خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

فهرست

واردات کالا و دستگاه از چین

17 Apr 2023

واردات میلگرد از چین و دبی

میلگردها از جمله مصالح ساختمانی پایه‌ای هستند که وجودشان برای انجام تمام کارهای عمرانی ضروری است. به همین دلیل واردات میلگرد از چین و دبی را می‌توان یکی از سودآورترین و پرمتقاضی‌ترین انواع واردات در میان واردات مصالح ساختمانی پایه به ایران به‌حساب آورد. دراین مقاله قصدمان این است که مراحل و نکات واردات این قطعه بسیار پرکاربرد را بررسی کنیم. یعنی مشخص کنیم که اصلا برای چه واردات میلگرد اینقدر متقاضی دارد و اگر شما هم قصد دارید آنها را وارد کشور کنید باید چکار کنید و چه نکاتی را رعایت کنید. 

برای این منظور درادامه مقاله به تمام مراحل و نکات واردات میلگرد از چین و دبی خواهیم پرداخت تا چیزی ناگفته نماند. این مراحل بصورت خلاصه عبارتنداز خرید میلگرد از کشور چین، ترخیص میلگردهای خریداری شده از گمرک کشور چین و ارسال آنها از چین به ایران. هرکدام از این مراحل خودشان دارای نکاتی بسیار مهم هستند که اگر آنها را نشناسید واردات شما سودآور نخواهد بود. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا این عملیات را بطور کامل بررسی کنیم و مشخص کنیم که چه مقدار این واردات سودآور است.

فهرست مطالب

میلگرد چیست و انواع آن کدام است؟

خرید میلگرد

خرید عمده میلگرد

خرید میلگرد از چین و دبی

ترخیص میلگرد

وارد کننده میلگرد

حمل و نقل میلگرد از چین و دبی

سود واردات میلگرد چقدر است

واردات میلگرد از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

میلگرد چیست و انواع آن کدام است؟

لازم است که قبل از بررسی مراحل واردات میلگرد از چین و دبی حتما بررسی کنیم که اصلا میلگرد چیت و چه کاربردهایی دارد. بطور خلاصه میلگرد یک نوع فلز طولی است که در انواع مختلفی تولید شده‌ و برای کاربردهای مختلفی از جمله ساختمان‌سازی، خودروسازی، صنعتی و تجهیزاتی به کار می‌رود. کاربردهای میلگرد در ساختمان‌سازی شامل ساخت ستون‌ها، بارهای سقف و طبقات، نرده‌ها، درب‌ها و پنجره‌ها و همچنین در ساخت سازه‌های پل، تونل و برج‌های بلند مانند برج خلیفه در دبی استفاده می‌شود.

همچنین در خودروسازی برای ساخت اجزای بدنه خودرو مانند شاسی، قاب‌ها، درب‌ها و ستون‌ها به کار می‌رود. در صنایع فلزی و تجهیزاتی نیز میلگرد برای ساخت اجزای مختلفی از جمله قطعات ماشین‌آلات، تجهیزات صنعتی و موتورها استفاده می‌شود. همچنین در صنایع خاصی مانند صنایع دریایی، نفت و گاز و نیروگاه‌ها نیز کاربرد دارد. به‌خاطر همین کاربردهای وسیع است که واردات میلگرد از چین و دبی متقاضی بسیار زیادی درمیان بازرگانان ایرانی دارد.

خرید میلگرد

حال که دانستیم میلگرد چیست و وجود آن درصنایع مختلف چه اهمیتی دارد، لازم است که مراحل واردات میلگرد از چین و دبی را هم مرحله به مرحله بررسی و نکات هرکدام را توضیح دهیم. اولین مرحله این عملیات عبارت است از خرید میلگرد از کشور چین. برای خرید میلگرد از کشور چین لازم است که حتما شما این مصالح را از یک شرکت معتبر و با کیفیت خریداری کنید.

چراکه زمانی متقاضی خرید این مصالح درایران بسیار زیاد خواهد بود که کیفیت آنها بسیار زیاد باشد. پس باید یک مدت زمان مشخصی را اختصاص دهید به یافتن شرکت‌های معتبر درزمینه فروش میلگرد و سپس ازمیان آنها بهترینشان را برای خرید انتخاب کنید. اینکار اولین گام سود واردات میلگرد شما را تضمین می‌کند و شما می‌توانید مطمئن باشید که وارداتی مناسب انجام خواهید داد.

خرید عمده میلگرد از چین و دبی

دومین گام برای پرسود کردن واردات میلگرد از چین و دبی عبارت است از خرید عمده این محصولات ساختمانی. اگر شما به چین بروید و تنها تعداد محدودی میلگرد وارد کشور کنید، آنگاه مجبور خواهید شد برای واردات میلگردهای بعدی دوباره به چین سفر کرده و این یعنی هزینه واردات بیشتر برای شما. اما با خرید عمده میلگرد دیگر نیازی نیست که هربار به چین سفر کنید. همچنین این نوعخ خرید به‌شما این امکان را می‌دهد که بتوانید تعداد زیادی میلگرد با قیمت بسیار اندک وارد کشور کنید و با قیمتی بیشتر به فروش برسانید.

پس نکته دوم که باید برای مرحله اول واردات میلگرد از چین و دبی باید به آن توجه کنید این است که حتما میلگردها را بصورت عمده خریداری کنید. این روش خرید همچنین باعث ماکزیمم شدن سود واردات میلگرد توسط شما خواهد شد. البته درپایان مقاله توضیح خواهیم داد که چگونه این نوع خرید باعث ماکزیمم شدن سود واردات می‌گردد اما فعلا باید بدانید که انتخاب روش خرید عمده بهترین انتخاب برای واردات میلگرد از چین و دبی است.

خرید میلگرد از چین

بعد از اینکه توانستید شرکت فروشنده و البته نوع خرید واردات میلگرد از چین را مشخص کنید، نوبت به رسمی کردن این خرید می‌رسد. برای اینکه بتوانید بصورت رسمی میلگردها را از چین خریداری کنید لازم است که سندی رسمی برای خرید این اجناس تهیه کنید و برای شرکت فروشنده ارسال کنید. این سند رسمی را پیش‌فاکتور یا پروفرما می‌نامند.

مهم‌ترین نکته دراین مرحله این است که حواستان باشد پروفرما کاملا بدون ابهام تکمیل شود و دقیقا درآن درج شود که قیمت خرید میلگردها چقدر است، تعداد درخواستی چه تعداد است و البته نحوه پرداخت هزینه خرید آنها چگونه است. این موارد بعلاوه اطلاعات شرکت فروشنده و شرکت خریدار باید دقیق در پروفرما درج گردد تا در مرحله خرید ابهامی پیشن نیامده و بتوانید وارداتی پرسود داشته باشید.

خرید میلگرد از دبی

بعداز اینکه توانسیتد پروفرمای خرید میلگردها را تنظیم کنید و برای شرکت فروشنده چینی ارسال کنید، آنگاه کارمندان شرکت چینی اقدام به تهیه میلگردها کرده و اگر کیفیت لازم را داشتند برای گمرک چین ارسال کنند. کیفیتی که مدنظر کارمندان شرکت فروشنده است کاملا بستگی دارد به نوع میلگرد و توسط یک‌سری آزمایش فنی مشخص می‌گردد.

بعد از اینکه کیفیت موردنظر تامین گشت میلگردها به گمرک کشور چین تحویل داده می‌شوند تا بتوان آنها را به صورت قانونی از کشور چین به ایران ارسال کرد. دراین مرحله شما باید حتما برای ترخیص میلگردها بصورت قانونی اقدام کنید که البته درمرحله بعد آن را کامل توضیح می‌دهیم.

ترخیص میلگرد

مرحله دوم واردات میلگرد از چین و دبی عبارت است از ترخیص این مصالح از گمرک کشور چین. برای ترخیص میلگردها از گمرک کشور چین لازم است که شما یک‌سری مدرک که ازقبل تهیه کرده‌اید را تحویل گمرک کشور چین دهید.

این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، پروفرما و بارنامه خرید میلگردها. بازرسان گمرک بعداز دریافت این مدارک و البته تکمیل فرم درخواست ترخیص میلگردها از جانب شما اقدام به بازرسی میلگردها کرده و اگر ازنظر قانونی مشکلی نداشتند آنها را برای ارسال به ایران تحویل شما دهند. البته این تحویل با صدور برگه ترخیص میلگردها عملی شده و دراصل بعداز پرداخت حق گمرکی میلگردها به اداره گمرک چین ممکن می‎‌شود.

وارد کننده میاگرد

برای اینکه بتوانید واردات میلگرد از چین و دبی به ایران را بصورت عملی پی‌گیری کنید لازم است که شخصی به صورت حضوری در کشور چین وجود داشته باشد و مراحل خرید میلگرد از شرکت، ترخیص میلگردهای خریداری شده از گمرک چین و ارسال آنها از کشور چین به ایران را پیگیری کند. این شخص ازجانب شرکت‌های بازرگانی واسطه دراختیار شما قرار گرفته و فورواردر نام دارد. درپایان مقاله یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی برای استفاده از فورواردر به‌شما معرفی خواهیم کرد.

حمل و نقل میلگرد از چین و دبی

آخرین مرحله واردات میلگرد از چین و دبی عبارت است از ارسال این میلگردهای ترخیص شده از گمرک چین به ایران. ارسال میلگردها به ایران از سه راه قابل انجام است. راه اول این است که آنها را با قطار باری به ایران بفرستید.

راه دوم هم ارسال این میلگردها از راه هواپیمای باری از چین به ایران است. این دو راه به‌خاطر گرانی و البته پردردسر بودن طرفدار چندانی ندارد. درعوض ارسال میلگردها از چین به ایران با کشتی باری متداول‌ترین روش برای ارسال آنها به ایران است که البته کارگو دریایی هم نامیده می‌شود.

سود واردات میلگرد چقدر است

خرید عمده میلگردها باعث می‌شود که سود واردات میلگرد از چین و دبی بسیار زیاد گردد. علت آن هم این است که شما در این روش خرید میلگردها را از کشور چین با قیمتی بسیار پایین خریداری کرده و سپس در بازار ایران با قیمتی بالاتر به‌فروش خواهید رسانید.

تفاوت قیمت میان خرید این میلگردها از کشور چین و قیمت فروش آنها در بازار ایران است که باعث پرسود شدن این واردات می‌گردد. هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد البته سود واردات انجام شده بیشتر خواهد بود و درصورتی ماکزیمم است که بتوانید میلگردهایی باکیفیت با قیمت خرید پایینی گیر آورده و در بازار ایران با قیمتی مناسب به‌فروش برسانید.

واردات میلگرد از چین با شرکت علی والا

بهترین شرکت برای واردات میلگرد از چین و دبی که می‌تواند کارهای خرید میلگرد از چین، ترخیص میلگردهای خریداری شده از گمرک این کشور و ارسال آنها با کشتی باری از چین به ایران را با کمترین هزینه ممکن و در کمترین زمان انجام دهد. این شرکت دارای فورواردرهایی بسیار باتجربه در کشور چین است که می‌توانند به‌سادگی کارهای واردات شما را درچین پی‌گیری کنند. کافی است با این شرکت تماس گرفته و درخواست کنید که واردات میلگرد را برای شما انجام دهند.

حرف آخر

میلگرد یک نوع فلز طولی است که در انواع مختلفی تولید شده‌ و برای کاربردهای مختلفی از جمله ساختمان‌سازی، خودروسازی، صنعتی و تجهیزاتی به کار می‌رود. کاربردهای میلگرد در ساختمان‌سازی شامل ساخت ستون‌ها، بارهای سقف و طبقات، نرده‌ها، درب‌ها و پنجره‌ها و همچنین در ساخت سازه‌های پل، تونل و برج‌های بلند مانند برج خلیفه در دبی استفاده می‌شود.

کاربردهای وسیع این مصالح ساختمانی باعث شده که بسیاری از بازرگانان و تجار واردات میلگرد از چین و دبی به ایران را انتخاب کرده و سودی مناسب برای خود دست و پا کنند. امیدواریم با خواندن این مقاله شما نیز از اهمیت و سود بالای این واردات باخبر شده باشید.

سوالات متداول

برای واردات میلگرد از چین و دبی باید چکار کرد؟

مناسب‌ترین کار برای انجام این عملیات سپردن آن به شرکت بازرگانی علی والا است.

متداول‌ترین روش برای ارسال میلگردها از چین به دبی کدام است؟

کارکو دریایی متداول‌ترین روش برای ارسال این مصالح از چین به ایران است.

مدارک لازم برای ترخیص میلگردها از گمرک چین کدام است؟

کارت بازرگانی، بارنامه و پروفما مدارک لازم برای ترخیص این مصالح از گمرک چین است.

واردات میلگرد از چین
واردات میلگرد از چین
17 Apr 2023

واردات تیر آهن از چین و دبی

تیرآهن‌ها یکی از مهم‌ترین تولیدات امروزی است که در بسیاری از صنایع به کار می‌روند. از صنعت ساختمان تا ساخت اتومبیل و وسایلی که شاید به ذهنتان نرسد، از تیرآهن استفاده می‌شود. دراین مقاله قصد داریم واردات تیز آهن از چین و دبی را بررسی کنیم. یعنی مشخص کنیم که اصلا چرا باید تیزآهن وارد کشور کرد و چه سودی از این واردات عاید ما می‌شود. اگر شما هم قصد دارید تیرآهن وارد کشور کنید پس به شما تبریک می‌گوییم. چرا که این مقاله برای شما نوشته شده است.

واردات تیر آهن از چین و دبی زمانی برای شما سودآور خواهد بود که مراحل انجام آن را به‌درستی انجام دهید. به‌همین‌دلیل لازم است که اول مراحل واردات تیرآهن یعنی خرید آنها از چین، ترخیص تیرآهن‌های خریداری شده از گمرک چین و درنهایت ارسال این تیرآهن‌ها از کشور چین به ایران را خوب بشناسید. سپس با رعایت نکاتی که در هرمرحله باید رعایت شود سود این واردات را ماکزیمم کرد. تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا این موضوع را بطور کامل بررسی کنیم.

فهرست مطالب

تیر آهن چیست و چه کاربردی دارد؟

خرید تیر آهن

خرید عمده تیر آهن

خرید تیر آهن از چین

خرید تیر آهن از دبی

ترخیص تیر آهن

وارد کننده تیر آهن

حمل و نقل تیر آهن از چین و دبی

سود واردات تیر آهن چقدر است

واردات تیر آهن از چین به ایران با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

تیر آهن چیست و چه کاربردی دارد؟

قبل از اینکه بخواهیم واردات تیر آهن از چین و دبی را توضیح دهیم لازم است که حتما تیرآهن و کاربردهای آن را بشناسیم. تیرآهن یکی از پرکاربردترین مواد ساختمانی است که برای ساختمان سازی، خودرو سازی، ساخت و تعمیر ماشین آلات و تجهیزات صنعتی و همچنین در صنایع فلزی به کار می‌رود. تیرآهن در واقع نوعی فلز طولی با قطر مشخص است که به صورت غیرمستطیل در دو نوع مربعی و مستطیلی تولید می‌شود.

کاربردهای تیرآهن در ساختمان سازی شامل ساخت ستون‌ها، بارهای سقف و طبقات، نرده‌ها، درب‌ها و پنجره‌ها، اجزای پل‌ها و تونل‌ها و همچنین ساختمان‌های پوششی مانند بام و دیوارها است. در صنعت خودروسازی نیز برای ساخت اجزای بدنه خودرو از جمله قاب، درب‌ها و ستون‌ها استفاده می‌شود. همچنین در صنایع فلزی و تجهیزات صنعتی برای ساخت اجزای مختلف ماشین‌آلات و تجهیزات به کار می‌رود. به همین دلیل است که بازرگانان و تاجران زیادی مشغول به واردات تیرآهن هستند و سودی خوب از انجام این عملیات کسب می‌کنند.

خرید تیر آهن

اولین مرحله واردات تیر آهن از چین و دبی عبارتست از خرید تیرآهن از کشور چین. برای اینکه بتوانید سودی مناسب از واردات تیراهن کسب کنید لازم است که حتما تیرآهن‌های درخواستی خود را از یک تولیدکننده بسیار معتبر و استاندارد تهیه کنید. درواقع هرچه کیفیت تیرآهن‌های خریداری شده بالاتر باشد در نتیجه تقاضا برای آن بیشتر بوده، زودتر به‌فروش می‌رسد و درنهایت سود بیشتری عاید شما می‌گردد.

پس حتما درابتدا مدتی را صرف یافتن بهترین تولیدکننده تیرآهن در کشور چین کنید و بعداز یافتن این تولیدی اقدام به خرید تیرآهن‌ها کنید. این نکته یکی از مهم‌ترین نکاتی است که برای بیشتر شدن سود واردات تیرآهن باید به آن توجه شود.

خرید عمده تیر آهن از چین و دبی

بعد از اینکه توانستید شرکتی معتبر در زمینه خرید تیرآهن‌ها پیدا کنید باید در مرحله بعد نوع خرید و واردات تیر آهن از چین و دبی را مشخص کنید. اگر از اشخاصی که در زمینه‌های مختلفی مثل فروش تجهیزات گوناگون کسب‌وکار راه انداخته‌اند بپرسید به‌شما خواهند گفت که بهترین نوع خرید وسایل برای اینکه سودی مناسب از فروش آنها عایدتان گردد این است که به صورت عمده خریداری شوند.

پس نکته دیگری که باید در این مرحله از واردات تیرآهن به آن توجه کنید این است که حتما آنها را بصورت عمده خریداری کنید. خرید عمده تیرآهن به شما کمک خواهد کرد که این اجناس را باقیمتی پایین از چین خریداری کرده و با قیمتی بالا در ایران به‌فروش برسانید.

خرید تیر آهن از چین

بعداز اینکه تعیین کردید شرکت فروشنده تیرآهن در چین کدام باشد و البته تصمیم قطعی برای خرید این محصولات بصورت عمده گرفتید، نوبت به رسمی کردن مرحله خرید و انجام واردات تیر آهن از چین و دبی به ایران می‌رسد. منظور از رسمی کردن خرید این است که برای شرکت چینی چیزی به‌نام پیش‌فاکتور ارسال کنید تا شرکت فروشنده رسما اقدام به تهیه تیرآهن‌های درخواستی شما کند.

پیش‌فاکتور یا پروفرمای خرید یک سند رسمی است که درآن اطلاعاتی مثل قیمت خرید تیرآهن، تعداد آنها و البته نحوه ارسالشان به ایران درج می‌گردد. به‌همین‌دلیل در تکمیل آن باید دقت بالایی به‌خرج دهید تا ابهامی در خرید شما نباشد و مرحله خرید تیرآهن ناقص نماند.

خرید تیر آهن از دبی

بعد از اینکه توانستید پروفرمای خرید تیرآهن‌ها را تهیه کنید، باید آن را به شرکت فروشنده چینی ارسال کرده و منتظر پاسخ درخواست خرید خود بمانید. عموما بعداز یک هفته تا 1 ماه پاسخ درخواست خرید به شما داده می‌شود. بعداز اینکه درخواست شما تایید شد شرکت چینی اقدام به تهیه تیرآهن‌های درخواستی شما کرده و اگر ازنظر کیفی مشکلی نداشته باشند آنها را تحویل گمرک چین می‌دهد تا برای ارسال به ایران آماده گردند. دراین مرحله شما بادی برای ترخیص تیراهن‌های تحویل داده شده به گمرک اقدام کنید.

بااینحال زمانی تیر‌آهن‌های درخواستی شما به گمرک چین تحویل داده می‌شود که کیفیت آنها موردتایید شرکت فروشنده چینی باشد. برای اینکه کیفیت تیرآهن‌ها مورد تایید قرار گیرد شرکت چینی آنها ار تحویل واحد کنترل کیفی داده و آنها با انجام آزمایش‌هایی مثل آزمایش مقاومت و خردگی تیرآهن میزان کیفی آن را سنجیده و اگر مشکلی نداشت آن را تایید می‌کنند و سپس تحولی گمرک چین می‌دهند.

ترخیص تیر آهن

بعداز اینکه تیرآهن‌ها تحویل گمرک کشور چین داده شد، شما باید برای ترخیص آنها اقدام کنید. ترخیص کالا از گمرک نیازمند تکمیل فرم درخواست ترخیص و البته تحویل مدارکی است که عبارتنداز: کارت بازرگانی، پروفرما و البته بارنامه خرید این محصولات.

بعد از اینکه شما این مدارک و برگه درخواست ترخیص را تحویل گمرک چین دادید، بازرسان اداره گمرک چین اقدام به بررسی تیرآهن‌ها کرده و اگر مشکلی وجود نداشت اجازه ترخیص آنها را به شما می‌دهند. دراینحالت شما باید باپرداخت هزینه‌ای که حق گمرکی نام دارد تیرآهن‌ها را تحویل گرفته و برای ارسال به ایران آماده کنید.

وارد کننده تیر آهن

انجام تمام مراحل واردات تیر آهن از چین و دبی به ایران نیازمند حضور شخصی حقیقی در کشور چین است. این شخص حقیقی را در زبان تخصصی واردات و صادرات فورواردر هم می‌نامند و درحقیقت کسی است که با داشتن تجربه و آگاهی بالا وظیفه خرید، ترخیص و ارسال این اجناس را به‌جای شما در کشور چین برعهده گرفته و شما را از رفتن به این کشور برای انجام کارهای واردات بی‌نیاز می‌کند.

این شخص توسط شرکت‌های بازرگانی در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با سپردن کارهای واردات خود به این افراد به بهترین شکل این عملیات را به‌پایان رسانید.

حمل و نقل تیر آهن از چین و دبی

آخرین مرحله واردات تیر آهن از چین و دبی عبارتست از ارسال این اجناس از چین به ایران. برای ارسال تیرآهن‌ها از کشور چین به ایران شما سه راه پیشروی خود دارید. راه اول این است که آنها را به قطار باری سپرده و از راه زمینی به ایران ارسال کنید که کارگو زمینی نام دارد.

راه دیگر این است که آنها را به کارگو هوایی بسپارید که درآن از هواپیمای باری برای ارسال تیرآهن به ایران استفاده می‌شود. راه سوم که تمام بازرگانان آن را برای ارسال تیرآهن از چین به ایران انتخاب می‌کنند نیز کارگو دریایی است که درآن از کشتی باری برای انجام اینکار استفاده می‌شود.

سود واردات تیر آهن چقدر است

سود واردات تیر آهن از چین و دبی کاملا بستگی دارد به اینکه کیفیت تیراهن‌های خریداری شده توسط شما چقدر بالا باشد و اینکه روش خرید این محصولات را چگونه انتخاب کرده باشید. اگر کیفیت تیرآهن‌ها بسیار بالا باشد شما مطمئن خواهید بود که متقاضی زیادی برای خرید آنها در ایران وجود دارد و از طرفی اگر آنها را به صورت عمده خریداری کرده باشید آنگاه اختلاف قیمت خرید آنها از چین و فروش آنها در ایران مشخص کننده مقدار سود واردات این محصولات خواهد بود که البته درمیان انواع محصولات پایه وارداتی به ایران جزو پرسودترین‌ها است.

واردات تیر آهن از چین به ایران با شرکت علی والا

بهترین شرکتی که می‌توانید کارهای واردات تیر آهن از چین و دبی خود را به آن بسپارید، شرکت علی والا است. این شرکت به‌خاطر داشتن فورواردرهای بسیار باتجربه و آگاه که مدت زمان زیادی است که در کشور چین مشغول خرید، ترخیص و ارسال تیرآهن و دیگر محصولات هستند می‌تواند کارهای واردات شما را به‌سادگی انجام داده و نیازی نباشد شما به چین سفر کرده و شخصا پیگیر واردات تیرآهن‌ها از چین گردید.

حرف آخر

تیرآهن‌ها، جزو پرکاربردترین محصولاتی هستند که ازطریق واردات تیز آهن از چین و دبی به کشور وارد می‌گردند. درواقع کاربردهای تیرآهن در ساختمان سازی شامل ساخت ستون‌ها، بارهای سقف و طبقات، نرده‌ها، درب‌ها و پنجره‌ها، اجزای پل‌ها و تونل‌ها و همچنین ساختمان‌های پوششی مانند بام و دیوارها، در صنعت خودروسازی برای ساخت اجزای بدنه خودرو از جمله قاب، درب‌ها و ستون‌ها و همچنین در صنایع فلزی و تجهیزات صنعتی برای ساخت اجزای مختلف ماشین‌آلات و تجهیزات باعث شده که واردات آنها به داخل کشور بسیار پرسود باشد. امیدواریم باتوجه‌به نکاتی که دراین مقاله توضیح دادیم بتوانید واردات پرسودی درزمینه تیرآهن‌ها داشته باشید.

سوالات متداول

مراحل اصلی واردات تیر آهن از چین و دبی کدام است؟

برای واردات این محصولات از چین و دبی لازم است که شما مراحل خرید، ترخیص و ارسال این کالاها را پشت‌سر بگذارید.

بهترین روش برای ارسال تیرآهن از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی که هم امن‌ترین و هم ارزان‌ترین روش ارسال کالا از چین به ایران است برای ارسال تیرآهن‌ها از این کشور به ایران بهترین گزینه است.

مدارک لازم برای ترخیص تیرآهن‌ها از گمرک چین کدامند؟

کارت بازرگانی، بارنامه و البه پروفرمای خرید ازجمله مدارک لازم برای ترخیص تیرآهن‌ها از گمرک چین هستند

واردات تیر آهن از چین و دبی
واردات تیر آهن از چین و دبی
17 Apr 2023

واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی

واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی جزو یکی از پرطرفدارترین انواع واردات تکنولوژی‌های پیشرفته به ایران است که قصد داریم در این مقاله آن را بطور کامل بررسی کنیم. یعنی مشخص کنیم که اصلا واردات این وسایل از چین به ایران باید چگونه انجام شود و درچه شرایطی این واردات بیشترین سود را برای واردکننده به‌همراه خواهد داشت. اگر جزو کسانی هستید که قصد واردات انواع ساعت هوشمند به ایران را دارید پس این مقاله برای شما نوشته شده است.

برای واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی به ایران شما باید درابتدا مراحل انجام این واردات را به‌خوبی بشناسید. این مراحل عبارتنداز خرید ساعت هوشمند از چین، ترخیص ساعت‌های هوشمند خریداری شده از گمرک این کشور و درنهایت ارسال آنها از چین به ایران. هرکدام از این مراحل نیز نکاتی ویژه دارند که باید حتما آنها را بشناسید تا بتوانید وارداتی پرسود داشته باشید. پس تاپایان مقاله با ما همراه باشید تا این موضوع را بطور کامل بررسی کنیم.

فهرست مطالب

انواع ساعت هوشمند و کاربردهای آن کدامند؟

خرید انواع ساعت هوشمند

خرید عمده انواع ساعت هوشمند

خرید انواع ساعت هوشمند از چین

خرید انواع ساعت هوشمند از دبی

ترخیص انواع ساعت هوشمند

وارد کننده انواع ساعت هوشمند

حمل و نقل انواع ساعت هوشمند از چین و دبی

سود واردات انواع ساعت هوشمند چقدر است

واردات انواع ساعت هوشمند از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

انواع ساعت هوشمند و کاربردهای آن کدام ند؟

ساعت هوشمند یک دستگاه الکترونیکی پوشیدنی است که علاوه بر نمایش ساعت و تاریخ، قابلیت ارتباط با دستگاه های هوشمند مانند تلفن همراه، تبلت و کامپیوتر را دارا است. ساعت هوشمند به وسیله ارتباط بی‌سیم با دستگاه های دیگر، قابلیت ارسال و دریافت پیام، تماس، نوتیفیکیشن، کنترل تلفن همراه، پخش موسیقی و اعلام وضعیت فیزیکی کاربر را دارا است. در‌ادامه به برخی از انواع ساعت هوشمند و کاربردهای آن ها می پردازیم:

ساعت هوشمند اپل که با سیستم عامل WatchOS کار می کند، قابلیت نمایش اطلاعات شخصی، مانند تماس ها، پیام ها و رویدادهای تقویم، کنترل پخش موسیقی و فعالیت فیزیکی کاربر را دارا است.

: ساعت هوشمند سامسونگ که با سیستم عامل Tizen کار می کند، قابلیت پیش بینی وضعیت فیزیکی، ارسال و دریافت پیام و تماس، کنترل تلفن همراه، پخش موسیقی و اتصال به اینترنت را دارا است.

 ساعت هوشمند فیتبیت که با سیستم عامل FitbitOS کار می کند، قابلیت پیش بینی وضعیت فیزیکی کاربر، نمایش زنده میزان فعالیت های روزانه، تنظیم اهداف، کنترل پخش موسیقی و ارسال و دریافت پیام را دارا است.

ساعت هوشمند هواوی که با سیستم عامل Huawei WatchOS کار می کند، قابلیت نمایش وضعیت فیزیکی و پیش بینی میزان خستگی کاربر را دارا است.

حال درادامه به مراحل واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی می‌پردازیم و از نکات مرحله اول یعنی خرید این دستگاه‌ها کار خود را شروع می‌کنیم.

خرید انواع ساعت هوشمند

اولین مرحله واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی عبارتست از خرید این وسایل از کشور چین. برای اینکه بتوانید وارداتی پرسود از این وسایل به ایران به‌دست‌ آورید لازم است که حتما ساعت‌های هوشمند خود را از شرکت‌های استانداردی که ساعت‌های هوشمند تولید می‌کنند خریداری کنید. زیرا مهم‌ترین نکته برای اینکه بتوانید ساعت‌های هوشمند خود را دربازار ایران با قیمتی مناسب به‌فروش برسانید این است که کیفیتی بالا داشته باشند.

هرچه ساعت هوشمندی که وارد می‌کنید باکیفیت‌تر باشد شانس فروش بیشتری خواهند داشت. پس حتما زمان مناسبی برای یافتن بهترین شرکت‌های فروشنده ساعت‌های هوشمند در چین بگذارید تا بتوانید بهترین کیفیت آنها را تهیه کنید و اولین گام برای پرسود بودن واردات را محکم بردارید.

خرید عمده انواع ساعت هوشمند از چین و دبی

بهترین روش برای خرید ساعت هوشمند و دستیابی به سود ماکزیمم در واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی عبارتست از خرید این دستگاه‌ها بصورت عمده. در خرید عمده شما می‌توانید تعداد زیادی ساعت هوشمند را باقیمتی پایین از چین خریداری کرده و با قیمتی مناسب در بازار ایران به فروش برسانید.

این نوع خرید عامل اصلی سود واردات ساعت هوشمند از چین است که البته درپایان مقاله بیشتر راجع‌به آن توضیح خواهیم داد. دراین مرحله باید ازقبل بدانید که باخرید عمده این وسایل بیشترین سود نصیب شما می‌شود پس حتما از شرکت فروشنده باید درخواست خرید عمده ساعات هوشمند کنید.

خرید انواع ساعت هوشمند از چین

آخرین نکته‌ای که باید در واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی به آن توجه کنید نحوه تکمیل فرم درخواست خرید این وسایل یعنی پیش‌فاکتور خرید آنها است. پیش‌فاکتور خرید که پروفرما هم نامیده می‌شود باید بسیار دقیق و بارعایت تمام نکاتی که لازم است برای تکمیل این برگه درنظر گرفت تکمیل گردد.

اطلاعاتی که لازم است در پروفرما وارد شود عبارتند از قیمت خرید این وسایل، تعداد مورد نیاز و البته نحوه پرداخت هزینه خرید آنها. بهترین کار برای اینکه بتوانید به‌درستی پروفرما را تکمیل کنید این است که آن ار درحضور یک مشاور حقوقی تکمیل کنید تا ابهامی درآن وجود نداشته باشد که مرحله خرید را ناقص بگذارد.

خرید انواع ساعت هوشمند از دبی

بعداز ارسال پروفرمای خرید ساعات هوشمند و انجام مرحله خرید و واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی نوبت به بررسی پروفرمای شما توسط شرکت‌ چینی می‌رسد. دراین مرحله اگر پروفرمای شما تایید شود کارکنان شرکت اقدام به تهیه ساعت‌های هوشمند کرده و اگر از نظر کیفی موردتایید بودند آنها را برای ارسال به ایران تحویل گمرک کشور چین می‌دهند. بعداز تحویل ساعت‌های هوشمند به گمرک کشور چین شما باید برای ترخیص آنها اقدام کنید. این موضوع را درمرحله بعد بیشتر توضیح خواهیم داد.

ترخیص انواع ساعت هوشمند

مرحله دوم واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی عبارت ست از اقدام برای ترخیص این دستگاه‌ها از گمرک کشور چین. برای اینکه بتوان ساعت‌های هوشمند را از گمرک چین ترخیص کرد لازم است که حتما مدارکی را که ازقبل تهیه کرده‌اید مثل بارنامه، پروفرمای خرید و کارت بازرگانی به اداره گمرک چین تحویل داده و همزمان برگه درخواست ترخیص این ساعات هوشمند را تکمیل کنید.

بازرسان اداره گمرک چین بعداز دریافت مدارک و برگه درخواست ترخیص اقدام به بررسی ساعت‌ها کرده و اگر مشکل قانونی وجود نداشته باشد برگه ترخیص آنها را برای شما صادر می‌کنند.

وارد کننده انواع ساعت هوشمند

برای انجام مراحل واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی لازم است که حتما شخصی در چین حضور داشته باشد و کارهای خرید، ترخیص و ارسال این دستگاه‌ها را به‌جای شما انجام دهد. این شخص را در اصطلاحات تجاری فورواردر می‌نامند.

وظیفه فورواردر این است که کارهایی که توضیح دادیم را در کشور چین انجام داده و دیگر نیازی نباشد شما شخصا برای انجام این مراحل روانه کشور چین شوید و هزینه اضافی روی دست خود بگذارید. درپایان مقاله یکی از بهترین شرکت‌ها برای انجام کارهای واردات را به‌شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید از فورواردرهای آن استفاده کنید.

حمل و نقل انواع ساعت هوشمند از چین و دبی

آخرین مرحله واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی عبارتست از ارسال این وسایل از کشور چین به ایران. برای اینکه بتوانید ساعت‌های هوشمند خریداری شده خود را از کشور چین به ایران ارسال کنید سه راه پیشروی خود دارید.

راه اول این است که ساعت‌های خریداری شده را با قطار باری از راه زمینی به ایران ارسال کنید. راه دوم ارسال این ساعت‌ها با کشتی باری از راه دریایی است و راه سوم نیز استفاده از راه هوایی و هواپیمای باری برای ارسال این دستگاه‌ها از چین به ایران است. عموم بازرگانان ایرانی راه دریایی که کارگو دریایی نامیده می‌شود را انتخاب می‌کنند زیرا هم امن‌تر بوده و هم ارزان‌تر از باقی روش‌ها است.

سود واردات انواع ساعت هوشمند چقدر است

اما سود واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی به ایران چگونه باید محاسبه شود؟ درخرید عمده توضیح دادیم که شما ساعت‌ها را دراین روش با قیمتی بسیار پایین از چین خریداری کرده و با قیمتی بیشتر در بازار ایران به فروش می‌رسانید. در این روش خرید هرچه اختلاف قیمت میان خرید و فروش این ساعت‌ها بیشتر باشد سود واردات شما نیز بیشتر خواهد بود. ازسویی هرچه هزینه واردات شما کمتر باشد، بازهم این وسد بیشتر خواهد شد.

واردات انواع ساعت هوشمند از چین با شرکت علی والا

برای واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی به ایران شما باید حتما از یک شرکت بازرگانی معتبر برای انجام مراحل واردات کمک بگیرید. یکی از بهترین شرکت‌ها که برای انجام این کار معرفی می‌شود شرکت علی والا است. این شرکت با داشتن فورواردرهایی بسیار باتجربه و البته آگاه می‌تواند مراحل واردات ساعت هوشمند یعنی خرید، ترخیص و ارسال آنها از چین به ایران را به‌جای شما انجام دهد.

حرف آخر

برای واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی باید بدانید که مراحل انجام آن کدام است و برای درست انجام دادن هر مرحله باید به چه نکاتی توجه داشت. دراین مقاله توضیح دادیم که ساعت هوشمند یک دستگاه الکترونیکی پوشیدنی است که علاوه بر نمایش ساعت و تاریخ، قابلیت ارتباط با دستگاه های هوشمند مانند تلفن همراه، تبلت و کامپیوتر را دارا است.

ساعت هوشمند به وسیله ارتباط بی‌سیم با دستگاه‌های دیگر، قابلیت ارسال و دریافت پیام، تماس، نوتیفیکیشن، کنترل تلفن همراه، پخش موسیقی و اعلام وضعیت فیزیکی کاربر را دارا است. دقیقا به همین خاطر است که این دستگاه متقاضی زیادی در بازار ایران داشته و سود واردات آن بسیار زیاد است.

سوالات متداول

برای انجام مراحل واردات انواع ساعت هوشمند از چین و دبی چه مراحلی باید پشت سر گذاشته شود؟

مراحل کلی واردات این دستگاه‌ها عبارت است از خرید، ترخیص و ارسال انها از چین به ایران.

بهترین کارگو برای ارسال ساعت هوشمند از چین به ایران کدام است؟

کارگو دریایی امن‌ترین و ارزان‌ترین روش برای ارسال کالا از چین به ایران است.

برای ماکزیمم شدن سود واردات ساعت هوشمند از چین و دبی به ایران چه راه‌حلی دارید؟

راه حل افزوده اضافه شدن این سود انتخاب روش خرید عمده ساعت‌های هوشمند است

واردات انواع ساعت هوشمند از چین
واردات انواع ساعت هوشمند از چین
14 Apr 2023

واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی

کپسول آتشنشانی یکی از جدیدترین وسایلی است که در قرن بیستم برای مقابله با آتش سوزس اختراع شده است و امروزه تقریبا در هر ساختمانی می‌توان این وسیله را مشاهده کرد. به همین خاطر واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی دارای متقاضی زیادی در بازار ایران بوده و متناسب با همین تقاضاو نکاتی که درطول مقاله به آن می‌پردازیم، بسیار پرسود خواهد بود. درادامه قرار است این واردات را ازهرنظر بررسی کنیم. پس اگر قصد واردات این وسیله بسیار کاربردی و حیاتی به ایران را دارید این مقاله برای شما نوشته شده است.

اما واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی چگونه انجام می‌شود و چه مراحلی دارد؟ بطور کلی مراحل اصلی واردات این وسیله عبارت است از خرید کپسول آتشنشانی از چین، ترخیص کپسول‌های خریداری شده از گمرک این کشور و البته ارسال آنها از چین به ایران. این مراحل هرکدام نکاتی دارند که اگر رعایت شوند به سود بیشتر واردات این وسایل کمک می‌کند و قرار است درادامه تمام این نکات را بررسی کنیم. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا همه را بررسی کنیم.

فهرست مطالب

انواع کپسول آتشنشانی و کاربردهای آن

خرید کپسول آتشنشانی

خرید عمده کپسول آتشنشانی

خرید کپسول آتشنشانی از چین

ترخیص کپسول آتشنشانی از دبی

وارد کننده کپسول آتشنشانی

حمل و نقل کپسول آتشنشانی از چین و دبی

سود واردات کپسول آتشنشانی چقدر است

واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

انواع کپسول آتشنشانی و کاربردهای آن

کپسول آتش‌نشانی نوعی تجهیزات ایمنی است که در صورت وقوع آتش سوزی به منظور خاموش کردن حریق به کار می‌رود. این کپسول‌ها حاوی مواد شیمیایی هستند که با ترکیب با گرما، اکسیژن و سوخت حریق، راکد شده و باعث خاموش شدن آتش سوزی می‌شوند. انواع کپسول‌های آتش‌نشانی شامل موارد زیر هستند:

کپسول آب: این کپسول‌ها شامل آب فشرده هستند که در صورت تخلیه، با افزایش حجم آن، آب را بر روی آتش سوزی پرتاب می‌کنند.

کپسول پودری: این کپسول‌ها حاوی پودر آتش‌نشانی هستند که با پرتاب آن بر روی آتش سوزی، حرارت و اکسیژن را از آتش سوزی برداشته و در نهایت آتش سوزی را خاموش می‌کنند.

کپسول کربن دی‌اکسید: این کپسول‌ها حاوی گاز کربن دی‌اکسید هستند که با پرتاب آن بر روی آتش سوزی، اکسیژن را از آتش سوزی برداشته و در نهایت آتش سوزی را خاموش می‌کنند.

کپسول بخار: این کپسول‌ها حاوی بخار آب هستند که با پرتاب آن بر روی آتش سوزی، حرارت و اکسیژن را از آتش سوزی برداشته و در نهایت آتش سوزی را خاموش می‌کنند.

در ادامه مراحل واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی را بررسی می‌کنیم تا بدانید این وسایل چگونه وارد ایران می‌شوند.

خرید کپسول آتشنشانی

اولین مرحله واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی عبارت است از خرید این وسایل از کشور چین. اولین نکته مهمی که دراین مرحله باید به آن توجه کنید این است که حتما باید کپسول آتشنشانی‌های موردنیاز خود را از شرکت‌های معتبر و باکیفیتی که در چین قرار دارند تهیه کنید.

برای اینکه بتوانید این شرکت‌ها را پیدا کنید می‌توانید در اینترنت راجع‌به آنها تحقیق کرده و لیستی از این شرکت‌ها تهیه کنید. سپس ازمیان لیستی که تهیه کرده‌اید دست به انتهاب بهترین شرکت برای خرید بزنید. انتخاب شرکت نهایی برای خرید کپسول‌های آتشنشانی می‌تواند براساس کیفیت کپسول‌های تولید شده انجام شود.

خرید عمده کپسول آتشنشانی از چین و دبی

نکته بعدی که باید در مرحله خرید واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی به آن توجه کنید این است که این وسایل باید حتما به صورت عمده خریداری شوند. چراکه درخرید عمده است که شما می‌توانید اولا برای طیف وسیع‌تری از مشتریان وسیله تهیه کنید و دوما سود واردات این وسایل زمانی تامین می‌شود که آنها را بصورت عمده خریداری کنید.

اینکه چگونه خرید عمده باعث می‌شود که این واردات برای شما پرسود باشد را در قسمت سود واردات این وسایل توضیح خواهیم داد اما فعلا این نکته را به‌خاطر داشته باشید که بهترین نوع خرید برای واردات این وسایل از چین به ایران خریداری آنها به صورت عمده است.

خرید کپسول آتشنشانی از چین

و آخرین نکته درمرحله خرید واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی که باید به آن توجه کنید این است که باید برای خرید رسمی این وسایل حتما یک سند خرید معتبر به‌نام پیش‌فاکتور تهیه کرده و به شرکت فروشنده ارسال کنید. این سند خرید را البته پروفرما هم می‎‌نامند.

در پروفرما شما باید قیمت کپسول‌ها، تعداد انها و البته نحوه پرداخت هزینه خرید آنها را مشخص کنید. همچنین باید اطلاعات شرکت فروشنده و خریدار را هم درج کنید و سپس منتظر تایید شرکت فروشنده چینی بمانید.

 خرید کپسول آتشنشانی از دبی

بعداز اینکه شرکت چینی پروفرمای خرید کپسول آتشنشانی‎‌های شما را دریافت کرد اقدام به تهیه این وسایل کرده و اگر مشکلی نداشته باشند آنها را ازنظر کیفی تایید و تحویل گمرک چین خواهد داد. دراین مرحله شما باید برای ترخیص کپسول‌های آتشنشانی خریداری شده از گمرک چین اقدام کنید.

در مرحله بعد اقدامات لازم برای ترخیص این وسایل را از گمرک چین توضیح می‌دهیم تا بدانید چگونه می‌توانید این وسایل را تحویل گرفته و به ایران ارسال کنید.

ترخیص کپسول آتشنشانی

مرحله دوم واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی عبارت است از ترخیص این وسایل از گمرک کشور چین. برای اینکه بتوانید کپسول‌ها را از گمرک این کشور ترخیص کنید لازم است که مدارکی که ازقبل تهیه کرده‌اید مثل کارت بازرگانی، پروفرمای خرید و بارنامه را تحویل این اداره داده و درخواست ترخیص آنها را که به صورت یک فرم اداری است هم تکمیل کنید.

اداره گمرک چین بعداز دریافت فرم درخواست ترخیص و البته مدارکی که نام بردیم اقدام به بررسی کپسول‌های آتشنشانی کرده و اگر مشکلی قانونی نداشتند برگه ترخیص آنها را برای شما صادر می‌کند تا بتوانید آنها را تحویل گرفته و به ایران ارسال کنید.

 وارد کننده کپسول آتشنشانی

انجام تمام مراحل واردات کپسول اتشنشانی از چین و دبی به ایران باید توسط شخصی که دارای اجازه قانونی شما است انجام شود. این شخص را فورواردر هم می‌نامند. وظیفه وی این است که با بدون در کشور چین و انجام کارهای خرید کپسول‌های آتشنشانی، ترخیص آنها از گمرک و البته ارسالشان به ایران به‌جای شما پی‌گیر کارهای واردات این محصولات شده و نیازی نباشد شما شخصا انجام کارها را برعهده گیرید. در پایان مقاله یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی که می‌تواند کارهای واردات شما را انجام دهد معرفی خواهیم کرد تا بتوانید بدون دردسر این مراحل را طی کنید.

حمل و نقل مپسول آتشنشانی از چین و دبی

مرحله آخر واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی ارسال این وسایل از کشور چین به ایران است. شما می‌توانید با تحویل این وسایل ازگمرک چین، اقدام به ارسال آنها از کشور چین به ایران کنید. برای ارسال این وسایل از چین به ایران شما از 3 راه اقدام کنید.

راه اول این است که آنها را با استفاده از کارگو زمینی و باقطار باری به ایران ارسال کنید. راه دوم استفاده از کارگو دریایی است که درآن از کشتی باری برای انجام اینکار استفاده می‌شود و راه سوم استفاده از کارگو هوایی است که درآن از هواپیمای باری استفاده می‌شود.

متداول‌ترین روش برای ارسال وسایل بصورت عمده خریداری شده مثل کپسول آتششانی از چین به ایران همان کارگو دریایی است. درکارگو دریایی شما از کشتی باری برای ارسال وسایل استفاده می‌کنید که البته روشی بسیار امن و کم‌هزینه بوده و درمیان دیگر کارگوهایی که نام بردیم ساده‌تر انجام می‌شود.

سود واردات کپسول آتشنشانی چقدر است

اما سود واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی به ایران چگونه تعیین می‌شود؟ خرید عمده تعیین کننده این سود است. درخرید عمده شما تعداد زیادی از این وسایل را از کشور چین با قیمتی بسیار پایین خریداری کرده و در بازار ایران آنها را با قیمتی بیشتر به فروش خواهید رساند.

سود واردات کپسول آتشنشانی از کشور چین دقیقا برابر با اختلاف هزینه خرید این وسایل از چین و هزینه فروش آنها در بازار ایران است. هرچه این اختلاف بیشتر باشد نتیجتا سود واردات شما بیشتر خواهد بود. به‌همین‌خاطر درابتدای مقاله توضیح دادیم که برای ماکزیمم شدن سود واردات این وسایل از چین روش خرید عمده را انتخاب کنید.

واردات کپسول آتشنشانی از چین با شرکت علی والا

برای اینکه بتوانید به‌ بهترین شکل و ساده‌ترین روش واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی را انجام دهید، بهترین کار این است که واردات این محصولات از کشور چین به ایران را به یک شرکت بازرگانی واسطه که علی والا نام دارد بسپارید. شرکت بازرگانی علی والا به خاطر فورواردرهای باتجربه‌ای که در کشور چین دارد می‌تواند کارهای واردات شما را با ارزان‌ترین روش و البته در کمترین زمان ممکن انجام دهد. ‌به‌همین‌دلیل است که درابتدای مقاله تاکید کردیم که برای ماکزیمم شدن سود واردات این وسایل باید حتما آنها را بصورت عمده خریداری کنید.

حرف آخر

برای واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی باید نکاتی مهم در مراحل خرید، ترخیص و ارسال این وسایل به ایران را شناخت و البته اجرایی کرد. در این مقاله دریافتیم که بطور کالی سه نوه کپسول آتشنشانی آبی، پودری، کربن دی اکسید و بخاری وجود دارد که اساس کار همه آنها مشابه است.

این کپسول‌ها حاوی مواد شیمیایی هستند که با ترکیب با گرما، اکسیژن و سوخت حریق، راکد شده و باعث خاموش شدن آتش سوزی می‌شوند. هرسه نوع این کپسول‌ها در بازار ایران دارای متقاضی هستند و شما با درست انجام دادن واردات آنها می‌توانید سودی مناسب از انجام این عملیات کسب کنید.

سوالات متداول

برای انجام مراحل واردات کپسول آتشنشانی از چین و دبی به ایران با سود زیاد چکار کنیم؟

دو نکته مهم باید رعایت شود تا سود این واردات ماکزیمم شود: اول اینکه باید آنها را از شرکت‌های معتبر و استاندارد خریداری کرد و دوم باید حتما این کپسول‌ها به صورت عمده خریداری شوند.

متداول‌ترین روش ارسال کپسول‌های آتشنشانی از چین به ایران کدام است؟

متداول‌ترین روش برای این کار استفاده از کارگو دریایی است.

مدارک لازم برای ترخیص کپسول‌های آتشنشانی از گمرک چین کدامند؟

بارنامه، کارت بازرگانی و پروفرما مدارکی هستند که برای ترخیص کپسول‌های آتشنشانی باید تحویل گمرک این کشور داده شوند

واردات کپسول آتشنشانی از چین
واردات کپسول آتشنشانی از چین
14 Apr 2023

واردات دزدگیر از چین و دبی

دزدگیرها، از عمده وسایلی هستند که مدت زمان زیادی است که در میان مردم ایران به شکل‌های مختلف رواج داشته‌اند. امروزه با اختراع دزدگیرهای الکترونیکی و پیشرفته این وسایل دارای محبوبیتی بیشتر شده‌اند و همین باعث شده که واردات دزدگیر از چین و دبی را در این مقاله بررسی کنیم. یعنی مشخص کنیم اولا تقاضا برای واردات این وسایل در ایران چقدر است و آیا واردات آنها به ایران سودی دارد؟ اگر قصد واردات این وسایل را به ایران دارید، این مقاله برای راهنمایی شما نوشته شده است.

برای اینکه واردات دزدگیر از چین و دبی را به‌خوبی اجرا کنید لازم است که اولا مراحل انجام آن را به‌خوبی بشناسید، و درثانی نکات مربوط به انجام هرمرحله را هم به‌خوبی شناخته و پیاده کنید. مراحل واردات دزدگیر عبارتند از خرید این وسایل از شرکت‌های چینی، ترخیص آنها از گمرک این کشور و ارسالشان به ایران از راه‌های مختلف کارگو که در این مقاله توضیح خواهیم داد. پس اگر علاقه‌مندید بدانید که باید چکار کنید تا این واردات به‌درستی انجام شده و برای شما سودآور باشد، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

دزدگیر چیست و چه کاربردی دارد؟

خرید دزدگیر

خرید عمده دزدگیر از چین و دبی

خرید دزدگیر از چین

خرید دزدگیر از دبی

ترخیص دزدگیر

وارد کننده دزدگیر

حمل و نقل دزدگیر از چین و دبی

سود واردات دزدگیر چقدر است

واردات دزدگیر از چین و دبی با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

دزدگیر چیست و چه کاربردی دارد؟

دزدگیرها از قدیم‌الایام در میان ما ایرانی‌ها به شکل‌های مختلف رواج داشته‌اند. این وسایل برای جلوگیری یا باخبر کردن صاحب خانه یا ماشین از وجود دزد طراحی شده‌اند. مثلا در قدیم که خانه‌های ما دارای حیاط‌های بزرگ بود، دزدگیرهایی به‌شکل حفاظ فلزی با سرتیز روی دیوارها قرار می‌گرفت تا مانع ورود دزد به درون خانه شود.

این محافظ‌ها هنوز هم روی دیوار باغ‌های بزرگ وجود دارند اما چندان مانع ورود دزد نمی‌شوند. به‌همین‌خاطر امروزه همه مردم ترجیح می‌دهند از دزدگیرهای مدرنی که بصورت الکترونیکی بوده و ازطریق واردات دزدگیر از چین و دبی در دسترس مردم قرار می‌گیر استفاده کنند.

دزدگیرهای امروزی دارای یک سری سنسور حساس هستند که ورود مجاز و غیرمجاز را تشخیص داده و اطلاعات مربوطه را به یک پردازنده مرکزی می‌فرستند. براساس اطلاعاتی که از سنسورها به پردازنده مرکزی ارسال می‌شود، اگر ورود مجاز باشد دزدگیر اجازه عبور می‌دهد. درغیراینصورت پردازنده مرکزی سیگنال هشدار فرستاده و دسترسی غیرمجاز می‌شود.

در این صورت یا در قفل می‌شود با یک آلارم به سمت نگهبان ساختمان فرستاده می‌شود. این دستگاه‌ها امروزه به‌خاطر کارآیی زیادی که دارند، بسیار متقاضی در ایران داشته و به‌همین دلیل واردات دزدگیر از چین و دبی بسیار پرسود خواهد بود. درادامه مراحل این واردات را مرحله‌به‌نرحله توضیح خواهیم داد.

خرید دزدگیر

اولین مرحله واردات دزدگیر از چین و دبی عبارتست از خرید این وسایل از کشور چین. برای اینکه بتوان یک خرید مناسب داشت تا واردات این محصولات سودی مناسب برای ما داشته باشد، این است که یک شرکت مناسب و استاندارد برای خرید آنها در چین پیدا کنید.

به همین دلیل باید در مرحله اول یک تحقیق اینترنتی مناسب و جامع انجام دهید تا لیستی از این بهترین شرکت‌ها دراختیار شما قرار گیرد و از میان آنها شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعداز اینکه توانستید یک لیست مناسب برای خرید دزدگیر پیدا کنید، نوبت به انتخاب بهترین شرکت ازمیان آنها می‌رسد. برای اینکه بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید بهترین کار این است که از شرکت‌ها نمونه بخواهید و براساس کیفیت نمونه‌ها شرکت مناسب را انتخاب کنید.

خرید عمده دزدگیر از چین و دبی

اما نکته بعدی که در مرحله خرید واردات دزدگیر از چین و دبی مطرح می‌شود این است که دزدگیرها را به چه صورتی خریداری کنیم؟ یعنی آیا باید در واردات دزدگیر تنها تعداد محدودی از این اجناس را به ایران وارد کنیم یا نه، آنها را به صورت عمده خریداری کنیم؟ بهترین روش برای خرید دزدگیرها این است که آنها را به صورت عمده خریداری کنید؛

زیرا در خرید عمده شما بایکبار سفر به کشور چین می‌توانید تعداد زیادی از ای کالاها را به‌یکبار خریداری کرده و دیگر نیازی نباشد که برای واردکردن آنها زود به زود به این کشور سفر کنید و هزینه واردات را برای خود افزایش دهید. البته علت اصلی سود واردات دزدگیر همین خرید عمده است که درپایان مقاله بیشتر راجع به آن توضیح خواهیم داد.

خرید دزدگیر از چین

حال که مشخص شد باید از یک شرکت معتبر فروشنده دزدگیر چینی این محصولات را به‌صورت عمده خریداری کنید، باید ادامه ای عملیات را هم بشناسید. درادامه شما باید یک پیش‌فاکتور رسمی خرید دزدگیر که پروفرما هم نامیده می‌شود به شرکت چینی فروشنده این محصولات ارسال کنید و درآن مشخص کنید که چه تعداد دزدگیر، با چه قیمتی و البته بصورت عمده نیاز دارید.

علاوه بر این شما باید اطلاعاتی دیگر مثل آدرس و شماره تلفن شرکت فروشنده دزدگیرها و اطلاعات و شماره تلفن شرکت خریدار را هم در پروفرما درج کنید. مهم‌ترین نکته دراین مرحله از واردات دزدگیر از چین و دبی این است که پروفرما را به طور دقیق و اصولی تکمیل کنید.

خرید دزدگیر از دبی

بعد از اینکه شرکت چینی پروفرمای شما را دریافت کرد، برای تهیه دزدگیرها اقدام کرده و آنها را باکیفیتی مناسب فراهم می‌کند. این کیفیت در واحد کنترل کیفی شرکت بررسی شده و اگر موردتایید بود، شرکت چینی آنها را برای ارسال قانونی به ایران تحویل گمرک کشور چین می‌دهد. در این مرحله از واردات دزدگیر از چین و دبی شما باید برای ترخیص کالاهای تحویل داده شده اقدام کنید که درقسمت بعد آن را بطور کامل توضیح خواهیم داد.

آنچه که باید در خاطر شما بماند این است که در مرحله خرید این دزدگیرها از چین لازم است که اولا آنها را از یک شرکت چینی معتبر خریداری کنید، دوما به صورت عمده خریداری کنید و سوما در تکمیل پروفرمای خرید آنها دقت به خرج دهید.

ترخیص دزدگیر

در مرحله دوم واردات دزدگیر از چین و دبی شما باید برای ترخیص دزدگیرهای تحویل داده شده به گمرک چین اقدام کنید. برای این کار لازم است که یک‌سری مدارک رسمی ازقبل تهیه کرده و دراختیار بازرسان گمرک چین قرار دهید تا آنها روند کار ترخیص را شروع کنند.

بعد از اینکه مدارک را تحویل گمرک چین دادید، بازرسان به شما یک فرم درخواست ترخیص می‌دهند که با تکمیل آن مراحل بازرسی دزدگیرها شروع می‌شود. اگر دزدگیرهای خریداری شده شما مشکل قانونی نداشته باشند، بازرسان گمرک برای شما برگه ترخیص صادر کرده و شما می‌توانید با پرداخت حق گمرکی آنها را تحویل گرفته و برای ارسال به ایران آماده کنید.

وارد کننده دزدگیر

برای انجام مراحل خرید و ترخیص دزدگیرها از چین و ارسال آنها به ایران، باید یک واردکننده در چین حضور داشته باشد. این واردکننده توسط شرکت‌های بازرگانی واسطه که انجام مراحل عملیات واردات دزدگیر از چین و دبی را برعهده می‌گیرند دراختیار شما قرار می‌گیرند تا بدون اینکه نیاز باشد شما به کشور چین سفر کنید، کارهای واردات شما انجام شود.

عموما این واردکننده‌ها را فورواردر می‌نامند و کار آنها این است که وکالت حقوقی کارهای واردات شما برعهده گرفته و نیازی نباشد که شما خودتان به این کشور سفر کنید و هزینه واردات دزدگیر زیاد شود.

نکته دیگر این است که هر چقدر هم بازرگانان تجربه واردات داشته باشند بازهم نکات و قوانینی است که از چشم آنها پنهان می‌ماند و به‌همین دلیل باید یک واردکننده دوم درمیان باشد تا که به این قوانین مسلط بوده و بتواند ازپس کارهای واردات شما برآید. درپایان مقاله یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی واسطه برای انجام کارهای واردات دزدگیر از چین و دبی را به شما معرفی می‌کنیم.

حمل و نقل دزدگیر از چین و دبی

آخرین مرحله واردات دزدگیر از چین و دبی عبارت است از ارسال این دزدگیرها از کشور چین به ایران. برای ارسال این کالاها از چین به ایران 3 راه پیش پای شما قرار دارد. راه اول این است که آنها را با استفاده از کارگو زمینی و با قطار باری به ایران ارسال کنید.

راه دوم استفاده از کارگو دریایی و ارسال کالاها با کشتی باری است. راه سوم نیز ارسال این کالاها با استفاده از کارگو هوایی و ازطریق هواپیمای باری است. متداول‌ترین روش برای ارسال دزدگیر از چین به ایران این است که آنها را با کارگو دریایی به ایران ارسال کنید.

سود واردات دزدگیر چقدر است

برای محاسبه سود واردات دزدگیر از چین و دبی شما باید اولا بعداز انتخاب خرید بصورت عمده این محصولات، محاسبه کنید که هزینه واردات چقدر است و سپس آن را از تفاوت قیمت خرید اجناس در چین و فروش آنها در بازار ایران کم کنید.

جالب است که بدانید خرید عمده باعث می‌شود هزینه واردات بسیار کم شده و این سود بیشتر گردد. هرچقدر هم که اختلاف قیمت میان خرید دزدگیر از چین و فروش آن در ایران بیشتر باشد سود واردات این محصولات بیشتر خواهد بود. پس بهترین نوع خرید همانور که گفتیم خرید عمده دزدگیر است که باعث ماکزیمم شدن سود واردات این کالاها می‌گردد.

واردات دزدگیر از چین و دبی با شرکت علی والا

بهترین شرکت بازرگانی برای اینکه کارهای واردات دزدگیر از چین و دبی را به‌خوبی و با کمترین هزینه ممکن انجام دهید، شرکت بازرگانی علی والا است. این شرکت به خاطر فورواردرهای با تجربه‌ای که در زمینه خرید، ترخیص و ارسال دزدگیر و دیگر کالاها از چین به ایران دارد، می‌تواند درکمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه دزدگیرهای موردنیاز شما را خریداری کرده، از گمرک چین ترخیص و به ایران ارسال کند. تنها کافی است که با این شرکت مشورت کرده و ازآنها بخواهید دزدگیرهای درخواستی شما را وارد کنند.

حرف آخر

دزدگیر، برخلاف اسمش تنها دزدها را نمی‌گیرد. بلکه هرنوع ورود و خروج مشکوکی که به داخل ساختمان انجام می‌شود را رصد کرده و به نگهبان ساختمان اطلاع می‌دهد. به‌اینصورت با نصب دزدگیر شما می‌توانید علاوه برا امنیت مالی، امنیت جانی اعضای ساختمان خود را نیز تامین کنید.

به خاطر همین کاربرد وسیعی که دزدگیر دارد، واردات دزدگیر از چین و دبی بسیار پرکاربرد بوده و البته سودی مناسب برای واردکننده به‌همراه خواهد داشت. دراین مقاله این موضوع را بطور کامل بررسی کردیم و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول

برای واردات دزدگیر از چین و دبی باید چه مراحلی پشت سر گذاشته شود؟

برای انجام این واردات شما باید سه مرحله اصلی خرید دزدگیر، ترخیص دزدگیرها و ارسال آنها از چین به ایران را پشت سر بگذارید.

متداول‌ترین روش ارسال دزدگیرها از چین به ایران کدام است؟

متداول‌ترین روش ارسال، استفاده از کارگو دریایی است چرا که هم امن‌ترین روش است و هم در مدت زمانی کوتاه و با هزینه‌ای اندک قابل انجام است.

چه نوع خریدی، سود واردات دزدگیر از چین و دبی را چندین برابر می‌کند؟

خرید عمده همانوطور که در طول مقاله توضیح دادیم سود این واردات را افزایش می‌ده

واردات دزدگیر از چین
واردات دزدگیر از چین
14 Apr 2023

واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی

واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی موضوع این مقاله ماست. اینکه اصلا چرا باید این لوازم را وارد ایران کرد و اصلا بازاری در ایران دارند، یکی از مهم‌ترین سوالات درمورد این واردات است که باید آن را بررسی کنیم. پس باید اول بدانیم اضلا کاربردهای کاشی و سرامیک کدام است و سپس بررسی کنیم که آیا واردات این محصولات برای ما سودآور است یا نه. پس اگر این سوالات برای شما مهم است و قصد واردات این وسایل را دارید این مقاله برای شما نوشته شده است.

برای اینکه بدانیم واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی چگونه انجام می‌شود باید درابتدا مراحل این واردات را بررسی کنیم. مراحل کلی واردات کاشی و سرامیک به داخل ایران عبارتست از خرید این وسایل از شرکت‌های موجود در چین و دبی، ترخیص کاشی و سرامیک‌های خریداری شده از گمرک این دو مکان و درنهایت ارسال آنها از چین و دبی به ایران. این مراحل باید کامل بررسی شوند و نکات آنها توضیح داده شود. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید که این موضوع را کامل بررسی کنیم.

فهرست مطالب

کاشی و سرامیک و کاربردهای آن

خرید کاشی و سرامیک

خرید عمده کاشی و سرامیک از چین و دبی

خرید کاشی و سرامیک از چین

خرید کاشی و سرامیک از دبی

ترخیص کاشی و سرامیک

وارد کننده کاشی و سرامیک

حمل و نقل کاشی و سرامیک از چین ودبی

سود واردات کاشی و سرامیک چقدر است

واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

کاشی و سرامیک و کاربردهای آن

یک سر به آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی منزل خود بزنید. احتمالا کف آشپزخانه و دیوارهای آن از سرامیک پوشیده شده، و کف و دیوار حمام و سرویس بهداشتی خانه شما کاشی کاری شده است. پس اولین کاربرد کاشی و سرامیک را می‌توانید در تمام منازل موجود در ایران ببینید. ازطرفی کف و دیوار بسیاری از مغازه‌ها و فروشگاه‌ها نیز یا از کاشی یا سرامیک پوشیده شده است. اما چرا؟

کاشی و سرامیک به‌خاطر اینکه سطحی بسیار صیقلی و غیرچسبنده دارند، بهترین گزینه‌ها برای دیورا و کف مکان‌هایی است که هرلحظه درحال کثیف شدن هستندو تمیزکاری کاشی و سرامیک بسیار ساده است و آلودگی‌ها به آنها نمی‌چسبند.

پس تقریبا در هر مکانی که سیع کثسف می‌شود قابل استفاده هستند. این کاربرد وسیع باعث شده که واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی بسیار مورد توجه بازرگانان و تجار ایرانی باشد و سود زیادی از آن کسب کنند. اما زمانی این واردات سودآور است که مراحل واردات و نکات آنها را خوب بشناسد. در ادامه به این موضوع می‌پردازیم. یعنی مراحل سه‌گانه این واردات و نکات هرکدام را بررسی می‌کنیم.

خرید کاشی و سرامیک

اولین مرحله واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی عبارت است از خرید این مصالح مهم ساختمانی از کشور چین. نکته مهم در خرید این مصالح از کشور چین درمرتبه اول این است که برای اینکا یک شرکت فروشنده معتبر مصالح ساختمانی در چین پیدا کنید. برای یافتن شرکتی معتبر درزمینه فروش مصالح ساختمانی بخصوص کاشی و سرامیک شما می‌توانید از تحقیقات اینترنتی در این زمینه استفاده کنید.

یعنی لیستی از بهترین شرکت‌های موجود در زمینه فروش مصالح ساختمانی در کشور چین پیدا کنید و برای خرید کاشی و سرامیک به آنها درخواست خرید بفرستید. انتخاب از میان این لیست می‌تواند با درخواست ارسال نمونه انجام شود. یعنی شما می‌توانید از شرکت‌های موجود در لیست درخواست خرید کنید و بر اساس نمونه‌های ارسالی اقدام به انتخاب بهترین شرکت فروشنده کاشی و سرامیک کنید.

خرید عمده کاشی و سرامیک از چین و دبی

بعداز اینکه شرکت فروشنده کاشی و سرامیک را برای خرید و واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی پیدا کردید، باید به نکته دوم این عملیات توجه کنید. یعنی باید بدانید که بهترین نوع خرید کاشی و سرامیک از چین، خرید بصورت عمده است. درخرید عمده شما می‌توانید تعداد زیادی از انواع کاشی و سرامیک را با قیمتی پایین از این کشور خریداری کرده و درعوض با قیمتی بیشتر در بازار ایران به‌فروش برسانید.

این اختلاف قیمت است که سود واردات این محصول را برای شما فراهم می‌کند. در قسمت سود واردات کاشی و سرامیک بیشتر این موضوع را توضیح خواهیم داد. فعلا بدانید که اگر قصد خرید کاشی و سرامیک از چین دارید، باید حتما نوع خرید خود را خرید عمده انتخاب کنید تا واردات شما سودآور باشد.

خرید کاشی و سرامیک از چین

و البته نکته سوم در مرحله خرید واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی انجام مراحل اداری این عملیات به صورت درست آن است. برای اینکه خرید کاشی و سرامیک شما به صورت رسمی انجام شود لازم است که برای شرکت فروشنده این مصالح ساختمانی یک نامه رسمی خرید که پروفرما نام دارد ارسال کنید و در آن درخواست خود را بصورت دقیق مشخص کنید.

در پروفرما اطلاعاتی مثل قیمت خرید محصولات، تعداد کاشی و سرامیک درخواستی و البته نحوه پرداخت هزینه خرید این محصولات باید درج گردد. این اطلاعات مشخص می‌کند که درخواست شما دقیقا چگونه است و شما باید برای خرید این محصولات چقدر هزینه کنید.

خرید کاشی و سرامیک از دبی

بعد از اینکه توانستید خرید خود را با ارسال پروفرما به شرکت فروشنده چینی نهایی کنید، کارمندان شرکت فروشنده نیز به شما پاسخ داده و اگر مشکلی نبود مصالح درخواستی شما را تهیه می‌کنند. تهیه کاشی و سرامیک درخواستی شما با ارسال این محصولات به واحد بازرسی کیفی این کالاها و ارسال آنها به گمرک کشور چین نهایی می‌شود.

در واقع اگر کیفیت کاشی و سرامیک تهیه شده مناسب بود، شرکت فروشنده آنها را به گمرک کشور چین می‌فرستد تا کارمندان گمرک بتوانند آنها را برای ارسال قانونی به ایران آماده کنند. در این مرحله شما باید برای ترخیص کاشی و سرامیک‌های تحویل داده شده به گمرک که مرحله دوم واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی است اقدام کنید.

ترخیص کاشی و سرامیک

برای انجام مرحله دوم واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی یعنی ترخیص این مصالح از گمرک کشور چین، لازم است که شما یک‌سری مدارک تهیه کرده و به این اداره تحویل دهید. این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، پروفرما خرید محصولات و البته بارنامه آنها. بعداز تحویل این مدارک به اداره گمرک و البته تکمیل فرم درخواست ترخیص این مصالح، بازرسان گمرک اقدام به بررسی کاشی و سرامیک تحویل داده شده به گمرک کرده و اگر مشکلی قانونی وجود نداشت، برای آنها برگه ترخیص صادر می‌کنند.

این برگه مشخص می‌کند که شما باید چه مبلغی به‌عنوان حق گمرکی پرداخت کنید تا بتوانید مصالح خود را تحویل گرفته و به ایران ارسال کنید.

وارد کننده کاشی و سرامیک

مشخصا برای انجام کارهای خرید و ترخیص کاشی و سرامیک از چین لازم است که شخصی که دارای اجازه قانونی از شما است در این کشور حضور داشته باشد. این شخص عموما ازطرف شرکت‌های بازرگانی واسطه که کارهای واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی شما را برعهده می‌گیرند دراختیار شما قرار می‌گیرند و فورواردر نام دارند.

د رواقع این اشخاص نقش واردکننده را از سمت شما به صورت قانونی بازی می‌کنند تا نیازی نباشد که شما شخصا برای انجام کارهای خرید، ترخیص و ارسال کاشی و سرامیک به چین رفته و هزینه اضافی برای خود بتراشید.

حمل و نقل کاشی و سرامیک از چین و دبی

آخرین مرحله واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی عبارتست از ارسال این محصولات از کشور چین به ایران. برای اینکه بتوانید این مصالح خریداری شده از چین را به ایران بفرستید 3 راه کلی پیشروی شما وجود دارد.

در راه اول می‌توانید آنها را با قطار باری و ازراه خطوط بین‌المللی ریلی به ایران بفرستید که کارگو زمینی نام دارد. این راه به‌ندرت توسط بازرگانان و تجار ایرانی انتخاب می‌شود چراکه دارای هزینه زیاد بوده و اجناس در این روش در مدتی بسیار طولانی به‌دست شما می‌رسند.

راه دوم این است که آنها را با کارگو دریایی به ایران ارسال کنید. دراین روش از کشتی باری برای ارسال کالاها استفاده می‌شود و البته متداول‌ترین روش برای ارسال محصولات از چین به ایران است. در روش کارگو دریایی شما می‌توانید با هزینه اندک و زمانی مناسب اجناس خریداری شده خود را به ایران بفرستید.

راه سوم ارسال کاشی و سرامیک به ایران نیز کارگو هوایی است که بوسیله هواپیمای باری انجام می‌شود. این روش به‌خاطر هزینه بالایی که دارد چندان مورد توجه بازرگانان ایرانی نیست.

سود واردات کاشی و سرامیک چقدر است

توضیح دادیم که خرید عمده باعث می‌شود سود واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی شما ماکزیمم شود. علت آن هم این است که در این نوع خرید شما می‌توانید با هزینه‌ای اندک تعداد زیادی کاشی و سرامیک از چین خریداری کرده و در بازار ایران با قیمتی مناسب به‌فروش برسانید.

اختلاف قیمت میان خرید این مصالح از کشور چین و قیمت فروش آنها در بازار ایران مقدار سود شما را مشخص می‌کند. البته اگر هزینه‌های واردات که در خرید عمده به حداقل خود می‌رسد را هم لحاظ کنیم بازهم نتایج به‌نفع انتخاب خرید عمده کاشی و سرامیک خواهد بود.

واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی با شرکت علی والا

برای انجام مراحل واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی پیشنهاد ما این است که کارهای خود را به شرکت بازرگانی علی والا بسپارید. این شرکت قادر است با داشتن فورواردرهای بسیار باتجربه‌ای که در چین دارد، تمام مراحل را با هزینه‌ای اندک و در زمانی بسیار کوتاه برای شما انجام دهد.

تنها کافی است که با این شرکت تماس گرفته و درخواست کنید که کارهای واردات شما را برعهده گیرند. سپس با بستن قرارداد با این شرکت می‌توانید با خیالی راحت کاشی و سرامیک درخواستی خود را در ایران تحویل بگیرید، بدون اینکه لازم باشد به چین سفر کنید.

حرف آخر

آنچه بازرگانان و تجار ایرانی را تشویق می‌کند که به سمت واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی بروند این است که این مصالح در ایران دارای متقاضی زیادی هستند. تقریبا تمام مغازه‌ها و فروشگاه‌ها و البته منازل مسکونی، بانک‌ها، ادارات و شرکت‌های خصوصی و بسیاری مکان‌های دیگر هستند که برای پوشاندن سقف و دیوار خود از کاشی و سرامیک استفاده می‌کنند. به‌همین‌دلیل این واردات بسیار سودآور است. اما به‌شرطی که مطابق با نکاتی که دراین مقاله توضیح دادیم انجام شود. درنهایت امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول

چرا در واردات کاشی و سرامیک از چین و دبی از روش کارگو دریایی استفاده کنیم؟

روش کارگو دریایی به‌خاطر هزینه مناسب، امنیت بالا و البته زمان تحویل اجناس مناسبی که دارد انتخاب اول بازرگانان و تجار ایرانی است.

چگونه می‌توان سود واردات کاشی و سرامیک را افزایش داد؟

برای اینکه سود این واردات ماکزیمم گردد بهترین پیشنهاد این است که آنها را بصورت عمده از چین خریداری کنید.

مدارک لازم برای ترخیص این مصالح از گمرک چین کدام است؟

این مدارک عبارت است از کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید آنها

واردات کاشی و سرامیک از چین
واردات کاشی و سرامیک از چین
14 Apr 2023

واردات قهوه ساز از چین و دبی

قهوه ساز یکی از وسایلی است که جدیدا در بسیاری از منازل و مغازه‌ها یافت شده و محبوب بسیاری از افراد شده است. درواقع توانایی استفاده از این وسیله برای ساخت قهوه در هرجایی باعث شده است که واردات قهوه ساز از چین و دبی رونق زیادی داشته باشد و بسیاری از بازرگانان و تجار ایرانی نیز ازآن استفاده کنند. به همین خاطر در این مقاله سعی کرده‌ایم تا این واردات پرمتقاضی و محبوب را برای شما بطور کامل شرح دهیم و با نکاتی که می‌گوییم شما را بی‌نیاز از خواندن دیگر مقالات برای انجام این عملیات کنیم. 

به همین خاطر برای اینکه بتوانیم واردات قهوه ساز از چین و دبی را کامل شرح دهیم، ابتدا به‌سراغ توضیحی کلی از مراحل و نکات هرمرحله این واردات رفته‌ایم که عبارتنداز: خرید قهوه‌ساز از چین، ترخیص قهوه‌سازهای خریداری شده از گمرک این کشور و البته ارسال آنها از کشور چین به ایران. سپس توضیح داده‌ایم که چرا این واردات سودآور است و البته برای اینکه بصورت عملی این مراحل طی شود باید چکار کنیم. پس اگر شما هم قصد واردات قهوه‌ساز از چین دارید تا پایان مقاله با ما همراه باشید. چراکه این مقاله برای شما نوشته شده است.

فهرست مطالب

قهوه ساز و قهوه

خرید قهوه ساز

خرید عمده قهوه ساز از چین و دبی

خرید قهوه ساز از چین

خرید قهوه ساز از دبی

ترخیص قهوه ساز

وارد کننده قهوه ساز

حمل و نقل قهوه ساز از چین و دبی

سود واردات قهوه ساز چقدر است

واردات قهوه ساز از چین و دبی با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

قهوه ساز و قهوه

قهوه گیاهی محبوب است که از دانه‌های آن پودری فرآوری می‌شود که به وسیله جوشاندن پودر، نوشیدنی قهوه به دست می‌آید. این نوشیدنی را شاید بتوان محبوب‌ترین نوشیدنی گرم دنیا به حساب آورد. با اینکه دانه‌های قهوه در کل دنیا یکسان است، اما روش جوشاندن آن و موادی که همراه با آن استفاده می‌شود بسیار متنوع است. یکی از مشهورترین این روش‌های جوشاندن و سرو قهوه را ما به نام قهوه ترک می‌شنایم که بسیار تلخ بوده و البته محبوبیت بالایی دارد. امروزه به خاطر مصرف بالای قهوه در منازل و اداره‌ها و شرکت‌ها، واردات قهوه ساز از چین و دبی بسیار پرورنق شده و سودی مناسب برای واردکنندگان به همراه دارد.

قهوه‌سازهای موجود در بازار ایران را می‌توان شامل طیف وسیعی از ترک تا موکاپات دانست که شامل سلیقه افراد معتقد به روش سنتی پخت قهوه تا استفاده کنندگان از روش مدرن این ماده محبوب است. به همین دلیل اگر قصد دارید از راه واردات قهوه ساز از چین و دبی این دستگاه را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهید حتما باید لیستی از انواع قهوه‌ساز موجود در بازار تهیه کرده و سپس آنها را برای ارضای سلایق مختلف از چین خریداری و وارد کشور کنید. در ادامه توضیح خواهیم داد که این واردات چه مراحلی دارد و چگونه باید هرمرحله انجام شود تا واردات این دستگاه برای شما سودآور باشد.

خرید قهوه ساز

اولین مرحله واردات قهوه ساز از چین و دبی عبارتست از خرید این دستگاه از کشور چین. برای اینکه بتوانید قهوه‌سازهای با کیفیتی از چین وارد کشور کنید، لازم است که حتما یک شرکت معتبر و استاندارد سازنده قوه‌ساز پیدا کنید و از آن درخواست کنید که به شما قهوه‌ساز بفروشند. برای یافتن این شرکت نیز باید درابتدا در اینترنت تحقیقات وسیعی درمورد شرکت‌های فروشنده قهوه‌ساز انجام داده و لیستی از بهترین آنها را تشکیل دهید.

سپس برای اینکه بتوانید از میان آنها بهترین شرکت را انتخاب کنید لازم است که از هر شرکت نمونه‌کار بخواهید و براساس مقایسه این نمونه کارها اقدام به انتخاب بهترین شرکت فروشنده دستگاه قهوه‌ساز کنید. اینگونه می‌توانید مطمئن باشید که دستگاه‌های وادراتی شما کیفیت لازم را خواهند داشت و این وادرات سود مناسبی برای شما به‌همراه دارد.

خرید عمده قهوه ساز از چین و دبی

بعداز اینکه توانستید بهترین شرکت فروشنده قهوه‌ساز از چین را پیدا کنید، لازم است که حتما دستگاه‌ها را بصورت عمده از آنها خریداری کنید. ازآنجا که شما قرار است برای تمام سلایق متقاضی قهوه‌ساز ازطریق واردات قهوه ساز از چین و دبی این دستگاه‌ها را وارد ایران کنید، لازم است که از انواع مدل‌های این دستگاه چندیدن عدد خریداری کرده و وارد کشور کنید.

به همین دلیل اگر تنها از هرمدل چند عدد وارد کنید باید بعداز اتمام هر مدل دوباره برای خرید دستگاه‌ها به چین سفر کرده و اینکار هزینه‌ای بسیار زیاد روی دست شما می‌گذارد. به‌همین‌خاطر بهترین نوع خرید این دستگاه‌ها از چین، خرید عمده آنها است.

خرید قهوه ساز از چین

درادامه مرحله خرید واردات قهوه ساز از چین و دبی بعداز اینکه شرکت فروشنده دستگاه‌ها را انتخاب کردید و البته مشخص کردید که هدفتان خرید عمده این دستگاه‌ها است، نوبت به اقدام برای خرید رسمی این دستگاه‌ها می‌رسد. برای خرید رسمی دستگاه‌های قهوه‌ساز از چین لازم است که یک پیش‌فاکتور مناسب که پروفرما هم نامیده می‌شود تهیه کرده و به شرکت فروشنده ارسال کنید.

این پروفرما باید شامل اطلاعاتی مثل قیمت دستگاه‌های قهوه‌ساز، تعداد آنها و البته نحوه پرداخت هزینه خریدشان باشد. نکته بسیار مهم در این مرحله این است که این پروفرما را بصورت دقیق و با تمرکز بالا تکمیل کنید.

خرید قهوه ساز از دبی

بعد از اینکه توانستید پروفرما را تکمیل و به شرکت فروشنده چینی تحویل دهید، بازرسان این شرکت آن‌ها را تهیه کرده و بعد از ساخت دستگاه‌ها، آنها را برای کنترل کیفی به بخش کیفیت سنجی شرکت تحویل می‌دهند. بعد از اینکه کیفیت این اجناس تایید شد، آنها را به گمرک کشور چین تحویل می‌دهند تا برای ارسال قانونی به ایران آماده شوند. در این مرحله از واردات قهوه ساز از چین و دبی لازم است که شما برای ترخیص این اجناس به اداره گمرک کشور چین رفته و درخواست ترخیص دستگاه‌های قهوه‌ساز را به این اداره تحویل دهید.

ترخیص قهوه ساز

در مرحله دوم واردات قهوه ساز از چین و دبی که همان ترخیص این دستگاه‌‍ها از گمرک کشور چین است، شما باید یک‌سری مدرک تهیه کرده و تحویل این اداره دهید تا اجازه ترخیص کالاها را به شما داده و بتوانید آنها را به ایران ارسال کنید. این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، بارنامه و البته پروفرمای خرید دستگاه‌ها.

شما بعد از اینکه این مدارک را تهیه کرده و تحویل گمرک کشور چین دادید، باید منتظر صدور برگه ترخیص دستگاه‌های قهوه‌ساز خود بمانید. بعداز صدور این برگه شما خواهید توانست با پرداخت حق گمرکی اقدام به تحویل کالاها و ارسال آنها به ایران کنید.

وارد کننده قهوه ساز

برای انجام مراحل واردات قهوه ساز از چین و دبی لازم است که حتما شخصی در کشور چین حضور داشته باشد و کارهای خرید، ترخیص و ارسال دستگاه‌های قهوه‌ساز را به‌جای شما انجام دهد. این شخص عموما از جانب شرکت‌های بازرگانی واسطه در اختیار شما قرار داده می‌شود و فورواردر نام دارند.

برای اینکه بتوانید از فورواردرهایی مناسب استفاده کنید، در پایان مقاله یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی دراین رابطه را به‌شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بدون دردسر و با کمترین هزینه کارهای واردات خود را انجام داده و سودی مناسب از واردات آنها کسب کنید.

حمل و نقل قهوه ساز از چین و دبی

آخرین مرحله واردات قهوه ساز از چین و دبی عبارت است از ارسال این اجناس از چین به ایران. برای ارسال دستگاه‌های قهوه‌ساز از چین به ایران سه راه صلی وجود دارد. راه اول این است که آنها را ازطریق کارگو زمینی و با قطار باری به ایران ارسال کنید. این راه به‌خاطر اینکه دارای هزینه زیاد و مدت زمانی زیاد برای ارسال کالاها است دارای کمترین محبوبیت بین بازرگانان ایران بوده و تنها برای ارسال کالاهایی که دارای ریسک احتراق بالایی مثل مواد زود مشتعل شونده بکار می‌رود.

روش دوم برای واردات قهوه ساز از چین و دبی استفاده از روش کارگو دریایی است که درآن از یک کشتی باری برای ارسال این اجناس از چین به ایران استفاده می‌شود. این روش بیشترین محبوبیت درمیان دیگر روش‌ها را دارد چراکه هم امن‌ترین نوع کارگو است و هم اینکه درمدت زمانی بسیار اندک و با هزینه‌ای کم این اجناس را به دست شما می‌رساند. راه سوم نیز استفاده از کارگو هوایی است که درآن از هواپیمای باربری برای انجام اینکار استفاده می‌شود. این روش نیز درمواقع خاص بکار رفته و البته هزینه زیادی برای واردکننده دارد.

سود واردات قهوه ساز چقدر است

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که سود واردات قهوه ساز از چین و دبی چه‌مقدار است. برای احتساب سود این واردات شما باید قیمت خرید این اجناس از بازار چین را با قیمت فروش آنها در بازار ایران مقاسیه کرده و ازهم کم کنید. هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد، سود واردات شما بیشتر خواهد بود. زمانی این سود ماکزیمم خواهد شد که شما از روش خرید عمده برای خرید دستگاه‌های قهوه‌ساز استفاده کنید. روش خرید عمده همچنین هزینه واردات شما را کاهش داده و به بیشتر شدن سود این واردات کمک می‌کند.

واردات قهوه ساز از چین و دبی با شرکت علی والا

شرکتی که قول دادیم درپایان مقاله آن را برای انجام واردات قهوه ساز از چین و دبی به‌شما معرفی می‌کنیم، شرکت بازرگانی علی والا نام دارد. این شرکت به‌خاطر داشتن فورواردرهای بسیار باتجربه و آگاه می‌تواند کارهای واردات شما یعنی خرید دستگاه‌های قهوه‌ساز، ترخیص آنها از گمرک چین و ارسال آنها از چین به ایران را برای شما به روشی بسیار ساده و البته با هزینه‌ای کم انجام دهد.

برای این کار کافی است با این شرکت تماس گرفته و از آنها بخواهید که انجام کارهای واردات دستگاه‌های قهوه‌ساز شما را برعهده گرفته و شما بدون رفتن به چین، آنها را در ایران تحویل بگیرید.

حرف آخر

قهوه، نوشیدنی بسیار محبوبی که مردمان سراسر دنیا ترجیح می‌دهند روز خود را با آن شروع کنند، نیازمند یک دستگاه به‌نام قهوه‌ساز است. این دستگاه‌ها انواع مختلفی دارد که نوع سنتی آن همان دستگاه ترک است و البته مدرن‌ترین آن همان کافی میکر‌هایی است که در کافه‌ها حضور دارند.

برای اینکه همه مردم بتوانند به این دستگاه‌ها دسترسی داشته باشند لازم است که بازرگانان از واردات قهوه ساز از چین و دبی برای وارد کردن این دستگاه‌ها به ایران استفاده کنند. در این مقاله توضیح دادیم که چگونه می‌توانید با درست انجام دادن مراحل این عملیات، سودی مناسب از انجام این عملیات به دست آورید.

سوالات متداول

برای ماکزیمم کردن سود واردات قهوه ساز از چین و دبی باید چکار کرد؟

بهترین کار برای ماکزیمم کردن سود این واردات این است که دستگاه‌ها به صورت عمده از چین خریداری شوند.

متداول‌ترین روش برای ارسال دستگاه‌ها از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی متداول‌ترین روش برای ارسال این دستگاه‌ها از چین به ایران است.

مدارک لازم برای ترخیص دستگاه‌های قهوه‌ساز از گمرک چین کدام است؟

این مدارک عبارتند از: بارنامه، پروفرما و البته کارت بازرگانی

واردات قهوه ساز از چین
واردات قهوه ساز از چین
14 Apr 2023

واردات جارو برقی از چین و دبی

جاروبرقی‌ها یکی از مهم‌ترین ابزارهایی هستند که در منازل حضور دارند. این وسایل مفید، جزو ابزار اساسی برای نظافت منازل و تمیزکاری آن هستند. به‌همین دلیل واردات جارو برقی از چین و دبی جزو مهم‌ترین انواع واردات است. در این مقاله سعی داریم چگونگی واردات این وسیله و به طور کلی علت اهمیت این واردات و سودی که دارد را بررسی کنیم.

برای اینکه بتوان واردات جارو برقی از چین و دبی پرسودی داشت لازم است که در مرحله اول شما مراحل کلی این عملیات را بشناسید. این مراحل عبارتند از خرید جاروبرقی از کشور چین، ترخیص جاروبرقی‌های خریداری شده از گمرک کشور چین و ارسال آنها به ایران. انجام هر کدام از این مراحل نیازمند دانشتن نکات مهمی است که در ادامه هر کدام را بطور مفصل توضیح خواهیم داد. بنابراین اگر قصد واردات جاروبرقی دارید این مقاله برای شما نوشته شده است.

فهرست مطالب

جارو برقی و کاربردهای آن

خرید جارو برقی

خرید عمده جارو برقی

خرید جارو برقی از چین

خرید جارو برقی از دبی

ترخیص جارو برقی

حمل و نقل جارو برقی از چین و دبی

سود واردات جارو برقی چقدر است

وارد کننده جارو برقی

واردات جارو برقی از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

جارو برقی و کاربردهای آن

عملیات نظافت منازل و ساختمان‌ها بوسیله یک ابزار، اختراع جدیدی نیست. ازقدیم‌الایام انسان‌ها برای تمیزکردن منازل خود و ساختمان‌های مهم مثل معابد یا کاخ‌ها از جاروهای دستی و یا برگ درختان استفاده می‌کرده‌اند. تا همین چند دهه پیش نیز که جاروبرقی وارد ایران نشده بود، مادران ما از جاروهای دستی که رشته‌های آن از ساقه‌ بوته‌ها و گیاهان مختلف ساخته شده بود استفاده می‌کردند.

امروزه که جاروبرقی با یک موتور کشنده اختراع شده و برای تمیزکاری و جمع‌آوری گردوخاک و انواع آلودگی ‌های روی سطوح به‌کار می‌رود، دیگر جارو دستی کم استفاده‌تر شده و میل اکثریت بر استفاده از جاروبرقی است. به‌همین دلیل واردات جارو برقی از چین و دبی دارای متقاضی فراوانی در ایران است.

اما مراحل واردات جارو برقی از چین و دبی کدام است که باید حتما به آن توجه شود؟ بطور کلی برای اینکه بتوان جاروبرقی وارد کشور کرد و دراختیار مردم گذاشت، سه مرحله باید پشت‌سر گذاشته شود. مرحله اول این واردات عبارتست از خرید جاروبرقی‌ها از کشور چین.

 مرحله دوم عبارت است از ترخیص این کالاها از گمرک چین و درنهایت مرحله پایانی آنها عبارتست از ارسال این اجناس از کشور چین به ایران. نکات انجام هرمرحله را درادامه توضیح خواهیم داد تا بتوانید این واردات پرسود را به‌درستی انجام دهید. در ابتدا نکات مربوط به مرحله خرید که مهم‌ترین مرحله این واردات است را توضیح می‌دهیم.

خرید جارو برقی

مرحله اول واردات جارو برقی از چین و دبی عبارت است از خرید این کالا از کشور چین. برای اینکه بتوانید از چین جاروبرقی بخرید لازم است که دردابتدا یک شرکت فروشنده چینی استاندارد برای این موضوع پیدا کنید. برای پیداکردن این شرکت می‌توانید ازطریق اینترنت اقدام کنید. یعنی در فضای وب دست به تحقیق درمورد شرکت‌های چینی فروشنده جاروبرقی زده و از بهترین آنها یک لیست تهیه کنید.

سپس از هرکدام از این شرکت‌های موجود در لیست تقاضای ارسال نمونه جاروبرقی کرده و براساس کیفیت این نمونه‌ها دست به انتخاب شرکت فروشنده بزنید. عموم شرکت‌های چینی برای اینکه بتوانند در فضای رقابتی خوب بدرخشند نمونه و بروشور آنها را می‌فرستند تا آنها را انتخاب کنید.

خرید عمده جارو برقی از چین و دبی

بعداز اینکه شرکت فروشنده جارو برقی در چین را پیدا کردید، نوبت به انجام خرید این جاروبرقی‌ها می‌رسد. به‌نظرتان برای خرید جاروبرقی‌ها از شرکت چینی چگونه باید آنها را خریداری کرد؟ برای خرید این محصولات از شرکت چینی لازم است که شما حتما آنها را بصورت عمده خریداری کنید.

خرید عمده این محصولات به‌معنای این است که تعداد زیادی از آنها را با قیمت اندک از شرکت چینی تهیه کنید. این نوع خرید به‌این‌خاطر توصیه می‌شود که شما می‌توانید بوسیله آن در یک بار واردات تعداد زیادی جاروبرقی با قیمتی اندک وارد کشور کنید و سود مناسبی به‌دست‌آورید.

خرید جارو برقی از چین

بعداز اینکه شرکت فروشنده جاروبرقی‌ها و نوع خرید آنها را مشخص کردید، نوبت به انجام مراحل اداری خرید این وسایل از شرکت چینی می‌رسد. برای خرید این وسایل از شرکت چینی لازم است که یک درخوسات رسمی به نام پروفرما برای آنها بفرستید و درآن مشخص کنید که اولا قصد دارید جاروبرقی‌ها را با چه قیمتی خریداری کنید.

سپس تعداد مورد نیاز خود را مشخص کرده و درنهایت آدرس خود و شرکت فروشنده را درآن ثبت کنید. شرکت چینی فروشنده جاروبرقی‌ها بعداز دریافت پروفرما اقدام به تهیه این کالاها کرده و طی یک‌سری مراحل آنها را به دست شما می‌رساند.

خرید جارو برقی از دبی

تااینجا دریافیتم که مرحله خرید واردات جارو برقی از چین و دبی سه نکته مهم دارد: اول اینکه باید حتما یک شرکت مناسب برای خریداری این وسایل پیدا کنید. دوم اینکه باید حتما جاروبرقی‌ها را بصورت عمده از این شرکت خریداری کنید و سوم هم اینکه باید برای خرید رسمی قطعات باید یک پروفرمای دقیق برای ‌شرکت فروشنده ارسال کنید.

شرکت فروشنده بعداز دریافت پروفرما اقدام به ارسال کالاها به واحد کنترل کیفی کالاها کرده و اگر مشکلی نداشتند، آنها را به گمرک کشور چین تحویل می‌دهد. شما دراین مرحله باید برای تحویل جاروبرقی‌ها اقدام کنید که درمرحله بعد چگونگی انجام آن را توضیح می‌دهیم.

ترخیص جارو برقی

مرحله دوم واردات جارو برقی از چین و دبی عبارتست از ترخیص این کالاها از گمرک چین. گفتیم که بعداز اینکه جاروبرقی‌ها را از شرکت چینی خریداری کردید و مشکلی نداشتند، برای ارسال به ایران تحویل گمرک چین داده می‌شوند. برای اینکه بتوانید جاروبرقی‌های خریداری شده را ازگمرک چین ترخیص کنید، لازم است که مدارکی به آنها تحویل دهید.

این مدارک عبارتند از: کارت بازرگانی، پروفرما و البته بارنامه خرید محصولات. کارمندان اداره گمرک بعداز دریافت این مدارک اقدام به بررسی جاروبرقی‌ها کرده و اگر شکلی ازنظر قانونی نداشتند برگه ترخیص آنها را برای شما صادر کرده و شما می‌توانید کالاها را به ایران بفرستید.

حمل و نقل جارو برقی از چین و دبی

آخرین مرحله واردات جارو برقی از چین و دبی عبارتست از ارسال این کالاها از کشور چین به ایران. برای اینکه بتوانید این کالاها را از چین به ایران بفرستید سه راه پیشروی شما وجود دارد. راه اول ارسال این کالاها با استفاده از گمرک زمینی است. در گمرک زمینی شما جاروبرقی‌ها را با استفاده از یک قطار باری به ایران می‌فرستید. راه دوم ارسال این اجناس ازطریق دریاهای آزاد است که کارگو دریایی نام دارد.

در کارگو دریایی شما با استفاده از کشتی باری این وسایل را به‌ایران ارسال خواهید کرد. راه سوم نیز ارسال این وسالی با استفاده از هواپیمای باری است که همان کارگو هوایی نام دارد. متداول‌ترین روش برای ارسال جاروبرقی‌ها از چین که بازرگانان ایرانی آن را در اولیویت قرار می‌دهند، کارگو دریایی است.

سود واردات جارو برقی چقدر است

اما سود واردات جارو برقی از چین و دبی در چیست؟ اولین نکته‌ای که سود این واردات را تضمین می‌کند تقاضای زیادی است که برای خرید این وسیله دربازار ایران وجود دارد. دومین نکته این است که شما با خرید عمده این محصولات، می‌توانید آنها را با قیمتی اندک و با تعداد زیاد از چین خریداری کرده و با قیمتی بیشتر در بازار ایران به‌فروش برسانید.

تفاوت قیمت میان هزینه خرید محصولات در چین و فروش آنها در بازار ایران همان سود واردات این محصولات است. هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد، سود واردات شما نیز بیشتر است.

وارد کننده جارو برقی

برای واردات جارو برقی از چین و دبی چه‌کسی باید به چین سفر کرده و تمام مراحل را انجام دهد؟ مسلما خود شما اگر بخواهید اینکار را انجام دهید به‌خاطر عدم تجربه و آگاهی کافی درزمینه انجام مراحل این عملیات، شکست خواهید خورد. به‌همین‌خاطر باید یک شرکت بازرگانی واسطه پیدا کنید تا بتواند به‌جای شما واردات محصولات را انجام دهد.

این شرکت درحقیقت واردکننده جاروبرقی‌ها به‌جای شما خواهد بود و شما می‌توانید با سپردن کارهای خود با آن، بدون اینکه به کشور چین سفر کنید، جاروبرقی‌ها را درایران تحویل گرفته و از این واردات سود ببرید.

واردات جارو برقی از چین با شرکت علی والا

شرکت بازرگانی واسطه‌ای که می‌تواند انجام کارهای واردات جارو برقی از چین را برای شما به‌سادگی انجام داده و هزنیه واردات و دردسر آن را برای شما بسیار کم کند، شرکت بازرگانی علی والا نام دارد. این شرکت به خاطر تجربه بالایی که در امر واردات محصولات گوناگون از کشور چین دارد می‌تواند کار واردات جاروبرقی را برای شما بدون دردسر و باهزینه اندک انجام دهد. کافی است کارهای خود را به این شرکت بسپارید و منتظر دریافت محصولات خود در ایران باقی بمانید.

حرف آخر

حرف آخر هم اینکه جاروبرقی با اینکه وسیله‌ای بسیار ساده و کاربردی است، اما باید ازجایی وارد ایران شود و در دسترس همگان قرار گیرد. عملیات تامین این وسایل همان واردات جارو برقی از چین و دبی است که دراین مقاله آن را توضیح دادیم.

یعنی سعی کردیم مراحل انجام آن و نکات مربوطه به هرمرحله را توضیح داده و سپس به‌شما بگوییم که اگرقصد دارید بصورت عملی این واردات را انجام دهید کارهای خود را به چه کس یا کسانی بسپارید. شرکت علی والا همان جایی است که باید کارهای واردات خود را به آنجا بسپارید.

سوالات متداول

برای واردات جارو برقی از چین و دبی باید چه مراحلی را پشت‌سر گذاشت؟

مراحل کلی واردات این محصولات عبارتست از خرید، ترخیص و ارسال این محصولات از چین به ایران.

متداول‌ترین روش ارسال جاروبرقی‌ها از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی متداول‌ترین این روش‌ها است.

مدارک لازم برای ترخیص جاروبرقی‌ها از گمرک چین کدام است؟

بارنامه، کارت بازرگانی و پروفرما مدارک لازم برای ترخیص این محصولات از گمرک چین هستند

واردات جارو برقی از چین
واردات جارو برقی از چین
14 Apr 2023

واردات فیبر نوری از چین و دبی

حتما مدتی است که نام فیبر نوری را شنیده‌اید. اما شاید دقیق ندانید که این وسیله چیست و چه‌کاری انجام می‌دهد. تا زمانی هم که این اطلاعات لازم برای شناخت فیبرنوری را به‌دست نیاورده باشید، نمی‌توانید واردات فیبر نوری از چین و دبی درست و پرسودی داشته باشید. به‌همین‌دلیل در این مقاله قصد داریم شما را با این وسیله مدرن و بسیار پرکاربرد آشنا کنیم تا بهتر بتوانید از کاربردها و چگونگی واردات آن اطلاع پیدا کنید.  

برای درست انجام دادن واردات فیبر نوری از چین و دبی لازم است که درمرحله اول بدانید این وسیله اصلا چیست و کاربردهای آن کدام است، سپس نکات و ریزه‌کاری‌های مربوط به انجام مراحل واردات آن یعنی خرید فیبرنوری از چین، ترخیص فیبرنوری‌های خریداری شده از گمرک چین و دبی و سپس ارسال آنها به ایران را بشناسید. پس اگر به این موضوع علاقه دارید و قصد دارید با یکی از پرسودترین واردات ایران آشنا شوید، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

فیبر نوری و کاربردهای آن

خرید فیبر نوری

خرید عمده فیبر نوری از چین و دبی

خرید فیبر نوری از چین

خرید فیبر نوری از دبی

ترخیص فیبر نوری

حمل و نقل فیبر نوری از چین و دبی

سود واردات فیبر نوری چقدر است

وارد کننده فیبر نوری

واردات فیبر نوری از چین و دبی با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

فیبر نوری و کاربردهای آن

سیگنال‌های مخابراتی که به شکل امواج الکترومغناطیس هستند چگونه انتقال می‌یابند؟ بوسیله کابل‌هایی که در سرتاسر شهر کشیده شده‌اند. نسل جدید موادی که برای انتقال این سیگنال‌ها که حاوی تصاویر، اصوات و فیلم‌ها است بکار می‌رود را فیبر نوری می‌نامند.

فیبر نوری یک رشته بسیار باریک از شیشه یا پلاستیک است که می‌توان سیگنال‌های مخابراتی به شکل امواح نور و الکترومغناطیس را ازدرون آن با پهنای باند بسیار بزرگ‌تر انتقال داد و درتیجه اینترنتی پرسرعت‌تر از اینترنت‌های کابلی داشت.

منظور از پهنای باند، حجم اطلاعات انتقال داده شده در 1 ثانبه است که برای یک فیبرنوری متوسط چیزی برابر 100 گیگابایت بر ثانیه است. ماده‌ای که ازطریق واردات فیبر نوری از چین و دبی دردسترس جامعه و شرکت‌ها قرار می‌گیرد.

اما کاربردهای فراوانی که فیبرنوری در بخش‌های مختلف دارد باعث شده که واردات فیبر نوری از چین و دبی بسیار پرسود باشد. این کاربردها عبارتند از: مخابرات، استفاده در حسگرهای حرارتی، صوتی، جابجایی و فشاری، استفاده در پزشکی مثل تشخیص بیماری‌ها، جراحی لیزری، عمل مثانه، لثه، نای و مری و کاربرد در سیستم‌های روشنایی شهری. اما زمانی این واردات پرسود و کاربردی است که بتوانید مراحل انجام آن را به‌درستی انجام دهید. و زمانی این مراحل به‌درستی انجام می‌شوند که نکات مربوط به هرکدام را بدانید. درادامه این نکات را باهم بررسی می‌کنیم.

خرید فیبر نوری

اولین مرحله واردات فیبر نوری از چین و دبی عبارتست از خرید این متریال‌ها از چین و دبی. برای خرید این مواد اولین نکته‌ای که درمرحله خرید باید به آن توجه داشته باشید این است که حتما آنها را از یک شرکت معتبر در چین و دبی خریداری کنید.

برای یافتن شرکت فروشنده فیبرنوری در کشور چین یا شهر دبی باید حتما ابتدا تحقیقات وسیعی درمورد شرکت‌های استاندارد موجود در این دو مکان کرده و لیستی از بهترین آنها تشکیل دهید. سپس برای اینکه بتوانید ازمیان لیست تشکیل شده دست به انتخاب بهترین شرکت بزنید، لازم است که ازآنها بروشور محصولات یا نمونه کار بخواهید تا کیفیت آن بتواند به شما در این انتخاب کمک کند.

خرید عمده فیبر نوری از چین و دبی

شاید با خود فکر کنید که فیبر نوری حتما یک لوله بسیار بزرگ و یا حداقل درحد و اندازه کابل‌های مخابراتی است. اما اینگونه نیست. این مواد یک سری رشته بسیار نازک هستند که اصلا بصورت تکی دیده نمی‌شوند. به‌همین دلیل می‌توانید آنها را بصورت عمده هم خریداری کنید. یعنی تعداد زیادی ازآنها را با قیمتی اندک خریداری کرده و به کشور وارد کنید. البته همین نوع خرید است که به سود واردات فیبر نوری از چین و دبی شما کمک می‌کند. این موضوع را درپایان مقاله بیشتر توضیح می‌دهیم تا بدانید سود این واردات چگونه تضمین می‌شود.

خرید فیبر نوری از چین

بعداز اینکه توانستید شرکت فروشنده استاندارد برای خریداری فیبرهای نوری پیدا کنید و البته مشخص کردید که بصورت عمده خرید انجام دهید، نوبت به انجام مراحل اداری خرید این متریال‌ها از چین می‌رسد. برای اینکه خرید شما صورت رسمی انجام شود، لازم است که حتما یک پیش‌فاکتور خرید رسمی که پروفرما نام دارد به شرکت چینی ارسال کنید و درآن مشخص کنید که قصد دارید چه تعداد فیبرنوری با چه قیمتی وارد کشور کنید.

شرکت چینی بعداز دریافت پروفرما اقدام به تهیه متریال‌ها کرده و اگر مشکلی نداشتند آنها را به گمرک چین تحویل می‌دهد تا به ایران ارسال شوند. در همین مرحله اول واردات فیبر نوری از چین و دبی مشاهده کردیم که چه مقدار نکته وجود دارد که باید رعایت شود.

ترخیص فیبر نوری

برای ترخیص فیبرهای نوری خریداری شده از چین و البته ارسال آنها به ایران، لازم است که‌ یک‌سری مدارک تهیه کرده و به گمرک کشور چین تحویل دهید.

این مدارک عبارتند از: پروفرمای خرید فیبرهای نوری، بارنامه آنها و البته کارت بازرگانی و مدارک هویتی خودتان. این مدارک باید همراه با یک فرم ترخیص کالا به شرکت چینی تحویل داده شود تا بازرسان گمرک اقدام به بررسی کالاهای خریداری شده کرده و اگر مشکلی نبود برگه ترخیص آنها را برای شما صادر کنند و بتوانید آنها را به ایران ارسال کنید.

البته تایید نهایی ترخیص فیبرنوری‌ها زمانی گرفته می‌شود که شما مبلغی به‌عنوان حق گمرکی که به شما ابلاغ می‌شود را به‌گمرک چین پرداخت کنید.

حمل و نقل فیبر نوری از چین و دبی

آخرین مرحله واردات فیبر نوری از چین و دبی عبارت است از ارسال این مواد از چین به ایران. برای ارسال فیبرهای نوری از چین به ایران می‌توانید از 3 راه کارگو دریایی، کارگو هوایی و کارگو زمینی استفاده کنید. منظور از کارگو هرگونه روش ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر با استفاده از وسیله حمل‌ونقل باری است. با این تعریف کارگو دریایی به‌معنای ارسال فیبرنوری‌ها با استفاده از کشتی باری است. بااینکه انتخاب کارگو به شرایط و هزینه واردات شما بستگی دارد، اما انتخاب اول بازرگانان و تجار ایرانی همواره کارگو دریایی است.

سود واردات فیبر نوری چقدر است

درقسمت خرید عمده فیبرنوری از چین توضیح دادیم که دراصل این نوع خرید است که سود واردات فیبر نوری از چین و دبی را مشخص می‌کند. اولا تقاضای بالا دربازار ایران باعث شده که واردات این متریال توجیه بالایی داشته باشد.

درثانی خرید عمده که به‌معنای خرید تعداد زیادی فیبرنوری با قیمت اندک است نیز باعث می‌شود که شما بتوانید این اجناس را باقیمتی اندک از کشور چین خریداری کرده و با قیمتی بالاتر در بازار ایران به‌فروش برسانید. همین اختلاف قیمت میان خرید و فروش فیبرنوری باعث می‌شود که واردات آنها سودآور بوده و هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد، سود موردنظر نیز بیشتر خواهد بود.

وارد کننده فیبر نوری

شاید تا اینجای مقاله این سوال ذهن شما را درگیر کرده باشد که برای واردات فیبرنوری از چین و دبی آیا باید خودتان دست به کار شده، به چین بروید و تما مراحل این واردات یعنی خرید، ترخیص و ارسال را شخصا انجام دهید؟ خیر.

شرکت‌هایی واسطه برای انجام اینکار وجود دارند که می‌توانند کل این عملیات را به نمایندگی ازشما انجام دهند. چراکه انجام این کارها توسط خودتان نیازمند تجربه و دانش بالایی است که تنها دراختیار این شرکت‌ها قرار دارد. پس با اینکه واردات این محصولات برای شما انجام می‌شود اما واردکننده خود شرکت بازرگانی واسطه است.

واردات فیبر نوری از چین و دبی با شرکت علی والا

یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی که برای واردات فیبر نوری از چین و دبی می‌توان معرفی کرد، شرکت بازرگانی علی والا است. این شرکت به‌خاطر تجربه بالایی که درامر واردات انواع محصولات بخصوص فیبرنوری از چین دارد می‌تواند تمام مراحل این عملیات یعنی خرید فیبرنوری از چین، ترخیص فیبرنوری‌های خریداری شده از گمرک چین و البته ارسال آنها از چین به ایران با کارگو دریایی را برعهده گرفته و با هزینه‌ای اندک و البته به‌روشی ساده برای شما انجام دهد. کافی است کارهای واردات خود را به این شرکت بسپارید و در ایران منتظر دریافت سفارشات خود بمانید.

حرف آخر

فیبر نوری، یکی از مهم‌ترین ابداعات قرن بیستم و وسیله‌ای برای ارسال پیام‌های نوری از جایی به جای دیگر، امروزه توانسته مناسب‌ترین بستر برای ارسال سیگنال‌های مخابراتی باشد. پهنای باند بالایی که این متریال دراختیار شما قرار می‌دهد می‌تواند گار ارسال سیگنال‌های نوری را بسیار ساده‌تر از ارسال سیگنال‌های مخابراتی با کابل‌های قدیمی کند. این موضوع باعث شده که البته واردات فیبر نوری از چین و دبی نیز سودآور باشد و تعداد زیادی بازرگان و تاجر ایرانی مشغول به انجام آن باشند. امیدواریم دراین مقاله اطلاعات لازم برای انجام این عملیات را دراختیار شما قرار داده باشیم تا نهایت استفاده از واردات فیبرنوری را ببرید.

سوالات متداول

برای واردات فیبر نوری از چین و دبی بهترین نوع خرید که سود زیادی دارد کدام است؟

بهترین نوع خرید برای اینکه بتوان از واردات فیبرنوری سود کافی برد، خرید عمده این محصولات است.

متداول‌ترین روش ارسال فیبرنوری از چین به ایران کدام است؟

بهترین روش بطور کلی روش کارگو است. اما از میان 3 روش کارگو، متداول‌ترین آنها روش کارگو دریایی است که هم امنیت بالایی دارد و هم با هزینه اندکی قابل انجام است.

مدارک لازم برای ترخیص فیبرنوری‌ها از گمرک چین کدامند؟

مدارک لازم برای اینکه بتوانید فیبرنوری از گمرک چین ترخیص کنید، عبارت است از کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید این محصولات

واردات فیبر نوری از چین
واردات فیبر نوری از چین
14 Apr 2023

واردات آبمیوه گیر از چین و دبی

واردات آبمیوه گیر از چین و دبی یکی از وادراتی است که به‌خاطر تقاضای بالا برای خرید آن در ایران، دارای سودی مناسب است. این وسیله را می‎‌توانید درهر آشپزخانه‌ای بیابید. برای همین است که واردات این وسیله به ایران را در این مقاله بررسی می‌کنیم. اینکه چطور آبمیوه گیرهای موجود در آشپزخانه منازل و شرکت‌ها به ایران وارد می‌شوند، مسئله‌ای است که قرار است در این مقاله به آن بپردازیم. پس با ما باشید تا این موضوع را بطور کامل بررسی کنیم.

برای اینکه بتوانید واردات آبمیوه گیر از چین و دبی را به‌درستی انجام دهید لازم است که مراحل انجام آن و نکات هرمرحله را بشناسید. مثلا مرحله اول این عملیات که همان خرید آبمیوه گیر از چین است خودش سه زیرمرحله دارد. هرکدام از این زیرمراحل نیز نکاتی دارند که اگر آنها را نشناسید، نمی‌توانید واردات پرسودی برای این محصولات داشته باشید. به‌همین‌دلیل در ادامه مقاله ابتدا خود آبمیوه گیر را بررسی کرده و سپس مراحل و زیرمراحل واردات آن را توضیح می‌دهیم.

فهرست مطالب

آبمیوه گیر و واردات آن

خرید آبمیوه گیر

خرید عمده آبمیوه گیر از چین و دبی

خرید آبمیوه گیر از چین

خرید آبمیوه گیر از دبی

ترخیص آبمیوه گیر

حمل و نقل آبمیوه گیر از چین و دبی

سود واردات آبمیوه گیر چقدر است

وارد کننده آبمیوه گیر

واردات آبمیوه گیر از چین و دبی با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

آبمیوه گیر و واردات آن

دستگاه آبمیوه گیر ازقدم در میان ملل مختلف به شکل‌های مختلف رواج داشته است. وسایل مختلفی برای گرفتن آب میوه‌ها در اختیار ملل گوناگون بوده که امروزه با اختراع آبمیوه گیر برقی دیگر اثری ار آن وسایل درمیان نیست. مثلا ایرانیان درقدیم انار را با فشار گوشکوب له می‌کردند و سپس برای اینکه آب آن را بدون تفاله بگیرند، بخشی از انار را سوراخ کرده و با فشار دست آب انار را بیرون می‌راندند.

این عملیات را می‌توان به‌نوعی آبمیوه گیر دانست. اما دستگاه‌های امروزی دیگر از عملیات فشار برای اینکار استفاده نمی‌کنند. بلکه با داشتن یک سیستم چرخان و خورد کن میوه را له کرده و تنها اجازه عبور آب آن را می‌دهند. دستگاه آبمیوه گیر برقی کار گرفتن آب میوه‌ها را بسیار ساده کرده و به‌همین دلیل دارای متقاضی زیاد برای واردات آبمیوه گیر از چین و دبی است.

دستگاه آبمیوه گیر علاوه بر آشپزخانه منازل، در مغازه‌های آبمیوه فروشی، بستنی فروشی‌ها، رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها و بسیار از اغذیه فروشی‌ها نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. به‌همین دلیل است که واردات آبمیوه گیر از چین و دبی دارای متقاضی بسیار زیاد بوده و البته که سود خوبی هم برای واردکننده به ارمغان می‌آورد. اما این سود زمانی حاصل می‌شود که شما نکات مربوط به مراحل واردات این دستگاه را به‌خوبی بشناسید و بداید که برای واردات آن به ایران باید چکار کنید. درادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

خرید آبمیوه گیر

اولین مرحله واردات آبمیوه گیر از چین و دبی عبارتست از خرید این دستگاه از کشور چین. برای اینکه بتوانید از چین دستگاه آبمیوه گیر مناسب خریداری کنید باید حتما به این نکته توجه داشته باشید که شرکتی فروشنده‌ای استاندارد و باکیفیت برای اینکار پیدا کنید. یافتن یک شرکت استاندارد درزمینه خرید آبمیوه گیر از چین با تحقیق اینترنتی محقق می‌شود.

شما می‌توانید با تحقیقی کامل دراین زمینه به‌خوبی لیستی از بهترین شرکت‌های فروشنده در این زمینه پیدا کرده و سپس دست به انتخاب از میان آنها بزنید. برای اینکه بتوانید انتخابی مناسب داشته باشید هم لازم است که حتما از شرکت‌ها نمونه کار بخواهید و براسسا آن تصمیم بگیرید.

خرید آبمیوه گیر از چین و دبی

خرید آبمیوه گیر از چین و دبی باید حتما بصورت عمده باشد. اما چرا؟ فرضا کسی واردکننده آبمیوه گیر از چین بوده و بخواهد برای واردات آبمیوه گیر از چین و دبی خرید انجام دهد. آیا منطقی است که این شخص زحمت سفر به چین، خرید اجناس و کلی هزینه را برای خود به‌ارمغان آورد، اما در نهایت 100 عدد آبمیوه گیر خریداری کرده و به کشور وارد کند؟ به‌هیچ‌وجه.

بهترین کار این است که این شخص تعداد زیادی آبمیوه گیر با قیمت اندک که همان خرید عمده است وارد کرده و برای تمام سلیقه‌ها و کاربردها، آبمیوه‌گیر وارد بازار کند. این باعث می‌شود که هزینه سفر توسط سود واردات جبران شده و علاوه برآن سودی مناسب هم عاید واردکننده شود.

خرید آبمیوه گیر از چین

برای اینکه بتوان آبمیوه گیرهای انتخاب شده را از شرکت چینی خریداری کرد و پرونده مرحله اول وادرات آبمیوه گیر از چین و دبی را بست، لازم است که اینکار بصورت رسمی انجام شود. یعنی نامه‌ای رسمی که پروفرما نام دارد باید به شرکت چینی ارسال شده و درآن اطلاعات مربوط به خرید آبمیوه گیر، تعداد آن و البته نحوه خرید این وسایل درج شود. همچنین اطلاعات شرکت خریدار و شرکت فروشنده نیز باید در پروفرما بیاید. نکته پروفرمای خرید این است که باید حتما به‌دقت تکمیل گردد تا فرآیند خرید آبمیوه گیر نهایی شود.

خرید آبمیوه گیر از دبی

بعد از اینکه توانستید شرکت فروشنده چینی آبمیوه گیر مناسب خود را پیدا کرده و سپس درخواست خرید عمده کنید، شرکت چینی اقدام به تهیه وسایل درخواستی شما کرده و سپس آنها را برای گرفتن تایید کیفیت برای واحد کنترل کیفی ارسال می‌کند. درواحد کنترل کیفی به بررسی آبمیوه گیرها پرداخته و اگر مشکلی نداشتند آنها را به گمرک کشور چین تحویل می‌دهند تا برای ارسال به ایران آماده گردند.

درگمرک کشور چین نیز بازهم کیفیت کالاها بررسی شده و درنهایت اگر مشکلی نبود شما می‌توانید کارهای ترخیص این اجناس را پی‌گیری کنید. اقدام برای ترخیص آبمیوه گیرها از گمرک چین در مرحله بعد که مرحله دوم واردات آبمیوه گیر از چین و دبی است بررسی می‌شود.

ترخیص آبمیوه گیر

برای ترخیص آبمیوه گیرها از چین که مرحله دوم واردات آبمیوه گیر از چین و دبی است شما باید یک‌سری مدارک را به همراه فرم درخواست ترخیص کالاها را تکمیل کرده و به بازرسان گمرک تحویل دهید. این مدارک و فرم مربوطه توسط بازرسان گمرک چین بررسی شده و اگر مشکلی نداشتند برگه ترخیص آبمیوه گیرها برای شما صادر می‌شود.

درنهایت بعداز صدور برگه شما باید هزینه حق گمرکی را به اداره گمرک چین تحویل دهید و اجناس را تحویل بگیرید. تحویل اجناس نیز به معنای امکان ادامه مرحل واردات این وسایل، یعنی ارسال آنها به ایران است.

حمل و نقل آبمیوه گیر از چین و دبی

مرحله آخر واردات آبمیوه گیر از چین و دبی نیز عبارتست از ارسال این وسایل از چین به ایران. بطور کلی سه راه برای انجام این مرحله پیشروی شما وجود دارد. راه اول این است که آنها ار با قطار باری ازطریق خطوط بین‌المللی راه‌آهن بفرستید.

راه دوم نیز ارسال این کالاها با استفاده از کشتی باری و ازراه دریاهای آزاد است. راه سوم هم مشخصا ارسال آنها با هواپیمای باری است. همه این روش‌ها را که درآن از یک وسیله حمل‌ونقل باری برای ارسال اجناس از کشوری به کشور دیگر استفاده می‌شود، کارگو می‌نامند. با این توضیحات، کارگو دریایی بهترین روش برای ارسال این کالاها است.

سود واردات آبمیوه گیر چقدر است

خرید عمده برای واردات آبمیوه گیر از چین و دبی ازمهم‌ترین دلایل سودآور بودن این واردات است. همانطور که دربخش خرید عمده این محصولات گفتیم، شما در این نوع خرید تعداد زیادی آبمیوه گیر از چین با قیمت بسیار پایین خریداری کرده و در بازار ایران با قیمتی بیشتر به‌فروش می‌رسانید.

تفاوت قیمت خرید این محصولات از چین و فروش آنها در بازار ایران همان سودی است که از واردات این اجناس عاید شما می‌شود و هرچه این اختلاف قیمت ببیشتر باشد، سود این واردات بیشتر خواهد بود.

وارد کننده آبمیوه گیر

برای واردات آبمیوه گیر از چین و دبی چه کسی یا کسانی باید به چین سفر کرده و مراحل آن را انجام دهند؟ مسلما اشخصاصی باید اینکار را برعهده گیرند که اولا با قوانین خرید و ترخیص اجناس از چین آشنایی کامل داشته باشند و درمرحله بعد تجربه زیادی در واردات کالا کسب کرده باشند.

به‌همین خاطر شما شخصا نمی‌توانید این عملیات را انجام دهید چراکه نه تجربه کافی دارید و نه دانش کافی. پس لازم است یک واردکننده دیگر که همان شرکت بازرگانی واسطه است انجام مراحل واردات را برعهده بگیرد.

واردات آبمیوه گیر از چین و دبی با شرکت علی والا

شرکت بازرگانی که ما برای انجام واردات آبمیوه گیر از چین و دبی پیشنهاد می‌کنیم، شرکت بازرگانی علی والا است. شما می‌توانید کارهای واردات آبمیوه گیر یعنی خرید این وسایل از شرکت چینی، ترخیص آنها از گمرک چین و البته ارسال آنها به ایران را به طور کامل به شرکت بازرگانی علی والا سپرده و با خیالی راحت در ایران منتظر دریافت این اجناس بمانید. ارزان بودن هزینه واردات با شرکت علی والا و البته بدون دردسر بودن آن، باعث شده که ما این شرکت را برای انجام کارهای واردات به‌شما پیشنهاد کنیم.

حرف آخر

آبمیوه گیر وسیله‌ای است که یکی از گواراترین نوشیدنی‌های دنیا با طعم‌های مختلف برای ما فراهم می‌کند: آبمیوه‌های مختلف. به‌همین‌خاطر این وسیله را می‌توان در آشپزخانه هرخانه‌ای پیدا کرد. علاوه براین، این وسیله ابزار کار مهمی برای آبمیوه‌فروشی‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها و هتل‌ها است.

به‌همین‌خاطر تقاضای بالایی در بازار ایران برای خرید آنها وجود دارد و وادرات آبمیوه گیر از چین و دبی به‌همین‌خاطر بسیار پرسود است. موضوعی که سعی کردیم دراین مقاله به‌خوبی آن را توضیح دهیم و مشخص کنیم که اگر قصد انجام آن را دارید باید چکار کنید. امیدواریم مطالب گفته شده در این مقاله برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشید از آن نکات مهمی به دست‌آورید.

سوالات متداول

برای واردات آبمیوه گیر از چین و دبی چه مراحلی باید انجام شود؟

مراحل کلی واردات این محصولات به ایران عبارتنداز خرید آبمیوه گیر از چین، ترخیص اجناس خریداری شده از گمرک چین و ارسال آنها به ایران.

متداول‌ترین ورش برای ارسال آبمیوه گیرها از کشور چین به ایران کدام است؟

روش ارسال ازطریق کارگو دریایی، متداول‌ترین روش برای حمل‌ونقل این کالاها از چین به ایران است.

چگونه خریدی برای واردات پرسود آبمیوه‌ گیر پیشنهاد می‌کنید؟

خرید عمده که درآن تعداد زیادی آبمیوه گیر با قیمت پایین از چین خریداری شده و با قمیتی مناسب در بازار ایران به‌فروش می‌رسد بهترین نوع خرید برای داشتن واردات پرسود آبمیوه گیر پیشنهاد می‌شود

واردات آبمیوه گیر از چین
واردات آبمیوه گیر از چین
14 Apr 2023

واردات سرو‌و موتور از چین

 سروو موتورها به طور گسترده در ماشین آلات و تجهیزات مختلف استفاده می شوند. اما در بازار داخلی تولید نمی شوند، بنابراین با توجه به استفاده گسترده از این قطعه، تجار اقدام به واردات سروو موتور از کشورهای دیگر کرده اند. این واردات یکی از سودآورترین راه هاست اما برای کسب سود از این راه باید با روش های واردات و روش های قانونی واردات آشنا باشید.

در اینجا شرکت بازرگانی علی والا شما را با رویه واردات قانونی آشنا می کند. همچنین کشورهای مناسب برای چنین وارداتی را توصیف می کند.

 کشور واردکننده سروو موتور مناسب را انتخاب کنید

 قبل از وارد کردن سروو موتور، باید کشور واردکننده را انتخاب کنید. شما می توانید کشورهای زیادی را در این زمینه پیدا کنید. اما دو نکته کلیدی در انتخاب کشور وجود دارد.

1. قبل از واردات قانونی، باید کشوری را انتخاب کنید که با قوانین واردات کشور مقصد مطابقت داشته باشد.

2. باید کشوری را که سروو اصلی ارائه می کند در نظر بگیرید. در این صورت ممکن است سرووهای تقلبی را به بازار داخلی وارد کنید که منجر به ضرر واردات شما می شود.

شرکت بازرگانی علی والا معتقد است که چین بهترین انتخاب برای واردات سروو موتور است. این کشور روابط تجاری بسیار خوبی با ایران دارد و همچنین کالاهای باکیفیت و اصل را به شما عرضه می کند. بنابراین، بسیاری از بازرگانان مقادیر زیادی از چین خریداری می کنند. به طور کلی خرید و واردات از چین مزیت های زیادی دارد که یکی از آنها مقرون به صرفه بودن و سودآوری آن است، علاوه بر این، تجار می توانند از چین خرید کرده و در ایران تحویل دهند.

روش واردات سروو موتور

 هر واردکننده ای باید موتورهای سروو را طی مراحل قانونی وارد کند. هر مرحله شرایط و قوانین خاص خود را دارد که واردکنندگان باید از آن پیروی کنند. در غیر این صورت واردات یک واردات غیرقانونی محسوب می شود. شرکت بازرگانی علی والا در زیر شما را در این مراحل راهنمایی می کند. تا آخر با ما باشید

 اپلیکیشن کارت ویزیت

 در صورت نیاز وارد کنید؛ ابتدا باید کارت بازرگانی داشته باشید. با این کارت شما تاجر محسوب می شوید و می توانید هر نوع کالای مجاز را وارد کنید. اما اگر بدون کارت بازرگانی اقدام به واردات کنید، متخلف محسوب می شوید.

 مجوز ویژه سرو موتور وارداتی

 هر نوع محموله دارای مجوز ویژه برای ورود به مرز داخلی است. برای واردات سروو موتور باید مجوزهای لازم را از نمایندگی های مربوطه برای واردات قانونی آنها اخذ کنید.

قوانین و مقررات زمانه را بدانید

کشورهای مختلف طبق قوانین خود قوانین وارداتی برای واردات هر نوع کالا به مرزهای داخلی دارند. برخی از کشورها ممکن است انواع خاصی از کالاها را از بازار داخلی ممنوع کنند یا برندهای خاصی را از بازار داخلی ممنوع کنند. علاوه بر این، برای برخی کالاها، فقط مقدار معینی از کالاها مجاز به واردات در مرزهای داخلی هستند. یا ممکن است واردات از برخی کشورها مجاز نباشد. قبل از واردات، واردکنندگان باید قوانین کشور مقصد را درک کنند. در غیر این صورت، خطر واردات کالاها یا برندهای ممنوعه یا تجارت با کشورهای واردکننده غیرمجاز و هدف قرار دادن واردکنندگان غیرمجاز وجود دارد. بنابراین قبل از واردات سروو موتور، داشتن اطلاعات کامل نظارتی واردات ضروری است.

 سروو موتور وارداتی

اطلاعات واردات کالای قاچاق

 گزینه های تامین کننده

  برای سروو موتورهای وارداتی، تامین کنندگان قابل اعتماد باید در کشور صادرکننده انتخاب شوند. به طور کلی، می توانید تامین کنندگان زیادی پیدا کنید. اما در انتخاب تامین کننده یک نکته بسیار مهم وجود دارد، یعنی تامین کننده باید دستورالعمل اصلی را در اختیار شما قرار دهد. ممکن است در بین تامین کنندگان سیستم های سروو غیر فعال افراد سودجو وجود داشته باشد. بنابراین، شما باید قبل از واردات، تحقیقات گسترده ای در مورد سابقه تجاری تامین کننده انجام دهید. بازرگانی علیوالا با سابقه تجاری درخشان خود می تواند بهترین و مطمئن ترین تامین کنندگان را برای واردات کالاهای اصلی شما برای شما انتخاب کند. در این صورت می توانید یک واردات موفق و سودآور انجام دهید.

واردات سروو موتور از چین
واردات سروو موتور از چین
14 Apr 2023

واردات کولر از چین و دبی

کولر که در اصل همان (cooler) انگلیسی به‌معنای خنک کننده است، دستگاهی است که به خنک شدن هوا و تهویه آن در فصول گرم سال کمک می‌کند. واردات کولر از چین و دبی عملیاتی است که بوسیله آن این دستگاه‌ها از چین یا دبی وارد ایران شده و در دسترس مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. سودآور بودن این واردات برای همه فعالان حوزه واردات و صادرات محرز است و به‌همین دلیل ما نیز در این مقاله قصد داریم آن را به طور کامل بررسی کنیم.

برای اینکه بدانیم واردات کولر از چین و دبی چگونه به روش درست انجام می‌شود، باید مراحل کلی آن را بشاسیم. این مراحل کلی عبارتنداز خرید کولر از چین و دبی، ترخیص کولرهای خریداری شده از گمرک کشور چین و گمرک شهر دبی و درنهایت ارسال آنها از این دو مکان به ایران. تا پایان مقاله همراه ما شوید.

فهرست مطالب

انواع کولر برای واردات

خرید کولر

خرید عمده کولر از چین و دبی

خرید کولر از چین

ترخیص کولر

حمل و نقل کولر از چین و دبی

سود واردات کولر متر چقدر است

وارد کننده کولر

واردات کولر از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

انواع کولر برای واردات

همه ما با انواع کولرهای آبی که از قدیم در فصل تابستان خانه‌هایمان را خنک می‌کرد آشناییم. لذت خواب ظهرگاهی در تابستان گرم زیر باد خنک این کولرها، اتفاقی است که گرمای تابستان را برای ما قابل تحمل می‌کند. اما این دوستان و همراهان همیشگی ما در گرمای تابستان، امروزه انداع مختلفی دارند. از نوع قدیمی آن که همان کولر آبی است تا انواع مدل گازی که خواهان زیادی پیدا کرده تا چیلرهایی که برای کارخانه و سردخانه‌ها بکار می‌رود، همه توسط واردات کولر از چین و دبی به کشور وارد شده و در دسترس همگان قرار می‌گیرند. عملیاتی که باید مراحل آن را، که درادامه بطور مفصل بررسی می‌کنیم، خوب بشناسیم.

خرید کولر

اولین مرحله واردات کولر از چین و دبی عبارت است از خرید این وسایل. برای خرید کولر از چین یا دبی اولین نکته که باید به آن توجه کنید این است که حتما از یک شرکت فروشنده معتبر خریداری کنید. یافتن شرکت معتبر چینی یا شرکتی که در دبی مشغول فروش انواع کولر باشد کار دشواری نیست.

کافی است که کمی به صورت اینترنتی تحقیق کنید و تعدادی از این شرکت‌ها را پیدا کنید. برای اطمینان ازکیفیت کولرهای تولیدی این شرکت‌ها می‌توانید با انها تماس گرفته و کاتالوگ یا نمونه کار درخواست کنید. اینگونه می‌توانید از بین شرکت‌هایی که پیدا کرده‌اید بهترین را تشخیص دهید.

خرید عمده کولر از چین

بعداز اینکه شرکت فروشنده کولر از چین را پیدا کردید، باید برای نوع خرید تصمیم بگیرید. تمام متخصصان اذعان دارند که بهترین نوع خرید برای واردات کولر از چین و دبی خرید عمده است. درخرید عمده شما می‎توانید تعداد زیادی کولر را با قیمتی اندک خریداری کنید.

این یعنی هزینه خرید اولیه اندک و تعداد کولر وارداتی زیاد. خرید عمده درحقیقت علت اصلی سود واردات این محصولات از چین به ایران است. در قسمت سود واردات این کالاها بیشتر این موضوع را بررسی می‌کنیم تا دریابید چرا این نوع خرید سودآور بودن واردات کولر را تضمین می‌کند.

خرید کولر از چین

بعداز اینکه شرکت فروشنده در چین و دبی مشخص شد، و البته تعیین کردید که خرید باید بصورت عمده باشد، نوبت به خرید رسمی کولر از شرکت‌ها می‌رسد. برای خرید کولر از چین لازم است که یک نامه رسمی به‌نام پروفرما برای شرکت چینی ارسال کنید و درآن مشخص کنید که قصد خرید کولر بصورت عمده را دارید.

مشخصاتی که باید در پروفرما درج کنید عبارت است از قیمت خرید کولرها، تعداد آنها، چگونگی پرداخت هزینه خریدشان و البته اطلاعات فروشنده و خریدار. شرکت چینی بعداز دریافت پروفرما آغاز به تهیه کولرها کرده و اگر مشکلی نداشته باشند آنها را به گمرک چین تحویل می‌دهند تا برای ارسال به ایران آماده شوند.

ترخیص کولر

مرحله دوم واردات کولر از چین عبارت است از ترخیص این کالا از گمرک چین یا دبی. برای اینکه بتوانید کولرهای خریداری شده را ازگمرک چین ترخیص کنید، باید یک‌سری مدارک را تهیه کرده و تحویل بازرسان گمرک چین یا دبی دهید. این مدارک عبارتنداز کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید کولرها. البته مدارک هویتی خودتان نیز باید به گمرک تحویل داده شود. بعداز تهیه مدارک و تحویل به بازرسان گمرک، باید برای تکمیل فرم درخواست ترخیص اجناس اقدام کنید.

تکمیل این فرم بازرسان گمرک را موظف می‌کند که کولرهای خریداری شده توسط شما را بررسی کرده و اگر مشکل قانونی نداشتند آنها برگه ترخیص آنها را صادر کنند. دراین برگه مشخص می‌شود که حق گمرکی کولرها چه مقدار است. در نهایت شما با پرداخت این حق گمرکی می‌توانید کولرها را از گمرک ترخیص کرده و برای ارسال به ایران آماده کنید.

 حمل و نقل کولر از چین

مرحله آخر واردات کولر از چین و دبی عبارتست از تصمیم برای چگونگی ارسال این اجناس به ایران. شما در این مرحله باید از میان انواع کارگویی که دراختیار شما قرار دارد یکی را برای ارسال کولرها از چین و دبی به ایران انتخاب کنید.

کارگوهای موجود عبارتنداز کارگو دریایی که درآن از یک کشتی برای ارسال کالاها استفاده می‌شود، کارگو هوایی که از هواپیمای باری درآن استفاده می‌شود و کارگو زمینی که از قطار باری برای ارسال کالاها استفاده می‌شود. متداول‌ترین روش کارگو برای ارسال کالاها همان کارگو دریایی است چرا که هم هزینه کمتری نسبت به سایر روش‌ها دارد و هم اینکه امن‌ترین روش کارگو است.

سود واردات کولر چقدر است

درقسمت خرید عمده کولرها اشاره کردیم که درواقع خرید عمده است که سود این واردات را تضمین می‌کند. اما چگونه خرید عمده سود واردات کولر از چین و دبی را تضمین می‌کند؟ درخرید عمده همانطور که می‌دانید، شما تعداد زیادی از کولرها را با قیمتی بسیار پایین خریداری کرده و سپس در ایران با قیمتی بالا به‌فروش خواهید رسانید.

همین اختلاف قیمت میان هزنیه خرید کولر در بازار چین و دبی و قیمت فروش در بازار ایران، مقدار سودی است که در واردات این کالاها وجود دارد. هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد و البته کیفیت کولرهای وارداتی بهتر باشد، سود این واردات بیشتر خواهد شد.

وارد کننده کولر

در این مقاله چنین توضیح دادیم که گویا خود شما واردکننده کولر هستید و قرار است شخصا مراحل واردات کولر از چین و دبی را پی‌گیری کنید. اما درحقیقت اینگونه نیست. یعنی اگر هم بخواهید شخصا اینکار را انجام دهید به‌خاطر کمبود تجربه و دانش مشخصا به‌مشکلاتی فنی و قانونی برخواهید خورد.

به همین دلیل با اینکه شما واردکننده کولر هستید اما عملیات واردات توسط شخص شما انجام نمی‌شود. بلکه آن را به یک شرکت بازرگانی واسطه که البته در قسمت بعد یکی از بهترین‌های آن را به شما معرفی خواهیم کرد باید بسپارید تا کارها درست پیش رود.

واردات کولر از چین با شرکت علی والا

شرکت علی والا آن شرکتی است که کارهای واردات کولر از چین شما را بر عهده گرفته و با کم‌ترین هزینه و بدون دردسر، تمام مراحل واردات را انجام می‌دهد. این شرکت به خاطر داشتن رابط‌هایی با تجربه و آگاه در کشور چین قادر است که مراحل خرید، ترخیص کولرهای خریداری شده از گمرک این دو مکان و ارسال آنها به ایران را بدون کوچکترین مشکلی پشت سر گذاشته و آنها را در ایران به شما تحویل دهد. کافی است با این شرکت تماس بگیرید تا از چگونگی انجام کارها مطلع شوید.

حرف آخر

برای واردات کولر از چین و دبی چه تصمیمی دارید؟ آیا متوجه هستید که این واردات بسیار پرسود است؟ درفصول گرم سال مثل بهار و تابستان، همه ما به کولر نیاز داریم. حال این کولر می‌تواند آبی یا گازی باشد، تفاوتی ندارد.

مهم این است که وجود کولر برای خنک کردن هوای خانه لازم است و البته که روش تامین این وسایل پرکاربرد واردات آنها از چین و دبی است. به‌همین دلیل دراین مقاله توضیح دادیم که اگر قصد انجام این عملیات را دارید باید چکار کنید. امیدواریم آنچه نیاز داشتید بدانید را در اختیارتان گذاشته باشیم و بتوانید با اطلاعاتی که در این مقاله به شما داد، یک واردات کولر پرسود تجربه کنید.

سوالات متداول

مرحله دوم واردات کولر از چین و دبی کدام است و چگونه انجام می‌شود؟

مرحله دوم انجام این عملیات ترخیص کولرها از گمرک چین یا دبی نام داشته و با تحویل یک‌سری مدارک مثل بارنامه، کارت بازرگانی و پروفرما به گمرک انجام می‌شود.

متداول‌ترین روش برای ارسال کولر از چین و دبی به ایران کدام است؟

متداول‌ترین روش برای انجام اینکار روش کارگو دریایی است که هم ارزان‌ترین است و هم امنیت بالایی دارد.

سود واردات کولر از چین و دبی در گرو چه نوع خریدی است؟

سود این وادرات در گرو خرید این اجناس به صورت عمده اس

واردات کولر از چین
واردات کولر از چین
14 Apr 2023

واردات کیف از چین و دبی

کیف چقدر در زندگی شما اهمیت دارد و چه جایگاهی در میان لوازم شما دارد؟ قطعا اگر هیچ‌نوع کیفی هم نداشته باشید، حتما کیف پول دارید. کیفی که بتوانید مدارک مهم خود را درآن قرار دهید وبه‌عنوان کیف پول یا کیف جیبی شناخته می‌شود. دراین مقاله قصد داریم واردات کیف از چین و دبی را توضیح دهیم. وارداتی که سود بسیار دارد اما به این شرط که درست انجام شود.

برای درست انجام دادن مراحل واردات کیف از چین و دبی لازم است که شما اول این مراحل را بشناسید و سپس به‌سراغ روش درست انجام دادن آنها بروید. این مراحل عبارتنداز: خرید کیف از چین، ترخیص کیف‌ها از گمرک چین و درنهایت ارسال آنها به ایران. بااینحال هرکدام از این مراحل نکات ویژه خود را دارد که باید حتما رعایت شوند تا بتوان واردات کیف پرسود داشت. با ما تا پایان مقاله همراه باشید تا این موضوع را بطور کامل بررسی کنیم.

فهرست مطالب

تقاضا برای کیف در بازار ایران

خرید کیف

خرید عمده کیف از چین و دبی

خرید کیف از چین

خرید کیف از دبی

ترخیص کیف

حمل و نقل کیف از چین و دبی

سود واردات کیف چقدر است

وارد کننده کیف

واردات کیف از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

تقاضا برای کیف در بازار ایران

کیف دارای انواع مختلفی است. بسته به کاربردی که دارد، کیف‌ها با طراحی و متریال مختلف تولید می‌شوند. مثلا یک دسته بندی کلی از انواع کیف را می‌توان برحسب کیف مردانه و زنانه درنظر گرفت. دسته‌بندی دیگر براساس جنس آن است که کیف چرم و پارچه‌ای است. یا مثلا براساس کاربردی که دارند نیز می‌توان انواع کیف را به کیف ورزشی و کالج تقسیم بندی‌کرد. همه این انواع کیف در بازار ایران دارای تقاضای بسیار بالا هستند.

به‌همین دلیل است که بازرگانان و تجار ایرانی واردات کیف از چین و دبی را به‌عنوان یکی ازپرسودترین واردات کالا به ایران درنظر گرفته و به آن مشغول هستند. اما همانطور که درمقدمه مقاله گفته شد، زمانی واردات کیف از چین و دبی پرسود است که مراحل انجام آن به‌درستی انجام شود. این مراحل عبارتنداز خرید کیف، ترخیص آن و ارسال محصولات خریداری شده از چین به ایران. درادامه سعی می‌کنیم مهم‌ترین نکات مربوط به انجام هرکدام از این مراحل را بطور کامل توضیح دهیم. به‌همین‌خاطر درابتدا با مرحله اول این عملیات و نکات آن یعنی خرید کیف آغاز می‌کنیم و بعد به سراغ دیگر مراحل و نکات آن می‌رویم.

خرید کیف

اولن مرحله واردات کیف از چین و دبی عبارتست از خرید کیف. برای اینکه بتوانید این مرحله را به‌خوبی پشت‌سر بگذارید اولین نکته‌ای که باید به‌آن توجه داشته باشید این است که یک شرکت معتبر برای خرید کیف‌ها در چین پیدا کنید. برای اینکه بتوانید کیف‌های باکیفیتی وارد کشور کنید، لازم است که حتما شرکت‌های فروشنده استاندارد در زمینه فروش کیف در چین را پیدا کنید.

برای انجام این کار بهترین کار این است که درابتدا در اینترنت تحقیق کرده و سپس تعدادی شرکت استاندارد در این زمینه پیدا کنید. سپس برای انتخاب از میان آنها، کافی است درخواست نمونه کار از هر کدام کرده و سپس براساس کیفیت کالاهای ارسال شده تصمیم به انتخاب بگیرید.

خرید عمده کیف از چین و دبی

اما چگونه باید کیف‌ها را خریداری کنید؟ خرید عمده بهترین پیشنهاد برای خریداری کیف‌ها از چین و البته سودآور کردن واردات کیف از چین و دبی است. در خرید عمده شما می‌توانید تعداد زیادی کیف را با قیمتی بسیار اندک از کشور چین خریداری کرده و درعوض با قیمتی متناسب با بازار ایران، آنها را به دست خریداران ایرانی برسانید. این تفاوت قیمت میان خرید کیف از چین و فروش آن در بازار ایران که البته در قسمت سود واردات کیف بیشتر آن ار توضیح می‌دهیم، دلیل اصلی سودآوری این واردات است.

خرید کیف از چین

حال که مشخص شد برای انجام مرحله اول واردات کیف از چین و دبی ، یعنی خرید کیف درابتدا باید یک شرکت معتبر پیدا کرد و سپس اقدام به خرید عمده محصولات کرد، لازم است که توضیح دهیم برای انجام مراحل اداری خرید چکار باید کرد.

برای اینکه بتوانید به صورت رسمی ازچین کیف بخرید، باید یک نامه رسمی به‌نام پروفرما به این شرکت ارسال کنید و درآن مشخص کنید که خواهان چه تعداد کیف و با چه قیمتی هستید. همچنین باید اطلاعاتی مثل آدرس خریدار و فروشنده نیز باید در پروفرما درج شود.

خرید کیف از دبی

بعداز اینکه پروفرمای خرید کیف‌ها به دست شرکت رسید، نوبت به تهیه کیف‌ها و تحویل انها به گمرک چین می‌رسد. دراین مرحله ابتدا کیفیت کیف‌های تهیه شده در واحد بازرسس کنترل کیفی تایید شده و سپس آنها را برای بسته‌بندی به واحد تهیه و توزیع تحویل می‌دهند.

اگرهمه چیز مناسب پیش برود نهایتا کیف‌ها تحویل گمرک چین داده شده و شما باید برای اینکه بتوانید واردات کیف از چین و دبی را پیش ببرید، برای ترخیص کیف‌ها از گمرک چین اقدام کنید.

ترخیص کیف

ترخیص کیف از گمرک چین مرحله دوم واردات کیف از چین و دبی است که باید برای انجام آن اقدام کنید. برای اینکه بتوانید کیف‌های تحویل داده شده به گمرک چین را ترخیص کنید، باید یک‌سری مدارک به اداره گمرک کشور چین تحویل داده و همچنین فرم درخواست ترخیص این کالاها را هم تکمیل کنید.

بازرسان گمرک بعداز دریافت مدارک و فرم درخواست ترخیص اقدام به بررسی کیف‌ها کرده و اگر منع قانونی برای ارسال آنها به ایران وجود نداشت، برای شما یک حق گمرکی تعیین کرده و شما می‌توانید بعداز پرداخت این مبلغ اجناس را تحویل گرفته و برای ارسال به ایران آماده کنید.

حمل و نقل کیف از چین و دبی

مرحله آخر واردات کیف از چین و دبی عبارت است از ارسال این کیف‌ها از چین به ایران. برای ارسال کیف‌ها از کشور چین به ایران سه راه کلی وجود دارد. راه اول ارسال این کالاها ازطریق خشکی و با قطار باری است که کارگو زمینی نام دارد.

راه دوم نیز ارسال کیف‌ها با کشتی باری از راه دریایی است که کارگو دریایی نام داشته و راه سوم نیز کارگو هوایی است که درآن از هواپیمای باری برای ارسال کیف‌ها از چین به ایران استفاده می‌شود. عموما بسیاری از بازرگانان و تجار ایرانی برای ارسال کیف‌ها از چین به ایران روش کارگو دریایی را انتخاب می‌کنند.

سود واردات کیف چقدر است

در قسمت خرید عمده کیف از چین توضیح دادیم که سود واردات کیف از چین و دبی در خرید این محصولات به صورت عمده است. خرید عمده یعنی خریداری تعداد زیادی از یک کالا با قیمتی اندک. شما با انتخاب این روش خرید کیف‌ها از چین، تعداد زیادی از آنها را با قیمتی کم خریداری کرده و سپس آنها را به بازار ایران وارد کرده و کیف‌ها را با قیمتی بالاتر در دسترس مشتریان قرار می‌دهید.

این تفاوت قیمت میان خرید کیف ازچین و فروش آن در بازار ایران، مقدار سود واردات شما را تعیین می‌کند. هرچه این تفاوت قیمت میان خرید و فروش کیف‌ها بیشتر باشد، سود واردات شما بیشتر خواهد بود.

وارد کننده کیف

شما به‌عنوان واردکننده کیف‌ها باید برای خرید و واردات کیف از چین و دبی روانه کشور چین شوید و مراحل انجام ان را به‌درستی پیش ببرید. اما این کار هم هزینه زیادی برای شما دارد و هم اینکه ممکن است به خاطر آشنا نبودن شما با قوانین گمرک کشور چین، برای شما نتیجه مناسبی نداشته باشد.

در نتیجه شما نباید به‌عنوان واردکننده کیف‌ها وارد کشور چین شوید. بلکه باید کارهای واردات خود را به یک واسط قانونی که شرکت‌های بازرگانی دراختیار شما قرار می‌دهند بسپارید. یکی از بهترین این واسط‌ها را در بخش بعد به‌شما معرفی می‌کنیم.

واردات کیف از چین با شرکت علی والا

پیشنهاد ما برای اینکه بتوانید واردات کیف از چین را به خوبی و با هزینه اندک انجام دهید، استفاده از خدمات شرکت علی والا است. شرکت علی والا می‌تواند کارهای واردات شما یعنی خرید کیف از چین، ترخیص کیف‌های خریداری شده از گمرک چین و البته ارسال انها از چین به ایران را به بهترین شکل و البته با هزینه اندک برعهده گرفته و به ساده‌ترین شکل ممکن برای شما انجام دهد.

کافی است با این شرکت تماس گرفته و درخواست انجام کارهای واردات کیف از چین کنید. دراینصورت شرکت علی والا با شما یک قرارداد بسته و کیف‌ها را در ایران به شما تحویل می‌دهد.

حرف آخر

کیف‌های موجود در بازار با طرح‌ها و جنس‌های مختلف که هرروزه مشاهده می‌کنید، همه در شرکت‌های تولیدی چینی ساخته شده و به ایران وارد می‌شوند. به‌همین خاطر واردات کیف از چین و دبی به خاطر تقاضای بالایی که برای خرید کیف در بازار ایران وجود دارد بسیار سودآور است.

اگر شما هم بازرگانی هستید که قصد واردات این محصول از چین به ایران را دارد، لازم است که از قبل بدانید برای درست انجام دادن این کار باید چه نکاتی را رعایت کنید. دراین مقاله به بررسی این نکات پرداختیم.

سوالات متداول

مراحل واردات کیف از چین و دبی کدام است؟

برای واردات کیف از چین به ایران سه مرحله خرید، ترخیص از گمرک و ارسال کیف‌ها باید انجام شود.

برای ترخیص کیف‌ها از گمرک چین چه مدارکی باید تحویل اداره گمرک شود؟

مدارکی که باید برای ترخیص کیف به اداره گمرک چین تحویل دهید عبارتنداز: بارنامه، پروفرما و البته کارت بازرگانی.

متداول‌ترین کارگو برای ارسال کیف از چین به ایران کدام است؟

کارگو دریایی متداول‌ترین نوع کارگو برای ارسال کیف از چین به ایران است

واردات کیف از چین
واردات کیف از چین
13 Apr 2023

واردات الکترو موتور از چین

آیا اطلاعاتی در مورد نحوه واردات الکترو موتور دارید؟

الکترو موتور یکی از پیشرفته ترین ماشین آلات دنیاست که در حال حاضر، توسط بسیاری از شرکت های سازنده  در سراسر جهان تولید می شود. کیفیت هر موتور از شرکت های مختلف متفاوت است اما از نظر پارامترها این تفاوت بسیار زیاد است. مهمترین آنها کیفیت است. به همین دلیل اکثر مشتریان به دنبال برندهای خارجی هستند و فکر می کنند موتورهای ساخت شرکت های خارجی معمولا کیفیت بالاتری خواهند داشت، بنابراین واردکنندگان موتورها را از سایر کشورهای خارجی وارد می کنند. در اینجا دستورالعمل هایی در مورد نحوه وارد کردن این دستگاه وجود دارد. دلیل اصلی انجام تجارت بین‌المللی این است که یکی از مهمترین فعالیت‌های تجاری برای پاسخگویی به تقاضای بازار باشد. در حالی که واردات زمانی انجام می شود که عرضه محصول با کمبود مواجه باشد، تنوع محصول یکی از عواملی است که در جنبه های مختلف به توسعه اجتماعی-اقتصادی کمک می کند. برای این منظور دولت نیز تلاش می کند که توسعه از طریق واردات و صادرات متعادل بشود و وقتی واردات و صادرات هر دو به یک اندازه محقق شود، توسعه و پیشرفت نیز حاصل می شود. البته صادرات به تنهایی یکی از اولویت های توسعه اقتصادی یک کشور خواهد بود

تجارت بین المللی مزایای زیادی دارد. اکنون می توان در این  تجارت همزمان واردات و صادرات انجام داد . برخی از این مزایا می تواند شامل موارد زیر باشد: مهمترین عامل در تجارت بین المللی افزایش حاشیه سود است. زیرا در بیشتر نقاط جهان، مالیات های بالا و دستمزدهای پایین مقرون به صرفه تر است. در این صورت با واردات این گونه محصولات سود بیشتری به دست خواهیم آورد. یکی دیگر از دلایل مهم برای معرفی موتور الکتریکی، کیفیت بهتر دستگاه است. همانطور که می دانید واردات زمانی انجام می شود که محصولات در بازار داخلی مورد نیاز باشد اما ممکن است محصول در داخل کشور تولید شده ولی کیفیت خوبی نداشته باشد. در این صورت بازرگانان اقدام به واردات موتورهای الکتریکی با کیفیت بالاتری می کنند که معمولاً توسط شرکت های مطرح دنیا تولید می شود

یکی دیگر از دلایل مهم ترغیب تجار به واردات الکترو موتور، رفع نیاز کشور علاوه بر تامین نیاز بازار و سودآوری است. از طرفی می توانید تکنولوژی پیشرفته زیادی را نیز وارد کشور کنید. اگر قبل از انجام هر کاری تمام مراحل را به خوبی تجزیه و تحلیل می کنید، تمام خطرات  احتمالی را در نظر بگیرید.داشتن اهداف خاص همه پارامترها هستند. این شما را برای موفقیت در این زمینه آماده می کند.

سرمایه برای واردات موتور الکتریکی

همانطور که می دانید نیمی از آنچه در بازار وجود دارد را از طریق واردات تامین می کنند. ایران یکی کشورها از نظر واردات و صادرات در بازار بین المللی است. ایران بیشترین مقدار واردات از چین را دارد. زیرا نیروی کار در این کشور ماهر هستند و مواد اولیه نیز با قیمت پایین به راحتی پیدا می شود. در نتیجه محصول نهایی با قیمت مناسب به دست واردکننده ایرانی رسید. به همین دلیل مقصد تجاری بیشتر تجار ایرانی چین است. ناگفته نماند که با استفاده از فناوری روز، این کشور محصولات متنوع و پیشرفته و باکیفیتی را روانه بازار کرده است. واردات دستگاه های مختلف از چین بهترین گزینه برای دسترسی به دستگاه های پریمیوم است.

حداقل سرمایه برای واردات الکترو موتور

 مهمترین نکته برای واردات الکترو موتور داشتن حداقل سرمایه است. بهتر است ابتدا از خود بپرسید آیا حداقل بودجه برای واردات محصول مورد نظر دارم؟ علاوه بر هزینه محصول، برای تامین هزینه های دیگر باید هزینه تجارت بین المللی یا واردات موتور را نیز پرداخت کنید. اما به طور کلی هزینه خاصی وجود ندارد. زیرا ابتدا باید نوع کالای وارداتی را مشخص کنید سپس با قیمت روز تمام جوانب، شرایط، مراحل و ... را بررسی کنید. در نهایت، هزینه کل تقریبی است. اما هزینه به پارامترهای زیادی بستگی دارد. ممکن است سوال شما این باشد که آیا می توان موتور برق را با حداقل سرمایه وارد کرد؟ اگر کم سرمایه هستید، باید میزان الکترو موتور وارداتی را کاهش دهید. زیرا هزینه تمام مراحل دیگر قابل کاهش یا حذف نیست. شما فقط می توانید با حداقل سرمایه لازم برای کاهش مقدار محصولات وارداتی وارد کنید. اما کل هزینه واردات شامل هزینه های دیگری از جمله پارامترهایی مانند هزینه واردات موتور الکتریکی محصول خریداری شده یا هزینه حمل و نقل واردات موتور الکتریکی بستگی به روش حمل و نقل دارد. به عنوان مثال در روش حمل هوایی باید نسبت به سایر روش ها هزینه بیشتری پرداخت کنید. اما حمل و نقل معمولاً مقرون به صرفه ترین روش است و برای اکثر مشاغل انتخابی است. معمولاً بازرسان یا مأموران گمرک برای بازرسی محموله برای اطمینان از اینکه محموله با مشخصات ذکر شده در رویه مطابقت دارد، به پرداخت هزینه بازرسی محموله نیاز دارد. هزینه های گمرکی به مقدار یا وزن محصولات و مدت زمان نگهداری کالا بستگی دارد. هزینه های گمرکی و همچنین عوارض که شامل چندین قسمت و هزینه می باشد. هزینه ای که برای سفارش و تخصیص ارز پرداخت می شود نیز از جمله کارمزدهایی است که در تجارت بین المللی پرداخت می شود. پرداختی که به عنوان کارمزد بیمه بار نیز شناخته می شود که قطعا به نفع واردکننده خواهد بود. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به دنبال واردات موتورهای الکتریکی هستند، راز طلایی موفقیت در تجارت بین المللی. بهتر است پیچ و خم این مسیر سخت را بشناسید. یکی از مهمترین کلیدهایی که می تواند تازه وارد شما را به موفقیت برساند، مشاوره زودهنگام و مشاوره با تاجران متخصص است. چون تجربه کافی در این زمینه ندارید. ابتدا می توانید با چنین مراکز و افرادی تجربه کسب کنید. توجه به نکاتی که این افراد یا شرکت ها در نظر می گیرند و تمامی پارامترها و شرایط ممکن است پیشرفت شما در آینده باشد. به طور کلی، در اینجا نکاتی وجود دارد که قطعاً در بالا رفتن شما از نردبان موفقیت کمک میکند

بهتر است از شرکت سازنده موتور خریداری کنید. شرکت ها یا کارخانه های متعددی در زمینه تولید الکترو موتور در کشور چین وجود دارند. این وظیفه شماست که اطلاعات زیادی در مورد تمامی شرکت های موتور الکتریکی یا هر محصول دیگری که وارد می کنید پیدا کنید، در نهایت آنها را با هم مقایسه کنید و بهترین را انتخاب کنید. اما نکته کلیدی در اینجا این است که شما باید به کارخانه مورد نظر دسترسی داشته باشید و چون با تمامی مراحل شرکت آشنا میشوید قطعا از کیفیت مطمئن خواهید بود. مهمترین پارامتر برای وارد کردن موفقیت آمیز نقطه طلایی که همه افراد موفق در فرآیند کسب و کار دارند، برنامه ریزی به موقع است. بهتر است ابتدا تمام مراحل را مطالعه کنید و سپس یک برنامه کلی برای هر چیزی که دارید تهیه کنید. بهتر است تمام ریسک ها و شرایط را در این برنامه در نظر بگیرید. یکی دیگر از نکات کلیدی در واردات الکتروموتور، ارزیابی کلیه مقررات واردات است. همچنین باید تمام قوانین را به صورت آنلاین و آنلاین بخوانید. از طرفی بهتر است تمامی سازمان های دولتی در زمینه تجارت و فعالیت های بین المللی و یا انواع مراکزی که می توانید مراجعه کنید را بررسی کنید. برای واردات الکتروموتور یا سایر تجهیزات پیشرفته بدون تخصص. توصیه می شود با یک برقکار در زمینه موتورهای برقی مشورت کنید و مشخصات محصول شرکت را با کمک بازرسی بررسی کنید. شما باید موتور برق را با توجه به تقاضای بازار خریداری کنید. تعداد موتورهای الکتریکی نباید بیشتر از تقاضای بازار باشد در غیر اینصورت  نه تنها سود خواهید داشت، بلکه کسب و کار شما نیز ضرر خواهد کرد. برنامه واردات الکترو موتور بسیار مهم است. پس از اینکه یک برنامه کلی برای کسب و کار خود داشتید، بهتر است این طرح و همه مزایا و معایب را با یک تاجر باتجربه در میان بگذارید تا زمانی که با مشکل مواجه شدید بتوانید از همان ابتدا راه حل مناسب را پیدا کنید

نتیجه

موتور الکتریکی احتمالاً یکی از کارآمدترین تجهیزات تولیدی است که در اکثر صنایع  مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. پیشرفت علم یکی از مهمترین عوامل تولید و بهره برداری از تجهیزات و ماشین آلات بسیار پیشرفته است. موتورهای الکتریکی نیز یکی از مواردی هستند که از علم روز بهره می برند. هم اکنون می توانید از این محصول با کیفیت بالا در صنایع مختلف استفاده نمایید. چنین محصولاتی که با پیشرفت علم ساخته می شوند، می توانند امور صنعتی را پیش ببرند. برای این قطعات کیفیت بسیار مهم است. بنابراین، مشتریان معمولا به دنبال برندهای معروف هستند. کشورهای توسعه یافته معمولا چنین تجهیزات باکیفیتی را تولید می کنند و واردکنندگان موتورها را از خارج وارد می کنند تا نیازهای مشتریان را برآورده کنند

واردات و خرید کالا از چین نیز با نکات و شرایط بسیار موضوعی بسیار پیچیده و مهم است. دانستن تمامی این قوانین و تکنیک ها کلید موفقیت خواهد بود. اگر در اولین قدم های خود در کسب و کارتان از نام ها و کسب و کارهای شناخته شده کمک می خواهید

شرکت بازرگانی علی والا در زمینه واردات کالا از چین تجربه زیادی دارد 

شما میتوانید از طریق کارشناسان با تجربه بازرگانی علی والا یک تجارت موفق و پر سود داشه باشید

واردات الکترو موتور از چین
واردات الکترو موتور از چین
صفحه:1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7