قانونی که شرکت‌های بازرگانی دراختیار شما قرار می‌دهند بسپارید. یکی از بهترین این واسط‌ها را در بخش بعد به‌شما معرفی می‌کنیم.

واردات کیف از چین با شرکت علی والا

پیشنهاد ما برای اینکه بتوانید واردات کیف از چین را به خوبی و با هزینه اندک انجام دهید، استفاده از خدمات شرکت علی والا است. شرکت علی والا می‌تواند کارهای واردات شما یعنی خرید کیف از چین، ترخیص کیف‌های خریداری شده از گمرک چین و البته ارسال انها از چین به ایران را به بهترین شکل و البته با هزینه اندک برعهده گرفته و به ساده‌ترین شکل ممکن برای شما انجام دهد.

کافی است با این شرکت تماس گرفته و درخواست انجام کارهای واردات کیف از چین کنید. دراینصورت شرکت علی والا با شما یک قرارداد بسته و کیف‌ها را در ایران به شما تحویل می‌دهد.

حرف آخر

کیف‌های موجود در بازار با طرح‌ها و جنس‌های مختلف که هرروزه مشاهده می‌کنید، همه در شرکت‌های تولیدی چینی ساخته شده و به ایران وارد می‌شوند. به‌همین خاطر واردات کیف از چین و دبی به خاطر تقاضای بالایی که برای خرید کیف در بازار ایران وجود دارد بسیار سودآور است.

اگر شما هم بازرگانی هستید که قصد واردات این محصول از چین به ایران را دارد، لازم است که از قبل بدانید برای درست انجام دادن این کار باید چه نکاتی را رعایت کنید. دراین مقاله به بررسی این نکات پرداختیم.

سوالات متداول

مراحل واردات کیف از چین و دبی کدام است؟

برای واردات کیف از چین به ایران سه مرحله خرید، ترخیص از گمرک و ارسال کیف‌ها باید انجام شود.

برای ترخیص کیف‌ها از گمرک چین چه مدارکی باید تحویل اداره گمرک شود؟

مدارکی که باید برای ترخیص کیف به اداره گمرک چین تحویل دهید عبارتنداز: بارنامه، پروفرما و البته کارت بازرگانی.

متداول‌ترین کارگو برای ارسال کیف از چین به ایران کدام است؟

کارگو دریایی متداول‌ترین نوع کارگو برای ارسال کیف از چین به ایران است

13 Apr 2023

واردات الکترو موتور از چین

واردات الکترو موتور از چین
واردات الکترو موتور از چین

آیا اطلاعاتی در مورد نحوه واردات الکترو موتور دارید؟

الکترو موتور یکی از پیشرفته ترین ماشین آلات دنیاست که در حال حاضر، توسط بسیاری از شرکت های سازنده  در سراسر جهان تولید می شود. کیفیت هر موتور از شرکت های مختلف متفاوت است اما از نظر پارامترها این تفاوت بسیار زیاد است. مهمترین آنها کیفیت است. به همین دلیل اکثر مشتریان به دنبال برندهای خارجی هستند و فکر می کنند موتورهای ساخت شرکت های خارجی معمولا کیفیت بالاتری خواهند داشت، بنابراین واردکنندگان موتورها را از سایر کشورهای خارجی وارد می کنند. در اینجا دستورالعمل هایی در مورد نحوه وارد کردن این دستگاه وجود دارد. دلیل اصلی انجام تجارت بین‌المللی این است که یکی از مهمترین فعالیت‌های تجاری برای پاسخگویی به تقاضای بازار باشد. در حالی که واردات زمانی انجام می شود که عرضه محصول با کمبود مواجه باشد، تنوع محصول یکی از عواملی است که در جنبه های مختلف به توسعه اجتماعی-اقتصادی کمک می کند. برای این منظور دولت نیز تلاش می کند که توسعه از طریق واردات و صادرات متعادل بشود و وقتی واردات و صادرات هر دو به یک اندازه محقق شود، توسعه و پیشرفت نیز حاصل می شود. البته صادرات به تنهایی یکی از اولویت های توسعه اقتصادی یک کشور خواهد بود

تجارت بین المللی مزایای زیادی دارد. اکنون می توان در این  تجارت همزمان واردات و صادرات انجام داد . برخی از این مزایا می تواند شامل موارد زیر باشد: مهمترین عامل در تجارت بین المللی افزایش حاشیه سود است. زیرا در بیشتر نقاط جهان، مالیات های بالا و دستمزدهای پایین مقرون به صرفه تر است. در این صورت با واردات این گونه محصولات سود بیشتری به دست خواهیم آورد. یکی دیگر از دلایل مهم برای معرفی موتور الکتریکی، کیفیت بهتر دستگاه است. همانطور که می دانید واردات زمانی انجام می شود که محصولات در بازار داخلی مورد نیاز باشد اما ممکن است محصول در داخل کشور تولید شده ولی کیفیت خوبی نداشته باشد. در این صورت بازرگانان اقدام به واردات موتورهای الکتریکی با کیفیت بالاتری می کنند که معمولاً توسط شرکت های مطرح دنیا تولید می شود

یکی دیگر از دلایل مهم ترغیب تجار به واردات الکترو موتور، رفع نیاز کشور علاوه بر تامین نیاز بازار و سودآوری است. از طرفی می توانید تکنولوژی پیشرفته زیادی را نیز وارد کشور کنید. اگر قبل از انجام هر کاری تمام مراحل را به خوبی تجزیه و تحلیل می کنید، تمام خطرات  احتمالی را در نظر بگیرید.داشتن اهداف خاص همه پارامترها هستند. این شما را برای موفقیت در این زمینه آماده می کند.

سرمایه برای واردات موتور الکتریکی

همانطور که می دانید نیمی از آنچه در بازار وجود دارد را از طریق واردات تامین می کنند. ایران یکی کشورها از نظر واردات و صادرات در بازار بین المللی است. ایران بیشترین مقدار واردات از چین را دارد. زیرا نیروی کار در این کشور ماهر هستند و مواد اولیه نیز با قیمت پایین به راحتی پیدا می شود. در نتیجه محصول نهایی با قیمت مناسب به دست واردکننده ایرانی رسید. به همین دلیل مقصد تجاری بیشتر تجار ایرانی چین است. ناگفته نماند که با استفاده از فناوری روز، این کشور محصولات متنوع و پیشرفته و باکیفیتی را روانه بازار کرده است. واردات دستگاه های مختلف از چین بهترین گزینه برای دسترسی به دستگاه های پریمیوم است.

حداقل سرمایه برای واردات الکترو موتور

 مهمترین نکته برای واردات الکترو موتور داشتن حداقل سرمایه است. بهتر است ابتدا از خود بپرسید آیا حداقل بودجه برای واردات محصول مورد نظر دارم؟ علاوه بر هزینه محصول، برای تامین هزینه های دیگر باید هزینه تجارت بین المللی یا واردات موتور را نیز پرداخت کنید. اما به طور کلی هزینه خاصی وجود ندارد. زیرا ابتدا باید نوع کالای وارداتی را مشخص کنید سپس با قیمت روز تمام جوانب، شرایط، مراحل و ... را بررسی کنید. در نهایت، هزینه کل تقریبی است. اما هزینه به پارامترهای زیادی بستگی دارد. ممکن است سوال شما این باشد که آیا می توان موتور برق را با حداقل سرمایه وارد کرد؟ اگر کم سرمایه هستید، باید میزان الکترو موتور وارداتی را کاهش دهید. زیرا هزینه تمام مراحل دیگر قابل کاهش یا حذف نیست. شما فقط می توانید با حداقل سرمایه لازم برای کاهش مقدار محصولات وارداتی وارد کنید. اما کل هزینه واردات شامل هزینه های دیگری از جمله پارامترهایی مانند هزینه واردات موتور الکتریکی محصول خریداری شده یا هزینه حمل و نقل واردات موتور الکتریکی بستگی به روش حمل و نقل دارد. به عنوان مثال در روش حمل هوایی باید نسبت به سایر روش ها هزینه بیشتری پرداخت کنید. اما حمل و نقل معمولاً مقرون به صرفه ترین روش است و برای اکثر مشاغل انتخابی است. معمولاً بازرسان یا مأموران گمرک برای بازرسی محموله برای اطمینان از اینکه محموله با مشخصات ذکر شده در رویه مطابقت دارد، به پرداخت هزینه بازرسی محموله نیاز دارد. هزینه های گمرکی به مقدار یا وزن محصولات و مدت زمان نگهداری کالا بستگی دارد. هزینه های گمرکی و همچنین عوارض که شامل چندین قسمت و هزینه می باشد. هزینه ای که برای سفارش و تخصیص ارز پرداخت می شود نیز از جمله کارمزدهایی است که در تجارت بین المللی پرداخت می شود. پرداختی که به عنوان کارمزد بیمه بار نیز شناخته می شود که قطعا به نفع واردکننده خواهد بود. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به دنبال واردات موتورهای الکتریکی هستند، راز طلایی موفقیت در تجارت بین المللی. بهتر است پیچ و خم این مسیر سخت را بشناسید. یکی از مهمترین کلیدهایی که می تواند تازه وارد شما را به موفقیت برساند، مشاوره زودهنگام و مشاوره با تاجران متخصص است. چون تجربه کافی در این زمینه ندارید. ابتدا می توانید با چنین مراکز و افرادی تجربه کسب کنید. توجه به نکاتی که این افراد یا شرکت ها در نظر می گیرند و تمامی پارامترها و شرایط ممکن است پیشرفت شما در آینده باشد. به طور کلی، در اینجا نکاتی وجود دارد که قطعاً در بالا رفتن شما از نردبان موفقیت کمک میکند

بهتر است از شرکت سازنده موتور خریداری کنید. شرکت ها یا کارخانه های متعددی در زمینه تولید الکترو موتور در کشور چین وجود دارند. این وظیفه شماست که اطلاعات زیادی در مورد تمامی شرکت های موتور الکتریکی یا هر محصول دیگری که وارد می کنید پیدا کنید، در نهایت آنها را با هم مقایسه کنید و بهترین را انتخاب کنید. اما نکته کلیدی در اینجا این است که شما باید به کارخانه مورد نظر دسترسی داشته باشید و چون با تمامی مراحل شرکت آشنا میشوید قطعا از کیفیت مطمئن خواهید بود. مهمترین پارامتر برای وارد کردن موفقیت آمیز نقطه طلایی که همه افراد موفق در فرآیند کسب و کار دارند، برنامه ریزی به موقع است. بهتر است ابتدا تمام مراحل را مطالعه کنید و سپس یک برنامه کلی برای هر چیزی که دارید تهیه کنید. بهتر است تمام ریسک ها و شرایط را در این برنامه در نظر بگیرید. یکی دیگر از نکات کلیدی در واردات الکتروموتور، ارزیابی کلیه مقررات واردات است. همچنین باید تمام قوانین را به صورت آنلاین و آنلاین بخوانید. از طرفی بهتر است تمامی سازمان های دولتی در زمینه تجارت و فعالیت های بین المللی و یا انواع مراکزی که می توانید مراجعه کنید را بررسی کنید. برای واردات الکتروموتور یا سایر تجهیزات پیشرفته بدون تخصص. توصیه می شود با یک برقکار در زمینه موتورهای برقی مشورت کنید و مشخصات محصول شرکت را با کمک بازرسی بررسی کنید. شما باید موتور برق را با توجه به تقاضای بازار خریداری کنید. تعداد موتورهای الکتریکی نباید بیشتر از تقاضای بازار باشد در غیر اینصورت  نه تنها سود خواهید داشت، بلکه کسب و کار شما نیز ضرر خواهد کرد. برنامه واردات الکترو موتور بسیار مهم است. پس از اینکه یک برنامه کلی برای کسب و کار خود داشتید، بهتر است این طرح و همه مزایا و معایب را با یک تاجر باتجربه در میان بگذارید تا زمانی که با مشکل مواجه شدید بتوانید از همان ابتدا راه حل مناسب را پیدا کنید

نتیجه

موتور الکتریکی احتمالاً یکی از کارآمدترین تجهیزات تولیدی است که در اکثر صنایع  مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. پیشرفت علم یکی از مهمترین عوامل تولید و بهره برداری از تجهیزات و ماشین آلات بسیار پیشرفته است. موتورهای الکتریکی نیز یکی از مواردی هستند که از علم روز بهره می برند. هم اکنون می توانید از این محصول با کیفیت بالا در صنایع مختلف استفاده نمایید. چنین محصولاتی که با پیشرفت علم ساخته می شوند، می توانند امور صنعتی را پیش ببرند. برای این قطعات کیفیت بسیار مهم است. بنابراین، مشتریان معمولا به دنبال برندهای معروف هستند. کشورهای توسعه یافته معمولا چنین تجهیزات باکیفیتی را تولید می کنند و واردکنندگان موتورها را از خارج وارد می کنند تا نیازهای مشتریان را برآورده کنند

واردات و خرید کالا از چین نیز با نکات و شرایط بسیار موضوعی بسیار پیچیده و مهم است. دانستن تمامی این قوانین و تکنیک ها کلید موفقیت خواهد بود. اگر در اولین قدم های خود در کسب و کارتان از نام ها و کسب و کارهای شناخته شده کمک می خواهید

شرکت بازرگانی علی والا در زمینه واردات کالا از چین تجربه زیادی دارد 

شما میتوانید از طریق کارشناسان با تجربه بازرگانی علی والا یک تجارت موفق و پر سود داشه باشید

13 Apr 2023

واردات دستگاه شیرینگ پک تونلی از چین

واردات دستگاه شیرینگ پک تونلی از چین
واردات دستگاه شیرینگ پک تونلی از چین

واردات دستگاه شیرینگ پک تونلی  یکی از سودآورترین واردات است. دستگاه شیرینگ پک تونلی یکی از انواع دستگاه های بسته بندی است. با استفاده از این نوع دستگاه می توانید محصولات را با نایلون پلاستیکی شفاف و محکم بسته بندی کنید. این دستگاه برای بسته بندی انواع محصولات مناسب است ، به همین دلیل در اکثر کارخانه ها از آن استفاده می شود. به طور کلی ، این یکی از پرکاربردترین دستگاه ها در کارخانه های مختلف است. اما این دستگاه در بازارهای داخلی تولید نمی شود ، بنابراین دستگاه های پک تونلی از کشورهای خارجی وارد می شود. اگر می خواهید انواع مختلفی از دستگاه های بسته بندی را وارد کنید ، باید بدانید که وارد کردن انواع مختلف ماشین ها مراحل و قوانین مختلفی دارد.

در اینجا ، شرکت بازرگانی علی والا اطلاعات کاملی در مورد واردات دستگاه شیرینگ پک تونلی برای راهنمایی بیشتر و واردات موفق به شما ارائه می دهد.

برای واردات دستگاه شیرینگ پک تونلی شما باید کشوری را انتخاب کنید که مطابق با قوانین وارداتی کشور مقصد و همچنین دستگاه های بسته بندی با کیفیت باشد. شرکت بازرگانی علی والا با بیش از یک دهه تجربه چین را به عنوان یکی از بهترین کشورها برای واردات انواع دستگاه ها معرفی می کند. هزینه خرید از چین بسیار مقرون به صرفه تر از خرید و واردات از کشورهای دیگر است. قیمت های مقرون به صرفه یکی از اصلی ترین دلایل معامله گران برای واردات عمده از چین است. کالاهای وارداتی از این کشور از کیفیت خوبی و با قیمت بسیار خوبی برخوردار هستند. این باعث می شود که در بازار داخلی به خوبی فروخته شود و وارد کننده بتواند از این طریق درآمد زیادی کسب کند

نحوه واردات دستگاه شیرینگ پک تونلی

برای وارد کردن دستگاه شیرینگ پک تونلی باید یک مراحلی انجام شود  که هر مرحله دارای قوانین و شرایط خاص خود است. در این متن اطلاعات کاملی در مورد وارد کردن این نوع دستگاه وجود دارد.

کارت بازرگانی

 برای وارد کردن یک دستگاه شیرینگ پک تونلی ابتدا به کارت بازرگانی خود نیاز دارید. با استفاده از این کارت می توانید به راحتی هر نوع دستگاه را وارد مرزهای داخلی کشور کنید. اما اگر این کارت را ندارید ، شما به هیچ وجه نمی توانید آن را وارد کنید و باید از طریق یک شرکت بازرگانی مثل شرکت تجاری علی والا کمک بگیرید

مجوزهای قانونی برای واردات دستگاه شیرینگ پک تونلی مرحله بعدی واردات دستگاه شیرینگ پک تونلی پس از دریافت کارت بازرگانی برای واردات هر نوع دستگاه باید مجوزهای واردات را از سازمانهای ذیربط دریافت کنید. با صدور این مجوزها می توانید واردات خود را بطور قانونی وارد کنید. اما اگر هیچ یک از مجوزهای شما صادر نشود ، واردات شما غیرقانونی تلقی می شود.

مقدمه ای در مورد قوانین واردات

برای واردات موفق و قانونی شما باید با قوانین کشور مقصد آشنا باشید. هر کشور مجموعه ای از قوانین و مقررات مربوط به واردات کالا به مرزهای داخلی خود را دارد. وارد کننده باید این قوانین را رعایت کند. به طور کلی ، وارد کننده باید بداند چه کالاهایی از مرزهای داخلی ممنوع است یا وارد بازار داخلی می شود. همچنین باید بداند با کدام کشورها می تواند تجارت کند. دانستن این قوانین به واردات بدون مشکل و مطابق با قانون کمک می کند. اگر وارد کننده از این قوانین آگاه نباشد. این ممکن است منجر به توقیف کالاهای وارداتی و پرداخت جریمه با نقض قانون واردات آن شود.

آشنایی با انواع مختلف دستگاه های شیرینگ پک تونلی

انواع مختلفی از دستگاه های شیرینگ پک تونلی وجود دارد. قبل از واردات ، باید دقیقاً بدانید که کدام دستگاه ها در بازار داخلی تقاضا دارند. زیرا ممکن است دستگاهی را وارد بکنید که در بازار داخلی تقاضا نداشته باشد. اگر چنین است ، شما واردات خود را از دست داده اید. 

یک تامین کننده معتبر برای وارد کردن دستگاه شیرینگ پک تونلی را انتخاب کنید شما باید یک منبع معتبر در کشور صادر کننده پیدا کنید. شما می توانید بسیاری از افراد را به عنوان تأمین کننده پیدا کنید. اما نکته مهم در مورد وارد کردن این نوع دستگاه کیفیت دستگاه است. متأسفانه ، در کشورهای صادرکننده ، بسیاری از آنها ماشین های کم کیفیت و تقلبی را ارائه می دهند. بنابراین ممکن است در دام افرادی بیفتید. در نتیجه ، بهتر است قبل از انتخاب دستگاه شیرینگ پک تونلی ، در مورد تاریخچه تأمین کنندگان تحقیق کنید تا معتبرترین آنها را انتخاب کنید، بازرگانی علی والا با بیش از یک دهه تجربه در تجارت بین المللی می تواند شما را با معتبرترین تأمین کننده برای واردات انواع دستگاه ها معرفی کند.اگر با دستگاه شیرینگ پک تونلی ناآشنا هستید ، می توانید از یک متخصص ماهر کمک بگیرید. تنظیم یک قرارداد حقوقی پس از بررسی دقیق دستگاه ، می توانید برای ادامه روند واردات دستگاه شیرینگ پک تونلی با تهیه کننده خود قرارداد قانونی تنظیم کنید. قرارداد باید به هزینه هر دستگاه ، هزینه و زمان تحویل ، روش پرداخت ، روش تحویل ، هزینه نهایی اشاره داشته باشد. برای یک قرارداد قانونی و مطمئن می توانید از مشاوران تجاری علی والا کمک بگیرید.

نحوه حمل کالا

روش های مختلفی برای حمل وجود دارد وارد کننده باید روش مناسب را با توجه به هزینه و شرایط هر روش حمل و نقل انتخاب کند. در اینجا ما شما را با روش های مختلف حمل و نقل در سراسر جهان آشنا می کنیم. حمل هوایی

شرکت های هواپیمایی برای کالاهای حساس به زمان مناسب تر هستند. یعنی کالاهایی که با گذشت زمان فاسد می شوند ، مانند غذا ، دارو ، گیاهان و غیره. در حمل هوایی کالاها را در کمترین زمان ممکن به کشور مقصد تحویل می دهد. آنها همچنین از این روش برای حمل حجم های کوچک استفاده می کنند. اما نکته مهم در این نوع حمل و نقل هزینه بالای حمل و نقل است. ارسال هوایی همچنین محدودیت بار برای حمل و نقل دارد.

حمل و نقل دریایی روش دیگری برای حمل و نقل است که از زمان های بسیار قدیم مورد استفاده قرار گرفته است. این روش هیچ محدودیتی برای بار ندارد و برای حمل و نقل در اندازه و اندازه بزرگ مناسب است. نکته مهم در مورد این روش ارسال زمان زیادی را برای حمل نسبت به حمل هوایی در بر میگیرد. بنابراین ، برای تحویل کالاهای حساس این زمان مناسب نیست. با این حال ، بیشتر معامله گران از این روش برای ارسال کالا به سراسر جهان استفاده می کنند زیرا بسیار مقرون به صرفه تر از سایر روش ها است

حمل زمینی در این روش حمل و نقل توسط راه آهن و کامیون انجام می شود  زمان و هزینه حمل و نقل بسته به فاصله بین دو کشور مقصد و مبدا متفاوت است.

ترخیص کالا از گمرک آخرین مرحله برای وارد کردن دستگاه شیرینگ پک تونلی به بازارهای داخلی است. در این مرحله شما باید اسناد کامل ترخیص داشته باشید. زیرا در صورت عدم وجود هیچ یک از اسناد ، ترخیص مجاز نیست

13 Apr 2023

واردات دستگاه پرس از چین

واردات دستگاه پرس از چین
واردات دستگاه پرس از چین

واردات دستگاه پرس باید بر اساس تقاضای بازار انجام شود. انواع مختلفی از پرس وجود دارد که هر کدام در صنعت متفاوتی استفاده می شوند

پرس ها اغلب برای فشرده سازی و شکل دهی استفاده می شوند. برای وارد کردن دستگاه پرس، ابتدا باید انواع مختلف ماشین آلات و نیازهای بازار را بشناسید. همچنین باید از روند واردات تجهیزات صنعتی به مرزهای داخلی کشور مقصد اطلاع داشته باشید

شرکت بازرگانی علی والا اطلاعات جامعی را در اینجا ارائه می دهد. برای واردات موفق تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

نکات مهم برای واردات دستگاه پرس همانطور که در بالا ذکر شد در هنگام واردات دستگاه پرس ابتدا باید با نوع دستگاه و قابلیت های آن آشنا شوید

دستگاه پرس شامل 7 نوع مختلف هیدرولیک، دنده ای، مکانیکی، کنسولی، میل لنگ، گریز از مرکز، پیچی می باشد. هر یک از این دستگاه ها در صنایع مختلفی از جمله ساختمان سازی، نفت و گاز، حمل و نقل دریایی، ساخت قطعات فلزی، هوا و فضا استفاده می شود. قبل از ادامه، باید بدانید که چه نوع فشاری را می خواهید معرفی کنید. اما نکته مهم این است که کدام نوع دستگاه پرس را که  برای وارد کننده سودآور است انتخاب کنیم؟ در زیر به این سوال پاسخ می دهیم.

بررسی تقاضای بازار

برای یک وارد کننده موفق قبل از واردات بررسی تقاضای بازار ضروری است. بسته به نوع دستگاه پرس، بهتر است بررسی کنید که کدام نوع دستگاه پرس در صنایع مختلف بیشترین کاربرد را دارد.اگر تقاضای بازار را در واردات بررسی نکنید در این صورت دستگاه فروخته نمی شود و واردات شما ضرر زیادی خواهد داشت. فاز واردات پرس های واردکننده باید مراحل مختلف واردات را طی کنند. این مراحل شرایط و ضوابط خاص خود را دارند، بنابراین وارد کنندگان باید با این مراحل و قوانین آشنا باشند. درک خوب مراحل و قوانین منجر به واردات موفق و سودآور برای واردکننده می شود.

بنابراین، در اینجا، شرکت بازرگانی علی والا اطلاعات کاملی از این مراحل را برای شما به ارمغان می آورد. انتخاب کشور مناسب برای واردات دستگاه پرس یکی از مهمترین مراحل می باشد. انتخاب کشور مناسب برای واردات انواع ماشین های صنعتی دو چیز ضروری است: 1. یک کشور خارجی را طبق قوانین کشور مقصد انتخاب کنید. هر کشوری قوانین متفاوتی از جمله کالاهای ممنوعه، کشورهای واردکننده غیرمجاز، واردات تجهیزات به بازار داخلی خود دارد. واردکنندگان باید واردات تجهیزات را طبق این قوانین آغاز کنند.

2. کشوری را انتخاب کنید که دستگاه های پرس با کیفیت ارائه می دهد، برخی از کشورها ماشین آلات بی کیفیت و تقلبی ارائه می دهند، لطفا به واردات توجه کنید، این کشورها را انتخاب نکنید. از آنجایی که هیچ دستگاه بی کیفیت در بازار داخلی فروش ندارد، این امر باعث می شود ضرر زیادی در واردات داشته باشید. باید تامین کننده ای را انتخاب کنید که تجهیزات با کیفیت واقعی را در اختیار شما قرار دهد. تامین کنندگانی وجود دارند که تجهیزات تقلبی و ضعیف را ارائه می دهند، نه تجهیزات اصلی. تشخیص تجهیزات اصلی از محصولات تقلبی بسیار دشوار است. بنابراین، قبل از واردات، در مورد سابقه تجاری تامین کننده انتخابی خود تحقیق کنید

بازرگانی علی والا با 20 سال سابقه در تجارت بین المللی به عنوان معتبرترین تامین کننده واردات این تجهیزات شناخته می شود. بنابراین می توانید تجهیزات اصلی را به بازار داخلی بیاورید.اگر به تازگی وارد کار واردات ماشین های پرس شده اید، بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید. تا بتوانیم دستگاه اصلی را پیدا کرده و واردات موفقی داشته باشیم.

نحوه ارسال تجهیزات وارداتی برای واردات پرس به بازار داخلی، باید راهی را برای ارسال آن به کشور مقصد انتخاب کنید. راه های مختلفی برای ارسال یک دستگاه وجود دارد. در اینجا بازرگانی علی والا روش های مختلف حمل و نقل را برای راهنمایی بیشتر معرفی می کند. حمل و نقل هوایی سریعترین راه برای انتقال انواع کالا به مرزهای داخلی است. این نوع حمل و نقل بیشتر برای اقلام کوچک و کوچک استفاده می شود. اما نکته مهم در مورد این روش بالا بودن هزینه حمل و نقل است که نسبت به سایر روش های حمل و نقل بیشتر است. حمل و نقل از طریق دریا یک راه عالی برای حمل و نقل کالا به صورت عمده است. اکثر تجار این روش حمل و نقل را انتخاب می کنند زیرا هزینه آن بسیار کمتر از روش های دیگر است. اما این روش برای ارسال به کشور مقصد زمان زیادی می برد. حمل و نقل زمینی زمین شامل جاده های ریلی و باری است. زمان و هزینه این حمل و نقل بسته به فاصله کشور مبدا تا کشور مقصد متفاوت است. ترخیص آخرین مرحله واردات دستگاه پس از ارسال است. شما باید مدارک مورد نیاز از جمله: بارنامه، کد HS، قبض پرداخت، مجوز واردات و غیره را داشته باشید. بهتر است یک کارگزار گمرکی این مدارک را تهیه کرده و مراحل ترخیص کالا را طی کند

واردات از چین مزایای زیادی برای واردکنندگان دارد و آنها را به خرید و واردات از چین ترغیب می کند. یکی از مزایای اصلی خرید از چین این است که به مراتب کمتر از خرید از سایر کشورهای صادرکننده است. برای واردات موفق و سودآور می توانید بازرگانی علی والا را انتخاب کنید. بازرگانی علی والا بهترین شرکت بازرگانی برای واردات انواع دستگاه های صنعتی از چین است. این شرکت تجاری بهترین و معتبرترین تامین کنندگان در چین را با سابقه عالی خود می شناسد. بنابراین می تواند دستگاه های خام را برای شما وارد کند و شما می توانید با فروش تجهیزات خود در بازار داخلی درآمد زیادی کسب کنید.

13 Apr 2023

واردات لاستیک از چین

واردات لاستیک از چین
واردات لاستیک از چین

همان گونه که می دانید امروزه کشور چین جزو کشورهای تجاری غول‌آسا در جهان شناخته شده و توانست نیاز بسیاری از مردم را در سراسر نقاط جهان رفع نمایند و با تقویت نیروی تولید خود توانسته جایگاه بسیار بالایی در دنیا نیز به دست آورد. اما ما در این مقاله قصد داریم در مورد واردات لاستیک ماشین از چنین اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم تا در زمانی که می‌خواهید اقدام به واردات این دستگاه‌ها کنید به مشکلات بزرگی بر نخورید.

انواع لاستیک ها

همان طور که می دانید امروزه لاستیک های متفاوتی برای استفاده روزمره افراد در حال تولید می باشد که این لاستیک ها می‌تواند نیاز بسیاری از مردم را رفع نماید در این صورت واردات لاستیک از چین می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای مصرف کنندگان به حساب آید زیرا کشور چین در حال تولید انواع لاستیک های می باشد که می تواند لاستیک های تابستانی لاستیک های مربوط به هوای یخ بندی یا زمستان لاستیک های چهار فصل و دیگر موارد می باشند .در واقع این لاستیک ها می‌تواند برای بسیاری از افراد ضروری به حساب آیند زیرا بسیاری از افراد از انواع این لاستیک ها در فصل ها و موقعیت های مختلف استفاده خواهند کرد.

چرا باید محصولات مان را از کشور چین خریداری نماییم؟

همانگونه که می دانید امروزه محصولات چین به طوری در بین مردم و بازار به فروش خواهند رسید که توجه بسیاری از تجار در حوزه واردات محصولات و کالاهای چینی به آن ها جلب شده است در این صورت بسیاری از افراد اقدام به واردات لاستیک از چین می‌نمایند که این گزینه می‌تواند یکی از پرسودترین گزینه‌ها در حوزه واردات حساب آید. در زمانی که تاجران اقدام به واردات محصولات چینی به ایران می کنند و ممکن است این محصولات را با قیمت بسیار پایین خریداری نمایند و پس از آن در کشور محصولات را با قیمت مناسب نسبت به پایین به فروش برسانند. اما بسیاری از افراد این عقیده را دارند که کالاهای چینی محصولات بنجل هستند اما باید بگوییم کالاهای چینی به دلیل ارزان بودن نیروی کار در کشور چین بسیار ارزان به فروش می رسند و می توانند مورد توجه بسیاری از افراد قرار گیرند.

روابط تجاری ایران با چین

 طبق آمارهای منتشر شده در سال ۱۳۹۹ حدود ۱۰ میلیارد دلار حجم واردات این محصولات در گمرک نصیب کشور چین شده و این حجم واردات در ۷۰ گمرک پخش شده است -ولی می‌توانم بگویم که رابطه تجاری ایران با چین به قدری خوب می باشد که توجه بسیاری از صاحب نظران به این روابط جلب شده و دوست دارند که در این حوزه فعالیت هایی را انجام دهد.در این موارد می‌توانیم بگوییم که ممکن است واردات لاستیک از چین جزء همین گزینه‌های زیاد در حوزه واردات بوده که بسیاری از تاجران امروزه روی به واردات لاستیک ماشین از کشور چین می آورند و پس از وارد کردن آن ها در کشور سود کلانی را به دست خواهند آورد.

زمانی که تاجران می خواهند اقدام به واردات محصولات چینی به ایران نمایند بهتر است که از یک شرکت بازرگانی به عنوان همکار کمک گیری کنند تا بتوانند با استفاده از این شرکت‌ها محصولاتشان را بدون وجود دردسر های زیادی وارد ایران کنند و پس از آن سود کلانی را به دست آورند و در این راه موفق شوند.

13 Apr 2023

واردات دستگاه های دایکاست از چین

واردات دستگاه های دایکاست از چین
واردات دستگاه های دایکاست از چین

همان گونه که می دانید امروزه کشور چین در دنیا به عنوان بزرگترین اقتصاد در حوزه تولید انواع محصولات شناخته شده و توانسته محصولات متفاوتی را در حالت های مختلف به سراسر نقاط جهان عرضه نماید. اما واردات دستگاه های متفاوت از کشور چین به کشورها توانسته جزو گزینه‌های اول برای تاجران به حساب آید. در این قسمت قصد داریم در مورد واردات دستگاه های دایکاست و نساجی اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم.

دستگاه دایکاست

دستگاه تولیدی دایکاست نوعی دستگاه برای شکل دادن به مواد مذاب و تولید به شکل های مختلف به حساب می‌آید در این روش فلز ذوب شده و به درون حفره های مخصوص ریخته می شوند و قطعات متفاوت و مختلفی را نیز تولید می نمایند دستگاه‌های که این روند را انجام می‌دهند امروز ماشین آلات دایکاست نامیده می‌شود و بسیار پرطرفدار هستند .در صورت واردات دستگاه دایکاست و نساجی از چین می تواند یکی از گزینه های بسیار عالی برای واردات تاجران به حساب آید.

روابط تجاری ایران با چین

همانطور که می دانید امروزه کشور چین در حال تولید محصولات متفاوتی است که این محصولات می تواند با کیفیت های متفاوت و قیمت های مختلف در بازار های سراسر نقاط جهان عرضه شوند و نساجی می‌تواند یکی از مهمترین گزینه ها در واردات دستگاههای صنعتی به حساب آید که تاجران می‌توانند با وارد کردن این دستگاه ها سود کلانی را به دست آورند.

به غیر از این موارد رابطه ایران با چین به گونه ای خوب است که در سال ۱۳۹۹ حدود ۱۰ میلیارد دلار از حجم واردات محصولات به کشور ایران نصیب کشور چین شده و توانسته جایگاه بسیار بالایی را به نام خود ثبت نماید .بعد از کشور چین کشور امارات متحده عربی آلمان ژاپن ترکیه و دیگر موارد توانسته اند جایگاه‌های بعضی را به نام خود به ثبت برسانند.

شرکت های بازرگانی

زمانی که می‌خواهید اقدام به واردات محصولات متفاوت و همچنین واردات دستگاه دایکاست و نساجی به ایران نمایید شما باید کت بازرگانی را به عنوان همراه خود انتخاب کنید تا بتوانید با همکاری آن شرکت محصولات خود را بدون مشکلی وارد ایران نمایید. زمانی که شما می‌خواهید محصول را وارد ایران کنید ممکن است که مشکلات متفاوتی برای انسان به وجود آمد که با همکاری این شرکت‌ها می‌توانند آن مشکلات را با نگرانی کمتر حل نمایید.

واردات دستگاه نساجی

 در واردات دستگاه دایکاست شما می توانید با وارد کردن دستگاه های نساجی سود کلانی را به دست آورید امروزه دستگاه‌های نساجی برای بسیاری از کارخانه ها مورد نیاز واقع شده که می توانند با استفاده از این دستگاه ها پارچه های متفاوتی را در شکل بافت و دیگر موارد تولید نمایند که این گزینه می‌تواند برای تجاری که قصد دارند سود کلانی را در راه تجارت به دست آورند بسیار عالی می باشد پس با واردات دستگاه دایکاست و نساجی از چین میتوانید سود کلانی را در راه تجارت به دست آورید.

به غیر از این موارد شرکت‌های بازرگانی می‌توانند در زمان واردات دستگاههای نساجی کمک‌های کلانی را به شما ارائه دهند زیرا شرکت هایی که امروز در حال تاسیس می باشند می توانند با دانستن موارد بسیار زیاد در حوزه دستگاه های صنعتی و دیگر موارد کمک های بسیار زیادی را به تاجران و تازه وارد ارائه دهند.

13 Apr 2023

واردات تجهیزات پزشکی از چین

واردات تجهیزات پزشکی از چین
واردات تجهیزات پزشکی از چین

همانگونه که می دانید امروزه کشور چین جزو های اقتصاد در دنیا شناخته شده و توانسته جایگاه های بسیار بزرگی را به نام خود ثبت نماید. در این صورت امروزه تاجران با وارد کردن محصولات به کشور می توانید سود کلانی را در این راه از کشور چین به دست اورند اما در این قسمت قصد داریم در مورد واردات تجهیزات پزشکی از چین مطالبی را به شما ارائه دهیم.

وارد کردن لوازم پزشکی

امروزه با وارد کردن تجهیزات پزشکی از چین می توانید سود بسیار زیادی را به دست آورد زیرا وارد کردن بسیاری از لوازم پزشکی بدون گمرک نیز امکان پذیر است زیرا بسیاری از محصولات پزشکی به منظور جلو گیری شیوع بیماری‌های مختلفی چون بیماری کرونا به وجود آمده و وارد کشور می‌شوند.

رابطه تجاری ایران با چین

بسیاری از افراد این اعتقاد را دارند که محصولات چینی می‌توانند محصولات به درد نخور و بنجل باشند اما در مورد این سخن باید بگویم که امروزه کشورهای چین با تولید محصولات با کیفیت و به روز توانسته جایگاه های بسیار بالایی را در جهان به نام خود ثبت نماید اما افراد این عقیده را دارند که امروزه به دلیل پایین بودن قیمت اصلی محصولات چینی می توانند محصولات بی‌کیفیت به حساب آیند در جواب به این سخن نیز باید بگویم که امروزه به دلیل پایین بودن قیمت نیروی کار در کشور چین محصولات نیز با قیمت پایین تر تولید در بازار ارائه می گردد ومی‌توانند با وارد کردن تجهیزات پزشکی از چین یا دیگر محصولات را از این راه سود خوبی را به دست اورند و تجربه های لازم را کسب نمایند.

چرا تجارت در حوزه پزشکی یک گزینه مهم است؟

در واقع باید بگوییم که امروزه به دلیل نیاز بسیاری از پزشکان و بیمارستان ها به محصولات بهداشتی و استریل تاجران باید اقدام به واردات تجهیزات پزشکی از کشورهای مختلفی چون چین نمایند و بتوانند نیاز کلی جامعه را رفع کنند به غیر از این موارد بسیاری از درمانگاه ها نیازمند وسایل استرلیزه و یا داروهای مختلف هستند که در این صورت باید تمامی نیازهای این افراد رفع شود و به غیر از تولید محصولات داخلی افراد باید اقدام به واردات این محصولات کنند تا نیاز بازار کشور به طور کامل از بین برود.

شرکت های بازرگانی

در زمانی که تاجران تازه کار یک تاجر ایرانی که در این راه کهنه کار هستند می‌خواهند محصولاتی را وارد کشور نمایند باید با کمک شرکت های بازرگانی آن محصولات را وارد کشور کنند در واقع امروز و شرکت های بازرگانی متفاوتی در حال تاسیس می باشد که می تواند کمک های زیادی را به تاجران ارائه دهند و پس از آن می‌توانند کارت بازرگانی نیز برای تاجران صادرنمایند .تاجران امروزه بدون کارت بازرگانی نمی‌تواند محصولاتی را وارد ایران نمایند و مشکلات متفاوتی برخوردار خواهند کرد که در اینصورت در آخر باید با یک شرکت بازرگانی اقدام به همکاری نمایند تا بتوانند مشکلات خود را در این زمینه رفع کنند.

به غیر از این موارد تاجران می‌توانند با استفاده از سایت های اینترنتی این محصولات را خریداری کنند اما در زمان خرید تجهیزات پزشکی از چین باید مراقب استریل بودن یا دیگر موارد آن ها باشند تا پس از عرضه آن ها در بازار مشکلاتی برای مصرف کنندگان به وجود نیاید.

14 Apr 2023

واردات کاغذ از چین

واردات کاغذ از چین
واردات کاغذ از چین

همان صورت که می دانید امروزه کشور چین جزو کشورهای اقتصادی جهان به حساب می‌آید که توانسته بسیاری از بازارهای جهان را به نام خود ثبت کند و محصولات متفاوتی را در اندازه طرح و کیفیت های مختلف در بازار ارائه دهد.ما در این قسمت در مورد واردات کاغذ از چین مطالبی را به شما ارائه دهیم تا بتوانید با استفاده از این مطالب محصولات خود را بدون دردسر وارد ایران کنید.

تولید کاغذ در چین

کشور چین جزء اولین تولید کنندگان کاغذ در جهان به حساب می‌آید که این کشور در ابتدا به تولید و کاغذ و انواع پارچه های مختلف پرداخته و اقدام به تولید این محصولات نموده است .پس از آن طی مراحلی کاغذها را با کیفیت بالا سر در جهان عرضه نموده و توانسته جایگاه بسیار بزرگی را به نام خود به ثبت برساند همچنین این کشور توانسته با تولید و عرضه انواع کاغذ ها در اندازه شکل و طرح های مختلف بسیاری از محصولات لوازم تحریر مختلف دیگر را نیز تولید نماید و بتوان آن ها را به سراسر نقاط جهان عرضه کند .در این صورت می تواند یک گزینه بسیار خوب برای مصرف کنندگان به حساب آید تا بتوانند نیازهای داخلی کشور خود را نیز رفع نمایند.

امروز با توجه به نیاز بسیاری از کشورها به کاغذ و کمبود آن کشور چین می تواند با تولید بیشتر این محصول سود کلانی را به دست آورند. در حالت کلی با توجه به افزایش انتشارات نیاز کاغذ مرغوب به شدت افزایش پیدا کرده و در این صورت بسیاری از کشورها برای تولید انواع کارت ملی شناسنامه برگ های روزنامه و دیگر موارد نیازمند به انواع برگ ها و کاغذها هستند تا بتوانند این محصولات را تولید و در بازار عرضه نمایند.

روابط تجاری ایران با چین

 در چند دهه اخیر رشد اقتصادی کشور چین به گونه‌ای بوده که توانسته یکی از مراکز بزرگ تجاری در دنیا در زمینه های مختلف به حساب اید. در این صورت رابطه تجاری کشورهای متفاوتی با چین به طوری خوب شده که توانسته اند سالیانه محصولات متفاوتی را در مقدار های مختلف وارد کشور خود نمایند اما کشور ایران نیز از این قافله جا نمانده توانسته رابطه خود را با کشور چین به گونه‌ای خوب نماید تا در سال ۱۳۹۹ حدود ۱۰ میلیارد دلار از حجم وارداتی محصولات در گمرکات ایران به نام کشور چین ثبت شده و توانسته این محصولات را وارد ایران نمایند.

تعریفات گمرکی برای واردات کاغذ

در حالت کلی تعرفه گمرکی برای هر نوع محصول ممکن است متفاوت باشد در این صورت تعرفه گمرکی برای واردات کاغذ نیز بسیار متفاوت بود که ممکن است برای انواع کاغذ ها نیز مختلف باشد از این رو بسیاری از تاجران باید اطلاعات لازم را برای واردات کاغذ از کشور چین کسب نمایند تا بتوانند بدون هیچگونه مشکلی این محصولات را با تعرفه های مختلف در انواع رنگ سایز و شکل های متفاوت وارد ایران نمایند.

شرکت های بازرگانی

در زمانی که شما می خواهید اقدام به واردات کاغذ از کشور چین نمایید باید با شرکت های بازرگانی بسیار عالی هماهنگی‌های لازم را انجام دهید تا بتوانید با استفاده از این شرکت های بازرگانی محصولات خود را در مدت زمان کوتاه و همچنین موارد دیگر وارد ایران نمایید تا با مشکلات مختلفی روبه‌رو نشوید به غیر از این موارد شما باید با استفاده از کارت‌های بازرگانی که از شرکت های بازرگانی دریافت می کنید محصولات را وارد کشور نماید و اگر این کارت ها وجود نداشته باشند شما نمی توانید محصولات را وارد کشور خود کنید.

13 Apr 2023

واردات دستگاه تاریخ زن از چین

واردات دستگاه تاریخ زن از چین
واردات دستگاه تاریخ زن از چین

دستگاه تاریخ زن، یکی از انواع تجهیزات بسیار پیشرفته ای است که بر اساس علم فناوری روز به تولید می رسد. در واقع این دستگاه را بیشتر در کارخانجات تولیدی نظیر کارخانه های مواد غذایی به هنگام بسته بندی محصولات مورد استفاده قرار می دهند. البته که چنین ماشین آلاتی بر اساس نوع مصرف سوخت با مکانیزم خواصی طراحی شده اند. اما نکته قابل اهمیت این است که چنین محصولاتی با چنین امکاناتی اکثر در کشورهای پیشرفته ای چون چین به تولید می رسند که هم اکنون شاهد رونق بازار خرید و واردات دستگاه تاریخ زن از چین هستیم.

خرید و واردات دستگاه تاریخ زن از چین در یک نگاه

اگرچه کلیه مراحل خرید و واردات دستگاه تاریخ زن از چین مهم و قابل اهمیت هستند؛ اما در این فرآیند بخش هایی است که بایستی به آن ها توجه بسیار زیادی داشت. به عنوان مثال مرحله ترخیص کالا از چین، یکی از مهمترین مراحلی است که جهت ترخیص دستگاه نیز بایستی مراحل مختلفی را طی نمود. نکته مهم این است که طی نمودن این مرحله نیاز به ارائه مدارک و اسناد ضروری است. حال اینکه مراحل مهم ترخیص دستگاه پس از خرید و واردات دستگاه تاریخ زن از چین عبارتند از:

گام نخست اخذ پروفرما از فروشنده محصول

گام دوم ترخیص کالا اقدامات لازمه جهت ثبت سفارش ntsw

 گام سوم درخواست تخصیص ارز جهت خرید و واردات دستگاه تاریخ زن از چین

 از بانک مرکزی

 مرحله چهارم حواله خرید دستگاه تاریخ زن

 اخذ بارنامه جهت حمل و نقل محصول خریداری شده از چین به ایران

مورد توجه قرار دادن تمامی هزینه ترخیص دستگاه تاریخ زن از گمرکات ایران

 اخذ ترخیصیه از شرکت حمل و نقل و همچنین دریافت قبض انبار محصول مورد نظر

ثبت نمودن محصول خریداری شده در سامانه epl و دریافت کوتاژ

تعیین مسیر انتقال محموله مورد نظر

 انجام واریز وجه گمرکی یا همان حقوق ورودی محصول خریداری شده

 انجام واریز ۴ درصد مالیات علی الحساب

اخذ نمودن مجوزهای لازمه و کد رهگیری از بانک عامل

 صدور پروانه الکترونیک و برآورد تمامی عوارض انبار داری

 ورود ماشین حمل و نقل مناسب و بارگیری محصول

 انجام بازرسی های لازمه جهت خروج از گمرک

 خروج محصول از گمرک و تحویل آن به شخص وارد کننده

این گام ها یک لیست کامل و کوتاه جهت خرید و واردات دستگاه تاریخ زن از چین می باشند که می توانید بر اساس آن یک تجارت موفقی را قدم بزنید.

خرید و واردات دستگاه تاریخ زن از چین به ایران

خرید و واردات دستگاه تاریخ زن از چین یکی از تجارت هایی است که اکثر تجار جهت کسب سود و منفعت اقدام به انجام آن می کنند. تجارت با کشور چین یکی از بزرگترین و سودآور ترین تجارت های روز دنیاست؛ چرا که این تجارت مزایایی را به همراه دارد که به نفع دو طرف معامله و کشورهای طرفین می باشد. قطعا که حجم واردات از کشور چین به ایران بسیار زیاد است؛ اما شاید بپرسید چرا؟ دلیل واردات یا تجارت با چین چیست؟ چرا تجارت با دیگر کشورهای اروپایی انجام نمی شود؟ اولا اینکه چین، هم اکنون به عنوان یکی از مهمترین کشورهای تامین کننده نیازهای وارداتی کشور ما به شمار می رود. بی شک که بخش اعظمی از نیازهای بازار داخل توسط واردات از کشور چین تامین می شود. دلایل زیادی وجود دارد که تحریم های کشورهای غربی یکی از مهمترین آن ها می باشد.

کشور چین جزو تنها کشورهایی است که در این تحریم ها هرگز کشورهای غربی را همراهی نکرد و تجارت خود را با وجود سختگیری های کشورهای غربی علیه ایران ادامه داد. اما دلیل دیگری نیز وجود دارد که خرید و واردات دستگاه تاریخ زن از چین را توجیح‌ می کند و آن هم قیمت مناسب تمامی محصولات تولید کشور چین اعم از دستگاه تاریخ زن می باشد. اما دلیل این قیمت پایین محصولات چینی بی کیفیت بودن آن ها نیست؛ بلکه این کشور جهت تولید محصولات خود از مواد اولیه ارزان و همچنین نیروی کار ارزان استفاده می کند. پس قطعا با توجه به این دو دلیل مهم قیمت محصولات نیز تا حدودی کاهش می یابد.

حداقل سرمایه برای خرید و واردات از چین

به منظور خرید و واردات دستگاه تاریخ زن از چین یا هر نوع تجارتی شما نیاز به یک سرمایه دارید. البته که شما می توانید با حداقل سرمایه اقدام به خرید و واردات دستگاه تاریخ زن از چین کنید. اما قبل از واردات باید این نکته را مورد توجه قرار دهید که چه نوع محصولی را قصد دارید وارد نمایید؟ آیا شما هزینه کافی جهت خرید و واردات دستگاه تاریخ زن از چین دارید؟ آیا حداقل سرمایه برای واردات از چین چقدر است؟ بی شک که این هزینه به موارد بسیار زیادی می تواند بستگی داشته باشد که برخی از آن ها شامل نوع کالای خریداری شده، تعداد محصولات وارداتی، میزان مسافت بین کشورها، نوع روش واردات و صادرات یا همان روش حمل و نقل و ... بستگی دارد.

حال اینکه شما با سرمایه کمی می توانید اقدام به خرید و واردات دستگاه تاریخ زن از چین کنید و طبق یک برنامه ریزی درست و با کمک مشاوران و بازرگانی های معتبر اقدام به واردات نمایید. شرکت بازرگانی علی والا یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت هایی است که می تواند در این زمینه شما را راهنمایی نماید.

هزینه انبار داری و ترخیص محصول از گمرک

از نکات مهم خرید و واردات دستگاه تاریخ زن از چین می توان به هزینه ها اشاره کرد که مهمترین آن ها شامل هزینه های انبار داری و ترخیص کالا می باشد. برای انبار داری دستگاه تاریخ زن در انبار و حتی ترخیص آن از گمرک شما بایستی هزینه هایی را متقبل شوید. حال اینکه در این زمینه بایستی نکاتی را مورد توجه قرار دهید. به عنوان مثال اگر به هنگام انجام عملیات لازم به منظور حمل و نقل، چنانچه شما هزینه انبار داری را در لیست قید نکرده باشید، باید این هزینه را قبل از ترخیص دستگاه از گمرکات پرداخت کنید. البته که میزان مبلغ پرداختی بر اساس و متناسب با حجم و مقدار محصول متفاوت خواهد بود. البته به این نکته توجه داشته باشید که شما به منظور ترخیص محصول وارداتی باید حتما در گمرک اظهارنامه لازمه را تکمیل نمایید و در آن شماره تعرفه محصول را قید کنید.

13 Apr 2023

واردات دستگاه چاپ پارچه

واردات دستگاه چاپ پارچه از چین
واردات دستگاه چاپ پارچه از چین

یکی از نیازهای مهم جامعه پارچه است که جهت دوخت و یا تولید پوشاک زیادی از آن استفاده می شود. اما اینکه پارچه چگونه به دست شما می رسد؟ قطعا پارچه نیز از نخ و الیاف های متعددی با کمک دستگاه ها و ماشین آلات مخصوصی به تولید می رسد که قطعا هر دستگاه و ماشینی وظیفه خاصی را بر عهده خواهد داشت. یکی از مهمترین مراحل تولید پارچه چاپ روی آن است که توسط دستگاه چاپ پارچه این عملیات صورت می گیرد. بی شک که ماشین آلاتی چون این دستگاه را می توان با کیفیت فوق العاده بالایی وارد نمود. خرید و واردات دستگاه چاپ پارچه از چین یکی از انواع تجارت هایی است که جهت تامین نیاز بازار انجام می شود.

چند گام مهم جهت خرید و واردات دستگاه چاپ پارچه از چین

یکی از مهمترین مراحل واردات و صادرات شامل آشنایی با انواع مراحل واردات محصول می باشد. حال اینکه جهت موفقیت در تجارت علاوه بر شناخت فرآیندهای واردات بایستی درباره انواع قوانین و مقررات آشنایی پیدا کنید. اما گام های مهم تجارت که بایستی جهت خرید و واردات دستگاه چاپ پارچه از چین آن ها را بیاموزید عبارتند از:

• اخذ کارت بازرگانی

اولین و مهمترین مرحله جهت خرید و واردات دستگاه چاپ پارچه از چین دریافت کارت بازرگانی می باشد. جهت اخذ کارت بازرگانی نیز بایستی شما به سازمان های مربوطه اقدام نمایید و با ارائه مدارک و اسناد مورد نیاز کارت بازرگانی را دریافت کنید. این کارت به دو دسته حقیقی و حقوقی تقسیم می شود و قطعا کاربردهای مختلفی خواهد داشت.

• انتخاب حوزه فعالیت

بهتر است شما ابتدا نوع حوزه فعالیت خود را انتخاب کنید. در واقع شما بعد از اینکه کارت بازرگانی را دریافت نمودید بهتر است زمینه فعالیت خود را مشخص نمایید.

• آشنایی با قوانین و مقررات روز

شما به عنوان یک تاجر باید با تمامی قوانین روز آشنایی داشته باشید. توجه داشته باشید که گاهی به دلیل شرایط مختلف ممکن است این قوانین مربوط به واردات در برخی از کشورها تغییر پیدا کند، پس بایستی شما دائما این قوانین را به صورت آنلاین چک نمایید.

• انتخاب کشور و کالای وارداتی

شما بایستی تمامی پارامترهای مهم و مربوط به کالا و قوانین کشورها را مورد بررسی قرار دهید و در نتیجه پس از آن یک کشور را جهت خرید و واردات انتخاب کنید. اگرچه که خرید و واردات دستگاه چاپ پارچه از چین گزینه انتخابی شما خواهد بود. چرا که اولا ایران برای تجارت با کشورهای غربی تحریم است و چین جزو کشورهایی می باشد که از تحریم ها تبعیت نمی کند و همچنان به تجارت خود با ایران ادامه می دهد. همچنین دستگاه چاپ پارچه در چین با کیفیت بالا و قیمت مناسب به فروش می رسد. البته شما می توانید چندین شرکت را که در زمینه تولید این دستگاه فعالیت می کنند را انتخاب و در نتیجه از آن بین و با بررسی مقایسه ها یک گزینه مناسب را انتخاب نمایید.

مهمترین اقدامات لازم جهت خرید و واردات دستگاه چاپ پارچه از چین

• درخواست ارسال پیش فاکتور یا پرفرما

دیگر گزینه ای که بایستی در فرآیند کاری شما قرار بگیرد شامل اخذ پرفرما یا پیش فاکتور می باشد. شما با اخذ پروفرما می توانید جهت ثبت سفارش اقدام نمایید. توجه داشته باشید که مرحله ثبت سفارش جزو اصلی ترین و حتی مهم ترین مراحل خرید و واردات دستگاه چاپ پارچه از چین محسوب می شود. شخص تاجر یا وارد کننده بایستی در این‌ مرحله به سامانه ثبت سفارش وزارت صمت ارجاع کند. توجه داشته باشید که کالای مورد نظر شما در این مرحله از لحاظ ممنوعیت واردات یا غیر مورد بررسی قرار می گیرد.

• تخصیص ارز و پرداخت بین المللی

از دیگر مراحل مهم شامل مرحله تهیه ارز می باشد که معمولا به چندین روش مختلف انجام می شود.

• حمل و نقل و بیمه کالا

حمل‌ و نقل دستگاه خریداری شده و حتی بیمه آن جزو مهمترین مراحل دیگر خرید و واردات دستگاه چاپ پارچه از چین می باشد. شما می توانید با استفاده از روش های مختلف حمل‌ و نقل جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی اقدام به تجارت کالای خود کنید.

• ترخیص کالا از گمرک

پس از اینکه شما تمامی مراحل بالا را انجام دادید می توانید جهت ترخیص محصول خود از گمرک اقدام نمایید. جهت ترخیص دستگاه مورد نظر از گمرک شما بایستی با اسناد و مدارک مورد تایید اداره امور گمرکی اقدام به ترخیص محصول خود نمایید.

• انتقال به مقصد

اکنون دیگر نوبت به انتقال دستگاه خریداری شده از چین به مقصد می باشد. در واقع شما پس از ارائه اسناد و مدارک می توانید کالای مورد نظر خود را با تایید ماموران گمرک ترخیص نموده و آن را توسط یک وسیله نقلیه مناسب به مقصد مورد نظر انتقال دهید.

مراحل مختلف ترخیص محصول مورد نظر از گمرک

در فرآیند خرید و واردات دستگاه چاپ پارچه از چین شما با مرحله ای به نام ترخیص کالا مواجه هستید. حال اینکه این مرحله خود یکی از گام های اقتصادی است که هر وارد کننده ای بایستی با جزئیات آن به خوبی آشنا باشد. این مرحله نیاز به تخصص بالایی دارد که تنها با مطالعه و کسب تجربه امکان پذیر خواهد بود. ترخیص پس از خرید و واردات دستگاه چاپ پارچه از چین بایستی با ارائه مدارک مهمی صورت بگیرد. اما جهت ترخیص دستگاه چاپ پارچه از گمرکات چه اقداماتی بایستی انجام داد؟

• اولین قدم در ترخیص دستگاه شامل دریافت پرفرما و پکینگ لیست می باشد.

• در گام بعدی بایستی جهت اخذ مجوز ثبت سفارشات بازرگانی اقدام نمود.

• دیگر گام بعدی بایستی جهت بیمه نمودن محصول مورد نظر اقدام کرد.

• تمامی هماهنگی های لازم را به منظور بازرسی های لازمه انجام دهید.

• جهت تخصیص ارز و حواله بانکی بایستی پرونده تشکیل دهید.

• با شرکت حمل و نقل بین المللی ارتباط برقرار کرده و بهترین روش مناسب را انتخاب نمایید.

• تنظیم پیش نویس دور اظهاری دیگر مرحله کار است که بایستی در این مرحله تمامی اسناد توسط کارشناس فنی گمرکی و بازرگانی بررسی و مورد تایید واقع گردد.

اما اگر شما تازه کار هستید، بهتر است با شرکت هایی چون شرکت علی والا مشورت داشته باشید. توجه کنید که اعتبار، تجربه و سابقه این شرکت تضمین موفقیت شما کاربر گرامی خواهد بود.

13 Apr 2023

واردات تیغ ژیلت از چین

واردات تیغ ژیلت از چین
واردات تیغ ژیلت از چین

از گذشته تا کنون استفاده از انواع تیغ و ژیلت و حتی خود تراش ها بسیار مرسوم بوده است. حال نیز می توان چنین انتظاری داشت که خط تولید این محصولات همچنان در حال رشد است و قطعا روز به روز شاهد تولید محصولات بهتر با کیفیت عالی تر هستیم. چرا که هر روزه شاهد روی کار آمدن ماشین آلات پیشرفته تری جهت تولید چنین محصولاتی می باشیم. بی شک که با توجه به اهمیت تولید این محصولات، خط تولید آن ها نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند. حال این قطعات و ماشین آلات مربوط به خط تولید تیغ ژیلت از کشورهای دیگر وارد می گردد. پس با توجه به این اهمیت هم اینک شاهد رونق خرید و واردات خط تولید تیغ ژیلت از چین هستیم که قطعا تجارت سودآوری خواهد بود.

 

گام های طلایی جهت خرید و واردات خط تولید تیغ ژیلت از چین

یکی از نکات طلایی به منظور موفقیت در تجارت در نظر گرفتن لیستی از صبر تا صد کارتان است. در واقع شما می توانید با در داشتن یک لیست از کارهایی که قرار است انجام دهید، جهت انجام امور موفق تر عمل کنید. حال این موارد عبارتند از:

 اخذ پروفرما

یکی از مهمترین اولویت های شما تاجر عزیز اخذ پیش فاکتور می باشد. شما بایستی قبل از اقدام به خرید دستگاه ابتدا اقدام به ثبت فاکتور نهایی به عنوان پروفرما با تمامی مشخصات نمایید. در واقع پیش فاکتور شامل همان سندی است که تمامی مشخصات از جمله نحوه پرداخت، تعهد طرفین، موارد مربوط به اینکوترمز و … در آن ثبت می گردد. از این سند به منظور دریافت محصول مورد نظر در داخل کشور استفاده می کنند.

 ثبت سفارش

از دیگر اقداماتی که جهت خرید و واردات خط تولید تیغ ژیلت از چین انجام می دهند شامل اقدامات لازمه برای دریافت ثبت سفارش است. شما می توانید پس از اینکه پیش فاکتور را دریافت نمودید اقدام به اخذ ثبت سفارش نمایید. البته جهت ثبت سفارش محصول مورد نظر شما بایستی کارت بازرگانی داشته باشید. در این مرحله بایستی تعرفه، ارزش گذاری و دیگر موارد مهم را مورد توجه قرار دهید.

 تخصیص ارز از بانک

اکنون بایستی بلد از اینکه مجوزهای لازمه را از سازمان های مربوطه اخذ نمودید اقدام به تخصیص ارز از بانک مرکزی کنید. در واقع در این مرحله اقدام به دریافت حواله خرید می کنید و پس از به شعبه بانکی می توانید سفارش خود را ثبت نمایید. البته بعد از اینکه ارز را تخصیص نمودید و بانک مرکزی نیز تایید نمود حالا می توانید مبلغ خرید محصول مورد نظر رل نرخ نیمایی برای فروشنده حواله نمایید.

 خرید محصول و توافق بین دو طرفین

اکنون جهت خرید و واردات خط تولید تیغ ژیلت از چین بایستی با شرکت ها و کارخانجات تولیدی ارتباط برقرار کنید و برقراری مقایسات بهترین مورد با کیفیت و قیمت مناسب را انتخاب نمایید. البته بایستی توافقاتی نیز بین دو طرف برقرار گردد.

مراحل مهم خرید و واردات خط تولید تیغ ژیلت از چین

 حمل و نقل محصول خریداری شده به ایران

جهت خرید و واردات خط تولید تیغ ژیلت از چین شما باید از بین روش های مختلفی که وجود دارد بهترین روش مناسب را انتخاب نمایید. بی شک که جهت تجارت های بین المللی روش های بسیار متفاوتی وجود دارد که شما بایستی با توجه به شرایط مختلف و در نظر داشتن جوانب یک روش کاملا مناسب و مقرون بصرفه را انتخاب نمایید. حال اینکه این محصولات خریداری شده را می توان از طریق راه های دریایی، راه های هوایی یا زمینی به ایران وارد

 از دیگر گام های مهم در خرید و واردات خط تولید تیغ ژیلت از چین شامل  برآورد هزینه ی ترخیص محصول از گمرکات می باشد. در واقع جهت انجام تجارت های بزرگ بین المللی بایستی شما ابتدا هزینه های لازمه را برآورد نمایید. شما با تهیه لیستی از هزینه های مهم و ضروری می توانید سرمایه لازم را تهیه نمایید. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هر ساله درصدی از کل ارزش فاکتور توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان حق امور گمرکی از تاجر اخذ می گردد. در واقع ابتدا ارزش محصول مورد نظر را در سامانه ی TSC به دست خواهند آورد و در نتیجه این سامانه ارزش گذاری های لازمه را روی کالا انجام می دهد.

 اخذ ترخیصیه و قبض انبار

در فرآیند خرید و واردات خط تولید تیغ ژیلت از چین مرحله ای نیز به عنوان اخذ ترخیصیه و قبض انبار وجود دارد. حال اینکه پس از خریدار محصول و واردات آن بایستی شما اقدام به اخذ ترخیصیه نمایید. حال اینکه به منظور دریافت ترخیصیه نیز بایستی به شرکت حمل و نقل مراجعه نمایید. البته به این نکته توجه داشته باشید که جهت ترخیص محصول از گمرک و دریافت ترخیصه و قبض انبار شما باید اصل بار نامه را به همراه داشته باشید.

 

گام های طلایی جهت خرید و واردات خط تولید تیغ ژیلت از چین


 دیگر مرحله مهم خرید و واردات خط تولید تیغ ژیلت از چین ثبت محموله در سامانه epl است که بایستی در این مرحله اقدام به اخذ کوتاژ کنید. در این سامانه طی فرآیندی تمام اطلاعات محصول ثبت و به گمرک فرستاده می شود.

 تعیین مسیر گمرکی

حال در این مرحله بایستی مسیر گمرکی را تعیین نمایید که این مسیر همان فرآیند ترخیص کالا می باشد. شما بایستی از طریق این سایت یکی از سه مسیر سبز، زرد و قرمز را انتخاب نمایید.

مسیر سبز مسیری است که در آن محصول نیاز به ارزیابی و بررسی مدارک ندارد. در واقع نیازی به کنترل ارزش و تعرفه محصول نیست و راحت ترین مسیر خواهد بود.

دیگر مسیر مهم شامل مسیر زرد است که تنها نیاز به برسی مدارک و اسناد دارد.

 یک مسیر دیگر نیز به نام مسیر قرمز وجود دارد. در واقع در این مسیر هیچ نیازی به ارزیابی و تطبیق مدارک و همچنین ارزیابی و کنترل ارزش و تعرفه نیست.

  واریز وجه گمرکی

در مرحله بعدی بایستی اقدام به واریز وجه گمرکی یا همان حقوق ورودی نمایید. البته شما بایستی ۴ درصد نیز مالیات علی الحساب جهت ترخیص محصول خود واریز نمایید.

 اخذ مجوز لازم جهت ترخیص محصول

دیگر مرحله در خرید و واردات خط تولید تیغ ژیلت از چین شامل اخذ مجوزهای لازمه به منظور ترخیص کالا می باشد. برای ترخیص محصول مورد نظر نیز بایستی شما ابتدا اظهار نامه گمرکی را ارسال کنید تا کوتاژ را دریافت نمایید.

 اخذ کد رهگیری از بانک عامل

حال که ارز مورد نیاز را تهیه کرده اید بایستی شما به بانک عامل به همراه مدارک مورد نیاز مراجعه نمایید. در نتیجه کد رهگیری یا همان کد خروج یا ساتا را از این بانک جهت آماده سازی فرآیند ترخیص اخذ نمایید. شما می توانید در صورت تازه کار بودن تمامی این امور را به دست بازرگانی های خبره ای چون شرکت علی والا بسپارید یا حتی با مشاوره کادر توانمند آن اقدام به واردات یا صادرات نمایید. این شرکت با تجربه بالایی که دارد صفر تا صد تجارت را به شما کاربر گرامی آموزش می دهد.

Page:1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6